Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech (TPCA) - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech (TPCA)

Údaje

Sídlo firmy:

Na Hradbách 126, 280 02 Kolín I

Velikost firmy:

1 000 - 5 000 zaměstnanců

IČ:

26513528

Založení / Zapsání do OR*:

8. 3. 2002

Právní forma:

s.r.o.

O společnosti

Společnost TPCA (Toyota Peugeot Citroën Automobile) je společným podnikem japonské firmy Toyota Motor Corporation (TMC) a francouzské PSA Groupe. Závod TPCA (Toyota Peugeot Citroën Automobile) stojí u Kolína již od roku 2005. V tomto automobilovém závodě se vyrábí vozy, které se vyznačují spolehlivostí a nízkou spotřebou, a to za pomoci nejmodernějších technologií šetrných k životnímu prostředí. Zaměstnanci TPCA (Toyota Peugeot Citroën Automobile) vyrábí moderní vozy skvěle přizpůsobené do hustého městského provozu. Jedná se o modely Toyota Aygo, Peugeot 108 a Citroën C1. Práci v TPCA (Toyota Peugeot Citroën Automobile) našlo téměř 3000 zaměstnanců.

Historie společnosti

Největší výrobce automobilů na světě TMC a evropská jednička PSA Groupe podepsali smlouvu o spolupráci v lednu 2002. Od roku 2005 pracovníci TPCA (Toyota Peugeot Citroën Automobile) montují v nově postaveném závodě tzv. trojčata - vozy Toyota Aygo, Peugeot 108 a Citroën C1. Celkové investice do závodu činily více než 26 miliard korun a jednalo se o největší investici na zelené louce ve střední Evropě spojenou se vznikem velkého množství volných míst v TPCA (Toyota Peugeot Citroën Automobile). Zaměstnanci TPCA již v závodě vyrobili více než tři miliony automobilů. Společnost se zabývá i ochranou přírody, používá ty nejekologičtější technologie a do rozvoje regionu, kde závod stojí, již investovala více než 100 milionů korun.

TPCA (Toyota Peugeot Citroën Automobile) kariéra

TPCA (Toyota Peugeot Citroën Automobile) má v současnosti 2 700 zaměstnanců. Práce v TPCA (Toyota Peugeot Citroën Automobile) probíhá na 2 směny, zaměstnanci z regionu tvoří 75 %. Společnost tak přispívá rozvoji regionu a nabízí slibnou kariéru v TPCA (Toyota Peugeot Citroën Automobile). Volná místa TPCA (Toyota Peugeot Citroën Automobile) nabízí pro technické i administrativní pozice jako například logistik, dále pak dělnické pozice jako údržbář či pracovník ve výrobě. V neposlední řadě nabízí možnost začít kariéru v TPCA (Toyota Peugeot Citroën Automobile) i studentům a absolventům. Mezi hlavní důvody proč pracovat v TPCA patří práce v mezinárodním prostředí, stabilita, špičkové know-how a moderní technologie. Dále pak vzdělávání a osobní rozvoj. Kariéru v TPCA budete budovat v rámci mladého kolektivu s možností kariérního růstu. Nabídka volných míst v TPCA (Toyota Peugeot Citroën Automobile) je pestrá a téměř nevyčerpatelná, hlavně díky dynamickému růstu společnosti. Společnost nabízí zaměstnancům mnohé benefity jako příspěvek na stravování, slevy na vozy vyráběných značek anebo vzdělávací kurzy. Vybudujte si i vy kariéru TPCA (Toyota Peugeot Citroën Automobile) a podívejte se na volná místa v TPCA (Toyota Peugeot Citroën Automobile).

Je tohle Vaše firma?

  • Vytvořte si skvělý profil
  • Získejte nejlepší zaměstnance
  • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 1 měsícem
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech (TPCA) na plný úvazek, do roku 2017.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Těch moc není. Možná peníze jsou tu docela dobrý, proto tahle továrna ještě jede a nějaký auta vyrábí. Ale pěkné peníze dávají už i ostatní firmy v okolí.

Negativa firmy:

Víc než dost negativ, žádná vize pro zaměstnance, management je naprosto katastrofický, nejsou schopni cokoli rozhodnout, jde jim jen o ušetřené peníze, neustále páni manažeři rotují na nové pozice, kde pak usilovně všem podřízeným radí, jak by měli svojí práci dělat, aniž by vlastně o jejich práci něco věděli. Povyšování i na inženýrských pozicích probíhá ne podle nastavených procedur ale podle toho, kdo je s kým kamarád, nemusíte plnit předepsané procedury, stačí že máte za kamaráda manažera. Když tady ukážete, že něco umíte, tak pak děláte všechno a za všechny, ostatní se pak jen vezou a nic vlastně nedělají, ale peníze berou stejný. Je mi z této firmy špatně:-(. Proboha lidi, sem do téhle firmy fakt nechoďte.

Doporučení pro management firmy:

Vedení toyoty bych doporučil kompletně český management vyházet a vrátit do firmy pouze japonce na vedoucí pozice

před 2 měsíci
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech (TPCA) na plný úvazek, do roku 2018.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Pozitivní byly začátky do roku 2008 , to byla firma ještě řízená dobrým vedením.

Negativa firmy:

Firma, která si neváží a nedokáže udržret pracovníky, za vše mluví vysoká fluktuace pracovníků, netřeba nijak dál komentovat, tyto skutečnosti hovoří o každé firmě zcela nespochybnitelně a to o ní ledacos napoví, proto se dnes snaží nabrat pracovní sílu kde to jen jde, Neschopný sebestředný, managment, pro které jsou peníze na prvním místě, hlavně pro ně, nikoliv člověk, toho vyždímat a nazdar. Do roku 2008 jsem pracoval ve firmě rád a do práce jsem se těšil a dnes ............... dnes kdyby to byla jediná firma na kolínsku, tak už ani omylem.

před 5 měsíci
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech (TPCA) na plný úvazek více než 10 let.
Nedoporučuje
Neutrální perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Negativa firmy:

naprostá lhostejnost k zaměstnancům, přetížené procesy, žádný osobní život

před 8 měsíci
1.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech (TPCA) na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Zadne

Negativa firmy:

Tech je dost, napriklad nucene prescasy, zakonik prace rika, ze prescas muze byt pouze mimoradne

Zobrazit všechna hodnocení (12)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Technologie Automobilový průmysl Výroba Robotika Výroba a průmysl