Údaje

Sídlo firmy:

Na Rovince 875, 720 00 Ostrava - Hrabová

Velikost firmy:

500 - 1000 zaměstnanců

IČ:

28599888

Založení / Zapsání do OR*:

14. 9. 2009

Právní forma:

s.r.o.

O společnosti

Italská firma Brembo je světovou jedničkou v oblasti návrhu, vývoje a výroby brzdových komponentů a systémů pro automobily, motocykly, průmyslová vozidla či stroje. Prodává své produkty v 70 zemích světa a volná místa v Brembo obsadilo už přes 9 tisíc pracovníků. Od počátků své existence si společnost zajistila prestižní místo v automobilovém brzdovém průmyslu a k tomu jim pomáhá neustálá inovace, zachování nejvyšší kvality a zároveň se snaží snížit negativní dopad na životní prostředí používáním ekologicky kompatibilních technologií. Bremo kariéru můžete vybudovat na zajímavých pozicích například v oblasti kontroly kvality výrobků.

Historie

Společnost byla založena v roce 1961 v italském Bergamu, kde má hlavní sídlo dodnes. Brzy po založení se práce Brembo začala specializovat na brzdové komponenty a už v roce 1964 se stala dodavatelem pro výrobce automobilů Alfa Romeo. Postupně se její výrobní aktivity rozšířily i o další součásti brzdového systému, které využívají také výrobci BMW, Nissan, Porsche, Mercedes-Benz a dokonce byla firma požádána, aby vybavila nejprestižnější vozy Formule 1. Společnost je průkopníkem v používání inovativních materiálů, které neustále zlepšují výkon a pořád se snaží držet krok s nejnovějšími technologiemi a materiály.

Kariéra v Brembo

V České republice má firma své sídlo v Ostravě – Hrabové, kde stále aktualizují nabídku volných míst pro uchazeče z různých oborů. Možnost budovat kariéru u Brembo Ostrava dávají i studentům a absolventům, u kterých se snaží rozvíjet talent a zvýšit jejich potenciál.

Zaměstnanci této společnosti se mohou těšit na práci v moderním a přátelském pracovním prostředí, možnost kariérního růstu a na lákavé firemní benefity jako jsou prémie, příspěvky na stravování a penzijní spoření nebo dovolená navíc. V České republice získalo přes 890 pracovníků u firmy Brembo volná místa a stále jsou inzerovány další pozice pro nové kolegy, kteří budou mít zájem pracovat u nadnárodního podniku a společně vyvíjet nové možnosti v oblasti brzdových systémů. Jedná se například o pozici plánovače výroby nebo inženýra zákaznické kvality se znalostí německého jazyka.

Je tohle Vaše firma?

Vytvořte si skvělý profil zaměstnavatele, zíkejte kvalitní zaměstnance a lepší hodnocení firmy.

Spravovat profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 5 měsíci
3.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Brembo na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Kantyna, mzda

Negativa firmy:

Horko, smrad, psychická i fyzická zátěž.

před 5 měsíci
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Brembo na plný úvazek, do roku 2011.
Pozitiva firmy:

Plat

Negativa firmy:

Falešný kolektiv,arogantni a ulhaní nadrizení,vyvyjení tlaku ,kvatnita má přednost před kvalitou.nedostatek prac. Pomůcek

před 6 měsíci
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Brembo na plný úvazek.
Nedoporučuje
Pozitiva firmy:

Pozitiva?V té firmě není nic pozitivního.

Negativa firmy:

Mistři namachrovani, náladoví, zakomplexovaní, především 2. směna, šikana a nátlak ze strany mistrů.Vedení naprosto žadné stížnosti na nadřízené neřeši, vždy smete pod stůl, ale obyčejného operátora to ano...dřina, stres, málo peněz, dovolená podle odpracovaných let...benefity ve srovnání s jinými společnostmi k pláči.

Doporučení pro management firmy:

Na ty benefity trochu přitlačte.Montáž by zasloužila jiné finanční ohodnocení atd.

před 7 měsíci
3.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Brembo na pracovní smlouvu.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

plat je vždy na účtu včas

Negativa firmy:

špatné předávání informací , dezimformace vedení společnosti vedením různých oddělení

Zobrazit všechna hodnocení (15)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Automobilový průmysl Výroba Věda a výzkum