CreditPortal refinancování půjček | creditportal.cz | VímVíc.cz

CreditPortal refinancování půjčky

 • Refinancování půjčky online od CreditPortal
 • Výhodnější podmínky nové půjčky
 • Sjednání je možné pouze telefonicky
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od – do 500 Kč – 30 000 Kč
Splatnost od – do 0 – 1 měsíců
Úrok od 40 %
RPSN od 13713,7 %

Výhody půjčky:

 • Jednoduché sjednání po telefonu
 • Refinancování půjčky od CreditPortal
 • Proklientský přístup CreditPortal
 • Schválení i klientům v exekuci

Reprezentativní příklad:

„Karel F. si nechal refinancovat půjčku Credit 30 od CreditPortal. Dle aktuálního ceníku při půjčce 15.000 Kč je úrok 40 % a RPSN 3.531.321,40 %. Úroky jsou ve výši 328,77 Kč a poplatky 11.296,50 Kč. Karel by celkem zaplatil 26.625,27 Kč.

Za řádné splácení by Karel dostal slevu v celkové výši 6.975 Kč. Úrok by zůstal na 40 % a RPSN by bylo ve výši 13.713,70 %. Nakonec by Karel zaplatil 19.650,27 Kč.“

Podmínky půjčky:

 • Věk 18 let
 • Občanský průkaz ČR nebo SK
 • Druhý doklad totožnosti
 • Vlastní telefonní číslo a e-mail
 • Bez zápisu v insolvenčním rejstříku
 • Doložení příjmů

Co je refinancování půjčky online

Pojem refinancování půjčky je poměrně často skloňovaný v souvislosti s poskytováním úvěrů, mnoho lidí však stále neví, co přesně refinancování půjčky znamená. Refinancování spotřebitelského úvěru je převedení půjčky k jinému poskytovateli za výhodnějších podmínek.

Zpravidla je využíváno klienty v případě, kdy splácí úvěr, který pro ně začne být nevýhodný a jiný poskytovatel je schopen zajistit lepší podmínky. Cílem refinancování půjček online je dosažení nižších splátek, případně i dalších výhod. Refinancovat přitom můžete hypotéku, leasing na auto, běžný spotřebitelský úvěr i půjčky online ihned.

Podmínky na půjčkovém trhu se mohou velmi rychle měnit a s nimi i nabídky jednotlivých společností. Klient může zjistit, že úvěr, který si sjednal před nějakou dobou, již není výhodný nebo že je velmi náročné ho splácet. V případě, že klient najde výhodnější nabídku, může si tento úvěr převést k jiné společnosti. Jedná se o tzv. převedení půjčky. Refinancování úvěru však nemusí probíhat pouze mezi dvěma různými poskytovateli. CreditPortal refinancování nabízí převedení půjčky také u vlastních úvěrů.

CreditPortal refinancování

CreditPortal je licencovaný poskytovatel nebankovních úvěrů. Společnost získala licenci od České národní banky (ČNB). CreditPortal refinancování je poskytováno ve smyslu refinancování již poskytnuté Creditportal půjčky. Několik dní před vypršením splatnosti CreditPortal půjčky může klient zažádat o její refinancování. CreditPortal refinancování je možné u produktů:

 • Bezhotovostní úvěr Credit 30
 • Úvěr Credit 30 s výběrem hotovosti na čerpacích stanicích EuroOil
 • Bezhotovostní splátkový úvěr Credit 365

Klienti mají možnost požádat o prodloužení splatnosti, a to ve svém klientském profilu nebo telefonicky. Délku prodloužení splatnosti si mohou zvolit od 5 do 30 dnů. Po zaplacení poplatku za prodloužení bude splatnost půjčky prodloužena. Informace, které jsou pro prodloužení důležité, získá klient formou SMS zprávy nebo na CreditPortal infolince.

Další zprostředkovatelé

U bezhotovostní půjčky CreditPortal 30, Credit 30 s výběrem hotovosti a bezhotovostní půjčky Credit 365 mají klienti možnost požádat o prodloužení splatnosti až o 30 dnů. U CreditPortal 365 půjčky si mohou klienti požádat o refinancování jedné či více půjček. CreditPortal refinancování je možné sjednat výhradně telefonicky. Klient, který si není jistý, může využít nejlepší refinancování půjčky kalkulačka či přehledného srovnání půjček.

Největší zprostředkovatelé a zároveň srovnávače více druhů půjček jsou například Chytrá půjčka na webu pujcka.cz od provozovatele Elephant Orchestra, s.r.o., anebo Hyperpůjčka či Malá Hyperpůjčka od společnosti Bezvafinance (projekt Hyperfinance). Jak Hyperpůjčka, tak pujcka.cz jsou pouze zprostředkovatelé úvěrů. Další kontakt probíhá již mezi klientem a poskytovatelem daného úvěru. Za pomoci refinancování půjček kalkulačky nebo srovnání půjček online je možné najít vhodný produkt na míru.

Jak vybrat nejlepší refinancování půjčky

To, zda se klientovi podaří sjednat nejlepší refinancování půjčky, závisí na mnoha faktorech. Jedním z nich jsou měnící se podmínky poskytovatelů refinancování půjček online. CreditPortal refinancování půjčky poskytuje vždy podle aktuálně platného ceníku. Se změnou ceníku může dojít i ke změně nabízených podmínek a nová fajn půjčka může být pro klienta méně nebo naopak více výhodná. V každém případě se vyplatí sledovat tyto změny, stejně jako nabídky různých poskytovatelů refinancování půjček.

Refinancování půjčky diskuze

V případě, že si klient neví rady při rozhodování o refinancování půjčky, diskuze a hodnocení firmy minulých či současných klientů společnosti CreditPortal, a.s. mohou pomoci s rozhodováním. Klienti Credit Portal se poměrně často dělí o své zkušenosti na různých webech a internetových fórech a poskytují relevantní informace zájemcům o refinancování spotřebitelského produktu Credit Portal. Často je možné najít podrobné informace o celém průběhu CreditPortal refinancování.

Chci použít úvěrovou kalkulačku

Creditportal přihlášení

Klienti mohou využívat Creditportal přihlášení do klientského účtu. Creditportal přihlášení probíhá zadáním telefonního čísla klienta a následně se klikne na „Přihlásit“. Klientovi bude na telefonní číslo zaslán čtyřmístný kód formou SMS zprávy, který je třeba zadat a poté znovu kliknout na „Přihlásit“. V klientském portálu může klient spravovat své půjčky a refinancování úvěrů.

Průběh refinancování úvěrů u CreditPortal, a.s.

V případě zájmu o refinancování půjčky online kontaktuje klient, několik dní před vypršením současně vedeného úvěru, společnost Credit Portal. Učinit tak může telefonicky nebo prostřednictvím svého klientského profilu. Při refinancování je vyžadováno doložení potřebných dokumentů, aby mohla společnost CreditPortal, a.s. řádně posoudit klientovu bonitu. K žádosti je vyžadováno doložení:

 • Občanského průkazu
 • Druhého dokladu totožnosti
 • Aktuálního finančního příjmu

Požadované dokumenty je možné doložit prostřednictvím webových stránek CreditPortal, e-mailem nebo přes aplikaci WhatsApp. Po řádném doložení dokumentů bude posouzena žádost o CreditPortal refinancování, případně bude rovnou schválena. Ještě před sjednáním refinancování úvěru by měl žadatel ověřit platnost občanského průkazu.

Podmínky refinancování úvěru od CreditPortal.cz

CreditPortal refinancování půjčky je spojeno s určitými podmínkami, které musí klient splnit, aby mu bylo nejlepší refinancování půjčky schváleno. Obvykle se jedná o podmínky obecně spojené se žádostí o jakoukoliv fajn půjčku, mohou však být vyžadovány i další náležitosti. Se službou CreditPortal refinancování půjčky jsou spojeny tyto podmínky:

 • Věk 18 let
 • Občanský průkaz ČR nebo SK
 • Vlastní e-mailová adresa a telefonní číslo
 • Připojení k internetu
 • Klient nemá záznam v insolvenčním rejstříku

Protože se předkládají doklady totožnosti, měl by klient zkontrolovat platnost občanského průkazu a dalších dokladů.

CreditPortal

CreditPortal je velmi proklientská společnost zakládající si na férovém přístupu k zákazníkům a dodržování etických zásad. Klienti si mohou nastavit výši půjčky i délku splácení podle svých požadavků a finančních možností. Krátkodobá půjčka CreditPortal je poskytována v hotovosti i bezhotovostně s možností výběru financí například na čerpacích stanicích. Za opakované využívání služeb společnosti také CreditPortal svým klientům poskytuje nejrůznější slevy.

Klient obdrží na svůj účet slevu do výše 50 % z předepsané splátky, pokud uhradil včas splátky za 3 předchozí měsíce, které následují ihned po sobě. Další podmínkou pro zaslání peněz je, aby klient nebyl v prodlení se splátkami za období hodnoceného čtvrtletí.

CreditPortal kontakt

CreditPortal kontakt uvádí na svých webových stránkách www.creditportal.cz. Klientům je k dispozici zákaznický servis na telefonním čísle 222 208 211 dostupný ve všedních dnech od 8 do 18 hodin. Linka pro oddělení pohledávek je na čísle 222 208 214. Ta je dostupná od pondělí do pátku od 9 do 18 hodin. Operátoři CreditPortal volají vždy z telefonního čísla 222 208 2xx.

Elektronicky je možné kontaktovat společnost na e-mailové adrese kontakt@creditportal.cz. Se společností CreditPortal lze dále komunikovat prostřednictvím datové schránky gvs6c6r a dokumenty je možné zasílat prostřednictvím aplikace WhatsApp. Credit Portal má na svých stránkách také chat. Sídlo společnosti se nachází na adrese CreditPortal, a.s., U Krčské vodárny 939/1a, Praha – Krč, PSČ 140 00. IČ společnosti je 05561302.

CreditPortal recenze

Nestačí-li klientovi informace poskytované na oficiálním webu CreditPortal, může získat další tím, že si najde na společnost CreditPortal recenze, případně refinancování půjčky diskuze. Klienti se na internetu dělí o své zkušenosti a hodnocení firmy s potenciálními zákazníky. Díky tomu jim poskytují informace o produktech i průběhu spolupráce se společností CreditPortal. Pro nalezení relevantních recenzí a hodnocení stačí do internetového vyhledávače zadat spojení „Creditportal recenze“ nebo podobné „refinancování půjčky diskuze“.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku