Randstad - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Velké slevy na AliExpressu

Randstad

Společnost Randstad pomáhá posouvat trh práce dopředu. Díky Randstadu mohou lidé najít svou vysněnou práci a naopak zaměstnavatelé mohou najít motivované a odhodlané zaměstnance. Na svých webových stránkách umožňuje uchazečům najít nejen všechny dostupné nabídky práce v mnoha oblastech, ale lidé mohou i prostřednictvím vlastního účtu nahrát životopis, díky kterému je zaměstnavatelé hledající zaměstnance snadno najdou. Práci v Randstad vykonávají nejlepší profesionálové, kteří stále zlepšují nabízené služby.

Hodnocení Randstad

Přidat hodnocení
před 1,5 rokem
1.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Randstad na plný úvazek.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

...

Negativa firmy:

Špatné zacházení se zaměstanci. Tykání bez předchozí domluvy. Urážení zaměstnanců. Křivé obviňování.

Doporučení pro management firmy:

Managementu firmy bych doporučila vyměnit zaměstnance konkrétně na pracovišti Amazon PRG2. Především mladou slečnu, která zaměstnance křivě obviňuje z nedodržování docházky. Zaměstnancům slečna tyká i po předchozím upozornění, že se to zaměstnancům nelíbí, nadává a uráží. Takový člověk nemá na této pozici co dělat. S ničím zaměstnancům nepomůže ba naopak, velmi neslušně se chová a dává najevo, že ji zaměstnanci ruší od telefonu, když potřebuji s něčím pomoci.

před 2 roky
2.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Randstad na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Vyplata většinou včas, stravenky

Negativa firmy:

Nezájem o člověka jako lidskou osobu ale stroj Za 12 hod. směny malá výplata Přehazování směn jak se jim to hodí

před 3 roky
3.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Front office - Praha
Pracuji ve společnosti Randstad na plný úvazek 3-4 roky.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Flexibilita, lidský přístup, vyjde vstříc, stabilita

Negativa firmy:

Jednodušší management, chybějící procesy nebo nefunkční ty stávající. Firma pro není pro performery, talenti odejdou případně nejsou rozvíjeni. Nedůvěra v top management napříč společností.

Doporučení pro management firmy:

Sebevzdělávání, práci sám na sobě.

před 3,5 roky
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Randstad na plný úvazek, do roku 2018.
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Lokalita Odměny pro nejlepší konzultanty

Negativa firmy:

Výše fixního platu dle sympatií, nikoli dle zkušeností nebo odvedené práce Práce vyžadující přesčasy, pokud chcete dosáhnout zajímavého platu - málo času na soukromý život Zvyšující se počet meetingů a workshopů o ničem Zhoršení atmosféry v kolektivu - spíše individualistický než týmový přístup Čím dál více přísnější a nereálné KPIs

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (19)

Historie společnosti

Počátky společnosti Randstad sahají až do roku 1960 v Nizozemí, kdy dva mladí studenti založili firmu se snem, že pracovní trh může fungovat lépe a flexibilněji. Jejich kancelář se skládala z jednoho pokoje a doporučené zaměstnance vozili klientům na svých kolech. Brzy jejich podnikání začalo být úspěšné, firma rozjela svou kariéru a mohla nejen budovat další pobočky, ale i expandovat do dalších téměř 40 zemí světa.

Společnost Randstad vstoupila na český trh v roce 2008, kdy převzala lokální agenturu a začala s budováním značky Randstad, která byla již v té době celosvětově úspěšná a známá a s nabídkou volných míst. Postupně se společnost Randstad v České republice rozrostla na 12 poboček a je číslem dvě na českém trhu personálních agentur. Momentálně je jednou z nejuznávanějších personálních agentur na celém světě. Práci v Randstad nelezlo přes 30 000 spolehlivých zaměstnanců. V ČR má nově od roku 2018 Randstad nového CEO.

Kariéra v Randstad

Ve společnosti Randstad kladou důraz na vytváření kreativního a inspirujícího prostředí. Zakládají si na týmovém duchu a otevřenosti. Své zaměstnance podporují v dalším vzdělávání a jejich růstu v kariéře u Randstad. Nejčastější nabídkou práce je pozice konzultanta/ky, ale inzerují i pozice pro manažery.

Práci svých zaměstnanců rovněž odměňují zaměstnaneckými benefity, mezi které patří flexibilní pracovní doba, home office, odměny, příspěvky na stravování či sport, věrnostní bonusy za loajalitu firmě, smartphone 30 dní volna ročně, občerstvení na pracovišti nebo služební telefon. Podívejte se na volná místa v Randstad a mějte práci, která Vás bude bavit.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Jungmannova 26/15, 110 00 Praha - Nové Město

Velikost firmy:

5 000 - 10 000 zaměstnanců

IČ:

24732486

Založení / Zapsání do OR*:

8. 9. 2010

Právní forma:

s.r.o.