Razdvapůjčka.cz | VímVíc.cz
Razdva půjčka na cokoliv

Razdvapůjčka.cz

O společnosti Razdva půjčka

Jedná se o společnost s mnoha spokojenými klienty, která poskytuje spotřebitelské úvěry ve výši 10 000 Kč až 50 000 Kč. Společnost, pod záštitou firmy PROFI CREDIT, má stabilní zázemí a dlouholeté zkušenosti na poli financí. Největším benefitem společnosti je rychlost, klienti mohou mít peníze na svém bankovním účtě do 15 minut od podání žádosti.

Produkty

Název půjčky
Výše půjčky od – do
Splatnost od – do
Úrok
RPSN
 
Raz dva půjčka Více o produktu »
Výše půjčky 
10 000 – 250 000 Kč
Splatnost 
3 – 48 měsíců
Úrok 
od 9,2 %
RPSN 
od 9,59 %
Mám zájem
 • Půjčka od 10.000 Kč do 250.000 Kč
 • Bezpečný přenos dat
 • Do 12 minut od schválení půjčky jsou peníze na účtu klienta
 • Rychlá půjčka bez účelu a bez ručitele

Hodnocení Razdvapůjčka.cz

Přidat hodnocení

O Razdva půjčce

Razdva půjčka je nebankovní společnost, která se zaměřuje na poskytování rychlých online půjček. Razdvapůjčku provozuje společnost PROFI CREDIT, která se pohybuje na českém trhu nebankovních půjček přes 24 let. Klient se tedy nemusí bát svěřit se do jejich služeb.

Proč zvolit Razdva půjčku?

V případě, že banka klientovi nepomůže, přicházejí na řadu nebankovní společnosti. A proč vybrat právě Razdva půjčku? Jedná se o společnost, která na trhu nebankovních půjček působí již několik let. Vědí, co naši klienti potřebují a snaží se jednat tak, aby každý zákazník od nich odcházel spokojen. Je pro ně tedy důležitá i flexibilita a variabilita a snaží se přizpůsobit aktuální situaci svých klientů.

 • data jsou zabezpečena a nehrozí jejich únik
 • půjčku klient vyřídí online, s nikým se nemusí vidět, ani telefonovat
 • jedná se o ověřenou instituci, společnost podpořilo mnoho spokojených klientů
 • klient může obdržet peníze na svůj bankovní účet do 15 minut od schválení žádosti
 • půjčka ve výši od 10 000 Kč do 50 000 Kč
 • online od začátku až do konce

Výhody Razdva půjčky?

Mezi přednosti Razdva půjčky patří rychlost. Půjčit si klient může až 50 000 Kč bez předchozí zkušenosti a peníze může do 15 minut na svém účtu. Vše je možné pochopitelně vyřídit online z pohodlí domova. Stačí tedy připojení k internetu a osobní doklady a peníze klient může mít obratem na účtu.

Kromě rychlosti je pro Razdva půjčku důležité, aby se klienti nebáli svěřit se do jejich rukou. Proto si zakládají na transparentnosti a zároveň na diskrétnosti. Na nic se klientů nevyptávají, nezajímá je, z jakého důvodu si klienti peníze půjčují. Jejich zájmem je uspokojit své klienty a vyhovět jejich žádosti. Stejně tak se klienti nemusí bát skrytých poplatků. Na vše dopředu upozorní a postarají se o to, aby je nic nepřekvapilo.

Další obrovskou výhodou Razdva půjčky je možnost opakovaného úvěru. Klient může po 3 měsících, pokud řádně splácí půjčku, zažádat o další půjčku. Klient může mít až 3 aktivní smlouvy.

Jednoduché podmínky Razdva půjčky

Razdva půjčka se definuje jednoduchostí a rychlostí. Razdva půjčka je nebankovní půjčka, která může pomoct klientům, kteří byli odmítnutí bankou. Po posouzení žádosti a klientovi schopnosti půjčku splácet jsou peníze vypláceny do 15 minut od schválení žádosti. Vše klient vyřídí online bez nutnosti osobního nebo telefonického kontaktu.

Razdva půjčka je naprosto diskrétní, nezajímá je účel žádosti o půjčku, nechtějí vědět, zda si klient půjčuje na novou pračku či na dovolenou. Při sjednání žádosti je zaručena kvalita, bezpečnost a jednoduchost.

Co je k získání Razdva půjčky potřeba?

Jak již bylo řečeno, vše se vyřídí online bez nutnosti jakékoliv osobní komunikace. Klient k vyřízení půjčky potřebuje:

 • mobilní telefon a přístup do funkčního e-mailu
 • platné osobní doklady (fotografie obou stran OP, případně i dalšího dokladu)
 • přístupy do internetového bankovnictví a výpisy z účtu (tyto údaje klient nesděluje aplikaci Raz dva půjčky, vidí je pouze klientova banka a slouží výhradně k poskytnutí výpisu z účtu)

Jak probíhá zpracování žádosti?

Klient může mít své peníze na účtě do 15 minut od podání žádosti. Jakým způsobem zpracování žádosti probíhá?

 • Všechny informace a potřebné dokumenty pro získání půjčky klient vyplní či nahraje online v následujících krocích formuláře.
 • Po odeslání je žádost co nejrychleji posouzena. V pracovní hodiny jsou žádosti vyřizovány obratem. Mimo pracovní hodiny je žádost vyřizována následující pracovní den.
 • V případě vyhovující žádosti klient elektronicky podepíše návrh schválené smlouvy a peníze jsou odeslány na bankovní účet. U vybraných bank a v pracovní hodiny už do 15 minut od schválení žádosti. K elektronickému podpisu klient potřebuje mít funkční internetové bankovnictví, které vygeneruje kód nezbytný k podpisu smlouvy.

Na webových stránkách společnosti s i klient může v úvěrové kalkulačce spočítat výši měsíční splátky a celkovou dobu splácení. V případě, že klientovi nemůže být poskytnuta maximální půjčka, obrátí se společnost na klienta s novou nabídkou a záleží jen na klientovi, zda bude se smluvními podmínkami souhlasit.

Razdva půjčka kontakty

 • Telefon: + 420 800 800 646
 • E-mail: info@razdvapujcka.cz
 • Kontaktní adresa: Razdva půjčka (PROFI CREDIT Czech, a.s., nábřeží Závodu míru 2739, 530 02 Pardubice
Je tohle Vaše firma?