Credistar kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Rychlá půjčka na Vánoce

Creditstar Czech

Nebankovní poskytovatel bezúčelových půjček Creditstar Czech funguje pod záštitou nadnárodní společnosti. V české republice firma působí již několik let a stále roste. Nastartovat kariéru v Creditstar je snadné, u některých pozic nejsou vyžadovány odborné znalosti, v Creditstar nové zaměstnance vše rádi naučí.

Produkty

Název půjčky
Výše půjčky od - do
Splatnost od - do
Úrok
RPSN
 
Creditstar – krátkodobý úvěr Více o produktu »
Výše půjčky 
1 000 - 25 000 Kč
Splatnost 
0 - 6 měsíců
Úrok 
od 0 %
RPSN 
od 0 %
Mám zájem
  • Krátkodobý úvěr do částky 25.000 Kč
  • Doba splatnosti až 6 měsíců
  • Vyřízení online

Hodnocení Creditstar Czech

Přidat hodnocení

Společnost Creditstar

Společnost Creditstar je nebankovní poskytovatel neúčelových půjček. Soustředí se především na poskytování krátkodobých půjček do výplaty v nižších částkách – maximálně je možné u Creditstar sjednat půjčku na 25 000 Kč s dobou splatnosti až 6 měsíců. Po svých zákaznících Creditstar nevyžaduje při sjednání půjčky doložení příjmů. Veškeré vyřizování probíhá u Creditstar pouze online, případně telefonicky.

Creditstar historie

V České republice funguje Creditstar pod oficiálním názvem Creditstar Czech. Jedná se o českou pobočku mezinárodní skupiny Creditstar Group. V České republice začala společnost působit v roce 2006 a stihla si od té doby vytvořit důvěru u mnoha zákazníků. Díky potenciálu a neustálému růstu firmy hledá firma Creditstar neustále nové pracovníky na různé pozice, aby pokryla požadavky všech svých zákazníků.

Creditstar kariéra

Práce v Creditstar je pro pracovníky z různých oborů. Uplatnit se mohou obchodníci, analytici, účetní, programátoři, telefonní operátoři, specialisté na komunikaci se zákazníky a mnoho dalších. Volná místa Creditstar jsou také vypisována na vyšší, manažerské pozice, takže se zde mohou uplatnit i zaměstnanci s vysokým vzdělání a zkušenostmi z praxe na vedoucích postech. Pro některé pozice v Creditstar jsou vyžadovány dobré komunikační schopnosti pracovníka.

Creditstar recenze

Nejlepším způsobem, jak zjistit, zda je práce v Creditstar opravdu tím pravým, je podívat se na Creditstar recenze. Právě zkušenosti současných i minulých zaměstnanců jsou tím, co zájemci o práci v Creditstar vytvoří ten nejlepší obraz o fungování firmy. Dozví se, jak se chová vedení směrem k zaměstnancům, jak fungují benefity, popřípadě další informace, které by jinde nedohledal. Creditstar recenze jsou k dispozici na tomto webu.

Creditstar kontakt

Creditstar je možné kontaktovat několika způsoby, a to na telefonní lince 228 885 888, která funguje ve všední dny od 9 do 17 hodin nebo prostřednictvím e-mailové schránky info@creditstar.cz. Creditstar funguje jako online poskytovatel půjček, není proto možné navštívit pobočku společnosti. Vše je vyřizováno telefonicky či e-mailem.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Pobřežní 249/46, 186 00 Praha - Karlín

IČ:

24247936

Založení / Zapsání do OR*:

11. 7. 2012

Právní forma:

s.r.o.