CreditPortal refinancování půjček | VímVíc.cz

CreditPortal refinancování půjčky

 • Refinancování půjčky od CreditPortal
 • Výhodnější podmínky nové půjčky
 • Sjednání online nebo telefonicky
 • Délka refinancování od 5 do 30 dnů
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od - do 500 Kč - 30 000 Kč
Splatnost od - do 0 - 1 měsíců
Úrok od 40 %
RPSN od 13713,7 %

Výhody půjčky:

 • Jednoduché online sjednání
 • Refinancování krátkodobých půjček
 • Proklientský přístup CreditPortal
 • Schválení i klientům v exekuci
 • Délka refinancování od 5 do 30 dnů

Reprezentativní příklad:

,,Karel F. si nechal refinancovat půjčku Credit 365 od CreditPortal. Dle aktuálního ceníku při půjčce 15.000 Kč splácí měsíčně 2.124 Kč s úrokem 12 % a RPSN 192,22 %. Karel celkem zaplatí 25.488,77 Kč.

Za řádné splácení by Karel dostal slevu v celkové výši 4.248 Kč. Úrok by byl 12 % a RPSN ve výši 103,02 %. Nakonec by zaplatil 21.240,64 Kč."

Podmínky půjčky:

 • Věk 18 let
 • Občanský průkaz ČR nebo SK
 • Druhý doklad totožnosti
 • Vlastní telefonní číslo a e-mail
 • Bez zápisu v insolvenčním rejstříku
 • Doložení příjmů

Podmínky na půjčkovém trhu se mohou velmi rychle měnit a s nimi i nabídky jednotlivých společností. Klient tak může zjistit, že úvěr, který si sjednal před nějakou dobou, již není výhodný nebo že je velmi náročné ho splácet. V případě, že klient najde výhodnější nabídku, může si tento úvěr převést k jiné společnosti. Jedná se o tzv. převedení půjčky. Refinancování však nemusí probíhat pouze mezi dvěma různými poskytovateli. CreditPortal refinancování nabízí také u vlastních úvěrů

Co je refinancování půjčky

Pojem refinancování půjčky je poměrně často skloňovaný v souvislosti s poskytováním úvěrů, mnoho lidí však stále neví, co přesně tento pojem znamená. Refinancování spotřebitelského úvěru je převedení půjčky k jinému poskytovateli za výhodnějších podmínek.

Zpravidla je využíváno klienty v případě, kdy splácí úvěr, který pro ně začne být nevýhodný a jiný poskytovatel je schopen zajistit lepší podmínky. Cílem refinancování půjček je dosažení nižších splátek, případně i dalších výhod. Refinancovat přitom můžete hypotéku, leasing na auto, běžný spotřebitelský úvěr i půjčky online.

CreditPortal refinancování

CreditPortal je licencovaný poskytovatel nebankovních úvěrů. Společnost získala licenci od ČNB. CreditPortal refinancování je poskytováno ve smyslu refinancování již poskytnuté půjčky od společnosti Credit Portal. Několik dní před vypršením splatnosti CreditPortal půjčky může klient zažádat o její refinancování. Na základě klientovo žádosti bude vytvořena nová půjčka, a to dle aktuálně platného ceníku.

CreditPortal refinancování se vyplatí hlavně v případě, kdy se mění podmínky úvěrů Credit Portal a pro klienta je výhodnější sjednat novou půjčku. CreditPortal refinancování je možné sjednat na dobu splatnosti od 5 do 30 dnů. Klient může zažádat o refinancování úvěru, stejně jako o poskytnutí půjčky online, po přihlášení do svého klientského profilu nebo vše vyřídit telefonicky na infolince.

Záleží na typu úvěru: v případě půjčky Credit 30 jsou možné obě dvě možnosti, u Credit 365 lze CreditPortal refinancování sjednat pouze telefonicky. O úspěšném průběhu CreditPortal refinancování je klient informován SMS zprávou.

Jak vybrat nejlevnější refinancování půjčky

To, zda se klientovi podaří sjednat nejlevnější refinancování půjčky, závisí na mnoha faktorech. Jedním z nich jsou měnící se podmínky poskytovatelů refinancování půjček. CreditPortal refinancování půjčky poskytuje vždy podle aktuálně platného ceníku.

Se změnou ceníku může dojít i ke změně nabízených podmínek a nová půjčka může být pro klienta méně nebo naopak více výhodná. Rozhodně se vyplatí sledovat tyto změny, stejně jako nabídky různých poskytovatelů.

Refinancování půjčky diskuze

V případě, že si klient neví rady při rozhodování o refinancování půjčky, diskuze minulých či současných klientů společnosti CreditPortal mohou pomoci s rozhodováním. Klienti Credit Portal se poměrně často dělí o své zkušenosti na různých webech a internetových fórech a poskytují relevantní informace zájemcům o refinancování spotřebitelského produktu Credit Portal. Často je možné najít podrobné informace o celém průběhu CreditPortal refinancování.

Průběh refinancování úvěrů u CreditPortal

V případě zájmu o refinancování půjčky kontaktuje klient, několik dní před vypršením současně vedeného úvěru, společnost Credit Portal. Učinit tak může telefonicky nebo prostřednictvím svého klientského profilu. Při refinancování je vyžadováno doložení potřebných dokumentů, aby mohla společnost CreditPortal řádně posoudit klientovu bonitu. K žádosti je vyžadováno doložení:

 • Občanského průkazu
 • Druhého dokladu totožnosti
 • Aktuálního finančního příjmu

Požadované dokumenty je možné doložit prostřednictvím webových stránek CreditPortal, e-mailem nebo přes aplikaci WhatsApp. Po řádném doložení dokumentů bude žádost o CreditPortal refinancování posouzena, případně schválena.

Podmínky refinancování úvěru od CreditPortal.cz

CreditPortal refinancování půjčky je spojeno s určitými podmínkami, které musí klient splnit, aby mu bylo refinancování schváleno. Obvykle se jedná o podmínky obecně spojené se žádostí o jakoukoliv půjčku, mohou však být vyžadovány i další náležitosti. Se službou CreditPortal refinancování půjčky jsou spojeny tyto podmínky:

 • Věk 18 let
 • Občanský průkaz ČR nebo SK
 • Vlastní e-mail a telefonní číslo
 • Připojení k internetu
 • Klient nemá záznam v insolvenčním rejstříku

CreditPortal

CreditPortal je velmi proklientská společnost zakládající si na férovém přístupu k zákazníkům a dodržování etických zásad. Klienti si mohou nastavit výši půjčky i délku splácení podle svých požadavků a finančních možností. Krátkodobá půjčka CreditPortal je poskytována v hotovosti i bezhotovostně s možností výběru financí například na čerpacích stanicích. Za opakované využívání služeb společnosti také CreditPortal svým klientům poskytuje nejrůznější slevy.

Klient obdrží na svůj účet slevu do výše 50 % z předepsané splátky, pokud uhradil včas splátky za 3 předchozí měsíce, které následují ihned po sobě. Další podmínkou pro zaslání peněz je, aby klient nebyl v prodlení se splátkami za období hodnoceného čtvrtletí.

Kontakt CreditPortal

Kontakt CreditPortal uvádí na svých webových stránkách www.creditportal.cz. Klientům je k dispozici zákaznický servis na telefonním čísle 222 208 211 dostupný ve všedních dnech od 8 do 18 hodin. Linka pro oddělení pohledávek je na čísle 222 208 214. Ta je dostupná od pondělí do pátku od 9 do 18 hodin. Operátoři CreditPortal volají vždy z telefonního čísla 222 208 2xx.

Elektronicky je možné kontaktovat společnost na e-mailu kontakt@creditportal.cz. S firmou lze také komunikovat prostřednictvím datové schránky gvs6c6r a dokumenty je možné zasílat prostřednictvím aplikace WhatsApp. Credit Portal má na svých stránkách také chat. Sídlo společnosti se nachází na adrese CreditPortal, a.s., U Krčské vodárny 939/1a, Praha – Krč, PSČ 140 00.

CreditPortal recenze

Nestačí-li klientovi informace poskytované na oficiálním webu CreditPortal, může získat další tím, že si najde na společnost CreditPortal recenze případně refinancování půjčky diskuze. Klienti se na internetu dělí o své zkušenosti s potenciálními zákazníky.

Díky tomu jim poskytují informace o produktech i průběhu spolupráce se společností CreditPortal. Pro nalezení relevantních recenzí stačí do internetového vyhledávače zadat spojení ,,creditportal recenze” nebo podobné ,,refinancování půjčky diskuze".

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Půjčka je zařazena v kategoriích

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku