WITTE Nejdek - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Dopřejte si televizní požitek

WITTE Nejdek

Společnost WITTE Nejdek, spol. s r.o. je jednoznačně se svými 2200 zaměstnanci největším závodem mezinárodní skupiny. Její závody naleznete v Německu, Bulharsku nebo Švédsku.V České republice více než 25 let vyvíjíme, testujeme a montujeme tradiční výrobky (klíče, zámky, lišty, kliky) i novinky (WITOLŸ, LED softtouch, flush handle, Door edge protector nebo WITTE Mobile Access).

Hodnocení WITTE Nejdek

Přidat hodnocení
před 3 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Obsluha plně automatizované linky/ technik
Pracoval(a) jsem ve společnosti WITTE Nejdek na pracovní smlouvu 1-2 roky, do roku 2020.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

nic

Negativa firmy:

Spousta zahraničních dělníků, nejčastěji z Bulharska, nebo Vietnamu. Maximální pracovní vytížení, minimální mzdy, příšerná domluva s kýmkoliv (přes 300 lidí v kancelářích) prudce arogantní vedení firmy, pokuty a jiné sankce za každou hloupost. (odchod na toaletu, pauza na cigaretu, sluchátka, vytažená svačina na pracovišti, ....) Při obsluze automatické výrobní linky po mě byla vyžadována práce typu ´dělej že něco děláš´ tj. zametání zametené podlahy a podobné hity. Jedním slovem- katastrofa.

před 4 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Referent v oddělení Správa obchodních dat
Pracoval(a) jsem ve společnosti WITTE Nejdek na plný úvazek 1-2 roky, do roku 2020.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Možnost uplatnění i pro lidi, kteří nemohou dlouhodobě sehnat žádnou práci

Negativa firmy:

Velmi neseriozní přístup, neprofesionální chování, krácení mzdy

před 4 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Bývalý zaměstnanec – Pracovník Správy obchodních dat – Praha/Nejdek
Pracoval(a) jsem ve společnosti WITTE Nejdek na plný úvazek méně než 1 rok, do roku 2019.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

nulová

Negativa firmy:

Vedení mne po dlouze se táhnoucím výběrovém řízení (kde mne testovalo ve 4 kolech) najalo do oddělení správy obchodních dat jakožto specialistu s analytickými zkušenostmi a znalostí programování. O mém výběru rozhodoval člověk z jiného oddělení. Od začátku jsem měla pocit, že oddělení fundovaného člověka s IT znalostmi a relevantními zkušenostmi nepotřebuje. Mou nepotřebnost se ostatní snažili dokázat nesmyslnými, avšak záměrně vykonstruovanými akcemi typu vytýkání hloupých nedostatků a malicherností (email s vytýkáním špatné docházky, týkal se ale jiného nespolehlivého zaměstnance, po tahanicích vedoucí jen napsala, že se mě to vlastně netýká, žádná omluva). Další věc se týkala odchodu z kanceláře o hodinu déle. To že zaměstnanec věnuje hodinu ze svého volného času a iniciativně na něčem pracuje přesčas bylo z pohledu firmy špatně. Můj pracovní poměr, který trval krátce byl doslova a do písmene peklem a ponižováním od samého začátku. Bohužel jste bezmocní, moc a intriky jsou silnější než vy, přeperou vás i když jste chytřejší a zkušenější a máte možnost firmě něco přinést.

Doporučení pro management firmy:

Přijímat pracovníky zkušené, ne lidi z rádia a turistiky na odborné IT pozice.

před 4,5 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti WITTE Nejdek na plný úvazek, do roku 2019.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Možnost karierního postupu. Když něco zkazíte, jsou na vás hodný (protože je málo lidí).

Negativa firmy:

Každý měsíc přesčasy do max. výše za rok. Neochota firmy tento problém vyřešit. Nízké platové ohodnocení zaměstanců, na to, že to je německá firma. Zdravotní rizika pro dělníky - přesuny směn každý týden (třísměnný provoz) a k tomu ještě přesčasy a špatný vzduch ve fabrice např. Lakovna.

Doporučení pro management firmy:

Zrušit přesčasy a zlepšit podmínky v lakovně, zavést fungujicí klimatizaci.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (22)

Historie společnosti

Úspěšně každým rokem rosteme, což dokazuje vlastní vývojové centrum v Plzni, kancelář se zaměřením na elektroniku v Praze nebo nový závod v Ostrově, kde našlo volná místa ve WITTE Automotive mnoho pracovníků. Tento moderní závod na výrobu vnějších lakovaných klik byl otevřen v roce 2016 a nyní již zaměstnává na 650 lidí. Jsme největším a nejstabilnějším zaměstnavatelem v Karlovarském kraji.

WITTE Automotive kariéra

Svým pracovníkům ve WITTE Automotive poskytujeme to nejlepší zázemí. Práce ve WITTE Automotive přináší benefity jako 5 týdnů dovolené, cafeteria systém, doprava zdarma, home office či jazykové kurzy a mnohé další. Svým špičkovým servisem a širokým spektrem činností v sériové montáži, industrializaci a vstřikovně plastů, průmyslovém inženýrství, nástrojárně, TOV (Technická obsluha výroby), stejně jako vlastním vývojem a moderním logistickým centrem si u svých zákazníků – předních světových automobilek zajišťujeme dlouholetou spokojenost. Nabídka pro absolventy je ve WITTE Nejdek bohatá. Každý student a jeho kariéra má ve WITTE Nejdek dveře otevřeny. Společnost WITTE Automotive je hrdá na to, že je schopna jít do detailu jako malé podniky, být flexibilní jako středně velké firmy a nabídnout zákazníkovi rozsáhlý servis který je vlastní leaderům trhu. Staňte se součástí WITTE týmu a pojďte společně růst! Zaujal Vás TRAINEE program? Jste absolventem střední nebo vysoké školy? Přečtěte si více a kontaktujte nás ZDE. Jste studentem navazujícího magisterského studia na vysoké škole? Získejte WITTE Stipendium a začněte tak svou kariéru ve WITTE Automotive. Ve WITTE Automotive si vyberete také ze široké nabídky pracovních pozic.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Rooseveltova 1299, 362 21 Nejdek

Velikost firmy:

1500 - 1999 zaměstnanců

IČ:

40525881

Založení / Zapsání do OR*:

9. 1. 1992

Právní forma:

s.r.o.