Hlídají nás jeseteři!

Prostory, ve kterých jsme se uprostřed zeleně zabydleli, se nachází v Pardubicích Na Vinici a pyšní se titulem Stavba roku 2010. Každý den můžete obědvat v restauraci s výhledem na jezírko uvnitř areálu, které hlídají dva obří jeseteři nebo si udělat piknik na terase. To jinde nezažijete. Navíc fitko v přízemí poslouží všem po práci jako super relax pro tělo i duši.

„Díky spořce a práci v ní mám možnost potkávat super lidi, profesně se střetávat se zajímavými situacemi a vymýšlet věci, které mohou na vícero způsobů lidem udělat radost a přinést užitek.“ Josef Jankovský, Specialista Operations
„Skvělé je to, že mohu podávat návrhy na zlepšení procesů a podílet se na realizaci. Oceňuji možnost se rozvíjet např. v rámci Talent programu nebo se účastnit inspirativních setkání se zajímavými osobnostmi. “ Michal Smolný, Garant týmu Zajištění

Nejsme obyčejní!

Naše pracoviště je v první řadě místem, kde se potkávají super lidi, kteří vytvářejí bez přehánění úžasnou partu kolegů. Frčí u nás mimopracovní aktivity, kvůli kterým se vám nebude chtít domů. Populární akce jako sportovní dny, teambuildingy nebo společné výlety po celé ČR i za hranice.

Kdo vlastně jsme?

Jsme podporou pro kolegy na pobočce i samotné klienty. Staráme se o to, aby cesta klienta k vytouženému bydlení či plnění jiných snů běžela jako na drátkách. “Paperless” u nás není jenom prázdnou frází - stohy papírů u nás opravdu nehledejte. Sdílení videí nebo e-maily probíhájí přes Google apps. Ze své iniciativy vymýšlíme akce pro dobrou věc a utržený peníz poskytujeme organizacím v lokalitě. Mimo jiné jsme navázali úspěšnou spolupráci se Základní a praktickou školou Svítání. Třetím rokem organizujeme studentský rozvojový program Můj potenciál s workshopy a kurzy.

Fotogalerie

Lidé - Česká spořitelna
Prostory - Česká spořitelna
večírek ve spořce
Zábava - Česká spořitelna
Zábava - Česká spořitelna
kanceláře v Ignumu
kanceláře - Česká spořitelna
Lidé - Česká spořitelna

Hodnocení

Přidat hodnocení