Magistrát města Brna - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

Magistrát města Brna - Statutární město Brno

Brno, druhé největší město České republiky, slibuje stabilní zázemí pro kvalitní život. Město Brno poskytuje svým občanům služby a veškerou vybavenost, ať už se týče sportovního či kulturního vyžití. Chcete-li se stát součástí týmu spokojených a motivovaných zaměstnanců, sledujte aktuální volná místa na Magistrátu města Brno i další výběrová řízení na servisní, technické a pomocné práce. Kromě práce na Magistrátu Brna lze budovat kariéru v Brně v různých městských částech na jednotlivých odborech či odděleních.

Hodnocení Magistrát města Brna - Statutární město Brno

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (2)

Historie

Historie druhého největšího města u nás je datována tisíc let před naším letopočtem, kdy vznikají osady u nynějšího Starého Brna. V 11. století byl postaven zdejší hrad, kde měl sídlo přemyslovský kníže. Zvrat nastává ve 13. století, kdy do Brna přicházejí Němci. Na počátku 18. století došlo k rozvoji obchodu a průmyslu a v roce 1839 Brnem poprvé projel vlak. Značné škody na majetku i životech si vyžádalo období 2. světové války. Dnes je Brno pulzující metropolí s mnoha možnostmi pro kvalitní a spokojený život.

Kariéra na Magistrátu města Brna

Budovat kariéru na Magistrátu města Brna mohou absolventi i zkušení odborníci, kteří se mohou těšit na řadu benefitů. Volná místa na Magistrátu města Brna jsou obsazována nejčastěji na základě výběrového řízení, jemuž předchází zaslání životopisu. Práce na Magistrátu města Brna znamená rovněž trvalé vzdělávání zajišťované formou seminářů, kurzů a školení, pracoviště v centru Brna a samozřejmě přátelský kolektiv. Magistrát města Brna své zaměstnance odměňuje benefity navíc, jako je příspěvek na rekreaci nebo závodní stravování.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Dominikánské náměstí 196/1, 601 67 Brno

Velikost firmy:

1000 - 5000 zaměstnanců

IČ:

44992785

Založení / Zapsání do OR*:

1. 7. 1992

Právní forma:

Obec nebo městská část hlavního města Prahy