Generali Investments - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Povinné ručení online

Generali Investments

Generali Investments je společnost zabývající se investováním a investičním managmentem. Jedná se vůbec o největší investiční společnost na českém trhu a díky velké síti kontaktních míst firma poskytla volné místo již 13 tisícům poradcům.

Hodnocení Generali Investments

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (1)

Historie společnosti

Zatímco firma byla původně v roce 1991 založena pod název KIS a. s, tedy kapitálová investiční společnost České pojišťovny, nyní její celý název zní Generali Investments CEE, investiční společnost, a.s.

Společnost spravuje aktiva s objemem téměř 300 miliard Kč, a to zejména fyzickým osobám a investorům. Nabízí přímé investice do podílových fondů, investiční programy a pravidelného investování. Stará se o neuvěřitelných 100 tisíc klientů.

Pokud zvažujete kariéru v Generali Investments, určitě zkontrolujte seznam volných míst. Místo práce si můžete vybrat z široké distribuční sítě 4 500 kontaktních míst.

Generali Investments kariéra

Volné místo v Generali Investments sežene například právní asistent, vývojář, aplikační manažer či specialista klientského servisu a specialista marketingu.

Proč je práce v Generali Investments výhodná? Společnost poskytuje zázemí mezinárodní společnosti, takže můžete rovnou rozjet kariéru v zajímavých mezinárodních projektech. Budete obklopeni těmi největšími experty z oboru a dostanete možnost zahraničního vzdělávání včetně stáží v cizině.

Ten, kdo by rád nastartoval kariéru v Generali Investments, dostane firemní telefon a notebook, slevu na produkty společnosti. Práci můžete vykonávat částečně doma a firma nabízí i pružnou pracovní dobu.

Práce v Generali Investments přináší další bonusy v podobě pěti týdnů dovolené, sick days , příspěvků na kulturní, sportovní či volnočasové aktivity a také příspěvku na penzijní připojištění či životní pojištění.

Společnost dále nabízí trainee programy a zkrácené úvazky studentům vysokých škol.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Na Pankráci 1720/123, 140 00 Praha - Nusle

Velikost firmy:

100 - 199 zaměstnanců

IČ:

43873766

Založení / Zapsání do OR*:

6. 11. 1991

Právní forma:

a.s.