Hankook Tire Česká Republika - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Hankook Tire Česká Republika

Údaje

Sídlo firmy:

Hvězdova 1716/2b, 140 00 Praha - Nusle

Velikost firmy:

10 - 50 zaměstnanců

IČ:

03653005

Založení / Zapsání do OR*:

17. 12. 2014

Právní forma:

s.r.o.

O společnosti

Společnost Hankook se na základě objemu výroby řadí mezi pět předních výrobců pneumatik na světě.

Jeho výrobní portfolio zahrnuje inovativní a oceňované radiální pneumatiky v prémiovém segmentu, určené pro osobní vozidla a vozidla typu SUV, terénní a lehká užitková vozidla, nákladní vozy a autobusy a závodní vozidla (rallye a okruhy).

Hankook aktivně působí na celosvětové úrovni. Neustále pracuje na vývoji technologií a je zavázán k aplikaci inovací. Díky tomu závratnou rychlostí realizuje své vedoucí postavení na globálních trzích, poskytuje udržitelná řešení a svým zákazníkům ultimátní uspokojení z jízdy.

Jejich výrobní kapacita činí 99 miliónů jednotek v roce 2016 a po celém světě má přibližně 22 000 zaměstnanců.

Firma začínala v roce 1941 jako bezvýznamná korejská společnost, ze které se vypracovala jakožto Hankook na sedmé místo žebříčku světových výrobců pneumatik. Je společností vytvářející nové možnosti a překonávající nové výzvy.

V rámci vnitropodnikové proaktivní kultury vytváří pracovní prostředí, ve kterém klade důraz na kreativní a efektivní přístup, kde je velkou hodnotou otevřená komunikace. Jejich zaměstnanci tak vnímají přínos ve vyšší kvalitě jak profesního, tak i soukromého života.

Je tohle Vaše firma?

  • Vytvořte si skvělý profil
  • Získejte nejlepší zaměstnance
  • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele