Randstad - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

Randstad

Společnost Randstad pomáhá posouvat trh práce dopředu. Díky Randstadu mohou lidé najít svou vysněnou práci a naopak zaměstnavatelé mohou najít motivované a odhodlané zaměstnance. Na svých webových stránkách umožňuje uchazečům najít nejen všechny dostupné nabídky práce v mnoha oblastech, ale lidé mohou i prostřednictvím vlastního účtu nahrát životopis, díky kterému je zaměstnavatelé hledající zaměstnance snadno najdou. Práci v Randstad vykonávají nejlepší profesionálové, kteří stále zlepšují nabízené služby.

Hodnocení Randstad

Přidat hodnocení
před 2 měsíci
1.0

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Randstad na plný úvazek, do roku 2018.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Žádné

Negativa firmy:

Pod randstadem jsem pracoval dvakrát. V maxionu a bonatransu. Pokaždé s nimi ukončili spolupráci. Když jsem se ptal proč, tak mi řekli, že kvůli komunikaci. Opakovaně jsem reklamoval výplatu, která byla špatně spočítána. Většinou šlo jen o pár korun, které mi pak dali do další výplaty, která byla ale opět chybná. Po nějaké době už to začlo být směšné. Nemyslím, že v tom byl úmysl, spíš absolutně neschopná účetní. Jinak jsem měl problém dostat dovolenou, ale to spíš souviselo s podnikem než samotnou agenturou. Celkově nedoporučuju.

před 1,5 rokem
1.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Randstad na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Že vám vôbec príde výplata

Negativa firmy:

Neviem ani ako by som začal.Hotová tragédia?‍Na začiatku mi bolo povedané dostanete zmlúvu na rok od Randstadu a po roku dostanete od danej firmy. Po 4 mesiacoch som sa dozvedel, že sa firma bude sťahovať. Po 2-3 mesiacoch som dostal novú referentku a tá vôbec ťažký nezáujem. Najviac ma dorazilo keď som riešil presčas a ona, že to je fond hodín. Dohadovala sa somnou a s mojím nadriadením. Potom po dlhom dohadovaní uznali chybu a poslali peniaze. Čo sa týka straveniek raz prídu potom zase nie bordel vtom neskutočný. Ešte aby som sa vrátil k tomu, že firma končí kde pracujem. Tak som to 2x oznamoval ako čo stým, vôbec nemala záujem to nejako riešiť berú Vás ako položku. Keď niečo chcete je cítiť z toho rozhovoru, že ich obťažujete lebo majú moc práce. Aj keď sú tam pre Vás lebo dostávajú peniaze práve od ludí ktorý tam pracujú pre agentúru. Prišiel mi email aby som sa dostavil podpísať zľavu na daniach.A keď som tam prišiel tak tam ani referentka nebola prišieľ jej kolega, že má dovolenku.By som sa nedivil keď by tam bola len nemala záujem somnou niečo riešiť. Totálný nezáujem hlavne, že love dostanú za mňa. NEDOPORUČUJEM jednanie ako v stredoveku vy makajte a držte pusu. My tu určujeme čo si môžete dovoliť a načo máte možno nárok ?‍

před 4 roky
1.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Randstad na plný úvazek.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

...

Negativa firmy:

Špatné zacházení se zaměstanci. Tykání bez předchozí domluvy. Urážení zaměstnanců. Křivé obviňování.

Doporučení pro management firmy:

Managementu firmy bych doporučila vyměnit zaměstnance konkrétně na pracovišti Amazon PRG2. Především mladou slečnu, která zaměstnance křivě obviňuje z nedodržování docházky. Zaměstnancům slečna tyká i po předchozím upozornění, že se to zaměstnancům nelíbí, nadává a uráží. Takový člověk nemá na této pozici co dělat. S ničím zaměstnancům nepomůže ba naopak, velmi neslušně se chová a dává najevo, že ji zaměstnanci ruší od telefonu, když potřebuji s něčím pomoci.

před 4,5 roky
2.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Randstad na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Vyplata většinou včas, stravenky

Negativa firmy:

Nezájem o člověka jako lidskou osobu ale stroj Za 12 hod. směny malá výplata Přehazování směn jak se jim to hodí

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (21)

Historie společnosti

Počátky společnosti Randstad sahají až do roku 1960 v Nizozemí, kdy dva mladí studenti založili firmu se snem, že pracovní trh může fungovat lépe a flexibilněji. Jejich kancelář se skládala z jednoho pokoje a doporučené zaměstnance vozili klientům na svých kolech. Brzy jejich podnikání začalo být úspěšné, firma rozjela svou kariéru a mohla nejen budovat další pobočky, ale i expandovat do dalších téměř 40 zemí světa.

Společnost Randstad vstoupila na český trh v roce 2008, kdy převzala lokální agenturu a začala s budováním značky Randstad, která byla již v té době celosvětově úspěšná a známá a s nabídkou volných míst. Postupně se společnost Randstad v České republice rozrostla na 12 poboček a je číslem dvě na českém trhu personálních agentur. Momentálně je jednou z nejuznávanějších personálních agentur na celém světě. Práci v Randstad nelezlo přes 30 000 spolehlivých zaměstnanců. V ČR má nově od roku 2018 Randstad nového CEO.

Kariéra v Randstad

Ve společnosti Randstad kladou důraz na vytváření kreativního a inspirujícího prostředí. Zakládají si na týmovém duchu a otevřenosti. Své zaměstnance podporují v dalším vzdělávání a jejich růstu v kariéře u Randstad. Nejčastější nabídkou práce je pozice konzultanta/ky, ale inzerují i pozice pro manažery.

Práci svých zaměstnanců rovněž odměňují zaměstnaneckými benefity, mezi které patří flexibilní pracovní doba, home office, odměny, příspěvky na stravování či sport, věrnostní bonusy za loajalitu firmě, smartphone 30 dní volna ročně, občerstvení na pracovišti nebo služební telefon. Podívejte se na volná místa v Randstad a mějte práci, která Vás bude bavit.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Jungmannova 26/15, 110 00 Praha - Nové Město

Velikost firmy:

5 000 - 10 000 zaměstnanců

IČ:

24732486

Založení / Zapsání do OR*:

8. 9. 2010

Právní forma:

s.r.o.