ČSOB - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

ČSOB

Jak to vypadá v ČSOB?

V ČSOB nás pracuje více jak 9 tisíc, takže se všichni nevejdeme do jednoho místa. V Praze máme centrálu, tzv. ČSOB Kampus, který má moderní, vzdušné prostředí a splňuje nejnovější ekologické parametry. Díky tomu jsme také získali ocenění. V rámci kampusu fungujeme v open space kancelářích, najdete tam ale i spoustu odpočinkových zón jako je čítárna nebo kavárna. Na střeše máme třeba basketbalové hřiště nebo bylinkovou “zahrádku”. V Praze nás dále najdete na Balabence, kde sídlí kolegové z back office nebo na jedné z mnoha našich poboček. Zastoupení však máme i v regionech a to primárně na pobočkách, které najdete od Aše až po Zlín.

U nás v ČSOB
ČSOB
ČSOB
„I v tak velké organizaci jako je ČSOB, se člověk cítí zapojený a dělá práci, která dává smysl.“ Tereza Heinová, IT business analytik
„S negativními reakcemi se setkáváme výjimečně. Z tisícovky volaných klientů je nepříjemných pět.“ Petr Žitný, Zástupce Team leadera KC
ČSOB
ČSOB ČSOB

Proč si vybrat ČSOB?

Jsme moderní banka, která není zkostnatělou institucí, kde je práce jednotvárná. Nabízíme pozice od obchodníků na pobočce přes IT profesionály až po marketingové guru . U nás si vybere opravdu každý. Naše firemní kultura se řídí hodnotami jako je odpovědnost a orientace na výkon s respektem vůči lokálním potřebám. Jedním z důvodů, proč jsou v ČSOB zaměstnanci spokojeni, jsou kolegové a nadřízení. Máme totiž tým silných leaderů, kteří znají směr a umí své lidi motivovat. Stejně tak můžete v bance poznat spoustu skvělých lidí. Rádi trávíme čas s kolegy i mimo práci , třeba na nejoblíbenějších akcích roku, kterými jsou Zimní a Letní bankovní hry.

ČSOB
ČSOB
ČSOB

Kdo je ČSOB?

Jsme velká banka s dlouholetou tradicí na trhu. Vystupujeme pod dvěma značkami a to ČSOB a Poštovní spořitelna. Našim klientům dokážeme nabídnout stabilitu, zkušenosti a hlavně lidský přístup. Mezi naše dceřiné společnosti patří např. Hypoteční banka, ČSOB Pojišťovna, ČSOB Leasing, skupina Patria nebo Penzijní společnost ČSOB. Silné zázemí skupiny nám umožňuje poskytnout klientovi maximální servis v oblasti finančních produktů a služeb. Svým zaměstnancům jsme schopni nabídnout flexibilní pracovní úvazky a kariérní posuny. Naším cílem je totiž být první volbou pro zaměstnance, kteří chtějí změnit svou pozici.

ČSOB
ČSOB

Jak u nás probíhá výběrové řízení?

Výběrové řízení skládá z pohovorů o jednom až třech kolech. Assessment centra pořádáme jen výjimečně a to většinou na manažerské role. Při výběru na pozice specialistů nebo obchodníků se vždy potkáte se svým budoucím šéfem. Další, kdo se může u pohovoru objevit, je kolega z týmu nebo HR specialista. Pohovor u nás není žádným strašákem pro kandidáty. Našim cílem je vás poznat a dát vám možnost poznat také nás. Popovídáme si o vašich zkušenostech, zájmu o ČSOB a řekneme vám více k pracovní pozici a týmu.

ČSOB
ČSOB
ČSOB
ČSOB ČSOB
ČSOB

Fotogalerie

ČSOB
ČSOB
ČSOB
U nás v ČSOB
ČSOB
ČSOB
ČSOB
ČSOB

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 7 měsíci
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti ČSOB na plný úvazek, do roku 2019.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Kolegové

Negativa firmy:

Směšné mzdy,více peněz má i pokladní v supermarketu vysoký nátlak na prodej ze strany manažerů, ale malé odměny za prodej stres na pobočce, opravdu tam potkáte různé typy lidi, kteří jsou mnohdy naštvaní a nepříjemní.

před 9 měsíci
5.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti ČSOB na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Velmi příjemná atmosféra, zaměstnanci jsou lidští, dobré vztahy, zájem o klienta, společenská zodpovědnost, péče o zaměstnance.

Negativa firmy:

Časté organizační změny.

před 9 měsíci
5.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti ČSOB na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Atmosféra v týmu, Práce s klienty, Smysluplná pomoc klientům, zázemí silné skupiny ČSOB a spolupráce napříč útvary, homeoffice , profesionalita a kolegyalita

Negativa firmy:

Časté změny v organizační struktuře

před 9 měsíci
4.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Manažer - Praha
Pracuji ve společnosti ČSOB na plný úvazek více než 10 let.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Benefity, bonusy

Negativa firmy:

flexi místa

Doporučení pro management firmy:

vážit si znalostí a loajality lidí

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (15)

Pracovní nabídky

Všechny pracovní nabídky (69)

Produkty

Název spořícího účtu
Karta k účtu?
Úrok