Air Bank Spořicí účet | VímVíc.cz

Air Bank Spořicí účet

Spořicí účet od Air Bank nabízí jeden z nejvýhodnějších úroků na českém trhu. Bonusovou sazbu získáte za aktivní používání běžného účtu. Vedení běžného i spořicího účtu je zcela zdarma.

Mám zájem o spořící účet
Maximální úrok 1,5 %
Vyžadován běžný účet? Ano
Karta k účtu? Ne
Vedení účtu 0 Kč

Úročení:

  • Od 0 Kč do 250 000 Kč - 1,5 %
  • Od 250 001 Kč - 0,4 %

Další informace:

Výhodou vedením spořicího účtu AIr Bank je bonusová sazba, kterou získáte po páté platbě v jednom měsíci.

Podmínky spořícího účtu:

  • Zaplatit měsičně 5x platební kartou

Úroková sazba spořicího účtu Air bank

Pro Air Bank není důležité, kolik máte peněz. Spořicí účet je od toho, aby vám nějaké peníze naspořil, a to ten od Air Bank umí. Air Bank nabízí jeden z nejvýhodnějších úroků na českém trhu a ještě vám k tomu přidá bonusovou sazbu. Podmínkou pro dosažení výhodného úroku je zaplatit minimálně 5x měsičně platební kartou, bez ohledu na výši platby. Jestliže za měsíc nezaplatíte kartou pětkrát, úroková sazba bude 0 % p.a. Úroky se připisují měsičně. Spořicí účet můžete spravovat online z pohodlí domova.

Založení spořicího účtu Air bank

Jestliže se rozhodnete založit si spořicí účet u Air bank, máte na výběr ze 3 možností. Založit si spořicí účet můžete online ať už jste stávajícím klientem Air bank či nikoliv. V nabídce máte i možnost založení účtu na kterékoliv pobočce Air bank.

Výhody spořicího účtu Air bank

Air bank nabízí možnost založení dokonce až 3 spořicích účtů. Jedinou podmínkou pro více účtů je, že každý bude v jiný měně. Vybrat si můžete z korunových, eurových a účet v amerických dolarech. V internetovém bankovnictví můžete vaše úspory převést na váš běžný účet jedním tahem.