Česká pošta - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Česká pošta

Najdete nás na každém rohu

Každý den pracujeme na tom, abychom zajistili veškeré poštovní služby nejen pro soukromé potřeby občanů, ale také pro firmy, instituce i stát. Naši klienti nás navštěvují na 3 822 pobočkách a najdou nás prakticky v každém městě, obci, městysu nebo vesnici. Jednoduše řečeno, Česká pošta je opravdu všude a naši kolegové to mají do práce vážně kousek, ať už jsou odkudkoliv.

Za ruce
Pobocka
Tým

Jsme jedna velká rodina

U nás může každý zužitkovat své zkušenosti, nápady a společně s námi zlepšovat a inovovat nabízené služby. Práce pro Českou poštu Vám umožní dělat přesně to, co Vás baví a najít uplatnění, kde zúročíte své přednosti nebo dovednosti. Máte dobrou fyzičku a chcete se udržet v kondici? Je Vaší předností pečlivost? Jste přirozený leader nebo umíte zlepšovat postupy, procesy? To všechno u nás jde a mnohem víc. V každé rodině rosteme, podporujeme se a ta naše není výjimkou. Vše důležité nováčky učíme a povzbuzujeme je v dalším rozvoji.

„Na poště pracuji už 10 let a vyhovuje mi práce s lidmi, při které můžu využít svou upovídanost. Kolegové a kolegyně mi v těžkých chvílích pomáhají a díky kratší pracovní době mi zbyde více času na rodinu. Navíc každý den odcházím domů s čistou hlavou.“ Zuzana, Klientská pracovnice
„Líbí se mi, že při práci jsem svým pánem a v mém okrsku mě každý zná. Paní Vaňková, které nosím důchod, mě vždy odmění čokoládkou, aby mi to rychleji uteklo. K tomu všemu se udržuju ve skvělé kondici. Ostatní musí chodit do fitka – já ne.“ Petr, Listovní doručovatel
U schránky 3
V zákulisí
Balíky
sklad 3

Co možná nevíte

Každý den přijímáme, převážíme, doručujeme a předáváme dopisy, pohledy a balíčky nebo důležité informace. Vždyť to všichni znáte. Co možná ale o nás nevíte je, že každý rok doručíme průměrně přes 250 milionů zásilek do 2 kg, 69 milionů doporučených a zprostředkujeme více než 40 milionů peněžních transakcí. To vše se nám daří hlavně díky lidem, kteří u nás pracují. U nás v České poště je nás již více než 30 000 a všichni neustále pracujeme na tom, abychom byli i nadále špičkou ve svém oboru.

Listy 2

O své zaměstnance se staráme

Záleží nám na rovnováze osobního a pracovního života, proto naši zaměstnanci mají kratší základní pracovní dobu (37,5 hod./týden) a 5 týdnů dovolené. Pořádáme také pravidelné programy zaměřené hlavně na prevenci zhoubného nádoru kůže nebo rakoviny prsu. Právě díky tomu jsme již podruhé získali ocenění „Firma pro zdraví“.

Doručovatelka

V neposlední řadě myslíme na budoucnost, a proto přispíváme na penzijní nebo životní pojištění. K tomu poskytujeme zaměstnancům finanční bonus ve výši 1 400 Kč na volnočasové aktivity, dovolenou nebo dětské tábory. Naši zaměstnanci si mohou oddechnout v naší rozsáhlé síti rekreačních zařízení po celé České republice. Samozřejmostí jsou pak dotované stravenky v hodnotě 80 Kč. Zkrátka pojďte pracovat k nám!

Auto 2
Doručovatel 6

Fotogalerie

Doručovatel
Pobocka
U schránky 3
Doručovatel 6
sklad 3
Listy 2
Doručovatelka
Tým

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 9 dny
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Česká pošta na pracovní smlouvu.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Údajně zkrácená pracovní doba. Dobrý vtip! 6h= min.8 h,8h= min.10 h a 12h= 15 h.

Negativa firmy:

Špatné pracovní prostředí Přesčasy Plánování směn že dne na den Nefunkční vybavení Minimální mzda Vzteklí zákazníci Stres který nestojí za finanční ohodnocení

před 16 dny
4.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Česká pošta na pracovní smlouvu, do roku 2018.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

skveli lidi, jistota, penize chodi presne, vim co delat

Negativa firmy:

aliancni produkty, nekdy prescasy

před 1 měsícem
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Česká pošta na plný úvazek, do roku 2015.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

pokud někdo rád pracuje přesčas zadarmo , tady má rozhodně příležitost

Negativa firmy:

Vedení celé vyházet a změnit celkovou politiku firmy. Neváží si poctivých a pracovitých lidí. Nesmyslná buzerace

Doporučení pro management firmy:

Odejít

před 2 měsíci
3.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Česká pošta na plný úvazek.
Doporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Výplata vždy k 12. v měsíci na účtu, mnoho poboček kam se mužem nechat prevelit, stravenky, dovolená 5tydnu,priplatek na dovolenou, příspěvky na důchodové pojištění, a spousta výhod od aliancnich partnerů

Negativa firmy:

Mnoho lidí se stěžuje na přístup nás pracovníků na přepážce, stále máme být milý a vstřícní, ale nikdo nevidí co po nás celý management české pošty vyžaduje, co vše máme plnit, a také občas jsou klienti velmi neodbitni, stále by si jen stěžovali, ale nikdo z nich nepůjde a nezkusi posílit naše řary, byť by to byla jistě zkušenost dobrá a zjistili by jak to máme těžké a psychicky náročné. Kdo nezažil tak ten mu e velmi těžko hodnotit jak máme těžkou práci.

Doporučení pro management firmy:

Zlepšit platové podmínky, snažit se také koukat a více naslouchat zaměstnancům, z kanceláře se lépe rozhoduje než přímo od přepážky.

Zobrazit všechna hodnocení (141)

Zaměření firmy

E-commerce Administrativa Finance Média Logistika Doprava Státní a veřejná správa