Hankook Tire Česká Republika - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Autodoplňky výhodně!

Hankook Tire Česká Republika

Společnost Hankook se na základě objemu výroby řadí mezi pět předních výrobců pneumatik na světě.

Hodnocení Hankook Tire Česká Republika

Přidat hodnocení

Jeho výrobní portfolio zahrnuje inovativní a oceňované radiální pneumatiky v prémiovém segmentu, určené pro osobní vozidla a vozidla typu SUV, terénní a lehká užitková vozidla, nákladní vozy a autobusy a závodní vozidla (rallye a okruhy).

Hankook aktivně působí na celosvětové úrovni. Neustále pracuje na vývoji technologií a je zavázán k aplikaci inovací. Díky tomu závratnou rychlostí realizuje své vedoucí postavení na globálních trzích, poskytuje udržitelná řešení a svým zákazníkům ultimátní uspokojení z jízdy.

Jejich výrobní kapacita činí 99 miliónů jednotek v roce 2016 a po celém světě má přibližně 22 000 zaměstnanců.

Firma začínala v roce 1941 jako bezvýznamná korejská společnost, ze které se vypracovala jakožto Hankook na sedmé místo žebříčku světových výrobců pneumatik. Je společností vytvářející nové možnosti a překonávající nové výzvy.

V rámci vnitropodnikové proaktivní kultury vytváří pracovní prostředí, ve kterém klade důraz na kreativní a efektivní přístup, kde je velkou hodnotou otevřená komunikace. Jejich zaměstnanci tak vnímají přínos ve vyšší kvalitě jak profesního, tak i soukromého života.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Hvězdova 1716/2b, 140 00 Praha - Nusle

Velikost firmy:

10 - 50 zaměstnanců

IČ:

03653005

Založení / Zapsání do OR*:

17. 12. 2014

Právní forma:

s.r.o.