Creditstar – krátkodobý úvěr | VímVíc.cz

Creditstar – krátkodobý úvěr

 • Krátkodobý úvěr do částky 25.000 Kč
 • Doba splatnosti až 6 měsíců
 • Vyřízení online
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od - do 1 000 Kč - 25 000 Kč
Splatnost od - do 0 - 6 měsíců
Úrok od 0 %
RPSN od 0 %

Výhody půjčky:

 • Bezúčelová půjčka do výše 25.000 Kč
 • Bez ručitele
 • Bez potvrzení o příjmu
 • Rychlé sjednání online
 • První půjčka zdarma

Reprezentativní příklad:

,,Karel F. si sjednal první Creditstar půjčku ve výši 5.000 Kč a nastavil si dobu splatnosti na 30 dnů. Výše úrokové sazby v tomto případě činí 0 % a RPSN je také 0 %. Karel F. splatil půjčku v řádném termínu, neplatil nic navíc a výše splátky činila 5.000 Kč.

Reprezentativní příklad opakované půjčky:

Karel F. si půjčil u Creditstar druhou půjčku ve výši 7.000 Kč. Dobu splatnosti si opět nastavil na 30 dnů. Roční úroková sazba v tomto případě činí 328,50 %, RPSN 1 732,08 % a výše splátky je 8.890 Kč. Celkem tedy Karel F. zaplatil 8.890 Kč."

Podmínky půjčky:

 • Trvalý pobyt na území ČR
 • Plnoletost
 • Vlastnictví bankovního účtu
 • Trvalý příjem

Creditstar půjčka je poskytována společností Creditstar Czech, která je součástí nadnárodní skupiny Creditstar Group. Společnost Creditstar působí na trhu od roku 2006 a kromě České republiky funguje v dalších 8 zemích. Služeb Creditstar využívá přes 500 000 klientů. Creditstar Group si zakládá na tom, aby poskytované produkty byly transparentní, srozumitelné a vyhovovaly zákazníkům po všech směrech. To platí i pro Creditstar půjčku, která patří mezi nejoblíbenější nebankovní půjčky bez doložení příjmu.

Krátkodobá půjčka Creditstar

Creditstar je krátkodobá půjčka poskytovaná ve výši od 1.000 Kč do 25.000 Kč. Doba splatnosti půjčky je na volbě klienta a pohybuje se mezi 5 dni a 6 měsíci.  Pokud si klient půjčuje u Creditstar poprvé, je horní hranice půjčky omezena na 12.000 Kč.

Jedná se o velmi dostupnou půjčku, jež je klientům poskytována bez nutnosti doložení příjmů. Sjednání půjčky je možné online na webu www.creditstar.cz a zabere pouhých 10 minut času. Také proces schválení půjčky je velmi rychlý. Půjčka je schválena v krátké době a peníze jsou odeslány klientovi na bankovní účet bezprostředně po schválení půjčky. Jedná se o bezúčelovou půjčku, finanční prostředky může klient použít dle svého uvážení. Není nutné sdělovat poskytovateli půjčky, na co chce klient finance využít.

Sjednání krátkodobé půjčky Creditstar

Sjednání krátkodobé půjčky Creditstar je jednoduché. Probíhá online a celý proces je možné vyřídit během několika minut. Stačí vyplnit formulář se žádostí o půjčku. Ve formuláři klient uvede, kolik si potřebuje půjčit a jak dlouho bude splácet půjčku. Na základě těchto údajů úvěrová kalkulačka automaticky vygeneruje výši splátky. 

Po řádném vyplnění žádosti o půjčku se klient ještě zaregistruje a vytvoří si na www.creditstar.cz účet. Vyplní své kontaktní údaje pro případnou komunikaci ohledně poskytnutí Creditstar krátkodobé půjčky. Poté, co se klient zaregistruje, je mu k dispozici návrh smlouvy, který by měl před podpisem ještě zkontrolovat. 

Následně je ověřována klientova bonita, tedy schopnost řádně splácet Creditstar půjčku. Klient vyplňuje další formulář, jenž se týká jeho minulých i současných příjmů a dluhové minulosti. Posledním krokem je ověření e-mailové adresy a bankovního účtu. Poté je proces žádosti ukončen a půjčka může být schválena.

Klient by měl splňovat následující kritéria, aby byl zařazen do schvalovacího procesu o půjčky. Minimální věk 18 let, trvalý pobyt na území České republiky, osobní bankovní účet na jméno žadatele, pravidelný příjem.

Splácení krátkodobé půjčky Creditstar

Creditstar půjčka může být splacena jednorázově v případě, že byla doba splatnosti půjčky nastavena na 30 dnů a méně. V opačném případě je možné rozdělit částku na více splátek. Splátku můžet klient uhradit bankovním převodem, vkladem přes bankomat, poštovní poukázkou, nebo hotovostně na pobočce jedné z bank, u kterých má Creditstar účty. Úhrada přímo v sídle Creditstar není možná.

Veškeré platební údaje nutné k úhradě splátky jsou uvedené ve smlouvě i v uživatelském účtu. V případě, že má klient zájem o předčasné splacení půjčky, je nutné tuto skutečnost nahlásit poskytovateli půjčky. Klient také musí počítat s tím, že předčasné splacení je zpoplatněno. Existující půjčku je možné prodloužit o 5–30 dnů tím, že se klient přihlásí na webovou stránku pomocí údajů svého uživatelského účtu. Uvidí funkci prodloužení výpůjčního období na stránce „Mé aktivity“. K potvrzení tohoto postupu je třeba podat žádost o prodloužení a následně uhradit poplatek za prodloužení půjčky. Pokud se nepodaří provést kterýkoli z těchto dvou kroků, není možné prodloužit půjčku.

Jaké výhody přináší krátkodobá půjčka Creditstar

Výraznou předností, kterou se může pochlubit Creditstar půjčka, je možnost vyřídit půjčku rychle a online. Creditstar krátkodobá půjčka je poskytována bez nutnosti doložení příjmu. Půjčuje-li si klient poprvé, je mu u Creditstar poskytnuta tato krátkodobá půjčka zdarma do výše 12.000 Kč. Klient tedy splatí pouze to, co si půjčil. Creditstar půjčka je transparentní a srozumitelná pro klienty.

Krátkodobá půjčka ihned

Krátkodobá půjčka ihned je vhodná pro klienty, kteří potřebují získat peníze opravdu rychle. Creditstar půjčka umožňuje sjednání online a díky tomu je krátkodobá půjčka od Creditstar oblíbeným produktem. Žádost o půjčku nezabere klientovi více než několik minut. Žádost je po vyplnění a ověření příslušných dokumentů ihned posouzena společností Credistar a v případě, že klient splňuje všechny požadavky, je tato krátkodobá půjčka ihned i schválena.

Krátkodobá půjčka zdarma

Creditstar půjčka je nabízena jako krátkodobá půjčka zdarma. To znamená, že pokud je Creditstar půjčka sjednána poprvé, je poskytnuta zdarma. Klient za podmínky dodržení doby splatnosti splatí pouze částku, kterou si půjčil. 

Krátkodobá půjčka zdarma je příležitostí, jak pokrýt náhlou finanční krizi bez zbytečných nákladů navíc. Krátkodobá půjčka zdarma není jako první klientova půjčka úročena. Klient zaplatí pouze ostatní poplatky s půjčkou spojené, pokud je poskytovatel půjčky vyžaduje.

Půjčka ihned bez doložení příjmů

Půjčka ihned bez doložení příjmů je žádaným produktem mezi krátkodobými půjčkami. Půjčka ihned bez doložení příjmů umožňuje klientovi zažádat o půjčku i v případě, že má nízký příjem a předpokládá, že by mu u společnosti, kde je příjem ověřován, nebyla podobná půjčka schválena. Půjčka ihned bez doložení příjmů je řešením, jak jednoduše a bez zbytečných starostí získat rychlou finanční injekci.

Creditstar recenze

Pokud klient váhá se sjednáním půjčky, není nic jednoduššího než si najít na půjčku Creditstar recenze. Creditstar půjčka již byla sjednána mnoha klienty, kteří se o své zkušenosti s půjčkou podělili s ostatními uživateli na internetu. Creditstar recenze kolují napříč internetem na různých fórech i jiných webových stránkách. Stačí do vyhledávače zadat spojení ,,Creditstar recenze” a uživateli se zobrazí hned několik výsledků.

Creditstar kontakt

Má-li klient zájem z jakéhokoliv důvodu společnost Creditstar kontaktovat, může tak učinit několika způsoby. Klient má možnost kontaktovat Creditstar na telefonním čísle 228 885 888. Linka je zákazníkům k dispozici každý všední den od 9 do 17 hodin nebo kdykoliv na e-mailové adrese info@creditstar.cz. Sídlo společnosti se nachází na adrese: Pobřežní 249/46, 186 00 Praha 8.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku