Air bank půjčka | VímVíc.cz

Air bank půjčka

 • Bankovní společnost fungující na českém trhu od roku 2011.
 • Spotřebitelské úvěry, hypotéky, konsolidace půjček nebo pojištění.
 • Jednoduché zprostředkování půjček na pobočkách, telefonicky nebo online.
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od - do 5 000 Kč - 900 000 Kč
Splatnost od - do 6 - 92 měsíců
Úrok od 4.9 %
RPSN od 5.02 %

Výhody půjčky:

 • Předčasné splacení kdykoliv zdarma.
 • Bonusový úrok 4,9%.
 • Vyřízení online z pohodlí domova.
 • Bez poplatků za sjednání či vedení půjčky.
 • Peníze už do hodiny.
 • Snížení nebo mimořádná splátka zdarma.

Reprezentativní příklad:

"Karel F. si půjčil 80 000 korun. Pokud bude splácet půjčku 4 roky (48 měsíců), měsíčně zaplatí 1886 korun. Základní roční úroková sazba činí 6,9%, RPSN 7,13%. Celkově Karel F. zaplatí 91 860 korun. Pokud bude splácet včas, má nárok na bonusovou sazbu 5,9%."

Podmínky půjčky:

 • Dva doklady totožnosti.
 • Plnoletost.
 • Potvrzení o příjmu.
 • Souhlas manžela/manželka u půjček nad 300 000 korun.

Air bank je bankovní institucí, která na české trhu podniká od roku 2011, kdy získala licenci od ČNB. Za jejím vznikem stojí skupina PPF. Air bank se zaměřuje především na menší klientelu (retailové zákazníky) a větší zákazníky v podobě firem přenechává partnerské společnosti PPF Banka. Air bank se tak specializuje na spotřebitelské účty a půjčky. Nabízí běžný i spořící účet, bezúčelové půjčky s bonusem či hypotéky, kontokorent nebo konsolidaci půjček a hypoték. Air bank zprostředkovává i osobní a cestovní pojištění.

Air bank půjčka

U Air bank si můžete o půjčku zažádat jednoduše online z pohodlí domova. Pokud vám ovšem vyhovuje více osobní kontakt, můžete navštívit některou z poboček Air bank, které najdete po celé České republice. Půjčit si můžete od 500 do 900 000 korun a splácet úvěr můžete od 6 do 92 měsíců. Air bank nabízí bonusovou úrokovou sazbu, pokud je vaše platební morálka na vynikající úrovni.

Air bank se snaží jít s dobou a její podmínky vedení půjčky jsou značně flexibilní. Pokud budete potřebovat, můžete si měsíční splátky přizpůsobit vaší aktuální situaci. Stejně tak máte možnost mimořádných splátek, či předčasného splacení celého úvěru a to zdarma.

Air bank převedení půjčky nebo hypotéky

O převedení půjčky nebo konsolidaci půjček může u Air bank zažádat každý, i ten, kdo není Air bank klientem. Díky sloučení půjček budete platit jednu splátku měsíčně, která pokryje vaše veškeré náklady. Pokud budete mít dobrou platební morálku, můžete dosáhnout i na bonusový úrok 4,9%.

Air bank - aplikace My air

Air bank byla jednou z prvních českých bank, která spustila provoz mobilní aplikace, skrze kterou můžete spravovat vaše účty. Skrze mobilní aplikaci si můžete posílat peníze mezi jednotlivými účty, vytvářet si obálky a mnoho dalšího. Skrze aplikaci si už dnes můžete zažádat i o pojištění, nebo vytvořit účet.

Air bank recenze

Air bank je jednou z nejpopulárnějších bankovních společností v České republice. Na vrcholu žebříčku se drží díky své jednoduchosti, absenci nesmyslných poplatků či výhodné úrokové sazbě. Je známá i svým pozitivním přístupem k inovacím. Air bank jako první banka v České republice umožnila volbu nominální hodnoty bankovek při výběru z bankomatu.

Air bank - Kontakt

Pobočky a bankomaty Air bank najdete po celé České republice. Pokud nechcete navštěvovat některou z poboček, můžete Air bank zkontaktovat pomocí telefonního čísla +420 515 202 202, které je v provozu od 8 do 20 hodin, nebo použijte emailovou adresu info@airbank.cz.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Půjčka je zařazena v kategoriích

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku