Valeo - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Autodoplňky výhodně!

Valeo

Technologická společnost Valeo je partnerem automobilek po celém světě a zároveň i jejich dodavatelem. Nabízí chytrá mobilní řešení se zaměřením na autonomní řízení a snižování emisí CO2. Současně je i dodavatelem náhradních automobilových dílů do autorizovaných servisů a distributorů. Práci ve Valeo nalezlo celosvětově přes 111 000 spokojených zaměstnanců. Volná místa však společnost dále nabízí pro pozice ve vývoji, administrativě a výrobě.

Hodnocení Valeo

Přidat hodnocení
před 4,5 roky
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Vedení společnosti

Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Valeo na plný úvazek.
Neutrální perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Nevim, Benefity nabizejic firma jiz po 12 letech neberu jako neco extra ale standard. Firma z toho dela nevim co, jedine odliseni je ze ukluzecky benefity nemaji.

Negativa firmy:

Jelikoz Valeo trapi nedostatky lidi tak se do po zic dostavaji nekompetentni osoby a podle to vypada. Ja si musel pozici oddrit, dnes nastoupi nemehlo bez zkusenosti a podle toho to vypada.

Doporučení pro management firmy:

Dorovnat platy kancelarskych pozic ( opravdu brat po mnoha letech ve funkci se zelenymi vysledky to co nemehli z venku ktereho chceme namazat aby nastoupil velmi otravuje ty lidi kteri vam drzi firmu. Ano nastupni plat pro op je smesny!!! Prepoctete si to na citstou mzdu.

před 5,5 roky
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Operátor – Rakovník
Pracuji ve společnosti Valeo na plný úvazek 1-2 roky.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Valeo je firma s příjemným prostředím, jsem v teto firmě spokojena nejvíce však kvůli finančnímu ohodnocení. Určite doporučuji :)

Negativa firmy:

negativa nemam žádné

před 5,5 roky
5.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Valeo na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Čisto a dobrý výdělek

Negativa firmy:

před 6 roky
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Valeo na plný úvazek, do roku 2016.
Nedoporučuje
Pozitiva firmy:

Dobře placené přesčasy

Negativa firmy:

Vysoké normy, operátory berou jako roboty a ne jako lidi, krátké zaučení a hned chtějí kusy.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (16)

Historie společnosti

Společnost Valeo vznikla z francouzské firmy, která vyráběla drobné automobilové díly a začala svou kariéru již v roce 1923 u Paříže. Ta v roce 1960 rozšířila sortiment produktů, které vyráběla a zahájila expanzi do zahraničních zemí. V roce 1980 byla společnost přejmenována na Valeo a začala se rozrůstat díky zvyšujícím se akvizicím. Nyní se skládá z 12 dceřiných společností a působí ve 33 zemích světa.

Na český trh vstoupila společnost Valeo v roce 1995, svůj první závod otevřela ve městě Rakovník. Od té doby se na českém území nachází již čtyři výrobní závody, přičemž každý se specializuje na rozdílné výrobky. V roce 2002 bylo u nás založeno i výzkumné a vývojové centrum. Společnost Valeo se v České republice řadí k nejvýznamnějším a nejlépe hodnoceným zaměstnavatelům v automobilovém průmyslu. V České republice má práci ve Valeo více jak 4 500 zaměstnanců. Firma vyvíjí a testuje samořídící automobily i v ČR.

Kariéra ve Valeo

Hledáte práci ve stabilní společnosti, která svým zaměstnancům může nabídnout osobní rozvoj i další vzdělávání? Podívejte se na volná místa ve Valeo. Společnost hledá zaměstnance s profesionálním přístupem a týmovým duchem. Možnost seberealizace a profesní spolupráce nabízí společnost i studentům, kterým Valeo umožňuje účast na vývojových projektech nebo odborný dohled a pomoc při psaní bakalářské nebo diplomové práce. Nejčastěji najdou ve firmě uplatnění vývojáři, projektoví manažeři, další techničtí pracovníci jako například elektrotechnici nebo operátoři výroby a logistiky.

Součástí kariéry ve Valeo jsou i zaměstnanecké benefity, mezi které patří teambuildingové akce, dovolená navíc nebo pravidelné bonusy. Začněte svou kariéru ve Valeo a mějte práci, která Vás bude bavit.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Kuštova 2596, 269 01 Rakovník

Velikost firmy:

1 000 - 5 000 zaměstnanců

IČ:

49823001

Založení / Zapsání do OR*:

21. 9. 1994

Právní forma:

k.s.