IPSOS | kariéra, práce i volná místa | VímVíc.cz

IPSOS

Ipsos Group S.A. je celosvětová poradenská firma se zaměřením na průzkum trhu se sídlem v Paříži. Zároveň je největší výzkumnou agenturou v České republice. Středem zájmu firmy jsou značky, lidi, trhy a společnost. Ipsos nabízí svým klientům komplexní a inovativní řešení jejich problémů a otázek. Společnost momentálně působí v 88 zemích po celém světě a práci v Ipsosu má 16 600 spokojených profesionálů.

Hodnocení IPSOS

Přidat hodnocení
před 1 měsícem
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti IPSOS na plný úvazek, do roku 2018.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

moc jich není

Negativa firmy:

Nízké mzdy, benefity jen pro oblíbence, velké množství samozřejmě neplacených přesčasů, donášení, časté technické problémy, po nástupu jinam o 50 % vyšší mzda

před 4 měsíci
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Tazatel - Praha
Pracuji ve společnosti IPSOS jako nezávislý pracovník 1-2 roky.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Vždy platí pravidelně za odvedenou práci.

Negativa firmy:

Žádné nejsou, jen v prosinci je málo práce, peitože se dovolávají projekty. Má to i své výhody, peotože máte více volna až do nového roku.

Doporučení pro management firmy:

Na víc, motivační odměny operátorům

před 9 měsíci
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti IPSOS na plný úvazek méně než 1 rok.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

- Skvělý kolektiv i šéf, celkově velmi příjemná atmosféra ve firmě, lidský přístup k řešení problémů. - Výhodná lokalita v centru Prahy, blízko nádraží i pro dojíždějící - Příležitosti se tu dávají i čerstvým absolventům bez zkušeností, velké možnosti osobního i profesního rozvoje díky rozsáhlému systému školení

Negativa firmy:

- Není zde tolik "moderních benefitů", ale základ jako stravenky, multisportka a 5 týdnů dovolené jsou fajn.

před 1 rokem
5.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti IPSOS na zkrácený úvazek.
Pozitiva firmy:

Ipsos jde s dobou, snaží se sledovat trendy, využívat moderní technologie, mezinárodní zázemí. Prostředí je fajn, firma je sice velká, ale přesto zde vládne přátelská atmosféra, kolegové jsou vstřícní. Kanceláře přímo v centru ve Slovanském domě (s úschovnou kol pro cyklisty ;). Flexibilní pracovní úvazky - jak pro studenty (skvělé pro zapracování při / po škole), tak např. pro rodiče malých dětí (osobně velmi oceňuji).

Negativa firmy:

Je to jednička na trhu, takže je jasné, že na lidi klade určité nároky, což někde nemusí ustát. Proflákat půlku pracovní doby? To se tu opravdu nenosí :)

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (13)

Historie společnosti

Společnost začala svou kariéru v Paříži v roce 1975, kdy se panDidier Truchot, snažil o vytvoření zcela nové vize. Posláním firmy bylo být vždy co nejblíže svým klientům. S oblibou rostly postupně i zisky společnosti a již v roce 1989 se stává pátou největší výzkumnou firmou ve Francii. V devadesátých letech 20. století začíná expanze firmy do Ameriky a po celé Evropě. Zároveň vstupuje na francouzskou burzu cenných papírů.

V průběhu dalších let se společnost zaměřuje na diverzifikaci nabízených služeb a organizaci dle různých specializací firmy. Otevírá volná pracovní místa, posiluje své postavení na domácím i zahraničním trhu. Staví se na třetí příčku největší výzkumné agentury na světě a pyšní se více jak 5 000 klienty. Společnost založila i Global Support Centre v ČR, které by mělo pobočkám Ipsosu zajistit metodickou podporu v oblasti mystery shoppingu.

Kariéra v Ipsos

Hledáte práci v úspěšné firmě, která zastává hodnoty péče o klienty na prvním místě, poctivosti, zvědavosti, spolupráce a podnikatelského ducha? Společnost, která podpoří vaší seberealizaci, růst a postup v kariéře? Ipsos se o své zaměstnance stará. Mezi zaměstnanecké benefity, které nabízí, patří možnosti dalšího vzdělávání, globální tréninkové programy, možnost mezinárodních pracovních příležitostí, odměny za dobře odvedenou práci a další.

Podívejte se, jaká volná pracovní místa Ipsos nabízí a začněte budovat kariéru, která Vás bude bavit. Uplatnění mohou získat jak studenti nebo čerství absolventi ekonomických, IT a sociologických oborů, tak uchazeči s dlouholetou praxí. Do mezinárodní firmy se hodí i cizí jazyky, zlepšete své jazykové znalosti a zvyšte tak svou šanci na úspěch.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Topolská 1591, 252 28 Černošice

Velikost firmy:

200 - 249 zaměstnanců

IČ:

26738902

Založení / Zapsání do OR*:

28. 12. 2002

Právní forma:

s.r.o.