Magistrát hl. m. Prahy - práce, kariéra, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

Magistrát hlavního města Prahy

Praha, hlavní město České republiky, patří mezi pulsující metropole, kde se prolíná česká historie s moderními prvky a multikulturním zastoupením z celého světa. Ročně sem zavítají turisté ze všech koutů světa, protože Praha jako jedno z mála evropských měst drží prvenství v mnoha kulturních i sportovních ohledech. Práce na Magistrátu hlavního města Prahy zastřešují činnosti spojené s veřejnou a státní správou. Život v Praze usnadňuje propracovaná struktura v čele s Magistrátem hlavního města Prahy. Uchazeči o volná místa na Magistrátu hlavního města Prahy najdou uplatnění v mnoha orgánech městských částí.

Hodnocení Magistrát hlavního města Prahy

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (1)

Historie Prahy

Budeme-li studovat dějiny Prahy, přesuneme se ke vzniku, jenž je datován do 9. století, kdy bylo na dnešním území Prahy budováno české knížectví. Praha prošla mnoha reformami a byla postupně obsazována novými rody. Například v roce 1784 bylo jmenováno království hlavního města Prahy, o republice se pak hovoří až v roce 1922, kdy je hlavní město označováno jako Velká Praha. Velký vliv na život v zemi měla i druhá světová válka nebo vláda komunistické strany. Novodobé dějiny označují hlavní město České republiky jako Evropské město kultury.

Kariéra na Magistrátu hlavního města Prahy

Kariéra na Magistrátu hlavního města Prahy může být budována v mnoha odborech a vždy je pro zaměstnance připravena lákavá nabídka benefitů, mezi něž aktuálně patří pracoviště v centru města, pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené a tzv. sick days, stravenky nebo příspěvky na penzijní připojištění a kulturní či sportovní aktivity. Práce na Magistrátu hlavního města Prahy je určena všem úředníkům, kteří hledají stabilní pracovní místo s možností profesního a osobního rozvoje. Volná místa na Magistrátu hlavního města Prahy jsou průběžně aktualizována.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Mariánské náměstí 2/2, 110 '00 Praha

Velikost firmy:

1 000 - 5 000 zaměstnanců

IČ:

00064581

Založení / Zapsání do OR*:

1. 7. 1973

Právní forma:

státní podnik