Credit Czech - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

Credit Czech

CREDIT CZECH je jedna z nejznámějších agentur práce zabývající se personalistikou, která zprostředkovala volná místa již mnoha brigádníkům a zaměstnancům. Firmám naopak poskytuje služby týkající se outsourcingu, dočasné výpomoci či otestování potenciálních zaměstnanců před finálním přijetím.

Hodnocení Credit Czech

Přidat hodnocení
před 1 rokem
3.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Credit Czech na zkrácený úvazek, do roku 2022.
Pozitiva firmy:

Na výběr dost brigád, peníze v čas, zálohy následující den na účtě po tom co pošlete pracovní výkaz na WhatsApp.

Negativa firmy:

Koordinátoři co tam pracují několik let jsou arogantní a neumějí jednat slušně s lidmi.Mají pocit že dělají práci kterou nikdo nezvládne.Když jim řeknete něco co se jim nebude líbit tak si vymyslí historku kterou nahlásí na firmu a vy tím pádem jste bez práce.Zablokují vám aplikaci a ani je nezajímá jestli je to vůbec pravda, vám se nevěří.Kdyby si tam radši všímali sami sebe tak by všem bylo líp.

před 2,5 roky
3.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Credit Czech na pracovní smlouvu, do roku 2020.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Poměrně dost brigád, možnost vyběru směn, peníze sedí. Ochota callcentra. Nemusíte se moc snažit, stačí držet pusu a krok.

Negativa firmy:

Někteří pracovníci jsou opravdu hloupí a to včetně koordinatorů a dlohodobých pracovníků, kteří už žiji v jiném světě. Pozor na pomluvy! Nesmíte nic komentovat, natož si stěžovat. Vyhodí vás z aplikace nebo bez upozornění vám přestanou nabízet brigády.

před 3 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Credit Czech na pracovní smlouvu, do roku 2019.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Dobrý kolektiv, většinou tam pracují fajn lidi

Negativa firmy:

Sprostí firmou najatí organizátoři směn, podivný systém stížností, na který když jsem se zeptal, tak mi byla slíbena odpověď, žádnou jsem nedostal, jen se mnou byla ukončena spolopráce, když jsem se zaptal na to, proč se mnou byla ukončena spolupráce, tak mi bylo řečeno, že se to neříká Velmi špatné zacházení se zaměstnanci

Doporučení pro management firmy:

Říct člověku, pro kterého práce ve vaší firmě byla první pracovní zkušenost, proč ho zničehonic bez varování vyhodíte a zamětsnávejte organizátory co jsou schopni organizovat a slušně se chovat

před 5,5 roky
5.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Credit Czech na pracovní smlouvu.
Pozitiva firmy:

Ochota, zalohy, prace po cele Praze

Negativa firmy:

Asi nic co by stalo za rec

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (10)

Historie společnosti

Firma CREDIT CZECH vznikla v roce 1999 a nyní sídlí v Praze. Do společnosti přichází lidé, kteří by rádi nastartovali kariéru v různých odvětvích. Vzhledem k tomu, že CREDIT CZECH navazuje kontakty s firmami zabývajícími se logistikou, obchodem, potravinářským či například automobilovým průmyslem, existuje vysoká šance, že zájemce sežene volné místo.

Zároveň služby CREDIT CZECH poptávají firmy, které shání brigádníky například v době dovolených, v sezóně nebo pravidelně. CREDIT CZECH poskytuje komplexní služby, takže kromě pomoci s nalezením vhodného zaměstnance je schopna ho v případě nespokojenosti firmy okamžitě vyměnit. CREDIT CZECH navíc pomáhá s vedením mzdové a personální agendy.

Máte pocit, že by Vás práce v CREDIT CZECH bavila? Čtěte dál.

CREDIT CZECH kariéra

Pokud budete chtít nastartovat kariéru v CREDIT CZECH, čeká Vás zajímavá práce v přátelském kolektivu a v příjemném prostředí kanceláře v centru Prahy. Volná místa v CREDIT CZECH seženete například na pozici koordinátora, administrativního pracovníka a také v oblasti podpory.

Náplní Vaší práce bude pomoci sehnat práci ostatním a komunikovat s klienty. Připravte se tedy na to, že budete jednat jak s firmami, tak s potenciálními zaměstnanci, kteří hledají volné místo. Budete se starat o inzerci, o nábor pracovní síly, prověřování všech pracovníků a také o celkovou organizaci a plánování různých směn.

Pokud Vás baví práce v administrativě a rádi byste pracovali ve firmě se stabilním zázemím, kariéra v CREDIT CZECH pro Vás bude skvělá. V závislosti na pozici Vás také čekají příjemné benefity firmy.
Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Karmelitská 379/18, 118 00 Praha 1

Velikost firmy:

500 - 1500 zaměstnanců

IČ:

27113442

Založení / Zapsání do OR*:

29. 12. 2003

Právní forma:

s.r.o.