Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech (TPCA) - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Autodoplňky výhodně!

Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech (TPCA)

Společnost TPCA (Toyota Peugeot Citroën Automobile) je společným podnikem japonské firmy Toyota Motor Corporation (TMC) a francouzské PSA Groupe. Závod TPCA (Toyota Peugeot Citroën Automobile) stojí u Kolína již od roku 2005. V tomto automobilovém závodě se vyrábí vozy, které se vyznačují spolehlivostí a nízkou spotřebou, a to za pomoci nejmodernějších technologií šetrných k životnímu prostředí. Zaměstnanci TPCA (Toyota Peugeot Citroën Automobile) vyrábí moderní vozy skvěle přizpůsobené do hustého městského provozu. Jedná se o modely Toyota Aygo, Peugeot 108 a Citroën C1. Práci v TPCA (Toyota Peugeot Citroën Automobile) našlo téměř 3000 zaměstnanců.

Hodnocení Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech (TPCA)

Přidat hodnocení
před 4,5 roky
1.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech (TPCA) na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Mzda v daném termínu

Negativa firmy:

před 5,5 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech (TPCA) na plný úvazek, do roku 2017.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Těch moc není. Možná peníze jsou tu docela dobrý, proto tahle továrna ještě jede a nějaký auta vyrábí. Ale pěkné peníze dávají už i ostatní firmy v okolí.

Negativa firmy:

Víc než dost negativ, žádná vize pro zaměstnance, management je naprosto katastrofický, nejsou schopni cokoli rozhodnout, jde jim jen o ušetřené peníze, neustále páni manažeři rotují na nové pozice, kde pak usilovně všem podřízeným radí, jak by měli svojí práci dělat, aniž by vlastně o jejich práci něco věděli. Povyšování i na inženýrských pozicích probíhá ne podle nastavených procedur ale podle toho, kdo je s kým kamarád, nemusíte plnit předepsané procedury, stačí že máte za kamaráda manažera. Když tady ukážete, že něco umíte, tak pak děláte všechno a za všechny, ostatní se pak jen vezou a nic vlastně nedělají, ale peníze berou stejný. Je mi z této firmy špatně:-(. Proboha lidi, sem do téhle firmy fakt nechoďte.

Doporučení pro management firmy:

Vedení toyoty bych doporučil kompletně český management vyházet a vrátit do firmy pouze japonce na vedoucí pozice

před 5,5 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech (TPCA) na plný úvazek, do roku 2018.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Pozitivní byly začátky do roku 2008 , to byla firma ještě řízená dobrým vedením.

Negativa firmy:

Firma, která si neváží a nedokáže udržret pracovníky, za vše mluví vysoká fluktuace pracovníků, netřeba nijak dál komentovat, tyto skutečnosti hovoří o každé firmě zcela nespochybnitelně a to o ní ledacos napoví, proto se dnes snaží nabrat pracovní sílu kde to jen jde, Neschopný sebestředný, managment, pro které jsou peníze na prvním místě, hlavně pro ně, nikoliv člověk, toho vyždímat a nazdar. Do roku 2008 jsem pracoval ve firmě rád a do práce jsem se těšil a dnes ............... dnes kdyby to byla jediná firma na kolínsku, tak už ani omylem.

před 5,5 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech (TPCA) na plný úvazek více než 10 let.
Nedoporučuje
Neutrální perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Negativa firmy:

naprostá lhostejnost k zaměstnancům, přetížené procesy, žádný osobní život

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (13)

Historie společnosti

Největší výrobce automobilů na světě TMC a evropská jednička PSA Groupe podepsali smlouvu o spolupráci v lednu 2002. Od roku 2005 pracovníci TPCA (Toyota Peugeot Citroën Automobile) montují v nově postaveném závodě tzv. trojčata - vozy Toyota Aygo, Peugeot 108 a Citroën C1. Celkové investice do závodu činily více než 26 miliard korun a jednalo se o největší investici na zelené louce ve střední Evropě spojenou se vznikem velkého množství volných míst v TPCA (Toyota Peugeot Citroën Automobile). Zaměstnanci TPCA již v závodě vyrobili více než tři miliony automobilů. Společnost se zabývá i ochranou přírody, používá ty nejekologičtější technologie a do rozvoje regionu, kde závod stojí, již investovala více než 100 milionů korun.

TPCA (Toyota Peugeot Citroën Automobile) kariéra

TPCA (Toyota Peugeot Citroën Automobile) má v současnosti 2 700 zaměstnanců. Práce v TPCA (Toyota Peugeot Citroën Automobile) probíhá na 2 směny, zaměstnanci z regionu tvoří 75 %. Společnost tak přispívá rozvoji regionu a nabízí slibnou kariéru v TPCA (Toyota Peugeot Citroën Automobile). Volná místa TPCA (Toyota Peugeot Citroën Automobile) nabízí pro technické i administrativní pozice jako například logistik, dále pak dělnické pozice jako údržbář či pracovník ve výrobě. V neposlední řadě nabízí možnost začít kariéru v TPCA (Toyota Peugeot Citroën Automobile) i studentům a absolventům. Mezi hlavní důvody proč pracovat v TPCA patří práce v mezinárodním prostředí, stabilita, špičkové know-how a moderní technologie. Dále pak vzdělávání a osobní rozvoj. Kariéru v TPCA budete budovat v rámci mladého kolektivu s možností kariérního růstu. Nabídka volných míst v TPCA (Toyota Peugeot Citroën Automobile) je pestrá a téměř nevyčerpatelná, hlavně díky dynamickému růstu společnosti. Společnost nabízí zaměstnancům mnohé benefity jako příspěvek na stravování, slevy na vozy vyráběných značek anebo vzdělávací kurzy. Vybudujte si i vy kariéru TPCA (Toyota Peugeot Citroën Automobile) a podívejte se na volná místa v TPCA (Toyota Peugeot Citroën Automobile).

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Na Hradbách 126, 280 02 Kolín I

Velikost firmy:

1 000 - 5 000 zaměstnanců

IČ:

26513528

Založení / Zapsání do OR*:

8. 3. 2002

Právní forma:

s.r.o.