Credistar kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Razdva půjčka na cokoliv

Creditstar Czech

Nebankovní poskytovatel bezúčelových půjček Creditstar Czech funguje pod záštitou nadnárodní společnosti. V české republice firma působí již několik let a stále roste. Nastartovat kariéru v Creditstar je snadné, u některých pozic nejsou vyžadovány odborné znalosti, v Creditstar nové zaměstnance vše rádi naučí.

Produkty

Název půjčky
Výše půjčky od – do
Splatnost od – do
Úrok
RPSN
 
Creditstar půjčka Více o produktu »
Výše půjčky 
12 500 – 120 000 Kč
Splatnost 
4 – 24 měsíců
Úrok 
od 35 %
RPSN 
od 41,21 %
Mám zájem
  • Nebankovní půjčka na splátky do částky 120.000 Kč
  • Dva druhy půjček online
  • Rychlá a bezproblémová žádost o úvěr
  • Žádné skryté poplatky nebo náklady na předčasné splacení

Hodnocení Creditstar Czech

Přidat hodnocení

Společnost Creditstar

Společnost Creditstar je nebankovní poskytovatel neúčelových půjček. Soustředí se především na poskytování krátkodobých půjček do výplaty v nižších částkách – maximálně je možné u Creditstar sjednat půjčku na 25 000 Kč s dobou splatnosti až 6 měsíců. Po svých zákaznících Creditstar nevyžaduje při sjednání půjčky doložení příjmů. Veškeré vyřizování probíhá u Creditstar pouze online, případně telefonicky.

Creditstar historie

V České republice funguje Creditstar pod oficiálním názvem Creditstar Czech. Jedná se o českou pobočku mezinárodní skupiny Creditstar Group. V České republice začala společnost působit v roce 2006 a stihla si od té doby vytvořit důvěru u mnoha zákazníků. Díky potenciálu a neustálému růstu firmy hledá firma Creditstar neustále nové pracovníky na různé pozice, aby pokryla požadavky všech svých zákazníků.

Creditstar kariéra

Práce v Creditstar je pro pracovníky z různých oborů. Uplatnit se mohou obchodníci, analytici, účetní, programátoři, telefonní operátoři, specialisté na komunikaci se zákazníky a mnoho dalších. Volná místa Creditstar jsou také vypisována na vyšší, manažerské pozice, takže se zde mohou uplatnit i zaměstnanci s vysokým vzdělání a zkušenostmi z praxe na vedoucích postech. Pro některé pozice v Creditstar jsou vyžadovány dobré komunikační schopnosti pracovníka.

Creditstar recenze

Nejlepším způsobem, jak zjistit, zda je práce v Creditstar opravdu tím pravým, je podívat se na Creditstar recenze. Právě zkušenosti současných i minulých zaměstnanců jsou tím, co zájemci o práci v Creditstar vytvoří ten nejlepší obraz o fungování firmy. Dozví se, jak se chová vedení směrem k zaměstnancům, jak fungují benefity, popřípadě další informace, které by jinde nedohledal. Creditstar recenze jsou k dispozici na tomto webu.

Creditstar kontakt

Creditstar je možné kontaktovat několika způsoby, a to na telefonní lince 228 885 888, která funguje ve všední dny od 9 do 17 hodin nebo prostřednictvím e-mailové schránky info@creditstar.cz. Creditstar funguje jako online poskytovatel půjček, není proto možné navštívit pobočku společnosti. Vše je vyřizováno telefonicky či e-mailem.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Pobřežní 249/46, 186 00 Praha - Karlín

IČ:

24247936

Založení / Zapsání do OR*:

11. 7. 2012

Právní forma:

s.r.o.