PWO - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Autodoplňky výhodně!

PWO

Společnost PWO je specialista na výrobu nástrojů a bezpečnostních dílů pro automobilový průmysl. Firma dodává své produkty především na východoevropský trh. PWO je významnou společností mezi dodavateli plechových sestav a výlisků pro automobilový průmysl. Vyrábí bezpečnostní díly pro karoserie, sedáky a to díky pomoci moderních vysokovýkonných lisů pro řízení vozidel. Kariérní rozvoj vás v PWO jistě nemine. PWO totiž klade důraz na kvalitní a efektivní péči o zaměstnance. V této době volné místo v PWO získalo něco přes 600 zaměstnanců.

Hodnocení PWO

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (1)

Hlavní oblast působení

Skupina PWO, pod niž spadá také česká pobočka, působí také v dalších pěti místech na třech kontinentech - v Německu, Číně, Kanadě, Mexiku a v České republice. Právě díky tomu se zvýšila blízkost k zákazníkům nebo spolupráce s různými partnery v dané oblasti.

V tuzemsku veškerou svou práci PWO řídí z centrály, která se nachází ve Valašském Meziříčí. Společnost PWO dokonce v roce 2015 otevřela nový areál, který se skládá jak z logisticko-montážní haly, tak i z administrativní budovy a velkým parkovištěm.

Říká se o PWO

Společnost PWO dbá o své zaměstnance, neboť vědí, že právě oni jsou klíčem k jejich úspěchu. Proto se pracovníkům PWO nabízí možnost neustálého vzdělávání či dalšího rozvoje a navíc může kdokoliv přispět vlastním nápadem. Pro talentované studenty si dokonce přichystali stipendijní programy, které jsou spojené s praxí v PWO, čímž získají odborné zkušenosti a třeba i nabídku další spolupráce. Navíc umožňují svým pracovníkům absolvovat zahraniční stáže v nějaké z jejich pěti poboček.

Práce v PWO ve Valašském Meziříčí

Společnost PWO má v České republice své hlavní sídlo v malebné krajině Valašského Meziříčí, jež svou polohou představuje vstupní bránu do Moravskoslezských Beskyd. PWO proto také nezapomíná nejen na společenskou odpovědnost, ale také na ochranu okolní krajiny a snaží se být v této oblasti velmi aktivní. Společnost PWO v tomto regionu svou rozlohou zabírá přibližně 50.000 m2 a díky tomu získala práci v PWO celá řada zájemců z různých oborů.

Historie firmy

Továrna PWO Czech Republic je součástí německého koncernu Progress Werk Oberkirch. V tuzemsku rozjela PWO kariéru roku 2005, kdy společnost odkoupili českou nástrojárnu Unitools CZ, která se specializovala na výrobu a vývoj nástrojů pro automobilový průmysl.

Postupem času vyplnily volná místa odběratelů velké automobilky jako Volvo, BMW, Volkswagen, Škoda Auto a další. V roce 2014 se společnost přejmenovala na dnešní název PWO Czech Republic. Firma se stále snaží svou práci a "know-how" úspěšně a systematicky rozvíjet, abych tak dosáhla lépe svých cílů.

Kariéra v PWO

Rádi byste získali práci v PWO? Volná místa PWO nabízí zájemcům z různých oborů, jako je mistr výroby, skladník, svářecí kontrolor, mechatronik - elektrikář, konstruktér a mnoho dalších. Dokonce i studenti středních a vysokých škol mají možnost začít budovat svou kariéru v PWO po boku zkušených pracovníků. Nepromeškejte svou šanci a vyberte si z nabízených volných míst u PWO. Třeba právě v PWO najdete práci, po které jste vždycky toužili.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Palackého 1261, 757 01 Valašské Meziříčí

Velikost firmy:

500 - 999 zaměstnanců

IČ:

25387146

Založení / Zapsání do OR*:

9. 12. 1997