Creditstar - krátkodobý úvěr | VímVíc.cz

Creditstar - krátkodobý úvěr

 • Až 25 000 Kč
 • Doba splatnosti až 6 měsíců
 • Vyřízení online
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od - do 1 000 Kč - 25 000 Kč
Splatnost od - do 0 - 6 měsíců
Úrok od 0 %
RPSN od 0 %

Výhody půjčky:

 • Bezúčelová půjčka až 25 000 Kč
 • Bez ručitele
 • Bez potvrzení o příjmu
 • Rychlé sjednání online
 • První půjčka zdarma

Reprezentativní příklad:

Reprezentativní příklad první půjčky:

Karel F. si sjednal první Creditstar půjčku ve výši 5 000 Kč a nastavil si dobu splatnosti na 30 dnů. Výše úrokové sazby v tomto případě činila stejně jako RPSN 0%. Karel splatil půjčku v řádném termínu, takže výše splátky činila pouze 5 000 Kč, které si půjčil.

Reprezentativní příklad opakované půjčky:

Karel F. si půjčil u Creditstar druhou půjčku ve výši 7 000 Kč. Dobu splatnosti si opět nastavil na 30 dnů. Roční úroková sazba v tomto případě činila 328.50 %, RPSN 1 732.08 % a výše splátky 8 890 Kč. Celkem tedy Karel zaplatil 8 890 Kč.

Podmínky půjčky:

 • Trvalý pobyt na území ČR
 • Plnoletost
 • Vlastnictví bankovního účtu

Creditstar půjčka je poskytována společností Creditstar Czech, která je součástí nadnárodní skupiny Creditstar Group. Společnost Creditstar působí na trhu od roku 2006, kromě České republiky v dalších sedmi zemích. Creditstar Group si zakládá na tom, aby poskytované produkty byly transparentní, srozumitelné a vyhovovaly zákazníkům po všech směrech. To platí i pro Creditstar půjčku, která patří mezi nejoblíbenější nebankovní půjčky bez doložení příjmu.

Krátkodobá půjčka Creditstar

Creditstar je krátkodobá půjčka poskytovaná ve výši od 1 000 do 25 000 Kč. Doba splatnosti půjčky je na volbě klienta a pohybuje se mezi 5 a 90 dny.  Pokud si klient půjčuje u Creditstar poprvé, je horní hranice půjčky omezena na 12 000 Kč.

Jedná se o velmi dostupnou půjčku, která je klientům poskytována i bez nutnosti doložení příjmů. Sjednání půjčky je možné online na webu www.creditstar.cz a zabere pouhých 10 minut času. Také proces schválení půjčky je velmi rychlý. Půjčka je v krátké době schválena a peníze jsou klientovi odeslány na bankovní účet bezprostředně po schválení půjčky. Jedná se o bezúčelovou půjčku, finanční prostředky proto může klient použít dle svého uvážení a účel není povinen poskytovateli půjčky sdělovat.

Sjednání krátkodobé půjčky Creditstar

Sjednání krátkodobé půjčky Creditstar je jednoduché. Probíhá online a celý proces je možné zvládnout během několika minut. Stačí vyplnit formulář se žádostí o půjčku. Ve formuláři klient uvede, kolik si potřebuje půjčit a jak dlouho bude půjčku splácet. Na základě těchto údajů úvěrová kalkulačka automaticky vygeneruje výši splátky. 

Po řádném vyplnění žádosti o půjčku se klient ještě zaregistruje a vytvoří si na www.creditstar.cz účet. Vyplní své kontaktní údaje pro případnou komunikaci ohledně poskytnutí Creditstar krátkodobé půjčky. Poté, co se klient zaregistruje, je mu k dispozici návrh smlouvy, který by měl před podpisem ještě zkontrolovat. 

Následně je ověřována klientova bonita, tedy schopnost Creditstar půjčku řádně splácet. Klient vyplňuje další formulář, který se týká jeho minulých i současných příjmů a dluhové minulosti. Posledním krokem je ověření e-mailové adresy a bankovního účtu. Poté je proces žádosti ukončen a půjčka může být schválena.

Splácení krátkodobé půjčky Creditstar

Creditstar půjčka může být splacena jednorázově v případě, že byla doba splatnosti půjčky nastavena na 30 dnů a méně. V opačném případě je možné rozdělit částku na dvě či tři splátky. Půjčku je možné splatit bankovním převodem, složenkou, transakcí z bankomatu i pobočky banky.

V případě, že má klient zájem o předčasné splacení půjčky, je nutné tuto skutečnost nahlásit poskytovateli půjčky. Klient také musí počítat s tím, že předčasné splacení je zpoplatněno.

Jaké výhody přináší krátkodobá půjčka Creditstar

Výraznou předností, kterou se může pochlubit Creditstar půjčka, je možnost půjčku vyřídit rychle a online. Creditstar krátkodobá půjčka je poskytována bez nutnosti doložení příjmu. Půjčuje-li si klient poprvé, je mu u Creditstar poskytnuta tato krátkodobá půjčka zdarma. Klient tedy splatí pouze to, co si půjčil. Creditstar půjčka je transparentní a srozumitelná pro klienty.

Krátkodobá půjčka ihned

Krátkodobá půjčka ihned je pro klienty, kteří potřebují získat peníze opravdu rychle. Tento problém může klientovi vyřešit právě Creditstar půjčka, která umožňuje sjednání online. Díky tomu je krátkodobá půjčka ihned od Creditstar oblíbeným produktem.

Zažádat o půjčku klientovi nezabere více než několik minut. Žádost je po vyplnění a ověření příslušných dokumentů ihned posouzena společností Credistar a v případě, že klient splňuje všechny požadavky, je tato krátkodobá půjčka ihned i schválena.

Krátkodobá půjčka zdarma

Creditstar půjčka je nabízena jako krátkodobá půjčka zdarma. To znamená, že pokud je Creditstar půjčka sjednána klientem poprvé, je mu poskytnuta zdarma. Klient za podmínky dodržení doby splatnosti splatí pouze částku, kterou si půjčil. 

Krátkodobá půjčka zdarma je příležitostí, jak pokrýt náhlou finanční krizi bez zbytečných nákladů navíc. Krátkodobá půjčka zdarma není jakožto první klientova půjčka úročena. Klient zaplatí pouze ostatní poplatky s půjčkou spojené, jsou-li poskytovatelem půjčky vyžadovány.

Půjčka ihned bez doložení příjmů

Creditstar půjčka je jakožto půjčka ihned bez doložení příjmů žádaným produktem mezi krátkodobými půjčkami. Půjčka bez doložení příjmů umožňuje klientovi zažádat o půjčku i v případě, že má nízký příjem a předpokládá, že by mu u společnosti, kde je příjem ověřován, nebyla podobná půjčka schválena. Půjčka ihned bez doložení příjmů je pro takového klienta řešením, jak jednoduše a bez zbytečných starostí získat rychlou finanční injekci.

Creditstar recenze

Pokud klient se sjednáním půjčky váhá, není nic jednoduššího než si najít na půjčku Creditstar recenze. Creditstar půjčka již byla sjednána mnoha klienty, kteří se o své zkušenosti s půjčkou podělili s ostatními uživateli na internetu. Na samotnou půjčku nebo i společnost Creditstar recenze kolují napříč internetem na různých fórech i jiných webových stránkách. Stačí do vyhledávače zadat spojení “Creditstar recenze” a uživateli se zobrazí hned několik výsledků.

Creditstar kontakt

Má-li klient zájem z jakéhokoliv důvodu společnost Creditstar kontaktovat, může tak učinit několika způsoby. Klient má možnost Creditstar kontaktovat na telefonním čísle 228885888. Linka je zákazníkům k dispozici každý všední den od 9 do 17 hodin nebo kdykoliv na e-mailové adrese info@creditstar.cz.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku