Air Bank půjčka | VímVíc.cz

Air Bank půjčka

 • Bankovní společnost fungující na českém trhu od roku 2011
 • Spotřebitelské úvěry, hypotéky, konsolidace půjček nebo pojištění
 • Jednoduché zprostředkování půjček na pobočkách, telefonicky nebo online
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od - do 5 000 Kč - 900 000 Kč
Splatnost od - do 6 - 92 měsíců
Úrok od 3,9 %
RPSN od 5,02 %

Výhody půjčky:

 • Předčasné splacení kdykoliv zdarma
 • Bonusový úrok 4,9 %
 • Vyřízení online z pohodlí domova
 • Bez poplatků za sjednání či vedení půjčky
 • Peníze už do hodiny
 • Snížení nebo mimořádná splátka zdarma

Reprezentativní příklad:

"Karel F. si půjčil 80 000 korun. Pokud bude splácet půjčku 4 roky (48 měsíců), měsíčně zaplatí 1 886 korun. Základní roční úroková sazba činí 6,9 %, RPSN 7,13 %. Celkově Karel F. zaplatí 91 860 korun. Pokud bude splácet včas, má nárok na bonusovou sazbu 5,9 %."

Podmínky půjčky:

 • Dva doklady totožnosti
 • Plnoletost
 • Potvrzení o příjmu
 • Souhlas manžela/manželky u půjček nad 300 000 korun

Air Bank je bankovní institucí, která na českém trhu podniká od roku 2011, kdy získala licenci od ČNB. Za jejím vznikem stojí skupina PPF. Air Bank se zaměřuje především na menší klientelu (retailové zákazníky) a větší zákazníky v podobě firem přenechává partnerské společnosti PPF Banka. Air Bank se tak specializuje na spotřebitelské účty a půjčky. Nabízí běžný i spořící účet, bezúčelové půjčky s bonusem či hypotéky, kontokorent nebo konsolidaci půjček a hypoték. Air Bank zprostředkovává i osobní a cestovní pojištění.

Air Bank půjčka

Půjčka Air Bank může být sjednána online z pohodlí domova. Pokud ovšem klientovi vyhovuje více osobní kontakt, může navštívit některou z poboček Air Bank, které jsou k nalezení po celé České republice. Na pobočkách jsou k dispozici školení zaměstnanci, kteří klientovi poradí a sdělí mu všechny potřebné informace. Air Bank půjčka je nabízena ve výši od 5 000 do 900 000 korun a splácení půjčky Air Bank je možné po dobu 6 až 92 měsíců. Air Bank půjčka nabízí bonusovou úrokovou sazbu, pokud je klientova platební morálka na vynikající úrovni. Potřebuje-li si klient ověřit, jaké parametry bude mít konkrétní Air Bank půjčka, kalkulačka úvěrů mu vyčíslí výši splátek i délku splácení při požadované výši půjčky.

Přednosti půjčky Air Bank

Air Bank půjčka je mezi žadateli o půjčky stále oblíbenější, protože přichází s velmi výhodnými podmínkami. Mezi nejzajímavější patří:

 • Žádné nesmyslné poplatky: žádné poplatky za sjednání a vedení půjčky ani za předčasné splacení půjčky.
 • Vyšší částky poskytuje Air Bank s výhodnějším úrokem 3,9 %: tento výhodnější úrok se týká půjček ve výši nad 400 000 Kč.
 • Nově je možné sjednání půjčky Air Bank v mobilní aplikaci My Air.
 • Předčasné splacení půjčky Air Bank je možné kdykoliv a zdarma.
 • Možnost snížení měsíční splátky či mimořádná splátka také zdarma.

Air Bank se snaží jít s dobou, proto je Air Bank půjčka poměrně flexibilní. Pokud bude klient potřebovat, může si měsíční splátky přizpůsobit své aktuální situaci. Stejně tak má možnost mimořádných splátek či předčasného splacení celého úvěru, a to zdarma.

Podívejte také na další bankovní půjčky. Příznivé podmínky nabízí například Česká spořitelna půjčka.

Jaké dokumenty bude klient k vyřízení půjčky Air Bank potřebovat?

Je-li klient občanem České republiky, bude mu stačit pouze občanský průkaz a druhý doklad totožnosti (cestovní pas, řidičský průkaz, zbrojní průkaz nebo rodný list). V případě, že se jedná o cizince, bude i cizinec potřebovat 2 různé doklady, jedná se o cestovní pas, potvrzení o povolení k pobytu, národní doklad totožnosti (v případě občanů EU) nebo řidičský průkaz. Pokud je klient v manželství a je sjednána půjčka Air Bank nad 300 000 Kč, je také nezbytný podepsaný dokument o Společném jmění manželů. Tento dokument musí být podepsaný oběma manželi.

Zaměstnaní žadatelé musí dále doložit potvrzení o výši příjmu, které nesmí být starší 30 dní nebo výpis z bankovního účtu za poslední 3 měsíce. Musí se jednat o výpisy, na kterých je vidět příchozí výplata. Na výpisech musí být vidět výše mzdy a její odesílatel.

Pokud je žadatelem OSVČ (osoba samostatně výdělečně činná), musí žadatel doložit daňové přiznání za poslední zdaňovací období. Je-li Air Bank půjčka sjednána ve výši nad 50 000 Kč bude muset OSVČ doložit také potvrzení o bezdlužnosti, které vystavuje Finanční úřad.

Půjčka Air Bank je dostupná také důchodcům, kteří pobírají starobní nebo invalidní důchod. V jejich případě je nezbytné doložit důchodový výměr, který nebude starší 12 měsíců a potvrzení o pobírání důchodu, které nebude starší 30 dní, vydává jej Správa sociálního zabezpečení. Pobírání důchodu je možné také doložit i třemi výpisy z bankovního účtu, kde je příjem důchodu vidět.

Jak může klient žádat o půjčky Air Bank?

O půjčku Air Bank je možné zažádat několika způsoby:

 • V internetovém bankovnictví,
 • v mobilním bankovnictví,
 • na pobočce Air Bank,
 • telefonicky na telefonním čísle +420 515 202 202 denně od 8:00 do 20:00.

Air Bank schválení půjčky

Způsob sjednání, kdy je Air Bank půjčka nejrychleji schválena, je sjednání na pobočce Air Bank. S sebou si klient přinese občanský průkaz a poslední 3 výpisy z bankovního účtu, kde je vidět přijatá mzda. Poté bude potřeba dodat zbylé dokumenty a podepsat smlouvu. Tento proces obvykle trvá přibližně 2 dny. Po podepsání smlouvy může mít klient peníze na svém účtu do hodiny.

Air Bank refinancování půjčky

Air Bank refinancování půjčky i konsolidaci půjček umožňuje každému, i těm, kdo nejsou Air Bank klienty. Díky sloučení půjček bude klient platit jednu splátku měsíčně, která pokryje veškeré náklady. Pokud bude mít klient dobrou platební morálku, může dosáhnout i na bonusový úrok 4,9 %.

Aplikace My air

Air Bank byla jednou z prvních českých bank, která spustila provoz mobilní aplikace. Prostřednicvtím aplikace může klient spravovat své účty, posílat peníze mezi jednotlivými účty, vytvářet si obálky a mnoho dalšího. Skrze aplikaci si už dnes může zažádat také o pojištění nebo vytvořit účet.

Air Bank recenze

Air Bank je jednou z nejpopulárnějších bankovních společností v České republice. Na vrcholu žebříčku se drží díky své jednoduchosti, absenci nesmyslných poplatků či výhodné úrokové sazbě. Banka je známá i svým pozitivním přístupem k inovacím. Air Bank jako první banka v České republice umožnila volbu nominální hodnoty bankovek při výběru z bankomatu.

Air Bank kontakt

Pobočky a bankomaty Air Bank se nachází po celé České republice. Pokud klient nechce navštěvovat některou z poboček, může Air Bank zkontaktovat pomocí telefonního čísla + 420 515 202 202, které je v provozu od 8 do 20 hodin, nebo použije emailovou adresu info@airbank.cz.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku