INDEX NOSLUŠ - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Jídlo pro lepší život

INDEX NOSLUŠ

Česko-slovenská personální firma INDEX NOSLUŠ poskytuje poradenství v oblasti zaměstnávání na hlavní pracovní poměr, vedlejší i zkrácený úvazek a také se angažuje v zajišťování agenturních pracovníků nebo brigádníků. Individuální přístup vede k úspěšným procesům a maximální ziskovosti klientů. Mezi zákazníky INDEX NOSLUŠ se řadí známé společnosti, nadnárodní giganty i fyzické osoby hledající stabilní práci. Hlavní důraz při obsazování volných míst v INDEX NOSLUŠ je kladen na mezilidské vztahy.

Hodnocení INDEX NOSLUŠ

Přidat hodnocení
před 5 roky
1.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti INDEX NOSLUŠ na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Negativa firmy:

Pozvánka na pohovor proběhla v mém městě což chválím,vstřícnost náborové pracovnice v Mostě,chválím.Schůzka proběhla 5.2. s tím že pohovor přímo ve firmě kam nastupuji proběhne již 8.2 kam se musím dopravit ale nejprve se ozvou z Ústí protože zrovna mnou vybranou pozici vyřizuje bohužel pobočka právě v ÚL kam jim byl přeposlán okamžitě můj životopis s pokyny a tím,že mě předávají.Dva dny nic,třetí den jsem prosila pracovnici z Mostu o kontakt na ÚL.Věděli o mě,životopis mají,nábor bude ale už se do něj nevejdu takže mám počítat 19.2. ale ještě mi zavolají pro bližší info kdy a kde a co s sebou.Už se nikdo neozval,marně jsem telefonovala,psala sms,psala emaily ale komunikace z jejich strany do dnešního dne žádná.No,chtěla bych tím pracovní agentuře vzkázat:Já chtěla pracovat,proto jsem svůj životopis odeslala přímo zaměstnavateli který se mi za 3 hodiny ozval,pozval mě,nabídl super pozici,super plat a dnešním dnem jsem spokojeným kmenovým zaměstnancem!Díky!

před 5 roky
1.0
Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti INDEX NOSLUŠ jako stáž, do roku 2018.
Pozitiva firmy:

Prac. příležitosti

Negativa firmy:

Samotný nábor..Agentura, která zřejmě o pracovníky nestojí?? Pravidelně vyvěšují stejné inzeráty, pokud ale na pozici odpovíte nedočkáte se ani zamítacího mejlu. Jak můžeme hodnotit pozitivně další věci..plat, pozici..když firma, která stojí na náboru pracovníků s nimi není schopna komunikovat?

před 5 roky
1.0
Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti INDEX NOSLUŠ na pracovní smlouvu, do roku 2018.
Pozitiva firmy:

Negativa firmy:

Opravdu nízké platové ohodnocení. Možná jako brigáda, ale určitě ne na HPP.

před 5 roky
1.0
Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti INDEX NOSLUŠ na poloviční úvazek, do roku 2018.
Pozitiva firmy:

Nic.

Negativa firmy:

Organizace jak ve firmě tak ze strany IN je hrůza. Nejdřív Vám řeknou to to a ve finále to bude vše jinak

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (10)

Historie

Svou stabilní pozici na trhu práce INDEX NOSLUŠ drží již od roku 1991, kdy řeší pracovně – personální otázky na území bývalého Československa. V té době operuje pouze se slovenským kapitálem. Situace se mění během roku 1997, protože dochází k aktivizaci sítí a INDEX NOSLUŠ se spojuje s dceřinou společností Index Plus. Aktuálně umožňuje 21 poboček budovat kariéru v INDEX NOSLUŠ po celé České republice a stejně tak na více než patnácti slovenských pobočkách.

Kariéra v INDEX NOSLUŠ

Důležitý je pro efektivní práci v INDEX NOSLUŠ přátelský kolektiv a maximální spokojenost zaměstnanců. Velkým lákadlem pro uchazeče o volná místa v INDEX NOSLUŠ zůstávají žádané vzdělávací programy, profesionální růst a atraktivní benefity. V praxi to může znamenat například až sedm týdnů dovolené, proměnnou složku mzdového ohodnocení nebo detailní zaškolení do know-how jedné z personálních agentur u nás. Kariéra v INDEX NOSLUŠ vám zajistí komplexní dovednosti z oblasti náborů a zároveň vám pomůže získat práci snů v personalistice. Na nic nečekejte a podívejte se na volná místa v INDEX NOSLUŠ!

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Hornokrčská 583/30, 140 00 Praha - Krč

Velikost firmy:

nad 10 000 zaměstnanců

IČ:

25131419

Založení / Zapsání do OR*:

26. 5. 1997

Právní forma:

s.r.o.