Údaje

Sídlo firmy:

Topolská 1591, 252 28 Černošice

Velikost firmy:

200 - 249 zaměstnanců

IČ:

26738902

Založení / Zapsání do OR*:

28. 12. 2002

Právní forma:

s.r.o.

O společnosti

Ipsos Group S.A. je celosvětová poradenská firma se zaměřením na průzkum trhu se sídlem v Paříži. Zároveň je největší výzkumnou agenturou v České republice. Středem zájmu firmy jsou značky, lidi, trhy a společnost. Ipsos nabízí svým klientům komplexní a inovativní řešení jejich problémů a otázek. Společnost momentálně působí v 88 zemích po celém světě a práci v Ipsosu má 16 600 spokojených profesionálů.

Historie společnosti

Společnost začala svou kariéru v Paříži v roce 1975, kdy se panDidier Truchot, snažil o vytvoření zcela nové vize. Posláním firmy bylo být vždy co nejblíže svým klientům. S oblibou rostly postupně i zisky společnosti a již v roce 1989 se stává pátou největší výzkumnou firmou ve Francii. V devadesátých letech 20. století začíná expanze firmy do Ameriky a po celé Evropě. Zároveň vstupuje na francouzskou burzu cenných papírů.

V průběhu dalších let se společnost zaměřuje na diverzifikaci nabízených služeb a organizaci dle různých specializací firmy. Otevírá volná pracovní místa, posiluje své postavení na domácím i zahraničním trhu. Staví se na třetí příčku největší výzkumné agentury na světě a pyšní se více jak 5 000 klienty. Společnost založila i Global Support Centre v ČR , které by mělo pobočkám Ipsosu zajistit metodickou podporu v oblasti mystery shoppingu.

Kariéra v Ipsos

Hledáte práci v úspěšné firmě, která zastává hodnoty péče o klienty na prvním místě, poctivosti, zvědavosti, spolupráce a podnikatelského ducha? Společnost, která podpoří vaší seberealizaci, růst a postup v kariéře? Ipsos se o své zaměstnance stará. Mezi zaměstnanecké benefity, které nabízí, patří možnosti dalšího vzdělávání, globální tréninkové programy, možnost mezinárodních pracovních příležitostí, odměny za dobře odvedenou práci a další.

Podívejte se, jaká volná pracovní místa Ipsos nabízí a začněte budovat kariéru, která Vás bude bavit. Uplatnění mohou získat jak studenti nebo čerství absolventi ekonomických, IT a sociologických oborů, tak uchazeči s dlouholetou praxí. Do mezinárodní firmy se hodí i cizí jazyky, zlepšete své jazykové znalosti a zvyšte tak svou šanci na úspěch.

Je tohle Vaše firma?

Vytvořte si skvělý profil zaměstnavatele, zíkejte kvalitní zaměstnance a lepší hodnocení firmy.

Spravovat profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 2 měsíci
5.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti IPSOS na zkrácený úvazek.
Pozitiva firmy:

Ipsos jde s dobou, snaží se sledovat trendy, využívat moderní technologie, mezinárodní zázemí. Prostředí je fajn, firma je sice velká, ale přesto zde vládne přátelská atmosféra, kolegové jsou vstřícní. Kanceláře přímo v centru ve Slovanském domě (s úschovnou kol pro cyklisty ;). Flexibilní pracovní úvazky - jak pro studenty (skvělé pro zapracování při / po škole), tak např. pro rodiče malých dětí (osobně velmi oceňuji).

Negativa firmy:

Je to jednička na trhu, takže je jasné, že na lidi klade určité nároky, což někde nemusí ustát. Proflákat půlku pracovní doby? To se tu opravdu nenosí :)

před 5 měsíci
4.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti IPSOS na zkrácený úvazek.
Pozitiva firmy:

Na Ipsos se mi líbí, že je velmi flexibilní co se týká úvazku pro absolventy. Pro čerstvé absolventy je to dle mého názoru skvělý start kariéry, vzhledem k objemu dovedností, které se tu mohou naučit. Dále cením příjemná atmosféra, přátelské prostředí a kolegovy se zajímavými zkušenostmi.

Negativa firmy:

nízké benefity, pro někoho tu může být příliš dynamické prostředí.

před 5 měsíci
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní - Praha
Pracuji ve společnosti IPSOS na plný úvazek 1-2 roky.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Na firmě si cením, že dává možnost i čerstvým absolventům po škole, které zajímá výzkum a mezinárodním prostředí a chtějí se toho hodně naučit. Jsou zde propracované školení, příjemní kolegové a neustálý přísun dobré kávy :) a vše se tu dá v klidu vyřešit, což v dnešní době bývá málokde...

Negativa firmy:

nic jsem nepostřehla

před 5 měsíci
1.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti IPSOS na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

včasná výplata mezd

Negativa firmy:

zmatek v organizaci a podle hesla slibem nezarmoutíš, slabý zájem o rozvoj

Zobrazit všechna hodnocení (10)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Personalistika a HR Péče o zákazníky/klienty Poradenství