CreditPortal – krátkodobá půjčka | VímVíc.cz

CreditPortal – krátkodobá půjčka

 • Krátkodobá půjčka ihned do výše 30.000 Kč
 • Možnost vyzvednutí peněz v hotovosti na čerpacích stanicích EuroOil
 • Splatnost úvěru je od 5 do 30 dní
 • Možnost předčasného splacení zdarma
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od - do 500 Kč - 30 000 Kč
Splatnost od - do 0 - 1 měsíců
Úrok od 40 %
RPSN od 13713,7 %

Výhody půjčky:

 • Rychlé vyřízení online nebo telefonicky
 • Peníze odeslány ihned po schválení půjčky
 • Splatnost úvěru je od 5 do 30 dní
 • Možnost vyzvednutí peněz v hotovosti na čerpacích stanicích EuroOil
 • Půjčka bez ručení a bez zástavy
 • Možnost předčasného splacení zdarma
 • Možnost prodloužení doby splatnosti

Reprezentativní příklad:

„Karel F. si vzal půjčku ve výši 30.000 Kč na 20 dnů. Poplatky u této půjčky činí 22.593 Kč, úroky 657,53 Kč, úroková sazba je 40 % p.a. a RPSN 3.531.321,40 %. Celková částka ke splacení by činila 53.250,53 Kč.

Protože Karel F. splatil půjčku včas, dostal slevu ve výši 13.950 Kč. Po slevě by bylo RPSN 13.713,70 % a úroky 40 %. Karel při řádném splácení celkem zaplatil 39.300,53 Kč."

Podmínky půjčky:

 • Věk 18 let
 • Platný občanský průkaz ČR nebo SK
 • Druhý doklad totožnosti
 • Doložení příjmu
 • Vlastní telefonní číslo, e-mail a internet

Společnost CreditPortal.cz se od svého vzniku v roce 2014 specializuje na poskytování krátkodobých nebankovních půjček na splátky. Nabízí však i dlouhodobou půjčku s názvem Creditportal 365. Za dobu své působnosti si společnost získala pravidelné zákazníky, pro které je na webových stránkách Credit Portal vytvořen věrnostní program. Produkty společnosti CreditPortal jsou vytvořeny tak, aby pomáhaly klientům ve složitých životních situacích, byly transparentní a srozumitelné. Credit Portal má licenci od České národní banky (ČNB).

Krátkodobá půjčka CreditPortal

Krátkodobá půjčka ihned Credit Portal je nebankovní půjčka online. Sjednání půjčení peněz je možné prostřednictvím online formuláře nebo telefonicky. Krátkodobá půjčka Credit Portal je poskytována ve výši od 500 Kč do 30.000 Kč s jednou splátkou a možností prodloužení. Klient si může vybrat od 5 do 30 dní splacení půjčky CreditPortal. Díky těmto parametrům je krátkodobá půjčka ihned CreditPortal často využívána jako rychlá půjčka do výplaty. Velkými přednostmi nebankovní půjčky ihned jsou rychlost vyřízení a možnost prodloužení doby splatnosti.

Zajímavostí u Credit Portal krátkodobé půjčky je možnost vyzvednout si půjčku v hotovosti na pobočkách čerpacích stanic EuroOil. Klient si jednoduše sjedná půjčení peněz a do 15 minut si může peníze vyzvednout na jedné ze 191 čerpacích stanic. Půjčku je možné sjednat online nebo telefonicky na zákaznické lince CreditPortal.cz. Společnost Creditportal, a.s. nabízí klientům také formu dlouhodobé půjčky s názvem Creditportal 365.

Jak na sjednání krátkodobé půjčky CreditPortal

Krátkodobá půjčka CreditPortal je využívána jako rychlá půjčka do výplaty pro každého, proto probíhá její sjednání online prostřednictvím webového formuláře na stránkách creditportal.cz. Klient nemusí kvůli sjednání půjčky opouštět pohodlí domova, potřebuje k němu pouze počítač, tablet či chytrý telefon a připojení k internetu.

Klient vyplní pravdivé informace do online formuláře, přečte si smluvní podmínky a zaškrtne příslušná pole. Celou žádost o půjčku CreditPortal je nutné potvrdit pomocí SMS kódu, který bude vygenerován na zadané telefonní číslo. Žádost o půjčku je tímto odeslána společnosti ke schválení. O přijetí žádosti bude klient informován e-mailem nebo SMS zprávou. Systém společnosti CreditPortal následně ověří uvedené informace, případně klienta požádá o doložení dokumentů.

Ofocené či naskenované dokumenty se dokládají pomocí webových stránek, e-mailem nebo přes WhatsApp na číslo 774334644. Klient by měl ještě před sjednáním Credit Portal půjčky zkontrolovat platnost občanského průkazu. Systém žádost buď schválí, zamítne nebo nabídne jinou variantu řešení. Operátoři společnosti zjišťují od klientů dodatečné informace prostřednictvím telefonátu. Vyhodnocení žádosti o půjčku trvá přibližně 15 minut až 2 pracovní dny.

Celý proces je jednodušší, pokud má klient zřízený klientský účet u CreditPortal. V takovém případě stačí provést Creditportal přihlášení k danému účtu, ověřit totožnost prostřednictvím SMS zprávy a vyplnit požadavky spojené s půjčkou. Creditportal přihlášení probíhá například zadáním telefonního čísla klienta, následně mu bude zaslán čtyřmístný kód v SMS zprávě. Tento vyplní a přihlásí se pomocí hesla.

Požadavky na schválení nebankovní půjčky Credit Portal

Půjčka Credit Portal je klientům poskytována i bez ručení, musí však doložit své příjmy a jejich bonita je ověřována v registrech dlužníků. Příjem žadatele nemusí být nutně z výdělečné činnosti, krátkodobá půjčka Credit Portal je poskytována i matkám na mateřské dovolené a klientům pobírajícím důchod. Dalšími podmínkami pro úspěšné sjednání půjčky jsou věk 18 let, doklad totožnosti, vlastnictví bankovního účtu a absence závazků vůči společnosti Credit Portal.

Vzhledem k tomu, že se dokládá doklad totožnosti, doporučuje se prověřit platnost občanského průkazu. Společnosti CreditPortal nabízí možnost refinancování krátkodobé půjčky. Délka refinancování úvěru je od 5 do 30 dní. Sjednání refinancování úvěru je možné telefonicky, anebo online na webových stránkách Credit Portal. Po zaplacení všech poplatků spojených s původní půjčkou bude zákazníkům refinancována původní půjčka a bude vytvořena nová dle aktuálního ceníku. Zákazník bude o výsledku informován pomocí SMS, a to po řádném obdržení všech poplatků z původní půjčky.

Největší zprostředkovatelé a zároveň srovnávače více druhů půjček jsou například Chytrá půjčka na webu pujcka.cz od provozovatele Elephant Orchestra, s.r.o., anebo Hyperpůjčka či Malá Hyperpůjčka od společnosti Bezvafinance (projekt Hyperfinance). Jak Hyperpůjčka, tak pujcka.cz jsou pouze zprostředkovatelé úvěrů. Další kontakt probíhá již mezi klientem a poskytovatelem daného úvěru.

Jaké výhody přináší CreditPortal půjčka

Krátkodobá půjčka CreditPortal přináší klientům několik výhod. Úsporu času a pohodlí znamená u CreditPortal půjčky možnost sjednání online. Schvalovací proces CreditPortal půjčky je velmi rychlý. Poskytnutí sjednané sumy peněz je také rychlé. Při sjednání krátkodobé půjčky CreditPortal není vyžadována zástava ani ručení. Půjčka CreditPortal také v případě zájmu umožňuje předčasné splacení.

Pokud má klient exekuci či insolvenci, může získat půjčku CreditPortal. CreditPortal se řídí insolvenčním rejstříkem. Pokud je v něm záznam, půjčka bude bohužel zamítnuta. Velkou výhodou je možnost vyzvednutí peněz v hotovosti na čerpacích stanicích EuroOil, kterých je po České republice 191. Probíhá slevový program, kdy může klient získat slevu až do výše 50 % jedné předepsané splátky úvěru za hodnocené čtvrtletí. Pro získání slevy je nutné splnit podmínky uvedené u této akce na webových stránkách creditportal.cz

Další z krátkodobých půjček je například Via SMS půjčka nebo půjčka od COOL CREDIT.

Nebankovní půjčka ihned

Půjčka CreditPortal je nebankovní půjčka ihned, to znamená, že finanční prostředky jsou žadatelům zasílány ihned po schválení této půjčky. Velmi rychlý je i proces vyřízení půjčky a ověření bonity klienta, často nezabere více než 30 minut. Nebankovní půjčka ihned od CreditPortal umožňuje klientům získat peníze ještě v den podání žádosti o půjčku.

Rychlá půjčka do výplaty pro každého

Půjčka CreditPortal slouží mnohým klientům jako rychlá půjčka do výplaty pro každého. V podstatě se jedná o finanční náplast, která vyřeší krátkodobý akutní nedostatek financí. Obvykle se jedná o nečekané životní události, na jejichž úhradu nemá klient dostatečnou finanční rezervu. Takovou situaci vyřeší právě rychlá půjčka do výplaty, jelikož je poskytnuta velmi rychle. Rychlá půjčka do výplaty umožňuje klientovi výhodu jednorázového splacení.

Půjčka online do výplaty

Kromě toho, že je poskytnutí CreditPortal půjčky velmi rychlé, její další výhodou je, že je nabízena jako půjčka online do výplaty. Možnost online sjednání přináší klientovi nejen pohodlí, jelikož nemusí kvůli sjednání půjčky na pobočku poskytovatele, ale i velkou úsporu času. Půjčka online do výplaty od CreditPortal je sjednána během několika minut, a často je i během několika dalších málo minut schválena.

Půjčka bez ručení

Půjčka CreditPortal je klientům poskytována jako půjčka bez ručení a bez zástavy. To umožňuje získat půjčku i klientům, kteří nemají možnost zajistit si ručení. V dnešní době není snadné najít osobu, jež by byla ochotná figurovat jako ručitel, proto je půjčka bez ručení žádaným produktem.

Creditportal recenze a hodnocení firmy

Klientům mohou pomoci v rozhodování Creditportal recenze. Někteří potenciální klienti si stále nejsou jisti, zda se rozhodnout pro CreditPortal.cz. Důležitým faktorem v rozhodování může být výsledek online nástroje, úvěrové kalkulačky, anebo právě Creditportal recenze. Jedná se o zkušenosti a hodnocení firmy minulých a současných klientů společnosti. Dají se dohledat na diskuzních fórech a mnoha webových stránkách.

CreditPortal kontakt

Klient může kontaktovat společnost CreditPortal několika způsoby. Své požadavky je možné sdělit elektronicky, prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky na zákaznické lince. Na webové stránce společnosti v sekci kontakty je k dispozici kontaktní formulář s možností zanechání telefonního čísla. CreditPortal se následně ozve klientovi zpět. Společnost uvádí CreditPortal kontakt včetně bankovních spojení na webových stránkách www.creditportal.cz. IČO společnosti CreditPortal je 05561302.

 • E-mailová adresa: kontakt@creditportal.cz
 • Zákaznický servis: +420 222 208 211 
 • WhatsApp: +420 774 334 644 (pouze pro dokumenty)
 • Oddělení pohledávek: +420 222 208 214
 • ID datové schránky: gvs6c6r
 • Sídlo společnosti: CreditPortal, a.s., U Krčské vodárny 939/1a, Praha – Krč, PSČ 140 00

Klienti mohou kontaktovat CreditPortal na lince zákaznického servisu ve všední dny od 8 do 18 hodin a na oddělení pohledávek ve všední dny od 9 do 18 hodin. Operátoři CreditPortal volají vždy z telefonního čísla: 222 208 2xx.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku