Dremo - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

Dremo

Dremo, celým názvem Dremo Personaldienstleistung GmbH, je firma vedená vlastníky a patří mezi nejspolehlivější poskytovatele personálních služeb v Německu. Práci Dremo poskytuje již více než 20 let, a to ve všech spolkových zemích. Kariéru v Dremo si buduje na 200 zaměstnanců z různých řemeslných oborů a z oblasti ošetřovatelství. Všichni pracují přímo pro Dremo na základě pracovního vztahu na dobu neurčitou. Společnost své zaměstnance posílá do ověřených zákaznických firem. Prohlédněte si nabídku práce v Dremo a získejte pracovní místo v zahraničí se solidním finančním ohodnocením.

Hodnocení Dremo

Přidat hodnocení

Historie

Společnost Dremo vznikla v německém Sasku v roce 1996 a stala vyhledávaným partnerem jak pro tzv. agenturní zaměstnávání, tak pro zprostředkování zaměstnanců. Dremo má v Německu více než 4000 klientů, kterým pomáhá obsadit volná místa. Díky tomu máte u Dremo jako zaměstnanec možnost účastnit se jak velkých projektů, tak pracovat na malých individuálních zakázkách. V Dremo dbají o spokojenost svých zákazníků i zaměstnanců. Jsou si vědomi, že bez kvalitních pracovníků by nedosáhli úspěchu - a proto je motivují a zajišťují kvalitní pracovní prostředí. Za základ dobrého vztahu se zaměstnancem považují individuální přístup, proto má také v Dremo každý zaměstnanec svého osobního disponenta, kterého může kdykoli kontaktovat, např. pokud vznikne problém na pracovišti. Kromě toho má Dremo zkušené česky mluvící rekrutéry, kteří zajišťují nejen kvalitní nábor, ale jsou také k dispozici v případě jazykové bariéry.

Kariéra v Dremo

Chcete pracovat v zahraničí, ideálně v Německu? Pak je pro vás kariéra v Dremo to pravé. Plat odpovídá platným německým tarifním smlouvám a bývá násobně vyšší než v ČR. K tomu společnost poskytuje mnoho benefitů. Mezi nejzajímavější patří příspěvky na dovolenou a na Vánoce, diety, příspěvky na cestovní náklady a organizace ubytování v místě práce. Volná místa Dremo nabízí v mnoha oblastech. Můžete získat pracovní uplatnění v ošetřovatelství, kovovýrobě či elektrotechnice. Žádáni jsou také zaměstnanci pro práci se dřevem, sanitární technikou, topením a vzduchotechnikou či pro pokládání parket a podlah. Společnost zajišťuje práci po celý rok bez přestávek. Prohlédněte si všechny pracovní pozice v Dremo.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Overbeckstraße 21, Dresden - Německo

Velikost firmy:

1000 - 5000 zaměstnanců

Právní forma:

GmbH

Pracovní nabídky

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Personalistika a HR Outsourcing Služby