ELIT - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Autodoplňky výhodně!

ELIT

Společnost ELIT se zabývá distribucí širokého sortimentu náhradních dílů pro osobní, nákladní i užitkové automobily a motocykly. Zákazníka společnost staví na první místo, proto nabízí rychlou a spolehlivou dodávku kvalitních dílů. Svým klientům poskytuje i komplexní služby včetně provozního softwaru pro autoservisy, diagnostických přístrojů, půjčení montážních přípravků, kompletní garážové techniky a dalšího. Práci v ELIT má několik stovek spokojených zaměstnanců. Volná místa nabízí na centrále, ve skladu i prodeji.

Hodnocení ELIT

Přidat hodnocení
před 5 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Vedení pobočky, prodej, obchod – čechy, morava
Pracoval(a) jsem ve společnosti ELIT na plný úvazek 3-4 roky, do roku 2010.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Navenek fungující společnost - alespon tak se prezentuje

Negativa firmy:

Zavedené postupy, nic nezměníte, arogance, neschopné vedení, nizke mzdy, jen slibují a skutek utek...

Doporučení pro management firmy:

odchod jinam

před 5 roky
4.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Jen obecně "manažer" – Praha
Pracuji ve společnosti ELIT na plný úvazek méně než 1 rok.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

pevné základy - jistota - konkurenceschopnost - i přes tvrdé a nekompromisní kapitálové zákony neztrácí lidskost ve vztahu k vlastním zaměstnancům - budoucnost

Negativa firmy:

menší propagace ve vztahu k jiným konkurenčním firmám - více přenášet odpovědnost na "nižší" články až jednotlivce - podle výsledků odstupňovat odměňování

Doporučení pro management firmy:

sjednotit obecné obchodní podmínky pro všechny oblasti a součásti firmy na celém teritoriu působnosti

před 5 roky
1.0
Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti ELIT na plný úvazek, do roku 2016.
Pozitiva firmy:

Pouze moment kdy jsem dal výpověď.

Negativa firmy:

Stačí se podívat na jejich stránky do záložky "Kariéra" a rozumný člověk hned pochopí proč mají neustále volných 30 až 40 pracovních míst. Kdyby tato firma za něco stála a víc si vážila svých zaměstnanců tak nebudou mít takový problém s fluktuací zaměstnanců.

před 5 roky
1.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti ELIT na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Nic

Negativa firmy:

Management úplně na nic lžou a slibuji ale to je vše.nedoporucuji se zaměstnat.berou pořád nějaké odmění ale lidem daj almužnu a sedej tam na zadku hruza

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (10)

Historie společnosti

Společnost ELIT odstartovala svou kariéru v roce 1992 v bývalém Československu. Brzy po vzniku ELIT začaly být služby nabízené společnosti vyhledávané a firma si tak vybudovala silné postavení na trhu s širokou distribuční sítí pro své klienty a partnery po celé České republice. Firma expandovala zároveň do mnoha dalších evropských zemí. ELIT se snaží stále své produkty a nabízené služby inovovat a díky novým technologiím stále zlepšovat. Je součástí nadnárodní skupiny ELIT Group a součástí společnosti Rhiag.

V roce 2011 se stala společnost ELIT nejlepším dodavatelem motorových dílů a těsnění společnosti Federal-Mogul. Obdržela za to ocenění, jež bylo odrazem dlouholetých zkušeností a tvrdé práce ELIT. Společnost ELIT je také čtyřnásobným výhercem ceny Fleet Award v programu CAR FLEET SERVICE. Společnost začala nabízet službu Car Fleet Service, která je určená především pro firmy poskytující služební automobily.

Kariéra v ELIT

Hledáte práci ve spolehlivé společnosti, ve které se můžete neustále rozvíjet a růst? Rádi cestujete a je Vám příjemné automobilové prostředí? Podívejte se na volná místa v ELIT. Pracovní nabídky inzeruje pro projektové a produktové manažery, IT specialisty, pracovníky v marketingu, skladníky, prodavače, obchodní zástupce nebo řidiče.

Společnost se snaží pro své zaměstnance vytvářet příjemné prostředí, nabídnout jim další vzdělávání a umožnit jim postup v kariéře u ELIT. Své zaměstnance odměňuje dalšími výhodami, jako slevami na produkty, mobilním tarifem, osobním a bonusovým volnem, odměnami za odpracované roky, narozené dítě nebo stravenkami. Zkuste odstartovat svou kariéru v ELIT!

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Jeremiášova 1283/18, 155 00 Praha 5

Velikost firmy:

500 - 1 000 zaměstnanců

IČ:

45240337

Založení / Zapsání do OR*:

31. 12. 1991

Právní forma:

s.r.o.