Refinancování Zonky půjčky online | zonky.cz | VímVíc.cz

Refinancování Zonky půjčky

 • Zonky refinancování úvěru nabízí klientům peníze navíc
 • Žádné skryté poplatky
 • Mimořádné splátky jsou zdarma
 • Levnější refinancování než v bance
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od – do 5 000 Kč – 1 200 000 Kč
Splatnost od – do 12 – 120 měsíců
Úrok od 4,99 %
RPSN od 5,56 %

Výhody půjčky:

 • Roční úrok začíná na 4,99 %
 • Zonky forum i bez přihlášení
 • Levnější refinancování než v bance
 • Mimořádné splátky jsou zdarma
 • Výše splátek dle potřeb klienta
 • Refinancování úvěru různých druhů půjček
 • Předčasné splacení je zdarma
 • Zonky refinancování úvěru nabízí klientům peníze navíc
 • Žádné skryté poplatky

Reprezentativní příklad:

„Karel F. by si rád sjednal refinancování Zonky půjčky ve výši 900.000 Kč se splatností 120 měsíců (10 let). Roční úroková sazba by byla 4,99 %, měsíční splátka ve výši 9.722 Kč a RPSN ve výši 5,56 % p.a. Jednorázový poplatek ve výši 2 %. Karel by celkem zaplatil 1.166.625 Kč.“

Podmínky půjčky:

 • Věk 18 let
 • Trvalý pobyt na území ČR
 • Bankovní účet v České republice
 • Dva doklady totožnosti
 • Potvrzení o příjmu

Zonky

Převedení půjčky je nástroj, který dokáže klientům bankovních i nebankovních společností zajistit lepší podmínky při splácení různých úvěrů. Vybrat to nejlepší refinancování půjčky však nemusí být jednoduché. Jednou ze společností, jež umožňuje refinancování úvěru, je i Zonky-cz, poskytovatel peer to peer půjček. Tato společnost, notoricky známá z televizních reklam, nabízí klientům možnost refinancování úvěru s výhodným úrokem a bez zbytečných poplatků.

Společnost Zonky neposkytuje pouze Zonky konsolidaci online a půjčky Zonky. Nabízí sekci Zonky investice a pojištění. Na webových stránkách zonky.cz v sekci Zonky investice najdou klienti Zonky Rentiéra, investiční kalkulačku a nejčastější dotazy. Zonky Rentiér funguje od 10.000 Kč a očekávaný výnos je ve výši 5,79 %. Zonky pojištění poskytuje Zonky záchrannou vestu a také sekci častých dotazů.

Refinancování půjčky není sloučení půjčky

Sloučení půjček není to stejné jako refinancování půjček online. Refinancování úvěru je v podstatě převedení půjčky k jinému poskytovateli, který je schopen nabídnout klientovi výhodnější podmínky a také úrokovou sazbu. K refinancování půjčky se klienti obvykle uchylují v momentě, kdy narazí na nabídku jiné banky nebo nebankovní společnosti poskytující levnější úvěr. V takovém případě klient využije výhodnější nabídky a převede si úvěr k novému poskytovateli.

Přestože je rozdíl mezi konsolidací (sloučením půjček) a refinancováním, lidé používají název Zonky konsolidace online pro finanční produkt refinancování půjček od Zonky. Sloučení půjček znamená sloučení více půjček do jedné jediné. Klienti díky tomu splácí jednu měsíční splátku a mohou získat lepší úrokové sazby a podmínky.

Refinancování půjčky Zonky

Refinancování půjčky Zonky je nabízeno na základě předem daných podmínek a férového jednání společnosti, což hodnotí kladně Zonky recenze. Vše je možné zařídit rychle a jednoduše z pohodlí domova, peníze jsou klientům odesílány do několika minut po schválení refinancování úvěru. Refinancování Zonky nabízí úrok od 4,99 %. Klienti ušetří na Zonky.cz díky tomu, že jim Zonky nabídne s největší pravděpodobností nižší úrok, než jaký platili doposud.

Refinancování půjčky Zonky je možné schválit od minimální částky 5.000 Kč. Refinancování Zonky je poskytováno na maximální částku 1.200.000 Kč. Dobu splácení je možné nastavit od 12 měsíců do 10 let, záleží na výši splátek, kterou si klient zvolí podle svých finančních možností. Výhodou refinancování Zonky je, že klienti jsou od samého začátku seznámeni s přesnou částkou, kterou za refinancování úvěru zaplatí. U refinancování je možné sjednat si peníze navíc od 5.000 Kč do částky 1.200.000 Kč.

Flexibilní mimořádné splátky půjčky jsou zdarma a předčasné splacení taktéž. Přístup společnosti Zonky-cz ke klientům je velmi transparentní, proto se nemusí bát skrytých poplatků. Refinancování půjčky Zonky nabízí možnost převedení různých typů půjček, například kreditní karty, kontokorenty, úvěry ze stavebního spoření a jiné.

Co je možné zahrnout do refinancování půjčky Zonky?

Zonky nabízí nejen refinancování spotřebitelského úvěru, ale i dalších forem úvěrů, jako je kontokorent apod. V podstatě je u Zonky refinancování možné pro jakýkoliv druh půjčky, nehledě na to, zda se jedná o dluh vůči bankovní či nebankovní společnosti. Refinancování půjčky Zonky je možné u těchto druhů úvěrů:

 • Spotřebitelské půjčky
 • Kreditní karty
 • Překlenovací úvěry
 • Kontokorenty
 • Úvěry ze stavebního spoření
 • Půjčky mezi občany
 • Půjčky od dalších podnikatelských subjektů

Zonky refinancování není možné u účelových půjček na bydlení a u půjček, které překročí částku 1.200.000 Kč. Klienti se mohou dozvědět více o tom, jak funguje Zonky na Zonky forum. Přidávat dotazy je možné až po Zonky přihlášení. Zonky forum je dostupné na webové stránce forum.zonky.cz a je rozdělené do mnoha kategorií.

Největší zprostředkovatelé a zároveň online srovnávače půjček více druhů jsou například Chytrá půjčka na webu pujcka.cz od provozovatele Elephant Orchestra, s.r.o., anebo Hyperpůjčka či Malá Hyperpůjčka od společnosti Bezvafinance (projekt Hyperfinance). Jak Hyperpůjčka, tak pujcka.cz jsou pouze zprostředkovatelé úvěrů. Další kontakt probíhá již mezi klientem a poskytovatelem daného úvěru. Online srovnávač půjček pomůže klientům představit si, jakou částku budou měsíčně platit a jak vysoký bude úrok.

Zonky půjčka i refinancování s pojištěním Zonky záchranná vesta

Nejen Zonky půjčka, ale i refinancování Zonky je nabízeno klientům s možností sjednat si k produktům pojištění schopnosti splácet. To chrání klienta v případě, že by se dostal do situace, kdy nebude schopen splácet půjčku. Pojištění s názvem Záchranná vesta připravilo Zonky ve spolupráci s MAXIMA pojišťovnou. Podmínkou pro sjednání pojištění je věk méně než 65 let a klient nesmí být v pracovní neschopnosti, invalidním důchodu ani držitelem průkazu ZTP/P.

Přesná kombinace pojistných nebezpečí, na která je klient pojištěný, závisí vždy na konkrétní životní situaci, ve které se klient nachází. Díky Zonky záchranné vestě je možné, po dobu trvání pojištění, nechat odložit až 12 splátek v případě pracovní neschopnosti, ztráty zaměstnání či ošetřování člena rodiny a až 3 splátky v případě invalidity 2. a 3. stupně. Pojištění se sjednává na dobu trvání úvěrové smlouvy. Zároveň je možné ho kdykoliv bezplatně zrušit po telefonu nebo e-mailem.

Škodu, neboli škodní událost, stačí nahlásit na telefonní číslo 800 449 999. Čím dříve škodu klient nahlásí, tím dříve mu Zonky pomůže. Telefonní linka funguje 7 dní v týdnu v tyto časy: od pondělí do pátku od 8 do 20 hodin a o víkendech a svátcích od 9 do 18 hodin. Změna nastává dne 23. 12. a 31. 12., kdy linka funguje od 8 do 16:30 hodin.

Jak probíhá refinancování Zonky

Žádost o refinancování Zonky je velmi jednoduchá a nezabere více než několik minut času. Vše je navíc možné vyřídit online. Postup se podobá žádosti o jiný produkt, jako je například Zonky půjčka. Stejně jako u online půjčky stačí podat žádost, ke které je nutné předložit předepsané doklady. Na základě poptávky zašle společnost Zonky klientovi nabídku na míru. V případě, že je klient s nabídkou spokojen, podepíše smlouvu a počká, až se na jeho půjčku složí investoři.

Peníze od investorů jsou klientovi zaslány na jeho osobní účet. Tyto finance klient použije na splacení dluhů u jiných poskytovatelů. Následně společnosti Zonky zašle potvrzení, že tak učinil. Potvrzení je nutné zaslat do 30 dnů. Tím jsou závazky k ostatním poskytovatelům vyřešeny a klientem je dál pravidelně splácena pouze Zonky půjčka, a to s nižším úrokem. 

Chci použít úvěrovou kalkulačku

Nutno podotknout, že schválení refinancování Zonky je spojeno s kontrolou bonity klienta. Společnost Zonky prověřuje rejstříky dlužníků, se souhlasem klienta ověřuje bezdlužnost vůči mobilnímu operátorovi a sesterským společnostem. Zonky půjčka není poskytována klientům v insolvenci ani exekuci, společnost tak chrání investory před případnými problémovými klienty.

Podmínky Zonky refinancování

Aby bylo klientovi refinancování Zonky schváleno, musí splnit několik podmínek a doložit potřebné doklady. O refinancování půjčky Zonky si může zažádat klient starší 18 let, občan České republiky a majitel bankovního účtu v České republice. K žádosti o Zonky refinancování půjčky je nutné doložit občanský průkaz nebo doklad o trvalém pobytu, druhý doklad totožnosti (řidičský průkaz, cestovní pas nebo zbrojní průkaz) a bankovní výpisy z běžného účtu za poslední 3 měsíce jako doklad o příjmech.

Zonky přihlášení probíhá klasickým způsobem přes e-mailovou adresu a heslo. Zonky.cz přihlášení je přitom zcela bezpečné. Všechny sdělené informace jsou u Zonky považovány za důvěrné. Společnost zachází s daty po Zonky.cz přihlášení klientů zcela v souladu s nařízením Evropské unie o GDPR.

Zonky.cz kalkulačka: Refinancování půjčky

Je jasné, že každý klient by si přál zvolit to nejlepší refinancování půjčky. Pokud si není jistý tím, zda pro něj bude výhodné zrovna refinancování Zonky, úvěrová kalkulačka může být v takovém případě velkým pomocníkem. Zonky refinancování půjčky kalkulačka dokáže na základě zadaných parametrů vyčíslit, kolik klient zaplatí za refinancování půjčky.

Pro výpočet je do Zonky kalkulačky nutné zadat požadovanou částku a výši splátek, jakou si klient může dovolit vzhledem ke své finanční situaci. Na základě těchto parametrů vyhodnotí Zonky.cz kalkulačka u refinancování půjčky úrok spojený s půjčkou, výši RPSN, dobu splácení i celkovou splacenou částku. Při rozhodování se o refinancování úvěru může být Zonky kalkulačka nepostradatelným pomocníkem.

Výhody refinancování Zonky

Už jen refinancování půjček jako takové přináší klientům velké množství výhod, jež ocení především v tíživé finanční situaci. Společnost Zonky refinancování nabízí s dalšími specifickými benefity, které mohou klienty potěšit a usnadnit splácení většího počtu půjček. Vysoké hodnocení firmy u refinancování Zonky má:

 • Výhodnější roční úrok od 4,99 %
 • Levnější refinancování než v bance
 • Flexibilní mimořádné splácení i předčasné splacení zdarma
 • Libovolné nastavení výše splátek
 • Možnost refinancování různých druhů úvěrů
 • Rychlé vyřízení a poskytnutí finančních prostředků
 • Kompletní sjednání online
 • Možnost sjednat si půjčku navíc od 5.000 Kč do částky 1.200.000 Kč
 • Transparentnost celého procesu
 • Žádné skryté poplatky

Díky nižšímu úroku se buď zkrátí délka splácení a klient tím ušetří na sumě, již za půjčku ve finále zaplatí, anebo si naopak ponechá původní délku splácení a sníží si výši měsíční splátky. Takže celkově ušetří na tom, kolik klient zaplatil za půjčení peněz. Klienti si mohou měnit data splátek sami. Datum splátky si klient může bezplatně změnit až 10× denně. Stačí vybrat půjčku, u které je splacená alespoň jedna splátka, a vybrat si nové datum splátky.

Nejpozdější datum, které půjde vybrat, je 25. den v měsíci. Změna se klientovi propíše od následující splátky, kterou ještě nesplatil úplně ani částečně, a zároveň ještě nemá po splatnosti. Protože každou žádost o změnu splátky musí společnost Zonky posoudit, tak se může stát, že změnu nebude možné provést. Například pokud již na splátkách klient dluží, tak splátka změnit nepůjde.

Zonky.cz/Rentiér

Mezi produkty v rámci investicí patří Zonky.cz/Rentiér: Renta a Reinvestice. Klienti mohou díky službě Zonky.cz/Rentiér získávat každý měsíc výnosy, vklad je stále investovaný. Klienti mohou investovat od částky 10.000 Kč a očekávaný výnos je zde 5,79 % ročně. Zonky.cz recenze uvádí službu Zonky Rentiér jako poměrně stabilní. Poslední 2,5 roku se výnos pohybuje v rozmezí od 3 do 5 %, což vyzdvihují klienti právě v Zonky.cz recenzích a internetových diskuzích. Při vkladu 10.000 Kč na 5 let je očekávaný výnos 5,79 % a v částce je to 2.895 Kč. Očekávaná měsíční renta činí 48 Kč. Hrubý výnos může podléhat zdanění.

Společnost Zonky a Zonky kontakt

Společnost Zonky je většině uživatelů internetu a majitelů televizí známá díky rozsáhlé marketingové kampani, která provázela její příchod na trh. Slogan „lidé půjčují lidem“ si s poskytovatelem půjček Zonky spojí téměř každý. Navíc skvěle vystihuje, jak funguje Zonky. Jedná se o poskytovatele peer to peer půjček neboli P2P.

Na platformě se nachází jak žadatelé o půjčky, tak investoři, kteří se na půjčky skládají formou investice. Zonky je součástí Air Bank. Zonky jsou zajímavou příležitostí i pro ty, kteří chtějí vydělávat netradiční formou a začít s P2P investicemi. Sídlo společnosti se nachází na adrese Air Bank a.s., Evropská 2690/17, 160 00 Praha 6 – Dejvice. Klienti mohou volat na Zonky infolinku na číslo +420 800 449 999 nebo využít Zonky kontakt na e-mailu info@zonky.cz.

Zonky infolinka je v provozu každý pracovní den od 8 do 20 hodin a o víkendu od 9 do 18 hodin. Zonky Rentiér má svůj vlastní kontakt na čísle 800 449 449, který funguje každý všední den od 9 do 17 hodin. E-mailová adresa je investor@zonky.cz. Korespondenční adresa je Air Bank a.s., P. O. BOX 625, 661 25 Brno 2. IČO společnosti je 29045371.

Zonky zkušenosti, Zonky recenze a refinancování půjčky diskuze

Jednou z možností poskytující přínosné informace o tom, jak funguje Zonky a o spokojenosti klientů, je najít si na firmu Zonky recenze a hodnocení firmy. Napříč celým internetem se nachází nejrůznější Zonky diskuze, Zonky zkušenosti a jiné zdroje, kde se klienti Zonky dělí o své zkušenosti s produkty. Pro nalezení recenzí a Zonky diskuzí stačí zadat do internetového vyhledávače spojení jako „refinancování půjčky diskuze“ nebo podobné.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku