CreditPortal kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Krátkodobá půjčka Creditportal

CreditPortal

Nebankovní poskytovatel bezúčelových půjček CreditPortal zaznamenal od svého založení růst počtu zákazníků. Se zvyšujícím se počtem klientů je spojená potřeba většího počtu zaměstnanců, proto CreditPortal nabízí volná pracovní místa na různé pozice. Uplatnit se mohou zaměstnanci z různých odvětví, s odlišným druhem vzdělání i pracovníci bez praxe, kteří se vše naučí po příchodu do firmy.

Produkty

Název půjčky
Výše půjčky od – do
Splatnost od – do
Úrok
RPSN
 
CreditPortal půjčka Více o produktu »
Výše půjčky 
500 – 30 000 Kč
Splatnost 
0 – 1 měsíců
Úrok 
od 40 %
RPSN 
od 9088,1 %
Mám zájem
  • Krátkodobá půjčka ihned Credit 30 do výše 30.000 Kč
  • Možnost vyzvednutí peněz v hotovosti na čerpacích stanicích EuroOil
  • Prodloužení splatnosti půjčky
  • Možnost předčasného splacení zdarma
CreditPortal refinancování půjčky Více o produktu »
Výše půjčky 
500 – 30 000 Kč
Splatnost 
0 – 1 měsíců
Úrok 
od 40 %
RPSN 
od 13713,7 %
Mám zájem
  • Refinancování půjčky online od CreditPortal
  • Výhodnější podmínky nové půjčky
  • Sjednání je možné pouze telefonicky

Hodnocení CreditPortal

Přidat hodnocení

Společnost CreditPortal

Společnost CreditPortal je nebankovním poskytovatelem neúčelových půjček. Specializuje se na krátkodobé půjčky do 30 000 Kč se splatností do jednoho měsíce, které jsou klienty často využívány jako tzv. půjčky do výplaty. CreditPortal poskytuje půjčky s výplatou v hotovosti i na bankovní účet. Velkou výhodou je pro klienty rychlost sjednání a schválení půjčky. Peníze jsou jim poskytnuty i během několika minut.

Historie firmy

K založení nebankovní společnosti CreditPortal došlo v roce 2014. Firma vznikla s účelem specializovat se na poskytování krátkodobých půjček. S tímto záměrem funguje dodnes a od svého založení si stihla vytvořit silné portfolio spokojených zákazníků. Ke spokojenosti zákazníků přispívá transparentnost smluvních podmínek, srozumitelné parametry půjčky a kvalitní zákaznický servis, který klientům pomůže v případě potřeby.

CreditPortal kariéra

Volná místa CreditPortal nabízí na různé pozice. Společnost CreditPortal zaměstnává pracovníky s různým zaměřením a kvalifikací. Uplatnit se mohou jak pracovníci se zájmem o vysoké pozice, tak i specialisté a odborníci na nižších pozicích. 

CreditPortal poskytuje klientům kvalitní zákaznický servis, který funguje především po telefonu. Proto jsou velmi důležitými pracovníky v CreditPortal právě telefonní operátoři a specialisté na komunikaci se zákazníky. Dále jsou ve firmě potřeba účetní, obchodníci, programátoři, administrativní asistenti, manažeři, produktoví specialisté, marketingoví specialisté a mnoho dalších.

CreditPortal recenze

CreditPortal recenze jsou pro zájemce o práci cenným zdrojem informací. Z recenzí se může uchazeč dozvědět nejvíce o fungování ve firmě. V recenzích předávají své zkušenosti s fungováním ve firmě bývalí i současní zaměstnanci CreditPortal. Uchazeč tak může získat informace, které nejsou k nalezení na oficiálním webu či v popisu pracovní pozice. Recenze na zaměstnání ve firmě CreditPortal jsou k dispozici také na tomto webu.

CreditPortal kontakt

CreditPortal je možné kontaktovat prostřednictvím telefonní linky, která funguje každý všední den od 8 do 18 hodin na čísle 222 209 011. Elektronickou cestou lze CreditPortal kontaktovat skrze e-mailovou adresu kontakt@creditportal.cz.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

U krčské vodárny 939/1A, 140 00 Praha - Krč

Velikost firmy:

6 - 9 zaměstnanců

IČ:

05561302

Založení / Zapsání do OR*:

11. 11. 2016

Právní forma:

a.s.