NetSpot - práce, kariéra, volná místa | VímVíc.cz
Vstup do světa zábavy

NetSpot

NetSpot je českou firmou, která se zaměřuje na distribuci reklamy v lokálních WiFi sítích. Tento koncept využívají především majitelé restaurací, nákupních center, ordinací a mnoho dalších. NetSpot lze využít jako platformu pro inzertní sdělení a navíc odpadne potřeba zaheslované WiFi. Tato aplikace dává provozovatelům WiFi sítě přehled nad jejím využíváním a navíc mají k dispozici podrobné statistiky online. NetSpot volná místa nabízí těm zájemcům, kteří se nebojí spousty nových výzev a budou nadšení z projektu NetSpot.

Hodnocení NetSpot

Přidat hodnocení

Historie

Brněnská společnost NetSpot kariéru začala budovat v roce 2013 a hlavní myšlenkou byla možnost pro provozovatele WiFi vydělávat skrz připojení a zároveň uživatelům rozšířit síť bezplatných a nezaheslovaných WiFi hotspotů. Během krátké doby se z NetSpotu stala jednička ve svém oboru v České republice a stále se snaží přicházet s novými nápady. Společnost NetSpot se snaží zaměřit také na globální trh a v budoucnu plánuje dostat se především na Slovensko či do Polska. Dnes už je po Praze a v Brně nainstalovaných více než 300 NetSpotů a počet stále roste.

Kariéra v NetSpot

Budovat kariéru NetSpot umožňuje uchazečům z různých oborů, především nadšence do IT technologií. Práce v NetSpot se odehrává v pohodlných kancelářích v Brně a Praze a navíc se můžete těšit na pohodové a přátelské kolegy. Pro své zaměstnance si firma NetSpot připravila zajímavé firemní benefity, flexibilní pracovní dobu a možnost kariérního růstu. Pro získání práce Netspot uveďte v životopisu znalosti anglického jazyka, samostatnost a pečlivost. Podívejte se na volná místa u NetSpot a získejte práci na projektu, který posune WiFi vzhůru.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Petrovice u Karviné 504, 735 72 Petrovice u Karviné

IČ:

29460344

Založení / Zapsání do OR*:

18. 12. 2012

Právní forma:

s.r.o.