Creditstar půjčka online | creditstar.cz | VímVíc.cz

Creditstar půjčka

 • Nebankovní půjčka na splátky do částky 120.000 Kč
 • Dva druhy půjček online
 • Rychlá a bezproblémová žádost o úvěr
 • Žádné skryté poplatky nebo náklady na předčasné splacení
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od – do 12 500 Kč – 120 000 Kč
Splatnost od – do 4 – 24 měsíců
Úrok od 35 %
RPSN od 41,21 %

Výhody půjčky:

 • Nebankovní půjčka na splátky do částky 120.000 Kč
 • Kompletní vyřízení online
 • Maximální doba splatnosti je 24 měsíců
 • Nebankovní půjčka na cokoliv
 • Dva druhy půjček online
 • Peníze na účtu do 30 minut od schválení úvěru
 • Jednoduchý proces sjednání půjčky

Reprezentativní příklad:

„Karel F. si sjednal Creditstar půjčku SmartCredit ve výši 100.000 Kč na 24 měsíců (2 roky). Roční úroková sazba činí 35 % a RPSN je ve výši 41,21 %. Výše měsíční splátky činí 5.851,87 Kč. Karel celkem zaplatí 140.444,88 Kč.“

Podmínky půjčky:

 • Věk 18 let
 • Trvalý pobyt na území ČR
 • Vlastnictví bankovního účtu
 • Trvalý příjem

Společnost Creditstar

Creditstar půjčky pro každého jsou poskytované společností Creditstar Czech s.r.o., která je součástí nadnárodní skupiny Creditstar Group. Společnost Creditstar působí na trhu od roku 2006 a kromě České republiky funguje v dalších 8 evropských zemích. Služeb Credit star využívá přes 1 milion klientů.

Creditstar Group si zakládá na tom, aby poskytované produkty byly transparentní, srozumitelné a vyhovovaly zákazníkům po všech směrech. To platí i pro Creditstar půjčky, které patří mezi nejoblíbenější nebankovní půjčky bez doložení příjmu. Pro společnost Creditstar jsou klienti důležití. Creditstar udržuje vztahy s klienty pozitivně laděné, přátelské a zdvořilé.

Společnost chce být poskytovatelem služby, na kterého se zákazníci mohou spolehnout a kterému důvěřují. Postupy úvěrové analýzy jsou neustále zlepšovány a informace o klientech, týkající se jejich schopnosti splácet, jsou pravidelně aktualizovány. Creditstar se řídí striktními, podrobnými a rozumnými kritérii úvěrového procesu, včetně hodnocení rizik úvěrů, kontroly v registru dlužníků a ověření dostatečnosti příjmů. Oprávnění k činnosti nebankovního poskytovatele spotřebitelského úvěru získala Creditstar dne 17. 5. 2018.

Creditstar půjčky pro každého

Credit star nabízí chytré řešení pro každou situaci. Creditstar půjčka pro každého je nabízena ve 2 variantách: Půjčka na splátky (SmartCredit) a Malá půjčka (MiniLoan). Žádost o oba dva druhy úvěrů Creditstar je bezproblémová a jednoduchá, dá se vyřídit kompletně online. Credit Star nemá žádné skryté poplatky a náklady na předčasné splacení půjček. Půjčky Creditstar jsou půjčky na cokoliv bez nutnosti dokládat účel použití financí. Každá z půjček Credistar se liší výší minimální a maximální půjčky a také dobou splatnosti.

Creditstar Půjčka na splátky (SmartCredit)

Creditstar Půjčka na splátky je nabízena od 12.500 Kč do 120.000 Kč. Jiný název pro Creditstar Půjčku na splátky je SmartCredit. Půjčení peněz SmartCredit nabízí splatnost od 4 měsíců do 24 měsíců. Půjčka na splátky SmarCredit je na cokoliv bez nutnosti dokládat využití peněz. Creditstar nabízí kompletní sjednání půjčky online. Klient může mít díky tomu peníze na účtu do 30 minut od schválení půjčky.

Creditstar Půjčka na splátky je flexibilní, klient může využít finance ze SmartCredit na cokoliv. Ať už se jedná o dovolenou, renovaci bydlení, nákup elektroniky nebo třeba rozbitou pračku. Sjednání Půjčky na splátky je jednoduché, Credit Star poskytuje přátelský zákaznický servis.

Malá půjčka Creditstar (MiniLoan)

MiniLoan, jak se jmenuje druhý typ úvěru od Credit Star, nabízí půjčení peněz od 1.000 Kč do 25.000 Kč. Malá půjčka Creditstar má splatnost od 5 dnů do 6 měsíců. MiniLoan je mikropůjčka nebo také krátkodobá půjčka na splátky. Mikroúvěry se využívají na nečekané výdaje, které je třeba neprodleně vyřešit. Může se jednat o rozbitý spotřebič, rodinné oslavy, zákrok u veterináře nebo třeba zdravotní výdaje.

Malá půjčka Creditstar je flexibilní, klient může využít peníze na cokoliv. Sjednání krátkodobé půjčky na splátky od společnosti Creditstar je jednoduché a rychlé. Už za půl hodiny od schválení půjčky může mít klient využít peníze. Společnost Creditstar patří mezi spolehlivé poskytovatele půjček online.

Sjednání půjček Creditstar

Sjednání obou dvou půjček Creditstar je jednoduché a rychlé. Probíhá kompletně online a celý proces se vyřizuje v průběhu provozní doby zákaznického servisu. Stačí vyplnit formulář se žádostí o půjčku Creditstar. Ve formuláři klient uvede, kolik si potřebuje půjčit a jak dlouho bude splácet půjčku. Na základě těchto údajů úvěrová kalkulačka automaticky vygeneruje výši splátky. Stejně pracují i online srovnávače více typů půjček. U společnosti Credit star je možné půjčit si od 1.000 Kč do 120.000 Kč s různou dobou splatnosti díky dvěma variantám úvěrů.

Pro řádné vyplnění žádosti o půjčku se musí klient zaregistrovat a vytvořit si uživatelský účet na www.creditstar.cz. Registrace i s žádostí o půjčku Credistar trvá 10 minut. Klient vyplní své kontaktní údaje pro případnou komunikaci ohledně poskytnutí Creditstar krátkodobé půjčky nebo Půjčky na splátky (SmartCredit). Poté, co se klient zaregistruje, je ověřena jeho identita. Následně je ověřována klientova bonita, tedy schopnost řádně splácet Creditstar půjčku.

Chci použít úvěrovou kalkulačku

Jakmile klient dokončí a podá formulář žádosti, bude tato žádost zaslána k přezkoumání. Operátor se spojí s klientem a zeptá se na detaily žádosti. V některých případech je možné, že pro ověření úvěruschopnosti bude klient dodatečně požádán o zaslání dokladů. Jedná se o kopii dokladu totožnosti, dokladu potvrzujícího, že klient bydlí na adrese, kterou napsal do registračního formuláře, výpis z bankovního účtu za posledních 3 až 6 měsíců nebo potvrzení o výši příjmu.

Splácení půjček Creditstar

Díky včasným splátkám bude mít klient možnost zvýšit částku půjčky, o kterou může žádat, pokud bude potřebovat finanční služby příště. Aby to klient věděl s předstihem, dostane od Credistar e-mail a textovou zprávu pár dní před termínem splatnosti své splátky. Po Creditstar přihlášení si vždy může zkontrolovat potřebné informace o platbě a termínech splatnosti.

Veškeré platební údaje nutné k úhradě splátky najde klient ve své smlouvě a ve svém uživatelském účtu. Když má klient sjednanou Creditstar půjčku s dobou splatnosti 60 nebo více dní, bude ji hradit formou pravidelných měsíčních splátek. Splátku může uhradit bankovním převodem, vkladem přes bankomat, poštovní poukázkou, nebo hotovostně na pobočce jedné z bank, u kterých má Creditstar účty. Úhrada přímo v sídle Creditstar není možná.

Klienti také mohou Creditstar půjčky splatit předčasně. Po celou dobu trvání půjčky je klient opravněný splatit svou Creditstar půjčku zcela nebo zčásti a má právo na snížení celkových nákladů půjčky o výši úroku a dalších nákladů, které by byl povinný platit v případě, kdy by k předčasnému splacení půjčky nedošlo.

Prodloužení půjčky Creditstar

Creditstar přihlášení do uživatelského účtu probíhá přes webové stránky Creditstar pomocí heslo a přihlašovacího jména. Prodloužení půjčky Credistar by pro klienty mohla být alternativa, pokud se předem domnívají, že nebudou moci uhradit původní splátku v daném termínu splatnosti. Je velmi důležité, aby klienti uhradili svou půjčku včas, v opačném případě se vystavují navyšování dluhu o úroky z prodlení ve výši 0,1 % denně.

Creditstar povoluje prodloužit půjčku na období od 5 do 30 dní, počítáno ode dne termínu splatnosti půjčky nebo splátky. Prodloužení musí být aktivováno přihlášením na web creditstar.cz do uživatelského účtu, kde klient uvidí funkci prodloužení výpůjčního období na stránce „Mé aktivity“. K potvrzení tohoto postupu je třeba podat žádost o prodloužení a následně uhradit poplatek za prodloužení půjčky. Pokud se nepodaří provést kterýkoliv z těchto dvou kroků, nebude možné prodloužit Creditstar půjčku.

Jaké výhody přináší půjčky Creditstar

Výraznou předností, kterou se může pochlubit Creditstar Půjčka na splátky (SmartCredit) i Malá půjčka Creditstar (MiniLoan), je možnost vyřídit půjčku rychle a online z pohodlí domova. Creditstar půjčky jsou poskytované bez nutnosti doložení příjmu. Půjčuje-li si klient poprvé, je mu u Creditstar poskytnuta krátkodobá půjčka zdarma do výše 12.000 Kč. Klient tedy splatí pouze to, co si půjčil.

Creditstar půjčky jsou flexibilní, transparentní a srozumitelné pro klienty. V Creditstar obvykle převádí peníze na klientův účet do 15 minut. Tým zákaznických služeb je dostupný 365 dní v roce. Creditstar je zde pro klienty kdykoli, když potřebují probrat své finance.

Největší zprostředkovatelé a rovněž online srovnávače více typů půjček jsou například Chytrá půjčka na webu pujcka.cz od provozovatele Elephant Orchestra, s.r.o., anebo Hyperpůjčka či Malá Hyperpůjčka od společnosti Bezvafinance (projekt Hyperfinance). Jak Hyperpůjčka, tak pujcka.cz jsou pouze zprostředkovatelé úvěrů. Další kontakt probíhá již mezi klientem a poskytovatelem daného úvěru.

Krátkodobá půjčka ihned

Krátkodobá půjčka ihned je vhodná pro klienty, kteří potřebují získat peníze opravdu rychle. Creditstar půjčka umožňuje sjednání online a díky tomu je krátkodobá půjčka online od Creditstar oblíbeným produktem. Žádost o půjčku nezabere klientovi více než několik minut času. Žádost je po vyplnění a ověření příslušných dokumentů ihned posouzena společností Credistar a v případě, že klient splňuje všechny požadavky, je tato krátkodobá půjčka ihned i schválena.

Krátkodobá půjčka zdarma

Creditstar půjčka MiniLoan je nabízena jako první půjčka zdarma. To znamená, že pokud je krátkodobá půjčka Creditstar sjednána poprvé, je poskytnuta zdarma. Klient za podmínky dodržení doby splatnosti splatí pouze částku, kterou si půjčil. Krátkodobá půjčka zdarma je příležitostí, jak pokrýt náhlou finanční krizi bez zbytečných nákladů navíc. Creditstar první půjčka zdarma není úročena. Klient zaplatí pouze ostatní poplatky s půjčkou spojené, pokud je poskytovatel půjčky vyžaduje.

Půjčka ihned bez doložení příjmů

Půjčka ihned bez doložení příjmů je žádaným produktem mezi krátkodobými půjčkami. Expres půjčka bez doložení příjmu umožňuje klientovi zažádat o půjčku i v případě, že má nízký příjem a předpokládá, že by mu u společnosti, kde je příjem ověřován, nebyla podobná půjčka schválena. Expres půjčka bez doložení příjmů je řešením, jak jednoduše a bez zbytečných starostí získat rychlou finanční injekci.

Creditstar recenze

Pokud klient váhá se sjednáním půjčky, není nic jednoduššího než si najít na půjčku Creditstar recenze a hodnocení firem. Creditstar půjčka již byla sjednána mnoha klienty, kteří se o své zkušenosti s půjčkou podělili s ostatními uživateli na internetu. Creditstar recenze kolují napříč internetem na různých fórech i jiných webových stránkách. Stačí do vyhledávače zadat spojení „Creditstar recenze” a uživateli se zobrazí hned několik výsledků. Může si prověřit jak hodnocení firem přímo na MiniLoan půjčku, tak na Půjčku na splátky SmartCredit.

Creditstar kontakt

Má-li klient zájem z jakéhokoliv důvodu kontaktovat společnost Creditstar Czech s.r.o., může tak učinit několika způsoby. Klient má možnost kontaktovat Creditstar na telefonním čísle 228 885 888. Linka je zákazníkům k dispozici každý všední den od 10 do 12 hodin. Je možné využít Creditstar kontakt také na e-mailové adrese info@creditstar.cz. Creditstar má bankovní účty u 4 bank. Sídlo společnosti Creditstar Czech s.r.o. se nachází na adrese Pobřežní 249/46, 186 00 Praha 8. IČO společnosti Creditstar Czech je 24247936.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku