Refinancování půjčky Zonky | VímVíc.cz

Refinancování půjčky Zonky

 • Refinancování úvěru různých druhů půjček
 • Refinancování do výše 1.200.000 Kč
 • Roční úrok již od 4,99 %
 • Předčasné splacení zdarma
 • Kompletní vyřízení online
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od - do 20 000 Kč - 1 200 000 Kč
Splatnost od - do 12 - 120 měsíců
Úrok od 4,99 %
RPSN od 5,55 %

Výhody půjčky:

 • Roční úrok již od 4,99 %
 • Flexibilní mimořádné splácení
 • Zonky forum i bez přihlášení
 • Předčasné splacení zdarma
 • Výše splátek dle potřeb klienta
 • Refinancování úvěru různých druhů půjček
 • Rychlé vyřízení
 • Kompletní sjednání online
 • Transparentnost procesu

Reprezentativní příklad:

,,Karel F. by si rád sjednal refinancování půjčky u Zonky ve výši 150.000 Kč se splatností 60 měsíců (5 let). Roční úroková sazba by byla 6,99 %, měsíční splátka ve výši 3.030 Kč a RPSN ve výši 8,11 % p.a. Jednorázový poplatek ve výši 2 % (3.000 Kč). Karel by celkem zaplatil 181.738 Kč."

Podmínky půjčky:

 • Věk 18 let
 • Trvalý pobyt na území ČR
 • Bankovní účet v České republice
 • Dva doklady totožnosti
 • Potvrzení o příjmu

Převedení půjčky je nástroj, který dokáže klientům bankovních i nebankovních společností zajistit lepší podmínky při splácení různých úvěrů. Vybrat to nejlepší refinancování půjčky však nemusí být jednoduché. Jednou ze společností, jež umožňuje refinancování úvěru, je i Zonky.cz, poskytovatel peer to peer půjček. Tato společnost, notoricky známá z televizních reklam, nabízí klientům možnost refinancování úvěru s výhodným úrokem a bez zbytečných poplatků.

Co je refinancování půjčky

Refinancování úvěru je v podstatě převedení půjčky k jinému poskytovateli, který je schopen nabídnout klientovi výhodnější podmínky. K refinancování půjčky se klienti obvykle uchylují v momentě, kdy narazí na nabídku jiné banky nebo nebankovní společnosti poskytující levnější úvěr. V takovém případě klient využije výhodnější nabídky a převede si úvěr k novému poskytovateli.

Refinancování půjčky Zonky

Refinancování půjčky Zonky je nabízeno na základě předem daných podmínek a férového jednání společnosti, což hodnotí kladně Zonky recenze. Vše je možné zařídit rychle a jednoduše z pohodlí domova, peníze jsou klientům odesílány do několika minut po schválení refinancování úvěru. Refinancování Zonky nabízí úrok od 4,99 %. Klienti ušetří na Zonky.cz díky tomu, že jim Zonky nabídne s největší pravděpodobností nižší úrok, než jaký platili doposud.

Refinancování půjčky Zonky je možné schválit od minimální částky 20.000 Kč. Refinancování Zonky je poskytováno na maximální částku 1.200.000 Kč. Dobu splácení je možné nastavit od 12 do 120 měsíců, záleží na výši splátek, kterou si klient zvolí podle svých finančních možností. Výhodou refinancování Zonky je, že klienti jsou od samého začátku seznámeni s přesnou částkou, kterou za refinancování úvěru zaplatí. U refinancování je možné sjednat si peníze navíc až do částky 1.200.000 Kč.

Flexibilní mimořádné splacení půjčky je zdarma a přístup společnosti Zonky.cz ke klientům je velmi transparentní, nemusí se proto bát skrytých poplatků. Refinancování půjčky Zonky nabízí možnost převedení různých typů půjček, například kreditní karty, kontokorenty, úvěry ze stavebního spoření a jiné.

Co je možné zahrnout do refinancování půjčky Zonky?

Zonky nabízí nejen refinancování spotřebitelského úvěru, ale i dalších forem úvěrů, jako je kontokorent apod. V podstatě je u Zonky refinancování možné pro jakýkoliv druh půjčky, nehledě na to, zda se jedná o dluh vůči bankovní či nebankovní společnosti. Refinancování půjčky Zonky je možné u těchto druhů úvěrů:

 • Spotřebitelské půjčky
 • Kreditní karty
 • Překlenovací úvěry
 • Kontokorenty
 • Úvěry ze stavebního spoření
 • Půjčky mezi občany
 • Půjčky od dalších podnikatelských subjektů

Zonky refinancování není možné u účelových půjček na bydlení a u půjček, které překročí částku 1.200.000 Kč. Klienti se mohou dozvědět více o tom, jak funguje Zonky na Zonky forum. Přidávat dotazy je možné až po Zonky přihlášení. Zonky forum je dostupné na webové stránce forum.zonky.cz a je rozdělené do mnoha kategorií.

Zonky půjčka i refinancování s pojištěním Zonky záchranná vesta

Nejen Zonky půjčka, ale i refinancování Zonky je nabízeno klientům s možností sjednat si k produktům pojištění schopnosti splácet. To chrání klienta v případě, že by se dostal do situace, kdy nebude schopen splácet půjčku. Pojištění s názvem Záchranná vesta připravilo Zonky ve spolupráci s Maxima pojišťovnou. Podmínkou pro sjednání pojištění je věk méně než 65 let a klient nesmí být v pracovní neschopnosti, invalidním důchodu ani držitelem průkazu ZTP/P.

Přesná kombinace pojistných nebezpečí, na která je klient pojištěný, závisí vždy na konkrétní životní situaci, ve které se klient nachází. Díky Zonky záchranné vestě je možné, po dobu trvání pojištění, nechat odložit až 12 splátek v případě pracovní neschopnosti, ztráty zaměstnání či ošetřování člena rodiny a až 3 splátky v případě invalidity 2. a 3. stupně. Pojištění se sjednává na dobu trvání úvěrové smlouvy. Zároveň je možné ho kdykoliv bezplatně zrušit po telefonu nebo e-mailem.

Jak probíhá refinancování Zonky

Žádost o refinancování Zonky je velmi jednoduchá a nezabere více než několik minut času. Vše je navíc možné vyřídit online. Postup se podobá žádosti o jiný produkt, jako je například Zonky půjčka. Stejně jako u online půjčky stačí podat žádost, ke které je nutné předložit předepsané doklady. Na základě poptávky zašle společnost Zonky klientovi nabídku na míru. V případě, že je klient s nabídkou spokojen, podepíše smlouvu a počká, až se na jeho půjčku složí investoři.

Peníze od investorů jsou klientovi zaslány na jeho osobní účet. Tyto finance klient použije na splacení dluhů u jiných poskytovatelů. Následně společnosti Zonky zašle potvrzení, že tak učinil. Potvrzení je nutné zaslat do 30 dnů. Tím jsou závazky k ostatním poskytovatelům vyřešeny a klientem je dál pravidelně splácena pouze Zonky půjčka, a to s nižším úrokem. 

Nutno podotknout, že schválení refinancování Zonky je spojeno s kontrolou bonity klienta. Společnost Zonky prověřuje rejstříky dlužníků, se souhlasem klienta ověřuje bezdlužnost vůči mobilnímu operátorovi a sesterským společnostem. Zonky půjčka není poskytována klientům v insolvenci ani exekuci, společnost tak chrání investory před případnými problémovými klienty.

Podmínky Zonky refinancování

Aby bylo klientovi refinancování Zonky schváleno, musí splnit několik podmínek a doložit potřebné doklady. O refinancování půjčky Zonky si může zažádat klient starší 18 let, občan České republiky a majitel bankovního účtu v České republice. K žádosti o Zonky refinancování půjčky je nutné doložit občanský průkaz nebo doklad o trvalém pobytu, druhý doklad totožnosti (řidičský průkaz, cestovní pas nebo zbrojní průkaz) a bankovní výpisy z běžného účtu za poslední 3 měsíce jako doklad o příjmech.

Zonky přihlášení probíhá klasicky přes e-mailovou adresu a heslo. Zonky přihlášení je přitom zcela bezpečné. Všechny sdělené informace jsou u Zonky považovány za důvěrné. Zonky s daty zachází zcela v souladu s nařízením Evropské unie o GDPR.

Zonky refinancování půjčky kalkulačka

Je jasné, že každý klient by si přál zvolit to nejlepší refinancování půjčky. Pokud si není jistý tím, zda pro něj bude výhodné zrovna refinancování Zonky, úvěrová kalkulačka může být v takovém případě velkým pomocníkem. Zonky refinancování půjčky kalkulačka dokáže na základě zadaných parametrů vyčíslit, kolik klient zaplatí za refinancování půjčky.

Pro výpočet je do kalkulačky nutné zadat požadovanou částku a výši splátek, jakou si klient může dovolit vzhledem ke své finanční situaci. Na základě těchto parametrů vyhodnotí Zonky refinancování půjčky kalkulačka úrok spojený s půjčkou, výši RPSN, dobu splácení i celkovou splacenou částku. Při rozhodování se o refinancování úvěru může být kalkulačka nepostradatelným pomocníkem.

Výhody refinancování Zonky

Už jen refinancování půjček jako takové přináší klientům velké množství výhod, jež ocení především v tíživé finanční situaci. Společnost Zonky refinancování nabízí s dalšími specifickými benefity, které mohou klienty potěšit a usnadnit splácení většího počtu půjček. Vysoké hodnocení firmy u refinancování Zonky má:

 • Výhodnější roční úrok od 4,99 %
 • Flexibilní mimořádné splácení i předčasné splacení zdarma
 • Libovolné nastavení výše splátek
 • Možnost refinancování různých druhů úvěrů
 • Rychlé vyřízení a poskytnutí finančních prostředků
 • Kompletní sjednání online
 • Možnost sjednat si půjčku navíc do výše 1.200.000 Kč
 • Transparentnost procesu

Díky nižšímu úroku se buď zkrátí délka splácení a klient tím ušetří na sumě, již za půjčku ve finále zaplatí, nebo si naopak ponechá původní délku splácení a sníží si výši měsíční splátky. Takže celkově ušetří na tom, kolik klient zaplatil za půjčení peněz. Klienti si mohou měnit data splátek sami ve svém profilu. Lze tak učinit jednou za 12 měsíců, a to za těchto podmínek:

 • Od načerpání (poskytnutí) úvěru klient řádně a včas splatil minimálně 1 měsíční splátku
 • Klient není v době posouzení žádosti o změnu data splátek v prodlení s řádnou úhradou jakékoliv měsíční splátky
 • Klient nečerpá v době posouzení žádosti o změnu data splátek nárok na odklad splátky dle Rámcové pojistné smlouvy o pojištění schopnosti splácet k úvěrům
 • Požadované nové datum měsíčních splátek po změně data splátek je v rozmezí 1. až 25. dne v měsíci

Společnost Zonky a Zonky kontakt

Společnost Zonky je většině uživatelů internetu a majitelů televizí známá díky rozsáhlé marketingové kampani, která provázela její příchod na trh. Slogan ,,lidé půjčují lidem” si s poskytovatelem půjček Zonky spojí téměř každý. Navíc perfektně vystihuje, na jakém principu Zonky fungují. Jedná se o poskytovatele peer to peer půjček neboli P2P. Na platformě se nachází jak žadatelé o půjčky, tak investoři, kteří se na půjčky skládají formou investice.

Zonky jsou zajímavou příležitostí i pro ty, kteří chtějí vydělávat netradiční formou a začít s P2P investicemi. Sídlo společnosti se nachází na adrese Air Bank a.s., Evropská 2690/17, 160 00 Praha 6 – Dejvice. Klienti mohou volat na zákaznickou linku Zonky na číslo +420 800 449 999 nebo využít Zonky kontakt na e-mailu info@zonky.cz. Telefonní linka je v provozu ve všední dny od 8 do 20 hodin, o víkendech a o svátcích funguje od 9 do 18 hodin. Korespondenční adresa je Air Bank a.s., P. O. BOX 625, 661 25 Brno 2. IČO společnosti je 29045371.

Zonky zkušenosti, Zonky recenze a refinancování půjčky diskuze

Jednou z možností poskytující přínosné informace o fungování společnosti i spokojenosti klientů, je najít si na firmu Zonky recenze a hodnocení firmy. Napříč celým internetem se nachází nejrůznější Zonky diskuze, Zonky zkušenosti a jiné zdroje, kde se klienti Zonky dělí o své zkušenosti s produkty. Pro nalezení recenzí a Zonky diskuzí stačí zadat do internetového vyhledávače spojení jako ,,refinancování půjčky diskuze” nebo podobné.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku