Trenkwalder - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

Trenkwalder

Mezinárodní skupina Trenkwalder klientům poskytuje komplexní personální služby a práce v Trenkwalder je zaměřená na HR služby, Outsourcing či Staffing. Cílem společnosti Trenkwalder je spojovat lidi s firmami přinášející oboustrannou spokojenost jak pro lidi, jež budou mít práci snů, tak i pro podniky, které získají zaměstnance, jaké potřebují. V současné době na území České republiky provozuje 12 poboček, které spolupracují s lokálními firmami, s úřady práce, vzdělávacími institucemi aj. Jejich personální služby využívá už přes 10 tisíc nejlepších společností v Evropě a více než 200 tisíc žadatelů o volné místo.

Hodnocení Trenkwalder

Přidat hodnocení
před 4 roky
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Trenkwalder na plný úvazek, do roku 2020.
Nedoporučuje
Neutrální perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Výplata včas, job manager v pohodě

Negativa firmy:

Smlouvy s agenturními zaměstnanci jsou koncipované tak, aby zaměstnanec nic neměl, pokud firma, v níž pracuje, ukončila přidělení. Nemám nic proti Trenwalderu (i když zaměstnanci je samozřejmě zajímají do jen do doby, kdy za ně firma, ve které pracují, sype), ale bylo by lepší, kdyby lépe vybírali firmy, v nichž umístí zaměstnance a ne podrazáky. Firma, v níž bylo mé přidělení, mi nyní vyhrožuje, když nepřijdu zaučit (ve 3denní výpovědní lhůtě a navíc když bylo zavřeno se opravdu předat práce nedá), přitom to není má povinnost, již pro ně nepracuji. V agentuře již zastání nemám. Měli by proto lépe vybírat, aby se zaměstnanci pak vyhnuli problémům a mohli to ukončit nějak slušně.

před 5,5 roky
4.0
Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Trenkwalder na plný úvazek, do roku 2010.
Pozitiva firmy:

výplata chodila vždy včas, hradili ubytování, které bylo i na slušné úrovni, tehdy kdysi se to volalo Trenkwalder Kappa people, propláceli i svátky, peníze jsem měla opravdu slušné

Negativa firmy:

Špatná komunikace s koordinátoři, tenkrát jsem pracovala ve VF ve Zdibech, večer mi volal koordinátor a něco nesouvisle brblal do telefonu, poté jsem přijela na noční a bylo mi po skončení směny oznámeno, že jsem už vůbec neměla chodit, jenže jak jsem to měla vědet, když panenom brblal do telefonu, skrátka koordinátoři to měli na háku a nevědeli zařídit zhola nic a ne oni tady byli pro nás, ale my pro nich... smutné

před 5,5 roky
5.0
Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Trenkwalder na plný úvazek, do roku 2017.
Pozitiva firmy:

Přístup ve společnosti i přesné vyúčtování do koruny.Navíc přispívají na bydlení a zajišťují.Spokojená.

Negativa firmy:

před 5,5 roky
1.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Trenkwalder na zkrácený úvazek.
Pozitiva firmy:

Rychlé jednání

Negativa firmy:

Nikdy nezaplatí to co slíbí. Přes agenturu jsme nastoupili do Bosche, spolu s námi další 2 kamarádi přes addeco, ve smlouvě měli oba dva zaměstnavatelé stejné podmínky a příplatky (všichni sme měli odchozeno stejně hodin). Nicméně kamarádi přes addeco dostali v průměru o 5000 víc než my přes Trenkwalder.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (5)

Historie

Svou kariéru Trenkwalder odstartoval v České republice v roce 1991, kdy firma působila jako Sdružení KAPPA, které zprostředkovávalo chmelové brigády na území Ostravy. Během následujících let se společnost rozšířila po celé zemi a v roce 2005 se připojili k rakouskému koncernu Trenkwalder, pod nimž působí dodnes.

Společnost Trenkwalder byla založena ve Vídni v roce 1985 a v současné době má pod sebou síť více než 250 poboček v 17 zemích střední a východní Evropy a stále se snaží o rozšiřování mezinárodní spolupráce. Od roku 2014 se firma Trenkwalder stala součástí WECglobal, jako člen konfederace poskytovatelů personálních služeb.

Kariéra v Trenkwalder

Personální agentura Trenkwalder volná místa stále aktualizuje a nabízí možnost vybudovat si budovat kariéru ve všech svých pobočkách v České republice. Na nové kolegy čeká tří měsíční adaptační program se vstupním seminářem, kde se dozví o fungování celé společnosti. Uchazeč o práci v Trenkwalder by měl ve svém životopisu zmínit schopnost práce na PC, znalosti anglického jazyka, zodpovědnost, samostatnost a dobré komunikativní vystupování. Zaměstnancům nabízí příjemné pracovní prostředí s mladým kolektivem a firemními benefity v podobě jazykových nebo odborných kurzů, příspěvků na stravování nebo penzijního připojištění. Své pracovníky firma Trenkwalder také podporuje v dalším kariérním vzdělání, proto si pro ně připravila různá školení a semináře, jež je posunou dál v oblasti personalistiky a HR.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Heřmanická 1648/5, 710 00 Slezská Ostrava

Velikost firmy:

3000 - 3999 zaměstnanců

IČ:

25857011

Založení / Zapsání do OR*:

23. 5. 2000

Právní forma:

a.s.