Air Bank Spořicí účet | VímVíc.cz

Air Bank Spořicí účet

Spořicí účet od Air Bank nabízí jeden z nejvýhodnějších úroků na českém trhu. Bonusovou sazbu je možné získat za aktivní používání běžného účtu. Vedení běžného i spořicího účtu je zcela zdarma.

Mám zájem o spořící účet
Maximální úrok 1,5 %
Vyžadován běžný účet? Ano
Karta k účtu? Ne
Vedení účtu 0 Kč

Úročení:

  • Od 0 Kč do 250 000 Kč - 1,5 %
  • Od 250 001 Kč - 0,4 %

Další informace:

Výhodou vedení spořicího účtu AIr Bank je bonusová sazba, kterou klient získá po páté platbě v jednom měsíci.

Podmínky spořícího účtu:

  • Zaplatit měsičně 5x platební kartou

Úroková sazba spořicího účtu Air Bank

Pro Air Bank není důležité, kolik má klient peněz. Spořicí účet je od toho, aby klient nějaké peníze naspořil, a to ten od Air Bank umí. Air Bank nabízí jeden z nejvýhodnějších úroků na českém trhu a ještě k tomu přidá bonusovou sazbu. Podmínkou pro dosažení výhodného úroku je zaplatit minimálně 5x měsičně platební kartou, bez ohledu na výši platby. Jestliže za měsíc klient nezaplatí kartou pětkrát, úroková sazba bude 0 % p.a. Úroky se připisují měsíčně. Spořicí účet může klient spravovat online z pohodlí domova.

Založení spořicího účtu Air Bank

Jestliže se klient rozhodne založit si spořicí účet u Air Bank, máte na výběr ze 3 možností. Založit si spořicí účet může online ať už je stávajícím klientem Air Bank či nikoliv. V nabídce je i možnost založení účtu na kterékoliv pobočce Air Bank.

Výhody spořicího účtu Air Bank

Air Bank nabízí možnost založení dokonce až 3 spořicích účtů. Jedinou podmínkou pro více účtů je, že každý bude v jiný měně. Klient si může vybrat z korunových, eurových či dolarových účtech. V internetovém bankovnictví je možné úspory převést na váš běžný účet jedním tahem.

Další produkty Air Bank

Mezi další oblíbené produkty Air Bank patří jejich Air Bank půjčka, kterou si klient zařídí za velmi výhodných podmínek, vše online z pohodlí domova a zdarma za sjednání a vedení úvěru.