Půjčka Air Bank | VímVíc.cz

Půjčka Air Bank

 • Bankovní půjčka Air Bank až do výše 1.200.000 Kč
 • Bez poplatků za sjednání či vedení půjčky
 • Bonusový roční úrok od 4,9 %
 • Dva měsíce splátkových prázdnin
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od - do 5 000 Kč - 1 200 000 Kč
Splatnost od - do 6 - 114 měsíců
Úrok od 4,9 %
RPSN od 5,02 %

Výhody půjčky:

 • Předčasné splacení kdykoliv zdarma
 • Bonusový roční úrok od 4,9 %
 • Dva měsíce splátkových prázdnin
 • Vyřízení online odkudkoliv
 • Bez poplatků za sjednání či vedení půjčky
 • Peníze už do jedné hodiny
 • Pojištění půjčky pro klidné splácení
 • Snížení splátky nebo mimořádná splátka zdarma

Reprezentativní příklad:

,,Karel F. si půjčil 100.000 Kč. Pokud bude splácet půjčku 7 let (84 měsíců), měsíčně zaplatí 1.534 Kč. Základní roční úroková sazba činí 7,4 %, RPSN 7,66 %. Karel F. by celkově zaplatil 128.122 Kč."

Podmínky půjčky:

 • Věk 18 let
 • Dva doklady totožnosti
 • Potvrzení o příjmu
 • Souhlas manžela/manželky u půjček nad 300.000 Kč

Air Bank je bankovní institucí, která podniká na českém trhu od roku 2011, kdy získala licenci od České národní banky (ČNB). Za jejím vznikem stojí skupina PPF. Air Bank se zaměřuje především na menší klientelu (retailové zákazníky), větší zákazníky v podobě firem přenechává partnerské společnosti PPF Banka.

Air Bank se specializuje na spotřebitelské účty a půjčky. Nabízí běžný i Air Bank spořicí účet, bezúčelové půjčky s bonusem či hypotéky, kontokorent nebo konsolidaci online půjček (převedení půjček) a hypoték. Air Bank zprostředkovává i osobní a cestovní pojištění. V prosinci roku 2021 se součástí Air Bank stalo Zonky, poskytovatel P2P půjček.

Největší zprostředkovatelé a zároveň srovnávače více druhů půjček jsou například Chytrá půjčka od provozovatele Elephant Orchestra, s.r.o., anebo Hyperpůjčka či Malá Hyperpůjčka od společnosti Bezvafinance (projekt Hyperfinance). Jak Hyperpůjčka, tak Chytrá půjčka jsou pouze zprostředkovatelé úvěrů. Další kontakt probíhá již mezi klientem a poskytovatelem daného úvěru.

Půjčka Air Bank

Půjčka Air Bank může být sjednána online odkudkoliv. Pokud klientovi více vyhovuje osobní kontakt, může navštívit některou z poboček Air Bank. Na Air Bank pobočkách jsou k dispozici školení zaměstnanci, kteří klientovi poradí a sdělí mu všechny potřebné informace o úvěru Air Bank. Půjčka Air Bank je nabízena ve výši od 5.000 Kč do 1.200.000 Kč a splácení půjčky Air Bank je možné po dobu 6 až 114 měsíců.

Air Bank úvěr nabízí do 15. prosince 2022 roční bonusovou úrokovou sazbu od 4,9 %, pokud je klientova platební morálka na vynikající úrovni. Základní úroková sazba je od 5,9 % p.a. Potřebuje-li si klient ověřit, jaké parametry bude mít konkrétní Air Bank úvěr, úvěrová kalkulačka vyčíslí výši splátek i délku splácení při požadované výši půjčky. Air bank půjčka kalkulačka je online nástroj pro rychlý přehled v produktu.

Přednosti půjčky Air Bank

Úvěr Air Bank je mezi žadateli o půjčky stále oblíbenější, protože přichází s velmi výhodnými podmínkami. Mezi nejzajímavější výhody půjčení peněz u Air Bank patří:

 • Dva měsíce splátkových prázdnin: Možnost jednou za kalendářní rok odložit splátky o 2 měsíce.
 • Žádné nesmyslné poplatky: Žádné poplatky za sjednání a vedení půjčky, ani za předčasné splacení půjčky.
 • AirBank.cz nabízí u půjčení peněz roční bonusový úrok od 4,9 %: Tento výhodnější úrok se týká včasného splácení a platí do 15. 12. 2022.
 • Sjednat půjčku Air Bank je možné v mobilní aplikaci My Air.
 • Předčasné splacení půjčky Air Bank je možné kdykoliv a zdarma.
 • Možnost snížení měsíční splátky či mimořádná splátka také zdarma.

AirBank.cz se snaží jít s dobou, proto je Air Bank úvěr poměrně flexibilní. Pokud bude klient potřebovat, může si přizpůsobit měsíční splátky aktuální situaci. Stejně tak má možnost mimořádných splátek či předčasného splacení celého úvěru, a to zdarma. Každý rok se nabízí možnost odložit splátky o 2 měsíce. Tyto splátkové prázdniny fungují jako akce až do odvolání. Klient si může dopředu ověřit různé možnosti a výše splátek, pomůže s tím Air bank půjčka kalkulačka.

Také další bankovní půjčky nabízí příznivé podmínky. Například Česká spořitelna půjčka.

Air Bank půjčka podmínky: Jaké dokumenty doložit k půjčce Air Bank

Při žádosti o úvěr AirBank je potřeba splňovat Air Bank půjčku podmínky. Je-li klient občanem České republiky, bude stačit pouze občanský průkaz a druhý doklad totožnosti (cestovní pas, řidičský průkaz, zbrojní průkaz nebo rodný list). Je důležité prověřit platnost občanského průkazu. V případě, že se jedná o cizince, bude třeba doložit 2 různé doklady, jedná se o cestovní pas, potvrzení o povolení k pobytu, národní doklad totožnosti (v případě občanů EU) nebo řidičský průkaz.

Air Bank půjčka podmínky jsou například podpis manžela či manželky. Pokud je klient v manželství a půjčka Air Bank je sjednána nad 300.000 Kč, je nezbytný podepsaný dokument o Společném jmění manželů. Tento dokument podepisuje žadatel a manžel či manželka. Zaměstnaní žadatelé musí dále doložit potvrzení o výši příjmu, které nesmí být starší 30 dní nebo výpis z bankovního účtu za poslední 3 měsíce.

Musí se jednat o výpisy, na kterých je vidět příchozí výplata. Na výpisech musí být vidět výše mzdy a její odesílatel. Pokud je žadatelem OSVČ (osoba samostatně výdělečně činná), musí žadatel doložit daňové přiznání za poslední zdaňovací období. Je-li úvěr Air Bank sjednán ve výši nad 50.000 Kč, bude muset OSVČ doložit také potvrzení o bezdlužnosti, které vystavuje Finanční úřad.

Půjčka Air Bank je dostupná také důchodcům, kteří pobírají starobní nebo invalidní důchod. V jejich případě je nezbytné doložit důchodový výměr, který nebude starší 12 měsíců a potvrzení o pobírání důchodu, které nebude starší 30 dní, vydává jej Správa sociálního zabezpečení. Pobírání důchodu je možné také doložit i třemi výpisy z bankovního účtu, kde je příjem důchodu vidět. Před každou žádostí o půjčku je důležité zkontrolovat platnost občanského průkazu a dalších dokladů totožnosti.

Jak může klient žádat o půjčku Air Bank

O půjčku AirBank je možné zažádat několika způsoby:

 • V Air Bank internetovém bankovnictví
 • V mobilní aplikaci My Air
 • Na pobočce Air Bank
 • Telefonicky na Air Bank infolince +420 515 202 202 denně od 8:00 do 20:00

Nejrychlejší získání půjčky je na pobočce Air Bank. Žadatel půjčky Air Bank podepíše smlouvu, zašle veškeré doklady a žádost bývá obvykle zpracována do následující dne. Pokud bude žádost o úvěr Air Bank schválena, klient obdrží peníze za jednu hodinu.

Air Bank schválení půjčky

Způsob sjednání, kdy je půjčka Air Bank nejrychleji schválena, je sjednání na pobočce Air Bank. S sebou si klient přinese občanský průkaz a poslední 3 výpisy z bankovního účtu, kde je vidět přijatá mzda. Poté bude potřeba dodat zbylé dokumenty a podepsat smlouvu. Tento proces obvykle trvá přibližně 2 dny. Po podepsání smlouvy může mít klient peníze na svém účtu do jedné hodiny.

Air Bank refinancování půjčky

Air Bank refinancování půjčky i konsolidaci půjček umožňuje každému, i těm, kteří nejsou AirBank klienty. Převedení půjčky umožňuje klientům platit jednu splátku měsíčně, která pokryje veškeré náklady. Pokud bude mít klient dobrou platební morálku, může dosáhnout i na bonusový úrok 4,9 % p.a. Základní úroková sazba činí od 5,9 % p.a. Na bonusový úrok může dosáhnout každý, kdo nedluží déle než 5 dní více než 100 Kč na splátkách. Air bank půjčka zkušenosti vyzdvihují možnost refinancování půjček s bonusovým úrokem. Bonusový úrok platí do 15. prosince 2022.

Aplikace My Air a Air Bank přihlášení

Air Bank byla jednou z prvních českých bank, která spustila provoz mobilní aplikace. Klient může spravovat své účty prostřednictvím aplikace My Air podobně jako přes Air Bank internetové bankovnictví. A nejen to, pomocí mobilní aplikace My Air může posílat peníze mezi jednotlivými účty i pomocí QR kódu, vytvářet si obálky a mnoho dalšího. Přes aplikaci My Air si může zažádat také o pojištění, vytvořit si účet nebo posílat Air Bank platby do zahraničí (SEPA platby). Air Bank přihlášení do aplikace My Air je možné pomocí otisku prstu nebo obličejem. Za placení získává klient odměny, které si dopředu aktivuje přímo v aplikaci My Air.

Air Bank recenze, Air Bank půjčka recenze

Air Bank je jednou z nejpopulárnějších bankovních společností v České republice. Na vrcholu žebříčku se drží díky své jednoduchosti a přívětivému Air Bank internetovému bankovnictví. Nejedna Air Bank půjčka recenze vypovídá o výhodné úrokové sazbě, absenci nesmyslných poplatků a samozřejmě o možnosti Air Bank plateb do zahraničí. Nejčastěji využívané produkty jsou Air Bank spořicí účet a spotřebitelská půjčka. Banka je známá i svým pozitivním přístupem k inovacím. Air Bank umožnila jako první banka v České republice volbu nominální hodnoty bankovek při výběru z bankomatu.

Klienti kladně hodnotili spojení banky se Zonky poskytující P2P půjčky. Klienti mohou najít důležité informace v hodnoceních jiných klientů, stačí zadat do internetového vyhledávače Air Bank recenze, anebo konkrétnější Air Bank půjčka recenze. Air bank půjčka zkušenosti často pomáhají lidem ve finálním rozhodnutí, zda podepíší smlouvu či ne.

Air Bank kontakt

Air Bank pobočky a bankomaty se nachází po celé České republice. Pokud klient nechce navštěvovat některou z poboček, může zkontaktovat Air Bank za pomoci virtuální asistentky Anety. Ta je k dispozici 24 hodin 7 dní v týdnu. Air Bank kontakt je dostupný také na Air Bank infolince + 420 515 202 202, které je v provozu od 8 do 20 hodin.

Telefonní číslo pro blokaci karty (například při její ztrátě) je +420 547 134 134. Funguje non stop. Kontaktní e-mailová adresa je info@airbank.cz. ID datové schránky je u7sk5zf. Korespondenční adresa je Air Bank a.s., P. O. BOX 625, 661 25 Brno 2. Sídlo společnosti se nachází na adrese Air Bank a.s., Evropská 2690/17, 160 00 Praha 6. IČO Air Bank je 29045371.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku