Wüstenrot - zázemí silné finanční společnosti | VímVíc.cz

Wüstenrot

Wüstenrot hypoteční banka a stavební spořitelna od svého vstupu na český trh umožnila statisícům svých klientů financovat bydlení, vybudovat si finanční rezervy a ušetřit si peníze i na další účely. Wüstenrot banka nabízí řadu produktů a finančních služeb od stavebního spoření, životního pojištění a hypoték přes neživotní pojištění na ochranu rodiny, bydlení a motorových vozidel. Od roku 2010 zavedla stavební spořitelna Wüstenrot depozitní produkty a internetové bankovnictví Wüstenrot online.

Produkty

Název spořicího účtu
Karta k účtu?
Úrok
 

Hodnocení Wüstenrot

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (2)

Historie společnosti Wüstenrot

Společnost Wüstenrot byla založena v roce 1921, kdy ve stejnojmenném městě vzniknul Spolek přátel, který si za svůj slogan zvolil větu Každé rodině střechu nad hlavou. Díky tomuto spolku se začala psát historie stavebního spoření v Evropě. Spolek přátel se velmi rychle transformoval na stavební spořitelnu Wüstenrot Bausparkasse, která stála u zrodu finanční skupiny Wüstenrot. Skupina se brzy rozšířila po celé Evropě a spojila s mnoha finančními institucemi, včetně významné sítě německých pojišťoven Württembergische AG. Ze srovnání stavebních spoření zjistíte, jestli je Wüstenrot pro vás ta nejlepší volba.

Wüstenrot stavební spořitelna v České republice

V roce 1993 byla v České republice uzákoněna novela zákona o stavebních spořitelnách. V té době už byla Wüstenrot banka významnou nadnárodní finanční institucí. Díky tomu mohla okamžitě vstoupit na český trh a začít nabízet komplexní balíčky v oblasti rodinných financí a zároveň tak zvyšovat finanční gramotnost. V roce 1998 byla založena Wüstenrot životní pojišťovna a.s. , ke které v roce 2003 přibyla Wüstenrot hypoteční banka a.s. . V roce 2016 se jediným akcionářem celé skupiny stala pojišťovna Allianz.

Produkty Wüstenrot stavební spořitelny a hypoteční banky

Kromě čtyř variant Wüstenrot stavebního spoření, u kterých si můžete vybrat dvě varianty úrokových sazeb, nabízí banka řadu dalších produktů.

  • běžný účet a internetové bankovnictví Wüstenrot online
  • pojištění – aut, bydlení, podnikatelského rizika, životní pojištění, úrazové pojištění, cestovní pojištění, nemocenské pojištění,
  • Wüstenrot spořicí účet, jednorázový a individuální termínovaný vklad
  • Wüstenrot hypotéka – Refin, 100%, bez příjmů, na pronájem, na domácnost, na cokoli
  • překlenovací úvěr, úvěr ze stavebního spoření

V případě, že si nechcete spořit u banky a potřebujete rychlou finanční injekci, můžete vyzkoušet čím dál oblíbenější nebankovní půjčky.

Wüstenrot pobočky

V České republice existuje 165 Wüstenrot poboček. Hlavní sídlo Wüstenrot banky najdete v Praze v ulici Na Hřebenech II 1718/8. Další velké pobočky jsou v Brně, Ostravě a Olomouci. Wüstenrot kontakt: Zákaznická linka 257 092 111 je k dispozici od 8:00 do 17:30 od pondělí do čtvrtku a od 8:00 do 16:30. Na rozdíl od jiných bank, jako například ČSOB nebo Raiffeisenbank se tedy nedovoláte o víkendu.

Kariéra ve Wüstenrot

Wüstenrot banka má dlouholetou tradici, během které pomohla stovkám tisíců lidí získat finanční prostředky na bydlení. Pokud i vy patříte mezi ty, kteří rádi pomáháte ostatním plnit jejich sny, pak je práce ve Wüstenrot to pravé pro vás. Vzhledem k tomu, že je Wüstenrot nadnárodní společnost, nabízí celou škálu rozmanitých pozic s možností služebních cest do zahraničí.

Proč pracovat ve Wüstenrot

Nabídka práce ve Wüstenrot je opravdu velmi široká a rozmanitá. Vždy se ale můžete těšit na to, že ať už si vyberete jakoukoli pozici, budete v ní růst. Ve Wüstenrot panuje týmový duch a odhodlání přinášet výsledky. Vzhledem k mnohaleté tradici Wüstenrotu se můžete spolehnout na bezpečné zázemí silné značky a zoptimalizované firemní procesy.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Na hřebenech II 1718/8, 140 00 Praha 4

Velikost firmy:

250 - 500 zaměstnanců

IČ:

47115289

Založení / Zapsání do OR*:

28. 9. 1992

Právní forma:

a.s.