Trenkwalder - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Trenkwalder

Mezinárodní skupina Trenkwalder klientům poskytuje komplexní personální služby a práce v Trenkwalder je zaměřená na HR služby, Outsourcing či Staffing. Cílem společnosti Trenkwalder je spojovat lidi s firmami přinášející oboustrannou spokojenost jak pro lidi, jež budou mít práci snů, tak i pro podniky, které získají zaměstnance, jaké potřebují. V současné době na území České republiky provozuje 12 poboček, které spolupracují s lokálními firmami, s úřady práce, vzdělávacími institucemi aj. Jejich personální služby využívá už přes 10 tisíc nejlepších společností v Evropě a více než 200 tisíc žadatelů o volné místo.

Hodnocení Trenkwalder

Přidat hodnocení
před 1 rokem
4.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Trenkwalder na plný úvazek, do roku 2010.
Pozitiva firmy:

výplata chodila vždy včas, hradili ubytování, které bylo i na slušné úrovni, tehdy kdysi se to volalo Trenkwalder Kappa people, propláceli i svátky, peníze jsem měla opravdu slušné

Negativa firmy:

Špatná komunikace s koordinátoři, tenkrát jsem pracovala ve VF ve Zdibech, večer mi volal koordinátor a něco nesouvisle brblal do telefonu, poté jsem přijela na noční a bylo mi po skončení směny oznámeno, že jsem už vůbec neměla chodit, jenže jak jsem to měla vědet, když panenom brblal do telefonu, skrátka koordinátoři to měli na háku a nevědeli zařídit zhola nic a ne oni tady byli pro nás, ale my pro nich... smutné

před 1,5 rokem
5.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Trenkwalder na plný úvazek, do roku 2017.
Pozitiva firmy:

Přístup ve společnosti i přesné vyúčtování do koruny.Navíc přispívají na bydlení a zajišťují.Spokojená.

Negativa firmy:

před 1,5 rokem
1.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Trenkwalder na zkrácený úvazek.
Pozitiva firmy:

Rychlé jednání

Negativa firmy:

Nikdy nezaplatí to co slíbí. Přes agenturu jsme nastoupili do Bosche, spolu s námi další 2 kamarádi přes addeco, ve smlouvě měli oba dva zaměstnavatelé stejné podmínky a příplatky (všichni sme měli odchozeno stejně hodin). Nicméně kamarádi přes addeco dostali v průměru o 5000 víc než my přes Trenkwalder.

před 2 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Trenkwalder na plný úvazek.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Peníze

Negativa firmy:

Delaj si s člověkem co chci. Výplaty sem tam se nějaký bonusik ztratí. Běžně arogatni přístup vůči zaměstnancům a rodinným prislusnikum. Otravovani s prescasami. Měněni smen z dne na den. Bonus ny bydlení někomu na účet někomu na ruku. Relokaci po půlroce uz člověk nedostava

Doporučení pro management firmy:

Nedoporucuji

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (4)

Historie

Svou kariéru Trenkwalder odstartoval v České republice v roce 1991, kdy firma působila jako Sdružení KAPPA, které zprostředkovávalo chmelové brigády na území Ostravy. Během následujících let se společnost rozšířila po celé zemi a v roce 2005 se připojili k rakouskému koncernu Trenkwalder, pod nimž působí dodnes.

Společnost Trenkwalder byla založena ve Vídni v roce 1985 a v současné době má pod sebou síť více než 250 poboček v 17 zemích střední a východní Evropy a stále se snaží o rozšiřování mezinárodní spolupráce. Od roku 2014 se firma Trenkwalder stala součástí WECglobal, jako člen konfederace poskytovatelů personálních služeb.

Kariéra v Trenkwalder

Personální agentura Trenkwalder volná místa stále aktualizuje a nabízí možnost vybudovat si budovat kariéru ve všech svých pobočkách v České republice. Na nové kolegy čeká tří měsíční adaptační program se vstupním seminářem, kde se dozví o fungování celé společnosti. Uchazeč o práci v Trenkwalder by měl ve svém životopisu zmínit schopnost práce na PC, znalosti anglického jazyka, zodpovědnost, samostatnost a dobré komunikativní vystupování. Zaměstnancům nabízí příjemné pracovní prostředí s mladým kolektivem a firemními benefity v podobě jazykových nebo odborných kurzů, příspěvků na stravování nebo penzijního připojištění. Své pracovníky firma Trenkwalder také podporuje v dalším kariérním vzdělání, proto si pro ně připravila různá školení a semináře, jež je posunou dál v oblasti personalistiky a HR.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Heřmanická 1648/5, 710 00 Slezská Ostrava

Velikost firmy:

3000 - 3999 zaměstnanců

IČ:

25857011

Založení / Zapsání do OR*:

23. 5. 2000

Právní forma:

a.s.