CreditPortal refinancování půjček | VímVíc.cz

CreditPortal refinancování půjčky

 • Refinancování půjčky od CreditPortal
 • Výhodnější podmínky nové půjčky
 • Sjednání online nebo telefonicky
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od - do 500 Kč - 60 000 Kč
Splatnost od - do 3 - 12 měsíců
Úrok od 12 %
RPSN od 194,48 %

Výhody půjčky:

 • Jednoduché online sjednání
 • Refinancování krátkodobých půjček
 • Proklientský přístup CreditPortal
 • Schválení i klientům v exekuci

Reprezentativní příklad:

Karel F. si nechal refinancovat půjčku Credit 365 od CreditPortal. Dle aktuálního ceníku při půjčce 15 000 Kč splácí měsíčně 2 115 Kč s úrokem 12 % a RPSN 244,82 %. Za řádné splácení dostal Karel F. slevu v celkové výši 4 230 Kč. Nakonec tak zaplatil 21 149,10 Kč.

Podmínky půjčky:

 • Plnoletost
 • České nebo slovenské občanství
 • Vlastní telefon a e-mail
 • Bez zápisu v insolvenčním rejstříku
 • Doložení příjmů

Podmínky na půjčkovém trhu se mohou velmi rychle měnit a s nimi i nabídky jednotlivých společností. Klient tak může zjistit, že úvěr, který si sjednal před nějakou dobou, již pro něj není výhodný nebo že je pro něj velmi náročné ho splácet. V případě, že najde výhodnější nabídku, může si tento úvěr převést k jiné společnosti. Jedná se o tzv. refinancování půjček. Refinancování však nemusí probíhat pouze mezi dvěma různými poskytovateli. CreditPortal refinancování nabízí i u vlastních úvěrů. 

Co je refinancování půjčky?

Pojem refinancování půjčky je poměrně často skloňovaný v souvislosti s poskytováním úvěrů, mnoho lidí však stále neví, co přesně tento pojem znamená. Refinancování spotřebitelského úvěru je převedení úvěru k jinému poskytovatel za výhodnějších podmínek. Zpravidla je klienty využíváno v případě, kdy splácí úvěr, který pro ně začne být nevýhodný a jiný poskytovatel je schopen jim zajistit lepší podmínky. Cílem refinancování půjček je dosažení nižších splátek, případně i dalších výhod.

CreditPortal refinancování

CreditPortal refinancování je poskytováno ve smyslu refinancování již poskytnuté půjčky od společnosti CreditPortal. Několik dní před vypršením splatnosti CreditPortal půjčky může klient zažádat o její refinancování. Na základě jeho žádosti mu bude vytvořena nová půjčka, a to dle aktuálně platného ceníku. CreditPortal refinancování se tak vyplatí hlavně v případě, kdy se mění podmínky úvěrů CreditPortal a pro klienta je výhodnější sjednání nové půjčky.

CreditPortal refinancování je možné sjednat na dobu splatnosti od 5 do 30 dnů. Klient může o refinancování úvěru zažádat stejně jako o poskytnutí půjčky online po přihlášení do svého klientského profilu nebo vše vyřídit telefonicky na infolince. Záleží na typu úvěru, v případě půjčky Credit 30 jsou možné obě dvě možnosti, u Credit 365 lze CreditPortal refinancování sjednat pouze telefonicky. O úspěšném průběhu CreditPortal refinancování je klient informován SMS zprávou.

Jak vybrat nejlevnější refinancování půjčky?

To, zda se klientovi podaří sjednat nejlevnější refinancování půjčky, závisí na mnoha faktorech. Jedním z nich jsou měnící se podmínky poskytovatelů refinancování půjček. CreditPortal refinancování půjčky poskytuje vždy podle aktuálně platného ceníku. Se změnou ceníku tak může dojít i ke změně nabízených podmínek a nová půjčka tak pro klienta může být méně nebo naopak více výhodná. Rozhodně se tedy vyplatí tyto změny sledovat, stejně jako nabídky různých poskytovatelů.

Refinancování půjčky – diskuze

V případě, že si klient neví rady ohledně rozhodování o refinancování půjčky, diskuze minulých či současných klientů společnosti CreditPortal mu mohou s rozhodováním pomoci. Klienti CreditPortal se poměrně často dělí o své zkušenosti na různých webech a internetových fórech a poskytují relevantní informace zájemcům o refinancování spotřebitelského produktu CreditPortal. Často je možné najít podrobné informace o celém průběhu CreditPortal refinancování.

Průběh refinancování úvěrů u CreditPortal

V případě zájmu o refinancování půjčky klient kontaktuje několik dní před vypršením současně vedeného úvěru společnost CreditPortal. Učinit tak může telefonicky nebo prostřednictvím svého klientského profilu. Při refinancování je vyžadováno doložení potřebných dokumentů, aby mohla společnost CreditPortal řádně posoudit klientovu bonitu. K žádosti je vyžadováno doložení:

 • Občanského průkazu,
 • druhého dokladu totožnosti,
 • aktuálního finančního příjmu.

Požadované dokumenty je možné doložit prostřednictvím webových stránek CreditPortal, e-mailem nebo přes aplikaci WhatsApp. Po řádném doložení dokumentů bude žádost o CreditPortal refinancování posouzena, případně schválena.

Podmínky refinancování úvěru od CreditPortal.cz

CreditPortal refinancování půjčky je spojeno s určitými podmínkami, které musí klient splnit, aby mu bylo refinancování schváleno. Obvykle se jedná o podmínky obecně spojené se žádostí o jakoukoliv půjčku, mohou však být vyžadovány i další náležitosti. Se službou CreditPortal refinancování půjčky jsou spojeny tyto podmínky:

 • Plnoletost,
 • české nebo slovenské občanství,
 • vlastní e-mail a telefonní číslo, 
 • připojení k internetu,
 • klient nemá záznam v insolvenčním rejstříku.

CreditPortal

CreditPortal je velmi proklientská společnost, která si zakládá na férovém přístupu k zákazníkům a dodržování etických zásad. Klienti si mohou nastavit výši půjčky i délku splácení podle svých požadavků a finančních možností. CreditPortal půjčka je poskytována v hotovosti i bezhotovostně, s možností výběru financí například na čerpacích stanicích. Za opakované využívání služeb společnosti také CreditPortal svým klientům poskytuje nejrůznější slevy.

Kontakt CreditPortal

Kontakt CreditPortal uvádí na svých webových stránkách www.creditportal.cz. Klientům je k dispozici zákaznický servis dostupný ve všedních dnech od 8 do 18 hodin a v neděli od 10 do 14 hodin. Elektronicky je možné společnost kontaktovat na e-mailu kontakt@creditportal.cz. S firmou lze také komunikovat prostřednictvím datové schránky a dokumenty je možné zasílat prostřednictvím aplikace WhatsApp.

CreditPortal recenze

Nestačí-li klientovi informace poskytované na oficiálním webu CreditPortal, může získat další tím, že si najde na společnost CreditPortal recenze. Klienti na se na internetu dělí o své zkušenosti s potenciálními zákazníky a poskytují jim informace o produktech i průběhu spolupráce se společností CreditPortal. Pro nalezení relevantních recenzí stačí do internetového vyhledávače zadat spojení “creditportal zkušenosti”.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Půjčka je zařazena v kategoriích

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku