CreditPortal – krátkodobá půjčka | VímVíc.cz

CreditPortal – krátkodobá půjčka

 • Krátkodobá půjčka až do výše 30.000 Kč
 • Možnost vyzvednutí peněz v hotovosti na čerpacích stanicích
 • Peníze k dispozici několik minut od schválení
 • Možnost prodloužení doby splatnosti
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od - do 500 Kč - 30 000 Kč
Splatnost od - do 0 - 1 měsíců
Úrok od 40 %
RPSN od 961089,7 %

Výhody půjčky:

 • Rychlé vyřízení online nebo telefonicky
 • Peníze do 30 minut od schválení půjčky
 • Možnost vyzvednutí peněz v hotovosti na čerpacích stanicích
 • Půjčka bez ručení a bez zástavy
 • Možnost předčasného splacení
 • Možnost prodloužení doby splatnosti

Reprezentativní příklad:

,,Karel F. si vzal půjčku ve výši 30.000 Kč na 20 dnů. Poplatky u této půjčky činí 22.593 Kč, úroky 657,53 Kč, úroková sazba je 40 % p.a. a RPSN 3.531.321,40 %. Celková částka ke splacení by činila 53.250,53 Kč.

Protože Karel F. splatil půjčku včas, dostal slevu ve výši 13.950 Kč. Po slevě by bylo RPSN 13.713,70 % a úroky 40 %. Karel při řádném splácení celkem zaplatil 39.300,53 Kč."

Podmínky půjčky:

 • Plnoletost
 • Platný občanský průkaz ČR nebo SK
 • Druhý doklad totožnosti
 • Doložení příjmu
 • Vlastní telefonní číslo, e-mail a internet

Společnost CreditPortal.cz se od svého vzniku v roce 2014 specializuje na poskytování krátkodobých nebankovních půjček. Za dobu své působnosti si společnost získala pravidelné zákazníky, pro které je na webových stránkách Credit Portal vytvořen věrnostní program. Produkty společnosti CreditPortal jsou vytvořeny tak, aby klientům pomáhaly ve složitých životních situacích, byly transparentní a srozumitelné. Credit Portal má licenci od České národní banky (ČNB).

Krátkodobá půjčka CreditPortal

Krátkodobá půjčka online Credit Portal je nebankovní půjčka online. Sjednání je možné prostřednictvím online formuláře nebo telefonicky. Krátkodobá půjčka Credit Portal je poskytována ve výši od 500 Kč až do 30.000 Kč na dobu jednoho měsíce. Díky těmto parametrům je krátkodobá půjčka CreditPortal často využívána jako rychlá půjčka do výplaty. Velkými přednostmi půjčky jsou rychlost vyřízení a možnost prodloužení doby splatnosti.

Zajímavostí u Credit Portal krátkodobé půjčky je možnost vyzvednout si půjčku v hotovosti na pobočkách čerpacích stanic EuroOil. Klient si jednoduše sjedná půjčku a do 15 minut si může peníze vyzvednout na jedné ze 191 čerpacích stanic. Půjčku je možné sjednat online nebo telefonicky na zákaznické lince CreditPortal.cz.

Jak na sjednání krátkodobé půjčky CreditPortal

Krátkodobá půjčka CreditPortal je využívána jako rychlá půjčka do výplaty online, proto její sjednání probíhá online prostřednictvím webového formuláře. Klient nemusí ke sjednání půjčky opustit pohodlí domova, potřebuje k němu pouze počítač, tablet či chytrý telefon a připojení k internetu.

Klient vyplní pravdivé informace do online formuláře, přečte si smluvní podmínky a zaškrtne příslušná pole. Celou žádost o půjčku CreditPortal je nutné potvrdit pomocí SMS kódu, který bude vygenerován na zadané telefonní číslo. Žádost o půjčku je tímto odeslána společnosti ke schválení. O přijetí žádosti bude klient informován e-mailem nebo SMS zprávou. Systém společnosti CreditPortal následně ověří uvedené informace, případně klienta požádá o doložení dokumentů.

Ofocené či naskenované dokumenty se dokládají pomocí webových stránek, e-mailem nebo přes aplikaci WhatsApp. Systém žádost buď schválí, zamítne nebo nabídne jinou variantu řešení. Operátoři společnosti zjišťují od klientů dodatečné informace prostřednictvím telefonátu. Vyhodnocení žádosti o půjčku trvá přibližně 15 minut až 2 pracovní dny.

Celý proces je jednodušší, pokud má klient zřízený klientský účet u CreditPortal. V takovém případě stačí provést Creditportal přihlášení k danému účtu, ověřit totožnost prostřednictvím SMS zprávy a vyplnit požadavky spojené s půjčkou. Creditportal přihlášení probíhá například zadáním telefonního čísla klienta, následně mu bude zaslán čtyřmístný kód v SMS zprávě. Tento vyplní a přihlásí se pomocí hesla.

Požadavky na schválení nebankovní půjčky Credit Portal

Půjčka Credit Portal je klientům poskytována i bez ručení, musí však doložit své příjmy a jejich bonita je ověřována v registrech dlužníků. Příjem žadatele nemusí být nutně z výdělečné činnosti, krátkodobá půjčka Credit Portal je poskytována i matkám na mateřské dovolené a klientům pobírajícím důchod. Dalšími podmínkami pro úspěšné sjednání půjčky jsou plnoletost, české občanství, vlastnictví bankovního účtu a absence závazků vůči společnosti Credit Portal.

Jaké výhody přináší krátkodobá půjčka CreditPortal

Krátkodobá půjčka CreditPortal přináší klientům hned několik výhod. Úsporu času a pohodlí znamená u CreditPortal krátkodobé půjčky možnost sjednání online. Schvalovací proces půjčky je velmi rychlý, a stejně tak i poskytnutí sjednané sumy peněz. Při sjednání krátkodobé půjčky CreditPortal není vyžadována zástava ani ručení. Půjčka CreditPortal také v případě zájmu umožňuje předčasné splacení.

Velkou výhodou je možnost vyzvednutí peněz v hotovosti na čerpacích stanicích EuroOil, kterých je po České republice 191.

Srovnejte si více produktů a podívejte se, jaké podmínky nabízí Via SMS půjčka.

Nebankovní půjčka ihned

Půjčka CreditPortal je nebankovní půjčka ihned, to znamená, že finanční prostředky jsou žadatelům zasílány ihned po schválení této půjčky. Velmi rychlý je i proces vyřízení půjčky a ověření bonity klienta, často nezabere více než 30 minut. Nebankovní půjčka ihned od CreditPortal umožňuje klientům získat peníze ještě v den podání žádosti o půjčku.

Rychlá půjčka do výplaty

Půjčka CreditPortal slouží mnohým klientům jako rychlá půjčka do výplaty. V podstatě se jedná o finanční náplast, která vyřeší krátkodobý akutní nedostatek financí. Obvykle se jedná o nečekané životní události, na jejichž úhradu nemá klient dostatečnou finanční rezervu. Takovou situaci vyřeší právě rychlá půjčka do výplaty, jelikož je poskytnuta velmi rychle. Rychlá půjčka do výplaty umožňuje klientovi výhodu jednorázového splacení.

Půjčka online do výplaty

Kromě toho, že je poskytnutí CreditPortal půjčky velmi rychlé, její další výhodou je, že je nabízena jako půjčka online do výplaty. Možnost online sjednání přináší klientovi nejen pohodlí, jelikož nemusí kvůli sjednání půjčky na pobočku poskytovatele, ale i velkou úsporu času. Půjčka online do výplaty od CreditPortal je sjednána během několika minut, a často je i během několika dalších málo minut schválena.

Půjčka bez ručení

Půjčka CreditPortal je klientům poskytována jako půjčka bez ručení. To umožňuje získat půjčku i klientům, kteří nemají možnost zajistit si ručení. V dnešní době není snadné najít osobu, jež by byla ochotná figurovat jako ručitel, proto je půjčka bez ručení žádaným produktem.

Creditportal recenze

Klientům mohou pomoci v rozhodování Creditportal recenze. Někteří potenciální klienti si stále nejsou jisti, zda se rozhodnout pro CreditPortal.cz. Důležitým faktorem v rozhodování může být výsledek online nástroje, úvěrové kalkulačky, anebo právě Creditportal recenze. Jedná se o zkušenosti a hodnocení minulých a současných klientů společnosti. Dají se dohledat na diskuzních fórech a mnoha webových stránkách.

CreditPortal kontakt

Klient může kontaktovat společnost CreditPortal několika způsoby. Své požadavky je možné sdělit elektronicky, prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky na zákaznické lince. CreditPortal kontakt včetně bankovních spojení uvádí na svých webových stránkách.

 • E-mail: kontakt@creditportal.cz
 • Zákaznický servis: 222 208 211 
 • Oddělení pohledávek: 222 208 214
 • ID datové schránky: gvs6c6r
 • Sídlo společnosti: U Krčské vodárny 939/1a, Praha – Krč, PSČ 140 00

Klienti mohou kontaktovat CreditPortal na lince zákaznického servisu ve všední dny od 8 do 18 hodin a na oddělení pohledávek od 9 do 18 hodin. Operátoři CreditPortal volají vždy z telefonního čísla: 222 208 2xx.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku