Profi Credit pojištěná půjčka | VímVíc.cz

Profi Credit Pojištěná půjčka

 • rychlá půjčka - peníze do 24 hodin od schválení
 • snadné vyřízení nejen půjčky ale i pojištění
 • bezplatné odložení splátek až 3 měsíce
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od - do 10 000 Kč - 150 000 Kč
Splatnost od - do 3 - 48 měsíců
Úrok od 29,91 %
RPSN od 34,37 %

Výhody půjčky:

 • pojištění schopnosti splácet
 • opakovaná půjčka až do výše 150 000 Kč
 • rychlé vyřízení z domova nebo v kamenných pobočkách
 • možnost odložení splátek

Reprezentativní příklad:

Úvěr v celkové výši 40 000 Kč, splatnost 36 měsíců, splátka 2 414 Kč, celková splatná částka 86 904 Kč, pevná úroková sazba činí 59,87 % a RPSN činí 79,36 %. Splátka neobsahuje žádné poplatky za doplňkové služby.

Podmínky půjčky:

 • plnoletost
 • trvalý pobyt na území ČR
 • občanský průkaz
 • další průkaz potvrzení totožnosti/bydliště
 • pravidelný příjem

Profi Credit

Společnost Profi Credit je na trhu nebankovních půjček již 24 let a za tu dobu společnost půjčila na desítky miliard korun. O půjčku zde mohou požádat jak firmy, tak i fyzické osoby.

Profi Credit je součástí nadnárodní finanční skupiny Profireal Group. Profi Credit, jako jedna z mála nebankovních společností, funguje nejen online ale také v kamenných pobočkách. Společnost si zakládá na osobním přístupu úvěrových poradců.

Profi Credit pojištěná půjčka

Profi Credit pojištěná půjčka je určená pro fyzické osoby. Půjčit si klient může až 150 000 Kč, a to opakovaně. Půjčku je možné vyřídit jednoduše online a peníze mít na bankovním účtu do 24 hodin. Využít je ale možné i kamenných poboček, kde úvěrový poradce pomůže najít tu nejlepší možnou nabídku.

Profi Credit nabízí pojištění schopnosti splácet. To znamená, že se klient nemusí bát, že se snadno dostane do dluhové pasti, pokud nebude schopný zaplatit své pohledávky v přesně stanoveném termínu. Ať už důvodem neschopnosti splácet bude pracovní neschopnost nebo ztráta zaměstnání, pojištění Profi Credit v této situaci pomůže.

Jaké výhody má Profi Credit pojištěná půjčka

Jako jedna z mála nebankovních společností nabízí Profi Credit kamenné pobočky, kde si mohou zákazníci nechat poradit. Výhodou je i již zmíněné Profi Credit pojištění, které pomůže v momentě, kdy z nějakého důvodu nebude klient schopen včas splácet. U Profi Credit je také možné nechat si odložit splátky až o 3 měsíce, a navíc bez poplatků.

 • Až 150 000 Kč opakovaně: U Profi Credit je možné žádat o půjčku na cokoliv opakovaně.
 • Jednoduché vyřízení: Pouze 2 doklady totožnosti a potvrzení příjmů, nově možnost podpisu na dálku, bez nutnosti návštěvy kamenné pobočky či poradce.
 • Možnost odložení splátek: Po domluvě je možný odklad splátek.
 • Pojištění schopnosti splácet: V nepříznivé životní situaci pojištění pomůže z finančních problémů, bez nutnosti lékařské prohlídky.

Profi Credit kalkulačka

Profi Credit kalkulačka pomůže klientovi při rozhodování se o sjednání Profi Credit půjčky. Profi Credit kalkulačka je internetová kalkulačka, do které klient zadá potřebné informace a kalkulačka mu na základě těchto informací vyčíslí výši splátek. Do kalkulačky je potřeba zadat požadovanou výši půjčky a dobu splácení. Podle toho Profi Credit kalkulačka vyčíslí měsíční splátku a klient se může rozhodnout, zda mu Profi Credit pojištěná půjčka bude vyhovovat.

Pojištění Profi Credit

Profi Credit nabízí tři druhy pojištění, které rozděluje do tří balíčků. Balíčky A a B jsou určeny pro žadatele od 18 do 65 let a musí splňovat následující podmínky: nesmí být v pracovní neschopnosti, v invalidním ani starobním důchodu a není podána žádost o přiznání invalidního důchodu. Balíček C je určen pro všechny zájemce ve věku 18 až 70 let.

Každý z balíčků se vztahuje na jiné pojistné události a samozřejmě je také jinak zpoplatněn. Pojistit si tak klient může pracovní neschopnost nebo i ztrátu zaměstnání. Speciální pojištění nabízí Profi Credit i těm, kterým bylo diagnostikováno zhoubné nádorové onemocnění.

Konkrétní podmínky k jednotlivým balíčkům jsou k nalezení na webových stránkách Profi Credit.

Profi Credit pojištěná půjčka: Co je třeba k vyřízení?

Ať už si o půjčku klient žádá online, nebo přímo na pobočce, bude muset doložit občanský průkaz, potvrzení příjmu, a navíc ještě druhý doklad totožnosti, který slouží jako ověření bydliště. O půjčku mohou zažádat i cizinci, kteří mají v ČR trvalý pobyt.

Pokud klient žádá online, stačí vyplnit formulář na webových stránkách Profi Credit, kam klient zadá potřebné informace a do 15 minut bude klienta kontaktovat jeden z úvěrových poradců, který s klientem probere požadavky a pokusí se najít pro co nejvýhodnější půjčku.

Jak probíhá vyřízení nebankovní půjčky Profi Credit?

Vyřízení nebankovní půjčky Profi Credit je velice snadné, nebankovní instituce se snaží klientovi žádost co nejvíce zjednodušit.

 • Vyplnění online žádosti: Na webových stránkách Profi Credit klient vyplní základní údaje do kontaktního formuláře a odešle žádost.
 • Telefonický hovor: Poradci Profi Credit klientovi obratem zavolají zpět, ověří jeho údaje a domluví se na dalším postupu.
 • Peníze ještě dnes: Po schválení žádosti obdrží klient své peníze ještě ten den, Profi Credit vyplácí půjčky několikrát za den.

Podnikatelská půjčka Profi Credit

Profi Credit, jako jedná z mála nebankovních institucí, nabízí také podnikatelskou půjčku. Jedná se o podnikatelskou půjčku Bonus.

 • Podnikatelská půjčka Profi Credit ve výši od 30 000 Kč do 100 000 Kč,
 • splatnost 12 až 36 měsíců,
 • peníze do 24 hodin na bankovním účtu.

Jaké jsou podmínky pro získání podnikatelské půjčky? Klient musí být starší 18 let, dále musí jeho podnik musí ročně vykazovat minimální zisk 270 000 Kč. K žádosti bude klient potřebovat kopii občanského průkazu, doklad pro výplatu půjčky a 2 poslední daňová přiznání.

Profi Credit recenze

Dobrou zprávou pro nerozhodné klienty je, že mohou najít na společnost Profi Credit recenze. Díky tomu se klient může přesvědčit o důvěryhodnosti společnosti a výhodnosti půjčky přímo od zákazníků Profi Credit. Profi Credit recenze jsou k nalezení napříč internetem, stačí spojení "Profi Credit recenze" zadat do internetového vyhledávače.

Upřednostňujete bankovní půjčky? Vyhovovat by vám mohla Česká spořitelna půjčka.

Profi Credit kontakt a pobočky

Nejjednodušším způsobem, jak Profi Credit kontaktovat, je skrze webové stránky, kde jsou k nalezení všechny potřebné informace, a především formulář k půjčce. Pokud klient upřednostňuje telefonický kontakt, může využít linku +420 800 166 000. Linka je v provozu ve všední dny od 8:00 do 22:00, o víkendech od 9:30 do 18:00. Dotazy je možné posílat i na e-mailovou adresu proficredit@proficredit.cz. Pobočky Profi Credit jsou k nalezení po celé ČR.

Profi Credit sídlo společnosti

 • PROFI CREDIT Czech, a. s.
 • nábřeží Závodu míru 2739
 • 530 02 Pardubice

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku