Cofidis půjčka | VímVíc.cz

Cofidis půjčka

 • Zaslání peněz do 24 hodin od schválení
 • Sjednání a vedení půjčky zdarma
 • Žádné skryté poplatky
 • Veškeré vyřizování online
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od - do 20 000 Kč - 1 000 000 Kč
Splatnost od - do 12 - 144 měsíců
Úrok od 7,9 %
RPSN od 8,19 %

Výhody půjčky:

 • Žádné skryté poplatky
 • Zaslání peněz do 24 hodin od schválení
 • Půjčky pro jednotlivce i pro páry
 • Sjednání a vedení půjčky zdarma
 • Pojištění úvěru ve 3 variantách
 • Sjednání online odkudkoliv

Reprezentativní příklad:

,,Karel F. si půjčil u Cofidis 100.000 Kč na jeden rok (12 měsíců). Měsíční splátka činí 8.904 Kč. Roční úroková sazba činí 12,40 %, RPSN 13,13 %. Karel F. by celkově zaplatil 106.848 Kč.

Kdyby si takovou půjčku Karel pořizoval s partnerem, měsíční splátka by klesla na částku 8.740 Kč, úroková sazba by se změnila na 8,90 % a RPSN na 9,27 %. Celková částka k úhradě by činila 104.880 Kč."

Podmínky půjčky:

 • Věk 18 let
 • Občan ČR nebo SR s trvalým pobytem v České republice
 • Doložitelný příjem
 • Vlastník bankovního účtu
 • Bez negativního zápisu v registru dlužníků
 • Platný telefonický kontakt
 • 2 doklady totožnosti

Cofidis, s.r.o. se řadí mezi nebankovní společnosti poskytující nebankovní půjčky a spotřebitelské úvěry. Cofidis, s.r.o. patří pod mezinárodní finanční skupinu COFIDIS Participation. V České republice působí Cofidis od roku 2004. U Cofidis.cz si může klient sjednat účelové i neúčelové online půjčky, speciální druhy úvěrů (novomanželský, revolvingový úvěr a další), konsolidace půjček (refinancování úvěru), pojištění nebo nákup zboží na splátky.

Cofidis je mezinárodní finanční společnost, která se specializuje na poskytování spotřebitelských úvěrů na dálku, tzv. online půjček. Nabízí především online půjčky a rozmanité spotřebitelské a revolvingové úvěry. Výhodná úvěrová nabídka, dlouhodobé zkušenosti a profesionální péče o zákazníka řadí Cofidis mezi top společnosti v oblasti nebankovních úvěrů.

Cofidis půjčka

Půjčka Cofidis je flexibilní, klient si může vybrat, jaký typ půjčení peněz nejvíce sedí jeho představám a požadavkům. Cofidis půjčka se dá sjednat v páru nebo pro jednotlivce s tím, že půjčka pro páry je výhodnější. Cofidis půjčka je poskytována ve výši od 20.000 Kč do 1.000.000 Kč a doba splácení je nastavena od 1 roku do 144 měsíců (12 let). Cofidis půjčka se dá sjednat online přes Cofidis přihlášení nebo pomocí telefonu na Cofidis infolince. Cofidis přihlášení do klientské zóny probíhá pomocí přihlašovacích údajů klienta. Roční úroková sazba začíná na 7,90 %. V základní nabídce klienti najdou tyto Cofidis půjčky:

 • Cofidis půjčka
 • Cofidis flexibilní půjčka
 • Cofidis partnerská půjčka

Cofidis partnerská půjčka je svým způsobem půjčka s ručitelem. Pro nebankovní společnost je tento druh půjčení peněz větší jistota, že klient, případně oba klienti, půjčku řádně splatí. Pokud by žadatel nesplácel, musel by splácet spolužadatel. Partnerská půjčka Cofidis přináší klientům benefit v podobě výhodnějšího úroku, nižších měsíčních splátek a RPSN sazby. Díky tomu je Cofidis partnerská půjčka výhodná pro obě strany.

Cofidis půjčka pro jednotlivce není nabízena s tak výhodným úrokem, jako partnerská půjčka Cofidis, ale stále je poskytována za solidních podmínek a klienti se pro Cofidis.cz velmi často rozhodnou. Cofidis patří mezi lepší nebankovní společnosti. Nabídka této společnosti často konkuruje i bankovním společnostem.

Cofidis kalkulačka úvěru pomůže potenciálním zájemcům či klientům udělat si přehled o výši splátek a úroků. Cofidis kalkulačka úvěru je online nástroj, do kterého se zadá celková výše půjčky a zobrazí se počet splátek, výše měsíční splátky apod.

Pojištění JISTOTA

Ke každému úvěru je možné sjednat si speciální pojištění JISTOTA, které může pomoci v případě, že klient není schopen splácet úvěr. Pojištění JISTOTA neschopnosti splácet se vztahuje na čtyři pojistné události, a to na ztrátu zaměstnání, dočasnou pracovní neschopnost, úplnou a nezvratnou ztrátu samostatnosti a úmrtí. Možnosti pojištění JISTOTA využívá více než polovina klientů Cofidis.cz.

Zpočátku se výše pojistného JISTOTA může zdát vysoká, zejména pokud klient teprve nedávno zahájil splácení úvěru, ale není nutné se znepokojovat. Pojistné bude postupně klesat každý měsíc v souladu se splácením klientova úvěru, neboť je kalkulováno procentem z výše dlužné částky (0,65 % z aktuálního dluhu).

Konsolidace půjček Cofidis

Cofidis nabízí možnost konsolidace půjček pro jednotlivce i pro páry. Refinancování úvěru se dá využít na spotřebitelské úvěry a měsíčně ušetřit tisíce korun. Také u Cofidis konsolidace půjček se může klient nechat pojistit proti neschopnosti splácet. Cofidis konsolidace sníží měsíční splátky klientů. Délku splácení si nastavuje sám klient a může konsolidovat až do výše 1.000.000 Kč. Ke Cofidis konsolidaci je možné získat peníze navíc na bankovní účet klienta.

Cofidis nákup zboží na splátky

Nebankovní společnost Cofidis patří mezi TOP poskytovatele nákupů zboží na splátky. Cofidis spolupracuje s oblíbenými e-shopy a prodejci nejrůznějšího zboží, kde klienti mohou využít nákup na splátky ve výši až 150.000 Kč. Klient si vybere zboží a domluví se s prodejcem na výši platby v hotovosti a také na počtu splátek.

Jakmile předloží požadované doklady a dojde k sepsání žádosti, klient se dozví přímo na místě, zda je úvěr schválen. Po kladném vyřízení klient podepíše smlouvu s prodejcem a může si odnést zboží domů. Platba je možná v hotovosti již od 0 %. Cofidis nabízí velice solidní a pro klienty akceptovatelné podmínky.

Plaťte později s Pagodil

Pagodil je nejjednodušší řešení pro financování nákupů na prodejnách. Nakoupíte nyní a platbu si rozložíte do několika splátek s nulovým úrokem. Nakoupit je možné v hodnotě od 2.000 Kč do 50.000 Kč, splátky si zvolí klient sám (od 3 do 36 měsíců). Financování je možné vyřešit s prodejním personálem během několika minut přímo v prodejně a není potřeba dokládat potvrzení o výši příjmu. Plaťte později s Pagodil patří k novým službám Cofidis.

Cofidis spolupracuje s většinou českých autobazarů a nabízí možnost financování zánovních a ojetých automobilů a motocyklů. Sjednání financování auta je jednoduché, většinou bez papíru prostřednictvím online podpisu.

Cofidis karta Mastercard

Klienti mohou požádat o platební Cofidis kartu přes svůj účet a Cofidis přihlášení v záložce ,,Půjčky a karty". Cofidis karta má využití v ČR i v zahraničí pro platby u obchodníků nebo výběry z bankomatů, umožňuje bezkontaktní platby a přístup ke slevovým kuponům, zážitkům a dalším jednorázovým i dlouhodobým akcím. Klient má díky platební Cofidis kartě peníze po ruce kdekoliv a kdykoliv, a to i opakovaně do výše úvěrového limitu. Cofidis karta se musí aktivovat, aby bylo možné využívat všechny její výhody.

Podmínky sjednání Cofidis půjčky

Aby byla schválena klientova žádost o úvěr, musí být splněny podmínky sjednání Cofidis půjčky. Ty jsou následující.

 • Občan ČR nebo SR s trvalým pobytem v České republice
 • Věk 18 let
 • Doložitelný příjem
 • Vlastník bankovního účtu
 • Bez negativního zápisu v registru dlužníků
 • Platný telefonický kontakt

Při vyřízení půjčení peněz klient dokládá kopii dvou dokladů totožnosti (občanský průkaz a například cestovní pas nebo řidičský průkaz). Dále se dokládá potvrzení o výši příjmů a kopie výpisu z bankovního účtu za poslední měsíc.

Tip: Nevyhovuje-li Cofidis půjčka a její podmínky, je možné podívat se na P2P půjčky. Mezi nejznámější P2P půjčky patří Zonky.

Půjčka Cofidis recenze

Cofidis je již řadu let stálicí na českém trhu nebankovních společností a zakládá si na profesionálním jednání. Klient se nemusí bát žádných skrytých poplatků, například za zprostředkování Cofidis půjčky apod. Cofidis půjčka je nabízena v mnoha variantách, aby si každý našel ty nejvýhodnější podmínky, ať už jako jednotlivec, nebo v páru.

Klient si může vše sjednat online a do několika hodin může mít peníze na svém účtu. Obecně je vhodné pročíst si hodnocení na společnost nebo si vyhledat přes slovní spojení ,,půjčka Cofidis recenze" odpovídající zkušenosti klientů.

Cofidis kontakt

Pokud si klient neví s něčím rady, může kontaktovat Cofidis několika způsoby: zasláním dotazu přímo přes webové stránky cofidis.cz či na Cofidis infolince na čísle 234 120 120 ve všední dny od 8 do 19 hodin. K dispozici je i e-mailový Cofidis kontakt na informace@cofidis.cz a stránka na Facebooku, kontakt je možný i přes Messenger.

ID datové schránky je zqtv8fp. Cofidis je online zprostředkovatelem úvěrů, sídlo společnosti se nachází v hlavním městě České republiky, v Praze. Sídlo společnosti je současně také kontaktní adresou.

 • COFIDIS, s.r.o.
 • Poskytovatel půjček a úvěrů
 • Bucharova 1423/6
 • 158 00 Praha 5

IČ společnosti Cofidis je 27179907.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku