Profi Credit pojištěná půjčka | VímVíc.cz

Profi Credit Pojištěná půjčka

 • Rychlá půjčka - peníze do 24 hodin od schválení.
 • Snadné vyřízení nejen půjčky ale i pojištění.
 • Bezplatné odložení splátek až 3 měsíce.
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od - do 0 Kč - 166 000 Kč
Splatnost od - do 0 - 0 měsíců
Úrok od 0 %
RPSN od 0 %

Výhody půjčky:

 • Pojištění schopnosti splácet.
 • Opakovaná půjčka až do výše 166 000 korun.
 • Rychlé vyřízení z domova nebo v kamenných pobočkách.
 • Možnost odložení splátek.

Reprezentativní příklad:

""

Podmínky půjčky:

 • Plnoletost.
 • Trvalý pobyt na území ČR.
 • Občanský průkaz.
 • Další průkaz potvrzení totožnosti/bydliště.
 • Pravidelný příjem.

Profi Credit

Společnost Profi Credit je na trhu nebankovních půjček již 24 let a za tu dobu společnost půjčila na desítky miliard korun. O půjčku zde mohou požádat jak firmy tak i fyzické osoby.

Profi Credit je součástí nadnárodní finanční skupiny Profireal Group. Profi Credit, jako jedna z mála nebankovních společností, funguje nejen online ale také v kamenných pobočkách. Společnost si zakládá na osobním přístupu úvěrových poradců.

Profi Credit pojištěná půjčka

Profi Credit pojištěná půjčka je určená pro fyzické osoby. Půjčit si můžete až 166 000 korun, a to opakovaně. Půjčku si můžete vyřídit jednoduše online a peníze mít na svém účtu do 24 hodin. Využít ale můžete i kamenných poboček, kde vám úvěrový poradce pomůže najít tu nejlepší možnou nabídku.

Profi Credit nabízí pojištění schopnosti splácet. To znamená, že se nemusíte bát, že se snadno dostanete do dluhové pasti, pokud nebudete moct zaplatit své pohledávky v přesně stanoveném termínu. Ať už důvodem vaší neschopnosti splácet bude pracovní neschopnost nebo ztráta zaměstnání, pojištění Profi Credit vám v této situaci pomůže.

Výhody Profi Credit pojištěné půjčky

Jako jedna z mála nebankovních společností nabízí Profi Credit kamenné pobočky, kde si mohou zákazníci nechat poradit. Výhodou je i již zmíněné Profi Credit pojištění, které vám pomůže v momentě, kdy z nějakého důvodu nebudete schopni včas splácet. U Profi Credit si také můžete nechat odložit splátky až o 3 měsíce a navíc bez poplatků.

Pojištění Profi Credit

Profi Credit nabízí tři druhy pojištění, které rozděluje do tří balíčků. Balíčky A a B jsou určeny pro žadatele od 18 do 65 let a musíte splňovat následující podmínky: nesmíte být v pracovní neschopnosti, v invalidní ani starobním důchodu a nepožádali jste o přiznání invalidního důchodu. Balíček C je určen pro všechny zájemce ve věku 18 až 70 let.

Každý z balíčků se vztahuje na jiné pojistné události a samozřejmě je také jinak zpoplatněn. Pojistit si můžete pracovní neschopnost nebo i ztrátu zaměstnání. Speciální pojištění nabízí Profi Credit i těm z vás, kterým bylo diagnostikováno zhoubné nádorové onemocnění.

Konkrétní podmínky k jednotlivým balíčkům najdete na webových stránkách Profi Credit.

Co je třeba k vyřízení Profi Credit pojištěné půjčky?

Ať už si o půjčku zažádáte online, nebo přímo na pobočce, budete muset doložit občanský průkaz, potvrzení příjmu a navíc ještě druhý doklad totožnosti, který slouží jako ověření bydliště. O půjčku mohou zažádat i cizinci, kteří mají v ČR trvalý pobyt.

Pokud žádáte online, stačí vyplnit formulář na webových stránkách Profi Credit, kam zadáte potřebné informace a do 15 minut vás telefonicky bude kontakt jeden z úvěrových poradců, který s vámi probere vaše požadavky a pokusí se najít pro vás co nejvýhodnější půjčku.

Profi Credit - pobočky a kontakt

Kontaktovat Profi Credit můžete nejjednodušeji skrze webové stránky, kde najdete všechny potřebné informace a především formulář k půjčce. Pokud upřednostňujete telefonický kontakt, využijte linku 800 166 000. Linka je v provozu ve všední dny od 8:00 do 22:00, o víkendech od 9:30 do 18:00. Dotazy můžete posílat i na emailovou adresu proficredit@proficredit.cz. Pobočky Profi Credit naleznete po celé ČR.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku