CreditPortal - krátkodobá půjčka | VímVíc.cz

CreditPortal - krátkodobá půjčka

 • Krátkodobá půjčka až 30 000 Kč
 • Žádost online nebo přes telefon
 • Peníze k dispozici několik minut od schválení
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od - do 500 Kč - 30 000 Kč
Splatnost od - do 0 - 1 měsíců
Úrok od 40 %
RPSN od 9088 %

Výhody půjčky:

 • Rychlé vyřízení online nebo telefonicky
 • Peníze do 30 minut od schválení půjčky
 • Možnost vyzvednutí peněz na čerpacích stanicích
 • Půjčka bez ručení a zástavy
 • Možnost předčasného splacení

Reprezentativní příklad:

Karel F. si vzal půjčku CreditPortal ve výši 3 000 Kč na 20 dnů. Poplatky u této půjčky činí 2 259,30 Kč, úroky 65,75 Kč, úroková sazba je 40 % p.a. a RPSN 3 634 107,10 %. Celková částka ke splacení by tak činila 5 325, 05 Kč.

Protože Karel F. splatil půjčku včas, dostal slevu ve výši 1 395 Kč. Po slevě činilo RPSN 13 901,40 % a úroky 40 %. Karel při řádném splácení celkem zaplatil 3 930 Kč.

Podmínky půjčky:

 • Plnoletost
 • České občanství
 • Doložení pravidelného příjmu
 • Žádné závazky vůči CreditPortal

Společnost CreditPortal se od svého vzniku v roce 2014 specializuje na poskytování krátkodobých nebankovních půjček. Za dobu své působnosti si společnost získala pravidelné zákazníky, pro které je na webových stránkách CreditPortal vytvořen věrnostní program. Produkty společnosti CreditPortal jsou vytvořeny tak, aby klientům pomáhaly ve složitých životních situacích, byly transparentní a srozumitelné.

Krátkodobá půjčka CreditPortal

Krátkodobá půjčka CreditPortal je nebankovní půjčka online. Sjednání je možné prostřednictvím online formuláře nebo telefonicky. Krátkodobá půjčka CreditPortal je poskytována ve výši 500 až 30 000 Kč na dobu jednoho měsíce. Díky těmto parametrům je krátkodobá půjčka CreditPortal často využívána jako rychlá půjčka do výplaty. V případě, že se jedná o klientovu první půjčku u CreditPortal, je možné si sjednat půjčku v maximální výši 5 000 Kč. Velkými přednostmi půjčky jsou rychlost vyřízení a možnost prodloužení doby splatnosti. 

Zajímavostí u CreditPortal krátkodobé půjčky je možnost vyzvednout si půjčku v hotovosti na pobočkách čerpacích stanic EuroOil. Klient si jednoduše sjedná půjčku a do 15 minut od sjednání si peníze může na benzínkách vyzvednout. Půjčku je možné sjednat online nebo telefonicky na zákaznické lince CreditPortal. Další možností, jak obdržet peníze, je nechat si žádanou částku zaslat na tzv. Blesk peněženku. Jedná se o anonymní platební kartu dostupnou například v trafikách, která klientovi poskytuje soukromí a zároveň záruku, že jsou jeho finance v bezpečí.

Jak na sjednání krátkodobé půjčky CreditPortal

Krátkodobá půjčka CreditPortal je využívána jako půjčka online do výplaty, proto její sjednání probíhá online prostřednictvím webového formuláře. Klient nemusí ke sjednání půjčky opustit pohodlí domova, potřebuje k němu pouze počítač, tablet či chytrý telefon a připojení k internetu.

Do úvěrové kalklulačky klient vyplní požadovanou výši úvěru a délku splácení. Na základě těchto parametrů je klientovi automaticky vypočítána výše úroků, která je tím vyšší, čím delší doba splácení je nastavena. Dále si klient zvolí požadovaný způsob vyplacení půjčky. Peníze je možné zaslat na účet, Blesk peněženku nebo si je vyzvednout na pobočce čerpací stanice EuroOil. V dalším kroku klient vyplní své kontaktní údaje včetně čísla občanského průkazu, které je vyžadováno jako doklad k ověření totožnosti žadatele.

Celý proces je jednodušší, pokud již má klient zřízený u CreditPortal klientský účet. V takovém případě se pouze stačí přihlásit k danému účtu, ověřit totožnost prostřednictvím SMS zprávy a vyplnit požadavky spojené s půjčkou.

Požadavky na schválení nebankovní půjčky CreditPortal

Půjčka CreditPortal je klientům poskytována i bez ručení, musí však doložit své příjmy a jejich bonita je ověřována v registrech dlužníků. Příjem žadatele nemusí být nutně z výdělečné činnosti, krátkodobá půjčka CreditPortal je poskytována i matkám na mateřské dovolené a klientům pobírajícím důchod. Dalšími podmínky pro úspěšné sjednání půjčky jsou plnoletost, české občanství, vlastnictví bankovního účtu a absence závazků vůči společnosti CreditPortal.

Jaké výhody přináší krátkodobá půjčka CreditPortal

Krátkodobá půjčka CreditPortal přináší klientům hned několik výhod. Úsporu času a pohodlí znamená u CreditPortal krátkodobé půjčky možnost sjednání online. Schvalovací proces půjčky je velmi rychlý, a stejně tak i poskytnutí sjednané sumy peněz. Při sjednání krátkodobé půjčky CreditPortal není vyžadována zástava ani ručení. Půjčka CreditPortal také v případě zájmu umožňuje předčasné splacení.

Velkou výhodou je možnost vyzvednutí peněz v hotovosti na čerpacích stanicích a zaslání na Blesk peněženku, což umožňuje získání krátkodobé půjčky i klientům, kteří nejsou majitelé bankovního účtu.

Srovnejte si více produktů a podívejte se také, jaké podmínky nabízí Kamali půjčka.

Nebankovní půjčka ihned

Půjčka CreditPortal je nebankovní půjčka ihned, to znamená, že finanční prostředky jsou žadatelům o půjčku zasílány ihned po schválení této půjčky. Velmi rychlý je i proces vyřízení půjčky a ověření bonity klienta, často nezabere více než 30 minut. Nebankovní půjčka ihned od CreditPortal umožňuje klientům získat peníze ještě v den podání žádosti o půjčku.

Rychlá půjčka do výplaty

Půjčka CreditPortal slouží mnohým klientům jako rychlá půjčka do výplaty. V podstatě se jedná o finanční náplast, která vyřeší krátkodobý akutní nedostatek financí. Obvykle se jedná o nečekané životní události, na jejichž úhradu nemá klient dostatečnou finanční rezervu. Takovou situaci vyřeší právě rychlá půjčka do výplaty, jelikož je poskytnuta velmi rychle. Rychlá půjčka do výplaty také klientovi umožňuje výhodu jednorázového splacení.

Půjčka online do výplaty

Kromě toho, že je poskytnutí CreditPortal půjčky velmi rychlé, její další výhodou je, že je nabízena jako půjčka online do výplaty. Možnost online sjednání přináší klientovi nejen pohodlí, jelikož nemusí kvůli sjednání půjčky na pobočku poskytovatele, ale i velkou úsporu času. Půjčka online do výplaty od CreditPortal je sjednána během několika minut, a často je i během několika dalších málo minut schválena.

Půjčka bez ručení

Půjčka CreditPortal je klientům poskytována jako půjčka bez ručení. To umožňuje získat půjčku i klientům, kteří možnost zajistit si ručení nemají. V dnešní době není snadné najít osobu, která by byla ochotná figurovat jako ručitel, proto je půjčka bez ručení žádaným produktem.

CreditPortal kontakt

Klient může společnost CreditPortal kontaktovat několika způsoby. Své požadavky je možné sdělit elektronicky, prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky na zákaznické lince. CreditPortal kontakty včetně bankovních spojení uvádí na svých webových stránkách.

 • E-mail: kontakt@creditportal.cz
 • Zákaznický servis: 222 209 011 
 • Oddělení pohledávek: 222 209 014

Klienti mohou CreditPortal kontaktovat na lince zákaznického servisu ve všední dny od 8 do 18 hodin a na oddělení pohledávek od 9 do 18 hodin.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku