INDEX NOSLUŠ - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

INDEX NOSLUŠ

Údaje

Sídlo firmy:

Hornokrčská 583/30, 140 00 Praha - Krč

Velikost firmy:

nad 10 000 zaměstnanců

IČ:

25131419

Založení / Zapsání do OR*:

26. 5. 1997

Právní forma:

s.r.o.

O společnosti

Česko-slovenská personální firma INDEX NOSLUŠ poskytuje poradenství v oblasti zaměstnávání na hlavní pracovní poměr, vedlejší i zkrácený úvazek a také se angažuje v zajišťování agenturních pracovníků nebo brigádníků. Individuální přístup vede k úspěšným procesům a maximální ziskovosti klientů. Mezi zákazníky INDEX NOSLUŠ se řadí známé společnosti, nadnárodní giganty i fyzické osoby hledající stabilní práci. Hlavní důraz při obsazování volných míst v INDEX NOSLUŠ je kladen na mezilidské vztahy.

Historie

Svou stabilní pozici na trhu práce INDEX NOSLUŠ drží již od roku 1991, kdy řeší pracovně – personální otázky na území bývalého Československa. V té době operuje pouze se slovenským kapitálem. Situace se mění během roku 1997, protože dochází k aktivizaci sítí a INDEX NOSLUŠ se spojuje s dceřinou společností Index Plus. Aktuálně umožňuje 21 poboček budovat kariéru v INDEX NOSLUŠ po celé České republice a stejně tak na více než patnácti slovenských pobočkách.

Kariéra v INDEX NOSLUŠ

Důležitý je pro efektivní práci v INDEX NOSLUŠ přátelský kolektiv a maximální spokojenost zaměstnanců. Velkým lákadlem pro uchazeče o volná místa v INDEX NOSLUŠ zůstávají žádané vzdělávací programy, profesionální růst a atraktivní benefity. V praxi to může znamenat například až sedm týdnů dovolené, proměnnou složku mzdového ohodnocení nebo detailní zaškolení do know-how jedné z personálních agentur u nás. Kariéra v INDEX NOSLUŠ vám zajistí komplexní dovednosti z oblasti náborů a zároveň vám pomůže získat práci snů v personalistice. Na nic nečekejte a podívejte se na volná místa v INDEX NOSLUŠ!

Je tohle Vaše firma?

  • Vytvořte si skvělý profil
  • Získejte nejlepší zaměstnance
  • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 2 měsíci
1.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti INDEX NOSLUŠ na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Negativa firmy:

Pozvánka na pohovor proběhla v mém městě což chválím,vstřícnost náborové pracovnice v Mostě,chválím.Schůzka proběhla 5.2. s tím že pohovor přímo ve firmě kam nastupuji proběhne již 8.2 kam se musím dopravit ale nejprve se ozvou z Ústí protože zrovna mnou vybranou pozici vyřizuje bohužel pobočka právě v ÚL kam jim byl přeposlán okamžitě můj životopis s pokyny a tím,že mě předávají.Dva dny nic,třetí den jsem prosila pracovnici z Mostu o kontakt na ÚL.Věděli o mě,životopis mají,nábor bude ale už se do něj nevejdu takže mám počítat 19.2. ale ještě mi zavolají pro bližší info kdy a kde a co s sebou.Už se nikdo neozval,marně jsem telefonovala,psala sms,psala emaily ale komunikace z jejich strany do dnešního dne žádná.No,chtěla bych tím pracovní agentuře vzkázat:Já chtěla pracovat,proto jsem svůj životopis odeslala přímo zaměstnavateli který se mi za 3 hodiny ozval,pozval mě,nabídl super pozici,super plat a dnešním dnem jsem spokojeným kmenovým zaměstnancem!Díky!

před 5 měsíci
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti INDEX NOSLUŠ jako stáž, do roku 2018.
Pozitiva firmy:

Prac. příležitosti

Negativa firmy:

Samotný nábor..Agentura, která zřejmě o pracovníky nestojí?? Pravidelně vyvěšují stejné inzeráty, pokud ale na pozici odpovíte nedočkáte se ani zamítacího mejlu. Jak můžeme hodnotit pozitivně další věci..plat, pozici..když firma, která stojí na náboru pracovníků s nimi není schopna komunikovat?

před 7 měsíci
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti INDEX NOSLUŠ na pracovní smlouvu, do roku 2018.
Pozitiva firmy:

Negativa firmy:

Opravdu nízké platové ohodnocení. Možná jako brigáda, ale určitě ne na HPP.

před 8 měsíci
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti INDEX NOSLUŠ na poloviční úvazek, do roku 2018.
Pozitiva firmy:

Nic.

Negativa firmy:

Organizace jak ve firmě tak ze strany IN je hrůza. Nejdřív Vám řeknou to to a ve finále to bude vše jinak

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (10)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Personalistika a HR Poradenství