Bezvafinance | VímVíc.cz
Půjčka bez ručení a zástavy

Bezvafinance

Společnost Bezvafinance s.r.o. je zprostředkovatelem úvěrů. Úloha společnosti nespočívá ve sjednávání půjček, ale v propojení klienta s poskytovatelem půjčky. Bezvafinance s.r.o. umožňují klientům porovnat půjčky dostupné na trhu a na základě porovnání si vybrat produkt, který klientovi nejvíce vyhovuje. Poté je klient propojen s poskytovatelem půjčky. Úprava podmínek a sepsání smlouvy už probíhá pouze mezi poskytovatelem půjčky a klientem.

Produkty

Název půjčky
Výše půjčky od – do
Splatnost od – do
Úrok
RPSN
 
Malá Hyperpůjčka Více o produktu »
Výše půjčky 
1 000 – 20 000 Kč
Splatnost 
0 – 1 měsíců
Úrok 
od 0 %
RPSN 
od 0 %
Mám zájem
 • Půjčka na míru od 1.000 Kč do 20.000 Kč
 • Doba splatnosti je 30 dní
 • Flexibilní bezva půjčka s možností nastavení parametrů
 • Nízké úrokové sazby
Hyperpůjčka Více o produktu »
Výše půjčky 
10 000 – 250 000 Kč
Splatnost 
12 – 84 měsíců
Úrok 
od 4,99 %
RPSN 
od 5,11 %
Mám zájem
 • Bezva půjčka od 10.000 Kč do 250.000 Kč
 • Doba splatnosti je mezi 12 a 84 měsíců
 • Bezúčelová půjčka na cokoliv
 • Pohodlné sjednání kompletně online

Hodnocení Bezvafinance

Přidat hodnocení

Historie Bezvafinance s.r.o.

Společnost Bezvafinance s.r.o. působí od roku 2011. Její poslání bylo od začátku jasné a od založení Bezvafinance s.r.o. se nezměnilo. Zvýšil se pouze počet agregátů, prostřednictvím kterých Bezvafinance s.r.o. své služby nabízí a klientů, kteří je ve stále větší míře využívají. Od samotného založení působí společnost Bezvafinance s.r.o. ve finanční sféře a své služby poskytuje online.

Bezvafinance s.r.o.: Jak to funguje?

Společnost Bezvafinance s.r.o. vlastní několik webových portálů, které všechny fungují za stejným účelem, a to umožnit klientovi co nejdůkladnější srovnání půjček a úvěrů pomocí úvěrových kalkulaček a pomoci tak klientovi ke správnému a uváženému výběru půjčky.

Poté, co si klient na jednom z portálů vybere půjčku, vyplní online webový formulář s poptávkou po půjčce. Ve formuláři zadá požadované parametry půjčky, tedy kolik potřebuje půjčit, jak vysoké splátky chce splácet a jak dlouho je chce splácet. Po odeslání formuláře je buď klient ihned přesměrován na nabídku konkrétního poskytovatele půjčky nebo je později kontaktován poskytovatelem půjčky telefonicky. Případná úprava parametrů půjčky a sjednání smlouvy už probíhá výhradně mezi těmito dvěma stranami.

Bezvafinance s.r.o. po svých klientech nikdy nepožadují peníze. Služby pro klienta jsou zdarma, nejsou spojené s jakýmikoliv poplatky. Mezi agregáty společnosti Bezvafinance s.r.o. patří:

 • KoalaPůjčka.cz,
 • HappyKredit.cz,
 • Baloon.cz,
 • PůjčímeHned.cz,
 • NovéPůjčky.cz a
 • Kliko.cz.

Velmi známým a žádaným produktem spojeným se společností Bezvafinance s.r.o. je Hyperpůjčka. Jedná se o bezúčelovou online půjčku s mnoha výhodami. Hyperpůjčka se za krátkou dobu stala klienty velmi využívanou.

Bezvafinance recenze

Společnost Bezvafinance s.r.o. působí na trhu již několik let a její služby využívá mnoho klientů. Na internetu je proto možné najít na společnost Bezvafinance s.r.o. recenze. Přečíst si o společnosti Bezvafinance diskuze je přínosné jednak pro klienta, který by rád využil jejich služby, ale také pro společnosti, které by s Bezvafinance s.r.o. rádi navázaly spolupráci. V neposlední řadě jsou Bezvafinance recenze užitečné pro zájemce o práci v této společnosti.

Užitečné recenze lze najít napříč celým internetem, stačí do internetového vyhledávače zadat spojení jako “Bezvafinance diskuze” nebo “Bezvafinance s.r.o. recenze”.

Práce v Bezvafinance s.r.o.

Volná místa Bezvafinance neinzerují veřejně na svých internetových stránkách. V případě, že někoho zaujme Bezvafinance kariéra, je nutné společnost kontaktovat prostřednictvím kontaktních údajů uvedených na webu www.bezvafinance.cz. Kontakt je možný e-mailem nebo prostřednictvím online formuláře dostupného na webu Bezvafinance v sekci kontakt. Práce v Bezvafinance znamená především práci s počítačem a telefonem. Obnáší administrativu i kontakt s klienty.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Na bráne 8665/4, 010 01 Žilina

Velikost firmy:

5 - 9 zaměstnanců

IČ:

51124751

Založení / Zapsání do OR*:

1. 12. 2011

Právní forma:

s.r.o.