Air Bank půjčka | VímVíc.cz

Air Bank půjčka

 • Bankovní půjčka ve výši až 900.000 Kč
 • Možnost získat bonusový úrok 3,9 %
 • Sjednání online
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od - do 5 000 Kč - 900 000 Kč
Splatnost od - do 6 - 113 měsíců
Úrok od 3,9 %
RPSN od 3,97 %

Výhody půjčky:

 • Předčasné splacení kdykoliv zdarma
 • Bonusový úrok 3,9 %
 • Vyřízení online z pohodlí domova
 • Bez poplatků za sjednání či vedení půjčky
 • Peníze už do jedné hodiny
 • Snížení splátky nebo mimořádná splátka zdarma

Reprezentativní příklad:

,,Karel F. si půjčil 100.000 Kč. Pokud bude splácet půjčku 7 let, měsíčně zaplatí 1.455 Kč. Základní roční úroková sazba činí 6,9 %, RPSN 7,13 %. Celkově Karel F. zaplatí 127.447 Kč. Pokud bude splácet včas, má nárok na bonusovou sazbu 5,9 % ročně."

Podmínky půjčky:

 • Dva doklady totožnosti
 • Plnoletost
 • Potvrzení o příjmu
 • Souhlas manžela/manželky u půjček nad 300.000 Kč

Air Bank je bankovní institucí, která podniká na českém trhu od roku 2011, kdy získala licenci od České národní banky (ČNB). Za jejím vznikem stojí skupina PPF. Air Bank se zaměřuje především na menší klientelu (retailové zákazníky) a větší zákazníky v podobě firem přenechává partnerské společnosti PPF Banka. Air Bank se specializuje na spotřebitelské účty a půjčky. Nabízí běžný i spořící účet, bezúčelové půjčky s bonusem či hypotéky, kontokorent nebo konsolidaci půjček a hypoték. Air Bank zprostředkovává i osobní a cestovní pojištění.

Air Bank půjčka

Půjčka Air Bank může být sjednána online z pohodlí domova. Pokud klientovi více vyhovuje osobní kontakt, může navštívit některou z poboček Air Bank po celé České republice. Na pobočkách jsou k dispozici školení zaměstnanci, kteří klientovi poradí a sdělí mu všechny potřebné informace. Air Bank půjčka je nabízena ve výši od 5.000 Kč do 900.000 Kč a splácení půjčky Air Bank je možné po dobu 6 až 113 měsíců. Air Bank půjčka nabízí bonusovou úrokovou sazbu, pokud je klientova platební morálka na vynikající úrovni. Potřebuje-li si klient ověřit, jaké parametry bude mít konkrétní Air Bank půjčka, kalkulačka úvěrů mu vyčíslí výši splátek i délku splácení při požadované výši půjčky.

Přednosti půjčky Air Bank

Air Bank půjčka je mezi žadateli o půjčky stále oblíbenější, protože přichází s velmi výhodnými podmínkami. Mezi nejzajímavější patří:

 • Žádné nesmyslné poplatky: žádné poplatky za sjednání a vedení půjčky ani za předčasné splacení půjčky.
 • Vyšší částky poskytuje Air Bank s výhodnějším úrokem 3,9 %: tento výhodnější úrok se týká půjček ve výši nad 400.000 Kč.
 • Sjednat půjčku Air Bank je možné v mobilní aplikaci My Air.
 • Předčasné splacení půjčky Air Bank je možné kdykoliv a zdarma.
 • Možnost snížení měsíční splátky či mimořádná splátka také zdarma.

Air Bank se snaží jít s dobou, proto je Air Bank půjčka poměrně flexibilní. Pokud bude klient potřebovat, může si měsíční splátky přizpůsobit své aktuální situaci. Stejně tak má možnost mimořádných splátek či předčasného splacení celého úvěru, a to zdarma.

Podívejte také na další bankovní půjčky. Příznivé podmínky nabízí například Česká spořitelna půjčka.

Jaké dokumenty bude klient potřebovat k vyřízení půjčky Air Bank?

Je-li klient občanem České republiky, bude mu stačit pouze občanský průkaz a druhý doklad totožnosti (cestovní pas, řidičský průkaz, zbrojní průkaz nebo rodný list). V případě, že se jedná o cizince, bude třeba doložit 2 různé doklady, jedná se o cestovní pas, potvrzení o povolení k pobytu, národní doklad totožnosti (v případě občanů EU) nebo řidičský průkaz. Pokud je klient v manželství a půjčka Air Bank je sjednána nad 300.000 Kč, je nezbytný podepsaný dokument o Společném jmění manželů. Tento dokument podepisuje žadatel a manžel či manželka.

Zaměstnaní žadatelé musí dále doložit potvrzení o výši příjmu, které nesmí být starší 30 dní nebo výpis z bankovního účtu za poslední 3 měsíce. Musí se jednat o výpisy, na kterých je vidět příchozí výplata. Na výpisech musí být vidět výše mzdy a její odesílatel.

Pokud je žadatelem OSVČ (osoba samostatně výdělečně činná), musí žadatel doložit daňové přiznání za poslední zdaňovací období. Je-li Air Bank půjčka sjednána ve výši nad 50.000 Kč, bude muset OSVČ doložit také potvrzení o bezdlužnosti, které vystavuje Finanční úřad.

Půjčka Air Bank je dostupná také důchodcům, kteří pobírají starobní nebo invalidní důchod. V jejich případě je nezbytné doložit důchodový výměr, který nebude starší 12 měsíců a potvrzení o pobírání důchodu, které nebude starší 30 dní, vydává jej Správa sociálního zabezpečení. Pobírání důchodu je možné také doložit i třemi výpisy z bankovního účtu, kde je příjem důchodu vidět.

Jak může klient žádat o půjčku Air Bank?

O půjčku Air Bank je možné zažádat několika způsoby:

 • V internetovém bankovnictví
 • V mobilní aplikaci
 • Na pobočce Air Bank
 • Telefonicky na telefonním čísle +420 515 202 202 denně od 8:00 do 20:00

Air Bank schválení půjčky

Způsob sjednání, kdy je Air Bank půjčka nejrychleji schválena, je sjednání na pobočce Air Bank. S sebou si klient přinese občanský průkaz a poslední 3 výpisy z bankovního účtu, kde je vidět přijatá mzda. Poté bude potřeba dodat zbylé dokumenty a podepsat smlouvu. Tento proces obvykle trvá přibližně 2 dny. Po podepsání smlouvy může mít klient peníze na svém účtu do jedné hodiny.

Air Bank refinancování půjčky

Air Bank refinancování půjčky i konsolidaci půjček umožňuje každému, i těm, kteří nejsou Air Bank klienty. Díky sloučení půjček bude klient platit jednu splátku měsíčně, která pokryje veškeré náklady. Pokud bude mít klient dobrou platební morálku, může dosáhnout i na bonusový úrok 3,9 % (platí u půjček od 200.000 Kč).

Aplikace My Air

Air Bank byla jednou z prvních českých bank, která spustila provoz mobilní aplikace. Klient může prostřednictvím aplikace spravovat své účty, posílat peníze mezi jednotlivými účty i pomocí QR kódu, vytvářet si obálky a mnoho dalšího. Přes aplikaci si dnes může zažádat také o pojištění, vytvořit si účet nebo posílat SEPA platby. Přihlášení do aplikace My Air je možné pomocí otisku prstu nebo obličejem. Za placení získává klient odměny, které si dopředu aktivuje přímo v aplikaci My Air.

Air Bank recenze

Air Bank je jednou z nejpopulárnějších bankovních společností v České republice. Na vrcholu žebříčku se drží díky své jednoduchosti, výhodné úrokové sazbě či absenci nesmyslných poplatků. Banka je známá i svým pozitivním přístupem k inovacím. Air Bank umožnila jako první banka v České republice volbu nominální hodnoty bankovek při výběru z bankomatu.

Air Bank kontakt

Pobočky a bankomaty Air Bank se nachází po celé České republice. Pokud klient nechce navštěvovat některou z poboček, může Air Bank zkontaktovat za pomoci virtuální asistentky Anety. Ta je k dispozici 24 hodin 7 dní v týdnu. Kontakt je možný i telefonicky na čísle + 420 515 202 202, které je v provozu od 8 do 20 hodin. Kontaktní emailová adresa je info@airbank.cz.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku