Cofidis půjčka online | cofidis.cz | VímVíc.cz

Cofidis půjčka

 • Podepsání smluv za pomoci SMS podpisu
 • Sjednání a vedení půjčky je zcela zdarma
 • Při sjednání Cofidis půjčky s partnerem je výhodnější úrok
 • Několik finančních produktů Cofidis
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od – do 10 000 Kč – 1 000 000 Kč
Splatnost od – do 12 – 144 měsíců
Úrok od 8,9 %
RPSN od 9,27 %

Výhody půjčky:

 • Žádné skryté poplatky
 • Zaslání peněz do 24 hodin od schválení
 • Půjčky pro jednotlivce i pro páry s výhodnějším úrokem
 • Několik finančních produktů
 • Sjednání a vedení Cofidis půjčky je zdarma
 • Pojištění úvěru je dostupné ve 3 variantách
 • Výběr délky splácení mezi 12 až 144 měsíci

Reprezentativní příklad:

„Karel F. si půjčil u Cofidis sám 300.000 Kč na 4 roky (48 měsíců). Měsíční splátka činí 8.101 Kč. Pevná zápůjční roční úroková sazba činí 13,35 %, RPSN 14,20 %. Karel F. by celkově zaplatil 388.848 Kč.

Pokud by Karel splácel stejnou Cofidis půjčku s partnerem/partnerkou, měšíční splátka by se změnila na 7.451 Kč, úrok by byl ve výši 8,90 % a RPSN sazba 9,27 %. Partneři by celkem zaplatili 357.648 Kč.“

Podmínky půjčky:

 • Věk 18 let
 • Občan ČR nebo SR s trvalým pobytem v České republice
 • Doložitelný příjem
 • Vlastník bankovního účtu
 • Bez negativního zápisu v registru dlužníků
 • Platný telefonický kontakt
 • 2 doklady totožnosti

O společnosti Cofidis, a.s.

Cofidis, a.s. se řadí mezi nebankovní společnosti poskytující nebankovní půjčky ihned a spotřebitelské úvěry. Cofidis, a.s. je součástí koncernu, jehož mateřskou společností je COFIDIS akciová společnosti. Společnost byla založena ve Francii v roce 1982. Cofidis má vlastní cyklistický tým, který se pravidelně účastní Tour de France a dalších mezinárodních závodů.

V České republice působí Cofidis od roku 2004, má licenci od České národní banky (ČNB). U Cofidis.cz si může klient sjednat účelové i neúčelové půjčky online, speciální druhy úvěrů, konsolidace půjček, pojištění nebo nákup na splátky. S účinností od 1. 1. 2023 se COFIDIS s.r.o. přeměnila na akciovou společnost s představenstvem a dozorčí radou.

Vzhledem k dynamickému růstu společnosti Cofidis v posledních letech se jednalo o logickou změnu, která podtrhuje a upevňuje pozici společnosti na finančním trhu. Cofidis je mezinárodní finanční společnost, která se specializuje na poskytování spotřebitelských úvěrů na dálku, tzv. online půjček. Nabízí především půjčky online a rozmanité spotřebitelské a revolvingové úvěry. Výhodná úvěrová nabídka, dlouhodobé půjčka Cofidis zkušenosti a profesionální péče o zákazníka řadí Cofidis mezi top společnosti v oblasti nebankovních půjček ihned.

Cofidis půjčky

Půjčka Cofidis je flexibilní, klient si může vybrat, jaký typ půjčení peněz nejvíce sedí jeho představám a požadavkům. Cofidis půjčka se dá sjednat v páru nebo pro jednotlivce s tím, že půjčka pro páry je výhodnější. Cofidis půjčka je poskytována ve výši od 10.000 Kč do 1.000.000 Kč a doba splácení je nastavena od 1 roku do 144 měsíců (12 let).

Cofidis půjčka se dá sjednat online přes Cofidis klientskou zónu po Cofidis přihlášení nebo pomocí telefonu na Cofidis infolince. Cofidis přihlášení do klientské zóny probíhá pomocí přihlašovacích údajů klienta. Roční úroková sazba začíná na 8,90 %. V základní nabídce klienti najdou tyto finanční produkty:

Cofidis partnerská půjčka je svým způsobem půjčka s ručitelem. Pro nebankovní společnost je tento druh půjčení peněz větší jistota, že klient, případně oba dva klienti, půjčku řádně splatí. Pokud by žadatel nesplácel, musel by splácet spolužadatel.

Více finančních produktů nabízí svobodu

Partnerská půjčka Cofidis přináší klientům benefit v podobě výhodnějšího úroku, nižších měsíčních splátek a RPSN sazby. Díky tomu je Cofidis partnerská půjčka výhodná pro obě strany. Partnera nebo partnerku ve smlouvě klient nemusí uvádět, ale může tak učinit. Pokud uvede partnera/partnerku, Cofidis tuto skutečnost zohlední při vyhodnocení žádosti o úvěr.

Chci použít úvěrovou kalkulačku

Cofidis půjčka pro jednotlivce není nabízena s tak výhodným úrokem, jako partnerská půjčka Cofidis, ale stále je poskytována za solidních podmínek a klienti se pro Cofidis.cz velmi často rozhodnou. Cofidis patří mezi lepší nebankovní společnosti. Nabídka této společnosti často konkuruje i bankovním společnostem.

Cofidis kalkulačka půjčky pomůže potenciálním zájemcům či klientům udělat si přehled o výši splátek a úroků. Cofidis kalkulačka půjčky je online nástroj, do kterého se zadá celková výše půjčky a zobrazí se počet splátek, výše měsíční splátky apod. Podobně fungují i obecné srovnání půjček. Jestliže by klient nebyl schopný uhradit měsíční splátku, je důležité vše oznámit včas na Cofidis klientskou linku či na e-mailovou adresu. Společnost řeší tyto situace individuálně a nabídne řešení v podobě snížení splátek nebo odložení splátek.

Pojištění Cofidis

Ke každému úvěru je možné sjednat si speciální pojištění schopnosti splácet od pojišťovny ACM, která je ze stejné skupiny jako Cofidis. Pojištění Cofidis je dobrovolné a klient si může zvolit produkt i bez pojištění. Na výběr jsou 3 balíčky pojištění Cofidis: pojištění JISTOTA, STANDARD a SENIOR. Přestože většina klientů zná a dodržuje pravidla etikety, bohužel někdy nastane situace, kdy není schopný splácet řádně své závazky.

Pojištění JISTOTA je vhodné pro zaměstnance, poskytuje ochranu pro případ ztráty zaměstnání, dlouhodobé pracovní neschopnosti, invalidity III. stupně a úmrtí. Balíček STANDARD ochrání pojištěného v případě dlouhodobé pracovní neschopnosti, invalidity III. stupně a úmrtí. Balíček SENIOR pojišťuje pouze úmrtí a je určeno pro všechny zájemce.

Konsolidace půjček Cofidis

Cofidis nabízí možnost konsolidace půjček pro jednotlivce i pro páry. Refinancování úvěru se dá využít na spotřebitelské úvěry a měsíčně ušetřit tisíce korun. Také u Cofidis konsolidace půjček se může klient nechat pojistit proti neschopnosti splácet. Cofidis konsolidace sníží měsíční splátky klientů.

Délku splácení si nastavuje sám klient a může konsolidovat od 30.000 Kč až do výše 1.000.000 Kč. Ke Cofidis konsolidaci je možné získat peníze navíc na bankovní účet klienta. Konsolidace půjček Cofidis garantuje klientům maximální RPSN sazbu do výše 24,24 %. Délku splácení si může klient vybrat sám v rozmezí od 12 do 120 měsíců.

Cofidis nákup na splátky

Nebankovní společnost Cofidis patří mezi TOP poskytovatele nákupů zboží na splátky. Cofidis spolupracuje s oblíbenými e-shopy a prodejci nejrůznějšího zboží. Cofidis nabízí několik platebních metod. Klienti si mohou zvolit revolvingový úvěr (možnost flexibilního splácení a obnovitelné finanční rezervy). Díky Cofidis nákupu na splátky je možné mít zboží na dobírku i při platbě kartou stejnou rychlostí doma. Žádné další poplatky za poskytnutí úvěru se neplatí.

Cofidis nákup na splátky je možné využít nejen na e-shopech, ale také v kamenných prodejnách. Žádost o úvěr se řeší u partnera Cofidis na počkání. Správa a vedené úvěru je zdarma. Smlouva se podepisuje SMS podpisem, klient díky tomu ušetří čas a zboží si ihned odnese domů z prodejny. Cofidis má v podnabídce nákupu na splátky novou Auto půjčku. Cofidis spolupracuje s prodejci nových i ojetých vozů po celé České republice již od roku 2018.

Již nenabízené produkty: Plaťte později s Pagodil a Cofidis karta Mastercard

Pagodil byl řešením pro financování nákupů na prodejnách. Platbu bylo možné rozlotiž do několika splátek s nulovým úrokem. Nakoupit bylo možné v hodnotě od 2.000 Kč do 50.000 Kč, splátky si volil klient sám (od 3 do 36 měsíců). Financování se řešilo s prodejním personálem během několika minut přímo v prodejně a nebylo potřeba dokládat potvrzení o výši příjmu.

Klienti mohli požádat o platební Cofidis kartu přes svůj účet (Cofidis klientskou zónu) a Cofidis přihlášení v záložce „Půjčky a karty“. Cofidis karta měla využití v ČR i v zahraničí pro platby u obchodníků nebo výběry z bankomatů, umožňovala bezkontaktní platby a přístup ke slevovým kuponům, zážitkům a dalším jednorázovým i dlouhodobým akcím. Klient měl díky platební Cofidis kartě peníze po ruce kdekoliv a kdykoliv, a to i opakovaně do výše úvěrového limitu. Cofidis karta se musela aktivovat, aby bylo možné využívat všechny její výhody.

Podmínky sjednání Cofidis půjčky

Aby byla schválena klientova žádost o úvěr, musí být splněny podmínky sjednání Cofidis půjčky. Ty jsou následující.

 • Občan ČR nebo SR s trvalým pobytem v České republice
 • Věk 18 let
 • Doložitelný příjem
 • Vlastník bankovního účtu
 • Bez negativního zápisu v registru dlužníků
 • Platný telefonický kontakt
 • Dva doklady totožnosti

Při vyřízení půjčení peněz klient dokládá kopii dvou dokladů totožnosti (občanský průkaz a například cestovní pas nebo řidičský průkaz). V případě Cofidis půjčky ve výši 110.000 Kč a výše bude nutné doložit potvrzení o příjmu potvrzené zaměstnavatelem.

Největší zprostředkovatelé a zároveň srovnání půjček více druhů, kteří znají pravidla etikety jsou například Chytrá půjčka na webu pujcka.cz od provozovatele Elephant Orchestra, s.r.o., anebo Hyperpůjčka či Malá Hyperpůjčka od společnosti Bezvafinance (projekt Hyperfinance). Jak Hyperpůjčka, tak pujcka.cz jsou pouze zprostředkovatelé úvěrů. Další kontakt probíhá již mezi klientem a poskytovatelem daného úvěru.

Půjčka Cofidis recenze

Cofidis je již řadu let stálicí na českém trhu nebankovních společností a zakládá si na profesionálním jednání. Klient se nemusí bát žádných skrytých poplatků, například za zprostředkování Cofidis půjčky apod. Cofidis půjčka je nabízena v mnoha variantách, aby si každý našel ty nejvýhodnější podmínky, ať už jako jednotlivec, nebo v páru. Klient si může vše sjednat online a do několika hodin může mít peníze na svém účtu.

Obecně je vhodné pročíst si hodnocení na společnost nebo si vyhledat přes slovní spojení „půjčka Cofidis recenze“ odpovídající půjčka Cofidis zkušenosti klientů. Cofidis recenze a hodnocení jsou uvedené dokonce na webových stránkách cofidis.cz. Hodnocení je od zákazníků COFIDIS a.s., kteří uzavřeli smlouvu o úvěru a jejichž totožnost byla ověřena během procesu uzavírání smlouvy. Zákazníci se vyjadřují ke službám společnosti prostřednictvím průzkumu spokojenosti organizovaném společností STAFFINO s.r.o.

Tip: Nevyhovuje-li Cofidis půjčka a její podmínky, je možné podívat se na P2P půjčky. Mezi nejznámější P2P půjčky patří Zonky půjčka.

Cofidis kontakt

Pokud si klient neví s něčím rady, může kontaktovat Cofidis, a.s. několika způsoby: zasláním dotazu přímo přes webové stránky www.cofidis.cz či na Cofidis infolince na čísle 234 120 120 ve všední dny od 8 do 19 hodin. K dispozici je i e-mailový Cofidis kontakt na informace@cofidis.cz a stránka na Facebooku. Kontakt je možný i přes Messenger a Linkedin.

E-mail pro odeslání reklamace je reklamace@cofidis.cz. ID datové schránky je zqtv8fp. Cofidis je online zprostředkovatelem úvěrů, sídlo společnosti se nachází v hlavním městě České republiky, v Praze. Sídlo společnosti je současně kontaktní adresou.

 • COFIDIS, a.s.
 • Bucharova 1423/6
 • 158 00 Praha 5

IČ společnosti Cofidis je 27179907.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku