Air Bank půjčka online | airbank.cz | VímVíc.cz

Air Bank půjčka

 • Bankovní Air Bank půjčka je do částky 1.200.000 Kč
 • Bez poplatků za sjednání a vedení půjčky či za předčasné splacení
 • Roční úrok začíná na 4,9 %
 • Dva měsíce splátkových prázdnin
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od – do 5 000 Kč – 1 200 000 Kč
Splatnost od – do 6 – 114 měsíců
Úrok od 4,9 %
RPSN od 5,02 %

Výhody půjčky:

 • Roční úrok začíná na 4,9 %
 • Dva měsíce splátkových prázdnin
 • Kompletní vyřízení online
 • Bez poplatků za sjednání a vedení půjčky či za předčasné splacení
 • Pojištění půjčky pro klidné splácení
 • Snížení splátky nebo mimořádná splátka jsou zdarma

Reprezentativní příklad:

„Karel F. si půjčil 550.000 Kč. Pokud bude splácet půjčku 5 let (60 měsíců), měsíčně zaplatí 10.474 Kč. Základní roční úroková sazba činí 4,9 %, RPSN 5,02 %. Karel F. by celkově zaplatil 619.801 Kč."

Podmínky půjčky:

 • Věk 18 let
 • Dva doklady totožnosti
 • Potvrzení o příjmu
 • Souhlas manžela/manželky u vyšších půjček

Banka Air Bank

Air Bank je bankovní institucí, která podniká na českém trhu od roku 2011, kdy získala licenci od České národní banky (ČNB). Za jejím vznikem stojí skupina PPF. Air Bank se zaměřuje především na menší klientelu (retailové zákazníky), větší zákazníky v podobě firem přenechává partnerské společnosti PPF Banka.

Air Bank se specializuje na spotřebitelské účty a půjčky. Nabízí běžný i Air Bank spořicí účet, bezúčelové půjčky s bonusem či hypotéky, rozložené platby, kontokorent nebo konsolidaci online půjček (převedení půjček) a hypoték, investice a spoření. Air Bank zprostředkovává i osobní a cestovní pojištění. Klienti mohou využít nabídky s O2. V prosinci roku 2021 se součástí Air Bank stalo Zonky, poskytovatel P2P půjček.

Největší zprostředkovatelé a zároveň srovnání půjček více druhů jsou například Chytrá půjčka na webu pujcka.cz od provozovatele Elephant Orchestra, s.r.o., anebo Hyperpůjčka či Malá Hyperpůjčka od společnosti Bezvafinance (projekt Hyperfinance). Jak Hyperpůjčka, tak pujcka.cz jsou pouze zprostředkovatelé úvěrů. Další kontakt probíhá již mezi klientem a poskytovatelem daného úvěru.

Air Bank půjčka

Air Bank půjčka může být sjednána online odkudkoliv. Pokud klientovi více vyhovuje osobní kontakt, může navštívit některou z poboček Air Bank. Na Air Bank pobočkách jsou k dispozici školení zaměstnanci, kteří klientovi poradí a sdělí mu všechny potřebné informace o úvěru Air Bank. Půjčka Air Bank je nabízena ve výši od 5.000 Kč do 1.200.000 Kč a splácení půjčky Air Bank je možné po dobu 6 až 114 měsíců (9 a půl roku).

Pokud klient už Air Bank půjčku má a potřebuje více peněz, není problém si úvěr navýšit. Air Bank úvěr nabízí úrokovou sazbu od 4,9 %. Potřebuje-li si klient ověřit, jaké parametry bude mít konkrétní Air Bank úvěr, úvěrová kalkulačka vyčíslí výši splátek i délku splácení při požadované výši půjčky. Air bank půjčka kalkulačka je online nástroj pro rychlý přehled v produktu. Na stejném principu fungují nezávislé srovnání půjček různých kategorií.

Přednosti půjčky Air Bank

Úvěr Air Bank je mezi žadateli o půjčky stále oblíbenější, protože přichází s velmi výhodnými podmínkami. Mezi nejzajímavější výhody půjčení peněz u Air Bank patří:

 • Dva měsíce splátkových prázdnin: Možnost jednou za kalendářní rok odložit splátky o 2 měsíce.
 • Žádné nesmyslné poplatky: Žádné poplatky za sjednání a vedení půjčky, ani za předčasné splacení půjčky.
 • AirBank.cz nabízí u půjčení peněz roční úrok od 4,9 %
 • Sjednat půjčku Air Bank je možné v mobilní aplikaci My Air Bank.
 • Předčasné splacení půjčky Air Bank je možné kdykoliv a zdarma.
 • Možnost snížení měsíční splátky či mimořádná splátka je zdarma.
 • Půjčku Air Bank je možné pojistit pro případ nečekaných životních situaci.

AirBank.cz se snaží jít s dobou, proto je Air Bank úvěr poměrně flexibilní. Pokud bude klient potřebovat, může si přizpůsobit měsíční splátky aktuální situaci. Stejně tak má možnost mimořádných splátek či předčasného splacení celého úvěru, a to zdarma. Každý rok se nabízí možnost odložit splátky o 2 měsíce. Tyto splátkové prázdniny fungují jako akce až do odvolání. Klient si může dopředu ověřit různé možnosti a výše splátek, pomůže s tím Air bank půjčka kalkulačka.

Také další bankovní půjčky nabízí příznivé podmínky. Například Česká spořitelna půjčka nebo mBank půjčka.

Podpis smlouvy o půjčku

Jestliže banka zjistí, že není nutné osobní setkání s žadatelem o půjčku, klient může dokončit žádost o Air Bank půjčku z domova. Podepsat smlouvu o půjčce je možné jak z internetového bankovnictví, tak z mobilní aplikace My Air.

Air Bank půjčka podmínky: Jaké dokumenty doložit k půjčce Air Bank

Při žádosti o úvěr AirBank je potřeba splňovat Air Bank půjčku podmínky. Je-li klient občanem České republiky, bude stačit pouze občanský průkaz a druhý doklad totožnosti (cestovní pas, řidičský průkaz, zbrojní průkaz nebo rodný list). V případě, že se jedná o cizince, bude třeba doložit 2 různé doklady, jedná se o cestovní pas, potvrzení o povolení k pobytu, národní doklad totožnosti (v případě občanů EU) nebo řidičský průkaz.

Chci použít úvěrovou kalkulačku

Air Bank půjčka podmínky jsou například podpis manžela či manželky. Pokud je klient v manželství a půjčka Air Bank je sjednána na vyšší částku, je nezbytné podepsat dokument o Společném jmění manželů. Tento dokument podepisuje žadatel a manžel či manželka. Zaměstnaní žadatelé musí dále doložit potvrzení o výši příjmu, které nesmí být starší 30 dní nebo výpis z bankovního účtu za poslední 3 měsíce.

Musí se jednat o výpisy, na kterých je vidět příchozí výplata. Na výpisech musí být vidět výše mzdy a její odesílatel. Pokud je žadatelem OSVČ (osoba samostatně výdělečně činná), musí žadatel doložit daňové přiznání, 3 výpisy z bankovního účtu a doklad o bezdlužnosti.

Air Bank půjčka je dostupná také důchodcům, kteří pobírají starobní nebo invalidní důchod. V jejich případě je nezbytné doložit důchodový výměr, potvrzení o pobírání důchodu nebo ústřižek z pošty. Pobírání důchodu je možné také doložit jedním výpisem z bankovního účtu, kde je příjem důchodu vidět. Před každou žádostí o půjčku je důležité zkontrolovat platnost občanského průkazu a dalších dokladů totožnosti.

Jak může klient žádat o půjčku Air Bank

O půjčku AirBank je možné zažádat několika způsoby:

 • V Air Bank internetovém bankovnictví
 • V mobilní aplikaci My Air Bank
 • Na pobočce Air Bank
 • Telefonicky na Air Bank infolince +420 515 202 202 denně od 8:00 do 20:00

Nejrychlejší získání půjčky je na pobočce Air Bank. Žadatel Air Bank půjčky podepíše smlouvu, zašle veškeré doklady a žádost bývá obvykle zpracována do následujícího dne. Pokud bude žádost o úvěr Air Bank schválena, klient obdrží peníze za jednu hodinu.

Žadatel o půjčku Air Bank může zvýšit šance na schválení úvěru. Společnot Air Bank doporučuje držet se několika tipů, jako například posílat si peníze na Air Bank účet, nenechávat bankovní účet na nule, nastavit si trvalé příkazy nebo nastavit splátku Air Bank půjčky 2 až 3 dny po termínu, kdy klientovi přijde výplata.

Air Bank schválení půjčky

Způsob sjednání, kdy je půjčka Air Bank nejrychleji schválena, je sjednání na pobočce Air Bank. S sebou si klient přinese občanský průkaz a poslední 3 výpisy z bankovního účtu, kde je vidět přijatá mzda. Poté bude potřeba dodat zbylé dokumenty a podepsat smlouvu. Air bank zvládá zpracovat žádost klientů do následujícího dne. Po podepsání smlouvy může mít klient peníze na svém účtu do jedné hodiny.

Air Bank refinancování půjčky

Air Bank refinancování půjčky i konsolidaci půjček umožňuje každému, i těm, kteří nejsou AirBank klienty. Převedení půjčky umožňuje klientům platit jednu splátku měsíčně, která pokryje veškeré náklady. Roční úrok u převedení půjčky Air Bank je 4,9 % p.a. Air Bank refinancování půjčky je férové, pravidelně vítězí v Indexu odpovědného úvěrování Člověka v tísni. Také převedení půjčky nabízí klientům dva měsíce splátkových prázdnin a možnost pojištění pro případ nečekaných životních situací.

Navýšení půjčky Air Bank

Jestliže má klient sjednanou Air Bank půjčku a potřebuje více peněz, může požádat o navýšení půjčky Air Bank. To provede v internetovém bankovnictví nebo v mobilní aplikaci. Klient jen zadá částku, o kterou chce stávající Air Bank půjčku navýšit, aktualizovat své údaje a projít celou žádostí. Po vyhodnocení hned uvidí, kolik ještě může Air Bank půjčit a za jakých podmínek. Navýšení půjčky Air Bank je možné provést pouze u takového úvěru, u kterého proběhla alespoň jedna splátka.

Aplikace My Air Bank a Air Bank přihlášení

Air Bank byla jednou z prvních českých bank, která spustila provoz mobilní aplikace do kapsy. Klient může spravovat své účty prostřednictvím aplikace My Air Bank podobně jako přes Air Bank internetové bankovnictví. A nejen to, pomocí mobilní aplikace My Air Bank může posílat peníze mezi jednotlivými účty i pomocí QR kódu, vytvářet si obálky a mnoho dalšího. My Air své klienty odměňuje za placení. Klient si sám zapne ty odměny, které ho zajímají.

Přes aplikaci My Air Bank si může zažádat také o pojištění, vytvořit si účet nebo posílat Air Bank platby do zahraničí (SEPA platby). Mobilní aplikace My Air Bank umožňuje také provedenou platbu rozložit do 3 splátek. Air Bank přihlášení do aplikace My Air Bank je možné pomocí otisku prstu nebo obličejem. Za placení získává klient odměny, které si dopředu aktivuje přímo v aplikaci My Air Bank.

Air Bank recenze, Air Bank půjčka recenze

Air Bank je jednou z nejpopulárnějších bankovních společností v České republice. Na vrcholu žebříčku se drží díky své jednoduchosti a přívětivému Air Bank internetovému bankovnictví. Nejedna Air Bank půjčka recenze vypovídá o výhodné úrokové sazbě, absenci nesmyslných poplatků a samozřejmě o možnosti Air Bank plateb do zahraničí.

Nejčastěji využívané produkty jsou Air Bank spořicí účet a spotřebitelská půjčka. Banka je známá i svým pozitivním přístupem k inovacím a televizními reklamami. Air Bank umožnila jako první banka v České republice volbu nominální hodnoty bankovek při výběru z Air Bank bankomatu.

Klienti kladně hodnotili spojení banky se Zonky poskytující P2P půjčky. Klienti mohou najít důležité informace v hodnoceních jiných klientů, stačí zadat do internetového vyhledávače Air Bank recenze, anebo konkrétnější Air Bank půjčka recenze. Air bank půjčka zkušenosti často pomáhají lidem ve finálním rozhodnutí, zda podepíší smlouvu či ne.

Air Bank kontakt

Air Bank pobočky a Air Bank bankomaty se nachází po celé České republice. Pokud klient nechce navštěvovat některou z poboček, může zkontaktovat Air Bank za pomoci virtuální asistentky Anety. Ta je k dispozici non stop 24 hodin 7 dní v týdnu. Na webových stránkách banky jsou dokonce instrukce, jak se ptát Anety jako virtuální asistentky. Air Bank kontakt je dostupný také na Air Bank infolince + 420 515 202 202, která je v provozu každý den od 8 do 20 hodin.

Telefonní číslo pro blokaci karty (například při její ztrátě) je +420 547 134 134. Funguje non stop. Kontaktní e-mailová adresa je info@airbank.cz. ID datové schránky je u7sk5zf. Adresa pro zasílání dokumentů je Air Bank a.s., P. O. BOX 625, 661 25 Brno 2. Sídlo společnosti se nachází na adrese Air Bank a.s., Evropská 2690/17, 160 00 Praha 6. Kanceláře v Brně mají adresu Air Bank a.s. – Titanium, vchod C, Nové sady 996/25, 602 00 Brno. IČO Air Bank je 29045371.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku