Refinancování Zonky | VímVíc.cz

Refinancování půjčky Zonky

 • Refinancování různých druhů úvěrů
 • Refinancování do výše 900.000 Kč
 • Úrok již od 2,99 %
 • Předčasné splacení zdarma
 • Vyřízení online
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od - do 20 000 Kč - 900 000 Kč
Splatnost od - do 12 - 120 měsíců
Úrok od 2,99 %
RPSN od 3,45 %

Výhody půjčky:

 • Úrok již od 2,99 %
 • Možnost mimořádných splátek
 • Předčasné splacení zdarma
 • Výše splátek dle potřeb klienta
 • Refinancování různých druhů úvěrů
 • Rychlé vyřízení
 • Sjednání online
 • Transparentnost procesu

Reprezentativní příklad:

,,Karel F. by si rád u Zonky sjednal refinancování půjčky ve výši 150.000 Kč s úrokovou sazbou 5,99 % p.a., se splatností 60 měsíců, splátkou 2.957 Kč, poslední splátkou 2.951,32 Kč, jednorázovým 2% poplatkem z výše půjčky (zde 3.000 Kč rozpočítaný do prvních 3 splátek půjčky) a s výslednou RPSN 7,03 %. Celkem Karel F. zaplatí 177.414,32 Kč."

Podmínky půjčky:

 • Plnoletost
 • Občan České republiky
 • Majitel bankovního účtu v České republice
 • Doložení 2 dokladů totožnosti
 • Doložení příjmů za poslední 3 měsíce

Refinancování půjček je nástroj, který dokáže klientům bankovních i nebankovních společností zajistit lepší podmínky při splácení různých úvěrů. Vybrat to nejlepší refinancování půjčky však nemusí být jednoduché. Jednou ze společností, jež umožňuje refinancování úvěru, jsou i Zonky. Tato společnost, notoricky známá z televizních reklam, nabízí klientům možnost refinancování s výhodným úrokem a bez zbytečných poplatků.

Co je refinancování půjčky

Refinancování úvěru je v podstatě převedení úvěru k jinému poskytovateli, který je schopen nabídnout klientovi lepší podmínky. K refinancování půjčky se klienti obvykle uchylují v momentě, kdy narazí na nabídku jiné banky nebo nebankovní společnosti poskytující levnější úvěr. V takovém případě klient využije výhodnější nabídky a převede si úvěr k novému poskytovateli.

Refinancování půjčky Zonky

Refinancování půjčky Zonky je nabízeno na základě předem daných podmínek a férového jednání společnosti. Vše je možné zařídit rychle a jednoduše z pohodlí domova, peníze jsou klientům odesílány do několika minut po schválení refinancování úvěru. Refinancování Zonky nabízí s úrokem již od 2,99 %.

Minimální částka potřebná pro schválení refinancování půjčky Zonky je 20.000 Kč, maximálně je refinancování Zonky poskytováno na částku 900.000 Kč. Dobu splácení je možné nastavit od 12 do 120 měsíců, záleží na výši splátek, kterou si klient zvolí podle svých finančních možností. Výhodou refinancování Zonky je, že klienti jsou od samého začátku seznámeni s přesnou částkou, kterou za refinancování úvěru zaplatí. Předčasné splacení půjčky je zdarma a přístup společnosti Zonky ke klientům je velmi transparentní, nemusí se proto bát skrytých poplatků. 

Zonky půjčka i refinancování s pojištěním 

Nejen půjčka Zonky, ale i refinancování Zonky je klientům nabízeno s možností sjednat si k produktům pojištění. To klienta chrání v případě, že by se dostal do situace, kdy nebude schopen půjčku splácet. Pokud klient přijde o zaměstnání, dlouhodobě či vážně onemocní a nemůže chodit do práce, pojištění mu umožní odložení splátek. V případě úmrtí je pojistka automaticky doplacena. Podmínkou pro sjednání pojištění půjčky je věk méně než 65 let a klient nesmí být v pracovní neschopnosti, invalidním důchodu ani držitelem průkazu ZTP/P.

Co je možné zahrnout do refinancování půjčky Zonky?

Zonky nabízí nejen refinancování spotřebitelského úvěru, ale i dalších forem úvěrů, jako je kontokorent apod. V podstatě je u Zonky refinancování možné pro jakýkoliv druh půjčky, nehledě na to, zda se jedná o dluh vůči bankovní či nebankovní společnosti. Refinancování půjčky Zonky je možné u těchto druhů úvěrů:

 • Spotřebitelské půjčky
 • Kreditní karty
 • Překlenovací úvěry
 • Kontokorenty
 • Úvěry ze stavebního spoření
 • Půjčky mezi občany
 • Půjčky od dalších podnikatelských subjektů

Jak probíhá refinancování Zonky

Žádost o refinancování Zonky je velmi jednoduchá a nezabere více než několik minut. Vše je navíc možné vyřídit online. Postup se podobá žádosti o jiný produkt, jako je například Zonky půjčka. Stejně jako u online půjčky stačí podat žádost, ke které je nutné předložit předepsané doklady. Na základě poptávky zašle společnost Zonky klientovi nabídku na míru. V případě, že je klient s nabídkou spokojen, podepíše smlouvu a počká, až se na jeho půjčku složí investoři.

Peníze od investorů jsou klientovi zaslány na jeho osobní účet. Tyto finance klient použije na splacení dluhů u jiných poskytovatelů. Následně společnosti Zonky zašle potvrzení, že tak učinil. Potvrzení je nutné zaslat do 30 dnů. Tím jsou závazky k ostatním poskytovatelům vyřešeny a klientem je dál pravidelně splácena pouze Zonky půjčka, a to s nižším úrokem. 

Nutno podotknout, že schválení refinancování Zonky je spojeno s kontrolou bonity klienta. Společnost Zonky prověřuje rejstříky dlužníků, se souhlasem klienta ověřuje bezdlužnost vůči mobilnímu operátorovi a sesterským společnostem. Zonky půjčka není poskytována klientům v insolvenci ani exekuci, společnost tak chrání investory před případnými problémovými klienty.

Podmínky Zonky refinancování

Aby bylo klientovi refinancování Zonky schváleno, musí splnit několik podmínek a doložit potřebné doklady. O refinancování půjčky Zonky si může zažádat klient starší 18 let, občan České republiky a majitel bankovního účtu v České republice. K žádosti o Zonky refinancování půjčky je nutné doložit občanský průkaz nebo doklad o trvalém pobytu, druhý doklad totožnosti (řidičský průkaz, cestovní pas nebo zbrojní průkaz) a bankovní výpisy z běžného účtu za poslední 3 měsíce jako doklad o příjmech.

Refinancování Zonky – kalkulačka

Je jasné, že každý klient by si přál zvolit to nejlepší refinancování půjčky. Pokud si není jistý tím, zda pro něj bude výhodné zrovna refinancování Zonky, úvěrová kalkulačka může být v takovém případě velkým pomocníkem. Internetová kalkulačka dokáže na základě zadaných parametrů vyčíslit, kolik klient zaplatí za refinancování půjčky. Pro výpočet je do kalkulačky nutné zadat požadovanou částku a výši splátek, jakou si klient může dovolit vzhledem ke své finanční situaci. Na základě těchto parametrů kalkulačka vyhodnotí úrok spojený s půjčkou, výši RPSN, dobu splácení i celkovou splacenou částku. Při rozhodování se o refinancování úvěru může být kalkulačka nepostradatelným pomocníkem.

Výhody, které přináší refinancování Zonky

Už jen refinancování půjček jako takové přináší klientům velké množství výhod, jež ocení především v tíživé finanční situaci. Společnost Zonky refinancování nabízí s dalšími specifickými benefity, které mohou klienty potěšit a usnadnit splácení většího počtu půjček. Mezi největší výhody refinancování Zonky patří:

 • Výhodnější úrok již od 2,99 %
 • Mimořádné splátky i předčasné splacení zdarma
 • Libovolné nastavení výše splátek
 • Možnost refinancování různých druhů úvěrů
 • Rychlé vyřízení a poskytnutí finančních prostředků
 • Sjednání online
 • Transparentnost procesu

Společnost Zonky

Společnost Zonky je většině uživatelů internetu a majitelů televizí známá díky rozsáhlé marketingové kampani, která provázela její příchod na trh. Slogan ,,lidé půjčují lidem” si s poskytovatelem půjček Zonky spojí téměř každý. Navíc perfektně vystihuje, na jakém principu Zonky fungují. Jedná se o poskytovatele tzv. peer to peer půjček neboli P2P. Na platformě se nachází jednak žadatelé o půjčky a jednak investoři, kteří se na půjčky skládají formou investic. Zonky jsou zajímavou příležitostí i pro ty, kteří chtějí vydělávat netradiční formou a začít s P2P investicemi.

Zonky recenze

Jednou z možností poskytující přínosné informace o fungování společnosti i spokojenosti klientů, je najít si na firmu Zonky recenze. Napříč celým internetem se nachází nejrůznější diskuzní fóra a jiné stránky, kde se klienti Zonky dělí o své zkušenosti s produkty. Pro nalezení recenzí stačí do internetového vyhledávače zadat spojení jako ,,refinancování půjčky diskuze” nebo podobné.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku