Air Bank půjčka | VímVíc.cz

Air Bank půjčka

 • Bankovní společnost fungující na českém trhu od roku 2011
 • Spotřebitelské úvěry, hypotéky, konsolidace půjček nebo pojištění
 • Jednoduché zprostředkování půjček na pobočkách, telefonicky nebo online
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od - do 5 000 Kč - 900 000 Kč
Splatnost od - do 6 - 92 měsíců
Úrok od 4,9 %
RPSN od 5,02 %

Výhody půjčky:

 • Předčasné splacení kdykoliv zdarma
 • Bonusový úrok 4,9 %
 • Vyřízení online z pohodlí domova
 • Bez poplatků za sjednání či vedení půjčky
 • Peníze už do hodiny
 • Snížení nebo mimořádná splátka zdarma

Reprezentativní příklad:

"Karel F. si půjčil 80 000 korun. Pokud bude splácet půjčku 4 roky (48 měsíců), měsíčně zaplatí 1 886 korun. Základní roční úroková sazba činí 6,9 %, RPSN 7,13 %. Celkově Karel F. zaplatí 91 860 korun. Pokud bude splácet včas, má nárok na bonusovou sazbu 5,9 %."

Podmínky půjčky:

 • Dva doklady totožnosti
 • Plnoletost
 • Potvrzení o příjmu
 • Souhlas manžela/manželka u půjček nad 300 000 korun

Air Bank je bankovní institucí, která na českém trhu podniká od roku 2011, kdy získala licenci od ČNB. Za jejím vznikem stojí skupina PPF. Air Bank se zaměřuje především na menší klientelu (retailové zákazníky) a větší zákazníky v podobě firem přenechává partnerské společnosti PPF Banka. Air Bank se tak specializuje na spotřebitelské účty a půjčky. Nabízí běžný i spořicí účet, bezúčelové půjčky s bonusem či hypotéky, kontokorent nebo konsolidaci půjček a hypoték. Air Bank zprostředkovává i osobní a cestovní pojištění.

Air Bank půjčka

U Air Bank si klient může o půjčku zažádat jednoduše online z pohodlí domova. Pokud mu ovšem vyhovuje více osobní kontakt, může navštívit některou z poboček Air Bank, které jsou k nalezení po celé České republice. Na pobočkách jsou k dispozici školení zaměstnanci, kteří klientovi poradí a sdělí mu všechny potřebné informace. Je možné si půjčit od 5 000 do 900 000 korun a splácet úvěr po dobu 6 do 92 měsíců. Air Bank nabízí bonusovou úrokovou sazbu, pokud je klientova platební morálka na vynikající úrovni.

Přednosti Air Bank půjčky

Air Bank je mezi žadateli o půjčky stále oblíbenější, protože přichází s velmi výhodnými podmínkami, mezi nejzajímavější patří:

 • žádné nesmyslné poplatky: žádné poplatky za sjednání a vedení půjčky, ani za předčasné splacení půjčky
 • vyšší částky umí Air Bank půjčit s výhodnějším úrokem 3,9 %: tento výhodnější úrok se týká půjček ve výši nad 400 000 Kč
 • nově je možné sjednání půjčky v mobilní aplikaci My Air
 • předčasné splacení půjčky je možné kdykoliv a zdarma
 • možnost snížení měsíční splátky či mimořádná splátka také zdarma

Air Bank se snaží jít s dobou a její podmínky vedení půjčky jsou značně flexibilní. Pokud bude klient potřebovat, může si měsíční splátky přizpůsobit své aktuální situaci. Stejně tak má možnost mimořádných splátek či předčasného splacení celého úvěru a to zdarma.

Jaké dokumenty bude klient k vyřízení půjčky Air Bank potřebovat?

Je-li klient občanem České republiky bude mu stačit pouze občanský průkaz a druhý doklad totožnosti (cestovní pas, řidičský průkaz, zbrojní průkaz nebo rodný list). V případě, že se jedná o cizince, bude i cizinec potřebovat 2 různé doklady, jedná se o cestovní pas, potvrzení o povolení k pobytu, národní doklad totožnosti (v případě občanů EU) nebo řidičský průkaz. Pokud je klient ženatý nebo vdaný a jedná-li se o půjčky nad 300 000 Kč, je také nezbytný podepsaný dokument o Společném jmění manželů. Tento dokument musí být podepsaný oběma manželi.

Zaměstnaní žadatelé musí dále doložit potvrzení o výši příjmu, které nesmí být starší 30 dní nebo výpis z bankovního účtu za poslední 3 měsíce. Musí se jednat o výpisy, na kterých je vidět příchozí výplata. Na výpisech musí být vidět výše mzdy a její odesílatel.

Pokud je žadatelem OSVČ (osoba samostatně výdělečně činná), musí žadatel doložit daňové přiznání za poslední zdaňovací období. U půjček ve výši nad 50 000 Kč bude muset OSVČ doložit také potvrzení o bezdlužnosti, které vystavuje Finanční úřad

O půjčku u Air Bank si mohou zažádat také důchodci, kteří pobírají starobní nebo invalidní důchod. V jejich případě je nezbytné doložit důchodový výměr, který nebude starší 12 měsíců, dále potvrzení o pobírání důchodu, které nebude starší 30 dní, vydává jej Správa sociálního zabezpečení. Pobírání důchodu je možné také doložit i 3 výpisy z bankovního účtu, kde je příjem důchodu vidět.

Jak může klient o půjčku Air Bank požádat?

O půjčku Air Bank je možné zažádat několika způsoby:

 • v internetovém bankovnictví
 • v mobilním bankovnictví
 • na pobočce Air Bank
 • telefonicky na telefonním čísle +420 515 202 202 denně od 8:00 do 20:00

Nejrychlejším způsobem, jak o půjčku Air Bank zažádat, je vyrazit přímo na pobočku Air Bank. Sebou si klient přinese občanský průkaz a poslední 3 výpisy z bankovního účtu, kde je vidět přijatá mzda. Poté bude potřeba dodat zbylé dokumenty a podepsat smlouvu. Tento proces obvykle trvá přibližně 2 dny. Po podepsání smlouvy může mít klient peníze na svém účtě do hodiny.

Air Bank převedení půjčky nebo hypotéky

O převedení půjčky nebo konsolidaci půjček může u Air Bank zažádat každý, i ten, kdo není Air Bank klientem. Díky sloučení půjček bude klient platit jednu splátku měsíčně, která pokryje veškeré náklady. Pokud bude mít klient dobrou platební morálku, může dosáhnout i na bonusový úrok 4,9 %.

Air Bank - aplikace My air

Air Bank byla jednou z prvních českých bank, která spustila provoz mobilní aplikace, skrze kterou může klient spravovat své účty. Skrze mobilní aplikaci si může posílat peníze mezi jednotlivými účty, vytvářet si obálky a mnoho dalšího. Skrze aplikaci si už dnes může zažádat také o pojištění nebo vytvořit účet.

Air Bank recenze

Air Bank je jednou z nejpopulárnějších bankovních společností v České republice. Na vrcholu žebříčku se drží díky své jednoduchosti, absenci nesmyslných poplatků či výhodné úrokové sazbě. Je známá i svým pozitivním přístupem k inovacím. Air Bank jako první banka v České republice umožnila volbu nominální hodnoty bankovek při výběru z bankomatu.

Air Bank - kontakt

Pobočky a bankomaty Air Bank se nachází po celé České republice. Pokud klient nechce navštěvovat některou z poboček, může Air Bank zkontaktovat pomocí telefonního čísla + 420 515 202 202, které je v provozu od 8 do 20 hodin, nebo použije emailovou adresu info@airbank.cz.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Půjčka je zařazena v kategoriích

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku