Synergie - práce, kariéra, volná místa | VímVíc.cz
Jídlo pro lepší život

Synergie

Mezinárodní společnost SYNERGIE nabízí společnostem a institucím komplexní služby v oblasti lidských zdrojů včetně jejich řízení a rozvoje. Nabízí služby zahrnující nábor, dočasné zaměstnání, školení a poradenství zaměstnanců. Společnost tak každý den podporuje společnosti a kandidáty v oblasti zaměstnanosti a práce. SYNERGIE je zároveň 5. lídrem v oblasti průmyslu, působí v sedmnácti zemích Evropy a čítá celkem více než 3 000 zaměstnanců.

Hodnocení Synergie

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (1)

Historie společnosti

Společnost začala svou kariéru v roce 1969, kdy ji založil pan Daniel Augeraupod jménem France of Europe Technique Assistance (ETA) ve Francii. Firma se ve svých počátcích zabývala poskytováním odborných pracovníků s kvalifikací společnostem v oblastech elektroniky, letectví a projektování lodí či kanceláří. V roce 1979 se ETA spojila se společností SIDERGIE, která podnikala v oblasti služeb. O dalších deset let později již společnost figuruje na trhu s cennými papíry a mění své jméno na SYNERGIE.

Společnost se velmi rychle rozrůstala a proto brzy začala expandovat i do zahraničí. V roce 1993 vstupuje na český trh, otevírá volná místa a hledá nejlepší využití kapacit. Později začíná působit i na Slovensku a ve Španělsku. V roce 2000 rozšiřuje společnost portfolio svých nabízených služeb, zahrnuje i oblast lidských zdrojů a rok později expanduje do zámoří do Kanady a zároveň i dalších zemí v Evropě. Společnost se stále snaží zlepšovat a inovovat své služby i rozsah působnosti, zároveň se více podílí na špičkových průmyslových odvětvích, energetice, dopravě nebo logistice.

Kariéra v SYNERGIE

Hledáte práci v uznávané a silné společnosti s mezinárodní působností? Jste týmový hráč a spolehlivý člověk? Podívejte se na volná místa v SYNERGIE. Nabízí pozice do recruitmentu a headhunterů. Kariéru v SYNERGII mohou začít i junioři. Společnost po těchto lidech požaduje komunikativnost, dynamičnost, pozitivní naladění, orientaci na výsledek. Uchazeči prochází assesment centrem, kde se dozví, jak vypadá pracovní náplň.

Společnost nabízí svým zaměstnancům příjemné pracovní podmínky a přátelské prostředí, jejich práci v SYNERGIE štědře odměňuje. Každému zaměstnanci je nabídnut notebook, mobil, stravenky, 5 týdnů dovolené, kupon na MHD, sick days a mnoho dalších bonusů. Začněte svou kariéru v SYNERGIE a dělejte práci, která Vás bude bavit.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Sokolovská 366/84, 186 00 Praha

Velikost firmy:

11-50 zaměstnanců

IČ:

45808139

Založení / Zapsání do OR*:

1. 9. 1992

Právní forma:

s.r.o.