mBlue - práce, kariéra, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

mBlue

MBlue je personálně-poradenská společnost. Specializuje se na nábor středního a vyššího managementu a na poradenství v oblasti řízení a rozvoji HR. V mBlue disponují týmem expertů, kteří mají v oboru bohaté zkušenosti a k úkolům přistupují profesionálně a zároveň lidsky. Díky tomu jsou schopni poskytovat komplexní řešení řízení lidských zdrojů.

Hodnocení mBlue

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (1)

Historie společnosti

Agentura mBlue byla založena v roce 2011 Mgr. Milanem Mahovským a jeho bratrem Ing. Kamilem Mahovským. Od té doby se firma, která je založená na snaze vstřícným přístupem a výsledky vždy pozitivně překvapovat své zákazníky, rozrůstá a stále rozšiřuje řady zaměstnanců i klientů.

Proč personální agentura mBlue

MBlue se nespokojí s ničím jiným, než být ve svém oboru nejlepší. Toho se snaží dosáhnout skrze vstřícnost, spolehlivost, vytrvalost a otevřenou komunikaci. V agentuře mBlue dokáží naslouchat i poradit a díky tomu se každý den zdokonalují. Další výhodou je možnost sjednání hodinového poradenství zdarma.

MBlue nabízí tyto služby:

  • hledání těch nejlepších zaměstnanců
  • IT Bodyshopping
  • efektivní řízení lidských zdrojů
  • školení a poradenství v recruitmentu

MBlue kontakt

MBlue Czech s. r. o. sídlí v ulici Bucharova na Praze 5. Telefon na tuto centrálu je 601 345 424. Jednatele a Výkonného ředitele mBlue můžete kontaktovat na adrese: milan@mblue.cz. Pokud máte firmu, která zvažuje navázání spolupráce s mBlue, nejlépe je zastihnete na e-mailu: spolupracujme@mblue.cz.

MBlue reference

Mezi zákazníky, s nimiž mělo mBlue tu čest spolupracovat patří i takoví velikáni jako T-mobile, Aerosol, UniCredit Bank nebo například Rossman. Na stránkách mBlue si můžete přečíst desítky pozitivních referencí na jejich kvalitně odvedenou práci.

Velmi korektní a přátelské vystupování v rámci řízení. Plná spokojenost a vysoká míra profesionality.

– Jan Novák, Odborný referent, Vysoká škola finanční a správní

Chtěl bych poděkovat za profesionální a přátelský přístup slečny Maškové, slečny Čapové a celkově týmu společnosti mBlue. Jsou to lidé na svém místě.

– Michal Bergr, Key Account Manager, BV Sale

Kariéra v mBlue – volná místa

V mBlue hledají takové lidi, kteří přispívají k týmové a motivované atmosféře. Konkrétně jde o zaměstnance se zkušenostmi v sektoru Executive Search a Recruitmentu, manažery a šanci dávají i absolventům VŠ, kteří disponují obchodním duchem a o oblast náboru se aktivně zajímají.

Odměnou za práci vám budou nadstandardní pracovní podmínky a spousta benefitů, z nichž nejzajímavější jsou:

  • možná práce z domova
  • až 7 týdnů dovolené v závislosti na výsledcích
  • mobilní telefon i k soukromým účelům
  • interní a externí školení
  • ultrabook
  • sportovní aktivity – jednou týdně běh v Prokopském údolí a také lekce jógy

To už za pokus stojí, že ano? Pošlete do mBlue životopis a zkuste štěstí. Pokud vás zajímá jejich firemní kultura, podívejte se také na jejich blog.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Řeporyjská 490/17, 158 00 Praha

Velikost firmy:

10-50 zaměstnanců

IČ:

24193119

Založení / Zapsání do OR*:

20. 12. 2011

Právní forma:

s.r.o.

Web:

mblue.cz