Manuvia CZ - práce, kariéra, volná místa | VímVíc.cz
Jídlo pro lepší život

Manuvia CZ

Manuvia je mezinárodní personální společnost, která se specializuje na rychlý a kvalitní nábor pro klienty z oblasti průmyslu, výroby a logistiky.

Hodnocení Manuvia CZ

Přidat hodnocení
před 9 měsíci
1.0
Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Manuvia CZ na pracovní smlouvu, do roku 2023.
Pozitiva firmy:

Negativa firmy:

Manuvia už nikdy víc, co píšou na internetu není pravda, všechno jen samé lži.. podepíšeš smlouvu, a druhý den ti řeknou že si máš jít podepsat ukončení pracovního poměru...

před 4 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Operátor výroby – Pardubice
Pracoval(a) jsem ve společnosti Manuvia CZ na pracovní smlouvu méně než 1 rok, do roku 2019.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Žádný !!! Nejhorší agentúra na světě !!!!

Negativa firmy:

Otrasný přístup k zaměstnancom , žádný benefity , platy o ničem , no prostě hotová katastrofa , jen ať člověk pracuje ale taky pořádná odměna žádná !!!!

Doporučení pro management firmy:

Není co !!!!

před 5 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Manuvia CZ na plný úvazek, do roku 2018.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Žádné jsem neshledala

Negativa firmy:

Na PC každý den 8-16h v kanceláři. Vedení neříkalo o pracovní doba nic. Člověk musel být na telefonu nejlépe do noci. Kdy i v 22h večer po Vás chtěli výkony. X krát do měsíce pracovní doba skončila ve 2h ráno. XXk na pásce hrubého a nazdar. V průběhu nebyl problém napsat vyšší výdělek když bude potřeba. A když mi bylo oznámeno začátkem prosince že už smlouvu neprodlouzi tak už potvrzení na lepší sumu potvrdit nešlo. Už nikdy víc. Zásadně nedoporučuji. Žádné benefity, výhody...nic.

před 5,5 roky
1.0
Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Manuvia CZ na plný úvazek, do roku 2019.
Pozitiva firmy:

Jen pracovní počítače.

Negativa firmy:

Struktura společnosti, špatní lidé ve vedení společnosti, žádné benefity, minimální platy, "odrbávání" daní a zaměstnanců, žádná kolegialita, přístup firmy a vedení k zaměstnancům je špatný (člověk aby zde o vše musel prosit)

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (5)

Historie společnosti

Manuvia vznikla 3. září 2018 sloučením čtyř vlivných náborových společností - McROY Group, Wincott People, Xawax a Express People. Díky tomu má více než 20 let zkušeností s náborem. Některé z těchto společností totiž fungují již od roku 1998. V současné době je Manuvia největším poskytovatelem personálního leasingu na českém trhu.

Služby společnosti Manuvia

Manuvia zprostředkovává personální služby primárně v těchto sektorech:

  • automobilová výroba
  • logistika
  • elektrotechnický průmysl

Manuvia a její dceřiné společnosti během posledních 20 let zaplnily více než 100 000 pracovních pozic na mezinárodním trhu práce. Manuvia má dnes přes 60 poboček v 7 evropských státech. Konkrétně jde o Slovensko, Českou republiku, Polsko, Rumunsko, Srbsko a Ukrajinu. Zaměstnává i cizince a sama provozuje také vlastní ubytovací kapacity pro pracovníky firem a logistickou dopravu.

Proč spolupracovat s Manuvií?

Manuvia nabízí komplexní řešení. Vytváří jedinečnou a individuální strategii náboru na míru pro každou společnost. Se specializovaným týmem, do kterého patří i řada tlumočníků, zaškolí nové zaměstnance. Postarají se o ubytování a cestu domácích i zahraničních pracovníků a jejich spokojenost.

Zároveň vytváří ověřené marketingové a náborové strategie. Jako odborníci v oblasti HR marketingu učiní danou nabídku práce atraktivnější. Jejich dobře připravené marketingové kampaně realizují na více než 15 platformách.

Kariéra v Manuvii

V rychle rostoucí Manuvii hledají kolegy, kteří se nebojí výzev a chtějí rozvíjet své schopnosti. Pokud hledáte práci, která vám umožní profesní a osobnostní růst, zajímavé finanční ohodnocení a bonusy, jste tu na správném místě.

Manuvia - volné pracovní pozice

Volné pracovní pozice v Manuvii mají široké spektrum. Aktuálně hledají například software developery, specialisty náboru nebo finanční úřední. Na webu Manuvie se ale dočtete, že i pokud vám žádná z nabízených pozic nevyhovuje, stejně jim můžete zkusit poslat životopis.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Na Rovince 879, 720 00 Ostrava

Velikost firmy:

1000 - 1499 zaměstnanců

IČ:

28964501

Založení / Zapsání do OR*:

23. 9. 2009

Právní forma:

s.r.o.