AUTO HOTÁREK – kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Autodoplňky výhodně!

AUTO HOTÁREK, s.r.o.

Společnost AUTO HOTÁREK se zabývá prodejem autopříslušenství a sortimentu pro péči o automobily. Prodávají autobaterie, autopotahy, vany do kufru, gumové i textilní autokoberce, loketní opěrky, poklice na kola, stěrače, autožárovky, autolékárničky, kanystry na PHM, sněhové řetězy, startovací kabely a další nezbytnosti pro motoristy. Mají e-shop a dvě kamenné pobočky.

Hodnocení AUTO HOTÁREK, s.r.o.

Přidat hodnocení

Historie společnosti

Počátky společnosti AUTO HOTÁREK sahají až do devadesátých let. V roce 1991 založili Vladimír Hotárek a František Šoupal společnou firmu RUBBER TEILS. Ze začátku se firma zabývala obchodem s výrobky podniků RUBENA Náchod a RUBENA Rudník. Nejprve byly hlavním prodejním artiklem RUBBER TEILS pryžové autokoberce PETEX, později přibyl další sortiment jako pryžové hadice s opletem, gumové paličky a technická pryž.

Po odchodu Františka Šoupala ze společnosti došlo k zániku RUBBER TEILS, kterou dočasně nahradila nová Hotárkova firma RUBBER 2000. V roce 2004 přešla firma na právnický subjekt AUTO HOTÁREK, s.r.o. Až do roku 2010 se zabývala výhradně velkoobchodním prodejem. Následně založila první e-shop www.autohotarek.cz a vstoupila do maloobchodního sektoru

V dubnu 2012 Vladimír Hotárek starší odešel z firmy a přenechal vedení synovi Vladimíru Hotárkovi mladšímu. První kamenná prodejna v Praze byla otevřena v září 2015. V květnu 2016 došlo ke spuštění nového internetového obchodu.

E-shop Autohotarek.cz

Na e-shopu Autohotarek.cz najdete kompletní sortiment auto příslušenství a vybavení, každý měsíc přibude 20 – 40 nových produktů. Produkty jsou řazeny do šesti kategorií a sice:

  • autodoplňky na moje auto,
  • autodoplňky pro všechna auta,
  • další příslušenství,
  • péče o auto,
  • ostatní gumový sortiment,
  • akce a výprodeje.

Když si z e-shopu něco vyberete a objednáte, zboží může být dodáno už následující den, pokud je skladem a objednávka byla přijata do 12:00. Při objednávce nad 1 000,- je doprava zdarma. Další možností je osobní odběr na jedné ze dvou poboček AUTO HOTÁREK, na adrese Českých bratří 89, Náchod nebo U Svobodárny 2460/5, Praha 9.

Autodoplňky HOTÁREK

Autodoplňky patří mezi nejprodávanější sortiment e-shopu. V této kategorii najdeme například sluneční clony, lemy blatníků, stěrače, poklice a autokoberce, u kterých má HOTÁREK skutečně širokou nabídku.

Za dlouhou dobu, kterou působíme na českém trhu jsme získali místo jedničky v prodeji autokoberců. Jsme jediný e-shop, který nabízí autokoberce od 10 různých výrobců, a proto si u nás vybere i nejnáročnější zákazník

Konkurenci e-shopu dělají například Autodoplnky.cz, Eshopautodoplnky.cz nebo Auto-doplnky.com. AUTO HOTÁREK se odlišuje blogem, který je součástí e-shopu. Najdete zde články o novinkách na e-shopu a tipy a návody na výběr autodoplňků. AUTO HOTÁREK má také slevový program pro stálé zákazníky.

Něco navíc

V AUTU HOTÁREK tisknou na recyklovatelný papír a vkládají do recyklovatelných desek. Zákazníci od nich jako dárek dostávají tužku z recyklovaného papíru a reflexní pásku. Když si zákazník objedná nesprávně a chce jiné zboží, pošlou mu kurýra s novým zbožím a kurýr od zákazníka zároveň převezme zboží, které zákazník objednal původně.

Kariéra v AUTO HOTÁREK

AUTO HOTÁREK je rodinnou firmou, ve které pracuje jen něco málo přes 10 zaměstnanců, proto se tady neuvolňují volné pozice příliš často. Pracují zde jen tři skladníci, obchodník, pracovník zákaznické podpory, lidé, kteří se starají o e-shop a fotografie, vedoucí prodejny, management a prodavači. Pokud vás ale práce v AUTO HOTÁREK láká, zkuste jim poslat životopis, vždyť za pokus nic nedáte.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Českých bratří 89, 547 01 Náchod

Velikost firmy:

10-25 zaměstnanců

IČ:

26007797

Založení / Zapsání do OR*:

8. 4. 2004

Právní forma:

s.r.o.