Business Animals | Kariéra v salesu | VímVíc.cz
Jídlo pro lepší život

Business Animals

Jsme obchodnická smečka BusinessAnimals.cz, která se specializuje na moderní obchod, sales a utváření moderního businessu. V našem online magazínu se věnujeme zejména aktuálním sales trendům a rádi propagujeme úspěch. Zároveň ukazujeme příběhy firem a jejich lídrů. Společně se aktivně snažíme o refresh obchodnického řemesla. Snažíme se dělat obchod moderně.

Hodnocení Business Animals

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (1)

Historie Business Animals

Za 5 let fungování se nám podařilo vytvořit silnou komunitu registrovaných členů z řad obchodníků i firem, kteří vyznávají podobné hodnoty jako my. Každý den se zlepšujeme o 1 %! Business Animals je místo, kde se potkává velké množství kvalitních obchodníků. Předávají si zkušenosti nejen online ale také na různých pořádaných eventech. Pokud to firma s hledáním tom obchodníka myslí opravdu vážně, tak by jistě měla zavítat na portál Business Animal.

Kariéra v Business Animals

Jsme smečka, která funguje na principech svobodné firmy a kde si pravidla určujeme sami. Jsou u nás jak obchodní zvířata, tak kreativní duše. Jestli si troufneš, přidej se k nám a otevřou se ti nevídané obzory.

O čem je moderní sales a business?

Neřešíme jen business casual, ale snažíme se především rozvíjen soft skills všech okolo. Nejvíce Vás posunou tipy od kolegů, kteří řeší ty samé problémy a potýkají se s těmi samými typy lidí.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Na poříčí 1067/25, 110 00 Praha

Velikost firmy:

10-50 zaměstnanců

IČ:

02734699

Založení / Zapsání do OR*:

5. 3. 2014

Právní forma:

s.r.o.