Brembo - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Autodoplňky výhodně!

Brembo

Italská firma Brembo je světovou jedničkou v oblasti návrhu, vývoje a výroby brzdových komponentů a systémů pro automobily, motocykly, průmyslová vozidla či stroje. Prodává své produkty v 70 zemích světa a volná místa v Brembo obsadilo už přes 9 tisíc pracovníků. Od počátků své existence si společnost zajistila prestižní místo v automobilovém brzdovém průmyslu a k tomu jim pomáhá neustálá inovace, zachování nejvyšší kvality a zároveň se snaží snížit negativní dopad na životní prostředí používáním ekologicky kompatibilních technologií. Bremo kariéru můžete vybudovat na zajímavých pozicích například v oblasti kontroly kvality výrobků.

Hodnocení Brembo

Přidat hodnocení
před 2,5 roky
5.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Brembo na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

plat, plat včas, čisté pracovní prostředí, pravidelné školení zaměstnanců...

Negativa firmy:

zvýhodňování některých zaměstnanců :-(

před 3 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Brembo na plný úvazek, do roku 2019.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Pozitivní jsou možná pro někoho peníze, ale opravdu vydřené, hlavně za přesčasy.

Negativa firmy:

Nelíbilo se mi nadřazenost lidi v kanceláři a některých seřizovačů, Hlavně Ti mladi, si myslí, že jim patří celý svět, že ví všechno. Ženské dřou, zvedají těžké kusy, a mladí kluci se všemu vyhýbaji. Jsou většinou na linkách, kde je to nejlehčí. Jo kdo se neumí točit kolem mistrů , seřizovačů a není s nimi jedná bonzovácka ruka, tak má smůlu.

Doporučení pro management firmy:

Měli by být rádi za každou novou sílu a chodit mezi ně, a zjištovat, zda to zvládají. Všichni stárnou a oni by si měli měsíc zkusit makat na těch linkách, kde jsou težké kusy na 12ctkách, ne dva dny , ale doporučila bych jim měsíc. A typu, psát na papír a házet do schránek co se má změnit, Já si myslím, že se to ani nahoru nedostane. Všichni stárneme, a mladí, ti se budou vyhýbat takové práci, kde budou muset dřít. A Polákum to také jednou dojde.

před 4,5 roky
1.0
Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Brembo na plný úvazek, do roku 2018.
Pozitiva firmy:

ve firme se mi pracovalo fajn, A to od roku 2014 do 2015

Negativa firmy:

a co se mi nelibilo bylo vsechno na poslednich 4 let co jsem tam delal no proste katastrofa, celkove jsem tam delal 5 let a co stoho zadna pochvala,navyseni mzdy, To je tráápne najednou brečí že potřebují lidi, neměli si je vyrazit nebo nechat utéct, ať jde cele brembo do pí** neumí si dobrých lidí vážit, se tam pořád někoho o něco prosít, a poctívá práce to určitě není ještě že už tam nedělám, je to jenom vysvobození brembo už nikdy

před 4,5 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Brembo na plný úvazek, do roku 2018.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Pozitivní tu není už nic.

Negativa firmy:

Pozitivní na tom není nic za 35 let jsem nenašel a nepracoval v tak otřesné firmě. Vedoucí pracovníci sedí na prdeli a ostatní musí dělat práci za ně. Arogantní lidé na postu vedoucích , zástupců a těch co sedí v kancelářích. Pracovní postupy tam nedělají nikde a proto žádná kvalita. Hnus už nikdy více.

Doporučení pro management firmy:

Všechny vedoucí pracovníky od uklizečky po ředitele vyhodit. Je tam více špíny než pozitiva a kvality.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (19)

Historie

Společnost byla založena v roce 1961 v italském Bergamu, kde má hlavní sídlo dodnes. Brzy po založení se práce Brembo začala specializovat na brzdové komponenty a už v roce 1964 se stala dodavatelem pro výrobce automobilů Alfa Romeo. Postupně se její výrobní aktivity rozšířily i o další součásti brzdového systému, které využívají také výrobci BMW, Nissan, Porsche, Mercedes-Benz a dokonce byla firma požádána, aby vybavila nejprestižnější vozy Formule 1. Společnost je průkopníkem v používání inovativních materiálů, které neustále zlepšují výkon a pořád se snaží držet krok s nejnovějšími technologiemi a materiály.

Kariéra v Brembo

V České republice má firma své sídlo v Ostravě – Hrabové, kde stále aktualizují nabídku volných míst pro uchazeče z různých oborů. Možnost budovat kariéru u Brembo Ostrava dávají i studentům a absolventům, u kterých se snaží rozvíjet talent a zvýšit jejich potenciál.

Zaměstnanci této společnosti se mohou těšit na práci v moderním a přátelském pracovním prostředí, možnost kariérního růstu a na lákavé firemní benefity jako jsou prémie, příspěvky na stravování a penzijní spoření nebo dovolená navíc. V České republice získalo přes 890 pracovníků u firmy Brembo volná místa a stále jsou inzerovány další pozice pro nové kolegy, kteří budou mít zájem pracovat u nadnárodního podniku a společně vyvíjet nové možnosti v oblasti brzdových systémů. Jedná se například o pozici plánovače výroby nebo inženýra zákaznické kvality se znalostí německého jazyka.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Na Rovince 875, 720 00 Ostrava - Hrabová

Velikost firmy:

500 - 1000 zaměstnanců

IČ:

28599888

Založení / Zapsání do OR*:

14. 9. 2009

Právní forma:

s.r.o.