Valeo - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Valeo

Technologická společnost Valeo je partnerem automobilek po celém světě a zároveň i jejich dodavatelem. Nabízí chytrá mobilní řešení se zaměřením na autonomní řízení a snižování emisí CO2. Současně je i dodavatelem náhradních automobilových dílů do autorizovaných servisů a distributorů. Práci ve Valeo nalezlo celosvětově přes 111 000 spokojených zaměstnanců. Volná místa však společnost dále nabízí pro pozice ve vývoji, administrativě a výrobě.

Hodnocení Valeo

Přidat hodnocení
před 2,5 roky
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Vedení společnosti

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Valeo na plný úvazek.
Neutrální perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Nevim, Benefity nabizejic firma jiz po 12 letech neberu jako neco extra ale standard. Firma z toho dela nevim co, jedine odliseni je ze ukluzecky benefity nemaji.

Negativa firmy:

Jelikoz Valeo trapi nedostatky lidi tak se do po zic dostavaji nekompetentni osoby a podle to vypada. Ja si musel pozici oddrit, dnes nastoupi nemehlo bez zkusenosti a podle toho to vypada.

Doporučení pro management firmy:

Dorovnat platy kancelarskych pozic ( opravdu brat po mnoha letech ve funkci se zelenymi vysledky to co nemehli z venku ktereho chceme namazat aby nastoupil velmi otravuje ty lidi kteri vam drzi firmu. Ano nastupni plat pro op je smesny!!! Prepoctete si to na citstou mzdu.

před 3 roky
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Operátor - Rakovník
Pracuji ve společnosti Valeo na plný úvazek 1-2 roky.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Valeo je firma s příjemným prostředím, jsem v teto firmě spokojena nejvíce však kvůli finančnímu ohodnocení. Určite doporučuji :)

Negativa firmy:

negativa nemam žádné

před 3,5 roky
5.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Valeo na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Čisto a dobrý výdělek

Negativa firmy:

před 3,5 roky
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Valeo na plný úvazek, do roku 2016.
Nedoporučuje
Pozitiva firmy:

Dobře placené přesčasy

Negativa firmy:

Vysoké normy, operátory berou jako roboty a ne jako lidi, krátké zaučení a hned chtějí kusy.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (16)

Historie společnosti

Společnost Valeo vznikla z francouzské firmy, která vyráběla drobné automobilové díly a začala svou kariéru již v roce 1923 u Paříže. Ta v roce 1960 rozšířila sortiment produktů, které vyráběla a zahájila expanzi do zahraničních zemí. V roce 1980 byla společnost přejmenována na Valeo a začala se rozrůstat díky zvyšujícím se akvizicím. Nyní se skládá z 12 dceřiných společností a působí ve 33 zemích světa.

Na český trh vstoupila společnost Valeo v roce 1995, svůj první závod otevřela ve městě Rakovník. Od té doby se na českém území nachází již čtyři výrobní závody, přičemž každý se specializuje na rozdílné výrobky. V roce 2002 bylo u nás založeno i výzkumné a vývojové centrum. Společnost Valeo se v České republice řadí k nejvýznamnějším a nejlépe hodnoceným zaměstnavatelům v automobilovém průmyslu. V České republice má práci ve Valeo více jak 4 500 zaměstnanců. Firma vyvíjí a testuje samořídící automobily i v ČR.

Kariéra ve Valeo

Hledáte práci ve stabilní společnosti, která svým zaměstnancům může nabídnout osobní rozvoj i další vzdělávání? Podívejte se na volná místa ve Valeo. Společnost hledá zaměstnance s profesionálním přístupem a týmovým duchem. Možnost seberealizace a profesní spolupráce nabízí společnost i studentům, kterým Valeo umožňuje účast na vývojových projektech nebo odborný dohled a pomoc při psaní bakalářské nebo diplomové práce. Nejčastěji najdou ve firmě uplatnění vývojáři, projektoví manažeři, další techničtí pracovníci jako například elektrotechnici nebo operátoři výroby a logistiky.

Součástí kariéry ve Valeo jsou i zaměstnanecké benefity, mezi které patří teambuildingové akce, dovolená navíc nebo pravidelné bonusy. Začněte svou kariéru ve Valeo a mějte práci, která Vás bude bavit.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Kuštova 2596, 269 01 Rakovník

Velikost firmy:

1 000 - 5 000 zaměstnanců

IČ:

49823001

Založení / Zapsání do OR*:

21. 9. 1994

Právní forma:

k.s.