PROFI CREDIT Pojištěná půjčka | proficredit.cz | VímVíc.cz

PROFI CREDIT Pojištěná půjčka

 • Pojištěná půjčka do částky 250.000 Kč
 • Možnost sloučení půjček do jedné
 • Možnost podepsat smlouvu na dálku bez nutnosti schůzky s poradcem
 • Možnost odložit splátku zdarma
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od – do 10 000 Kč – 250 000 Kč
Splatnost od – do 12 – 48 měsíců
Úrok od 24,44 %
RPSN od 27,37 %

Výhody půjčky:

 • Pojištění schopnosti splácet, které je dobrovolné
 • Opakovaná půjčka do výše 250.000 Kč
 • Rychlé vyřízení online nebo v kamenných pobočkách
 • Možnost odložit splátku zdarma
 • Možnost podepsání smlouvy na dálku bez nutnosti schůzky s poradcem
 • Výběr ze 3 balíčků pojištění
 • Možnost sloučení půjček do jedné

Reprezentativní příklad:

„Úvěr v celkové výši 70.000 Kč, splatnost 48 měsíců, splátka 2.299 Kč, celková splatná částka 110.352 Kč, pevná úroková sazba činí 24.44% P.A. a RPSN činí 27.37%. Splátka neobsahuje žádné poplatky za doplňkové služby.“

Podmínky půjčky:

 • Věk 18 let
 • Trvalý pobyt na území ČR
 • Občanský průkaz
 • Pravidelný příjem

PROFI CREDIT

PROFI CREDIT je na trhu nebankovních půjček na splátky přes 25 let a za tu dobu společnost půjčila na desítky miliard korun. Společnost nabízí od roku 2018 Pojištěnou půjčku a a Razdva půjčku. O půjčku zde mohou požádat jak firmy, tak fyzické osoby. PROFI CREDIT je součástí nadnárodní finanční skupiny Profireal Group. PROFI CREDIT, jako jedna z mála nebankovních společností poskytující nebankovní půjčky ihned, funguje nejen online, ale také v kamenných pobočkách v České republice.

PROFI CREDIT je na českém trhu od roku 1994, dnes působí ve 4 zemích (v Polsku, Bulharsku, Rusku a na Filipínách). Společnost poskytuje finanční podporu Klubu nemocných cystickou fibrózou a Soukromému dětskému domovu Markéta. Jedná se o jednoho z největších tuzemských poskytovatelů nebankovních půjček. Za dobu svého působení poskytl PROFI CREDIT několik desítek milard korun. Společnost PROFI CREDIT si zakládá na osobním přístupu úvěrových poradců.

Největší zprostředkovatelé a také srovnání půjček online jsou například Chytrá půjčka na webu pujcka.cz od provozovatele Elephant Orchestra, s.r.o., anebo Hyperpůjčka či Malá Hyperpůjčka od společnosti Bezvafinance (projekt Hyperfinance). Jak Hyperpůjčka, tak pujcka.cz jsou pouze zprostředkovatelé úvěrů. Další kontakt probíhá již mezi klientem a poskytovatelem daného úvěru.

PROFI CREDIT Pojištěná půjčka

PROFI CREDIT Pojištěná půjčka online je určená na půjčení peněz pro fyzické osoby. Klient si může půjčit až 250.000 Kč, pokud splňuje podmínky Klubu dobrého klienta (řádně splácející klient již po 6 měsících). Nebankovní půjčku ihned je možné vyřídit jednoduše online a peníze mít na bankovním účtu do 24 hodin. PROFI CREDIT Pojištěná půjčka je skutečně rychlá půjčka ihned a dá se využít opakovaně.

Využít je možné i kamenných poboček, kde úvěrový poradce pomůže najít tu nejlepší možnou nabídku. PROFI CREDIT půjčka nabízí pojištění schopnosti splácet, které je dobrovolné. To znamená, že se klient nemusí bát, že se dostane do dluhové pasti, pokud nebude schopný zaplatit své pohledávky v přesně stanoveném termínu.

Ať už bude důvodem neschopnosti splácet pracovní neschopnost nebo ztráta zaměstnání, pojištění PROFI CREDIT půjčka v této situaci pomůže. K výběru jsou 3 balíčky pojištění. Pojištění k půjčce je dobrovolné. Platba za pojištění je součástí celkové měsíční splátky. Pojištění je připraveno ve spolupráci s pojišťovnou Generali Česká pojišťovna a.s. Společnost neumožňuje PROFI CREDIT předčasné splacení úvěru. Klienti, kteří podají žádost o Pojištěnou půjčku, mají nyní možnost vyhrát chytré hodinky Xiaomi.

Jaké výhody má PROFI CREDIT Pojištěná půjčka

Jako jedna z mála nebankovních společností nabízí PROFI CREDIT kamenné pobočky, kde si zákazníci mohou nechat poradit. Výhodou je i již zmíněné PROFI CREDIT pojištění, které pomůže v momentě, kdy z nějakého důvodu klient nebude schopen včas splácet půjčené peníze. U PROFI CREDIT půjčky je také možné odložit splátky bez poplatků.

 • Až 250.000 Kč opakovaně: U www.proficredit.cz je možné žádat o nebankovní půjčku na splátky na cokoliv opakovaně pro klienta splňujícího kritéria Klubu dobrého klieta.
 • Jednoduché vyřízení půjčení peněz: Pouze 1 doklad totožnosti a potvrzení příjmů, nově možnost podpisu na dálku, bez nutnosti návštěvy kamenné pobočky či poradce.
 • Možnost odložit splátky: Po domluvě je možný odklad splátek zdarma.
 • Pojištění schopnosti splácet: V nepříznivé životní situaci pomůže pojištění z finančních problémů, bez nutnosti lékařské prohlídky.
 • Oznámení pojistné události možné online 24 hodin denně.
 • Nově i podpis na dálku bez nutnosti schůzky s poradcem.
 • Platba za pojištění je součástí celkové měsíční splátky.

Protože klient předkládá doklad totožnosti, měl by před sjednáním PROFI CREDIT půjčky zkontrolovat platnost občanského průkazu.

Splátka v prodlení: Jak řešit

Jestliže se klient dostane do situace, kdy nebude schopný uhradit splátku, co nejdříve by měl kontaktovat přiděleného úvěrového poradce, který s ním prodiskutuje vzniklou situaci a navrhne nejlepší postup, jak vzniklou situaci řešit. Zároveň mají klienti možnost bezplatného odkladu až 3 splátek Pojištěné půjčky. Při splnění a prokázání podmínek získá klient odklad maximálně 3 splátek. Podmínky jsou uvedené na webu pojistenapujcka.cz.

Konsolidace půjček PROFI CREDIT Pojištěná půjčka

PROFI CREDIT Pojištěná půjčka poskytuje klientům i konsolidaci půjček. Spojení půjček do jedné je možné až do částky 250.000 Kč. Výpovědi stávajících půjček vyřídí PROFI CREDIT za klienty. Konsolidace půjček Pojištěné půjčky nabízí možnost pojištění pro nečekané situace. Pojištění je připraveno ve spolupráci s pojišťovnou Generali Česká pojišťovna a.s.

Chci použít úvěrovou kalkulačku

Klient si může sloučit až 6 úvěrů do jednoho. Konsolidace půjček PROFI CREDIT Pojištěná půjčka má možnost odložení splátek zdarma. Jednoduché vyřízení půjčky i pojištění a bez nutnosti lékařské prohlídky. Podobně jako u Pojištěné půjčky, má i konsolidace půjček možnost výběru ze 3 balíčků pojištění. Sloučením půjček za 200.000 Kč může klient získat roční úrok již od 7,41 % se splátkou 3.999 Kč za měsíc na 60 měsíců.

PROFI CREDIT kalkulačka

PROFI CREDIT kalkulačka pomůže klientovi při rozhodování se o sjednání PROFI CREDIT půjčky. PROFI CREDIT kalkulačka je úvěrová kalkulačka, do které klient zadá potřebné informace na jejichž základě bude vyčíslena výše splátek. Do kalkulačky je potřeba zadat požadovanou výši půjčky a dobu splácení. Podle toho PROFI CREDIT kalkulačka vyčíslí měsíční splátku a klient se může rozhodnout, zda mu PROFI CREDIT Pojištěná půjčka bude vyhovovat. Kalkulačka půjčky funguje na stejné bázi jako srovnání půjček online více typů. Půjčka nenabízí možnost PROFI CREDIT předčasného splacení.

Balíčky pojištění PROFI CREDIT

PROFI CREDIT nabízí 3 druhy pojištění pojmenované A balíček, B balíček a C balíček. Partnerem pojištění je GENERALI Česká pojišťovna. Pojistné balíčky nabízejí ochranu v těchto případech:

 • A balíček: Obsahuje pojištění smrti z neúrazových příčin, pojištění smrti následkem úrazu, pojištění invalidity třetího stupně následkem nemoci i úrazu a pojištění pracovní neschopnosti následkem nemoci i úrazu. Měsíční pojistné činí 10,00 % ze splátky úvěru.
 • B balíček: Obsahuje pojištění smrti z neúrazových příčin, pojištění smrti následkem úrazu, pojištění invalidity třetího stupně následkem nemoci i úrazu, pojištění pracovní neschopnosti následkem nemoci i úrazu, pojištění ztráty zaměstnání a pojištění závažných onemocnění. Měsíční pojistné činí 13,95 % ze splátky úvěru.
 • C balíček: Obsahuje pojištění smrti následkem úrazu a pojištění invalidity třetího stupně následkem úrazu. Měsíční pojistné činí 3,33 % ze splátky úvěru.

Konkrétní podmínky k jednotlivým balíčkům pojištění jsou k nalezení na webových stránkách PROFI CREDIT.

PROFI CREDIT Pojištěná půjčka: Co je nutné k vyřízení?

Ať už si o půjčku klient žádá online nebo přímo na pobočce, bude muset doložit občanský průkaz a potvrzení příjmu. Je proto vhodné prověřit platnost občanského průkazu. O nebankovní půjčku na splátky mohou zažádat i cizinci, kteří mají v ČR trvalý pobyt. Pokud klient žádá online, stačí vyplnit formulář na webových stránkách PROFI CREDIT, kam klient zadá potřebné informace a do 15 minut bude klienta kontaktovat jeden z úvěrových poradců, který s klientem probere požadavky a pokusí se najít pro co nejvýhodnější půjčku.

Nově PROFI CREDIT nabízí možnost podpisu smlouvy na dálku bez nutnosti schůzky s poradcem. Jakmile se klient rozhodne využít pro podpis úvěru podpis na dálku, tak obdrží na svůj bankovní účet, který uvedl do žádosti o úvěr, potvrzující platbu ve výši 1 Kč, kde VS (variabilní symbol) bude sloužit jako podpisový kód. O této platbě přijde klientovi informativní SMS, na kterou odpoví velmi jednoduše: „Souhlasím Jméno Příjmení Podpisový kód“. Tím bude smlouva podepsána.

Sjednání nebankovní půjčky PROFI CREDIT

Sjednání nebankovní půjčky PROFI CREDIT je velice snadné, nebankovní instituce se snaží klientům co nejvíce zjednodušit žádosti o půjčky.

 • Vyplnění online žádosti: Na webových stránkách www.proficredit.cz klient vyplní základní údaje do kontaktního formuláře a odešle žádost.
 • Telefonický hovor: Poradci PROFI CREDIT klientovi obratem zavolají zpět, ověří jeho údaje a domluví se na dalším postupu.
 • Peníze do 24 hodin: Po schválení žádosti obdrží klient své peníze do druhého dne.

PROFI CREDIT klientský portál a PROFI CREDIT přihlášení do něj probíhá přes heslo a přihlašovací jméno. PROFI CREDIT klientský portál poskytuje klientům všechno na dosah ruky. Společnost PROFI CREDIT ubezpečuje své zákazníky, že nikdy nebude požadovat PROFI CREDIT přihlášení. Klienti by své údaje neměli nikomu sdělovat.

Podnikatelská půjčka PROFI CREDIT

PROFI CREDIT, jako jedná z mála nebankovních institucí, nabízí také půjčku pro podnikatele. Jedná se o půjčku s názvem Podnikatelská půjčka.

 • Podnikatelská půjčka PROFI CREDIT ve výši do 250.000 Kč
 • Pro každého podnikatele podnikajícího alespoň 24 měsíců
 • Doba splatnosti od 12 až do 48 měsíců
 • Peníze do 24 hodin na bankovním účtu
 • Po prvním roce splácení získá klient zpět až 103.000 Kč
 • Minimum dokladů a zařizování

Jaké jsou podmínky pro získání Podnikatelské půjčky? Klient musí být starší 18 let, dále musí podnikat minimálně 24 měsíců. K žádosti bude klient potřebovat kopii občanského průkazu, doklad pro výplatu půjčky a 2 poslední daňová přiznání.

Společnost PROFI CREDIT recenze a PROFI CREDIT zkušenosti

Dobrou zprávou pro nerozhodné klienty je, že mohou najít na společnost PROFI CREDIT recenze, hodnocení firmy a PROFI CREDIT diskuze. Díky tomu se klient může přesvědčit o důvěryhodnosti společnosti a výhodnosti půjčky PROFI CREDIT přímo od zákazníků společnosti.

PROFI CREDIT recenze společnosti a hodnocení firem jsou k nalezení napříč internetem, stačí zadat spojení „PROFI CREDIT recenze“ či PROFI CREDIT diskuze do internetového vyhledávače. Samotní poskytovatelé půjček online zveřejňují hodnocení zákazníků na svých webových stránkách. Je zřejmé, že tato hodnocení jsou vesměs kladná. Je proto vhodné zabývat se nezávislými PROFI CREDIT zkušenostmi.

Jestliže klient preferuje bankovní půjčky, může vyzkoušet třeba Českou spořitelnu půjčku nebo mBank půjčku. Z nebankovních půjček poté například Creditea půjčku od společnosti Provident.

PROFI CREDIT kontakt a pobočky

Nejjednodušším způsobem, jak využít PROFI CREDIT kontakt, je prostřednictvím webové stránky www.proficredit.cz, kde jsou k nalezení všechny potřebné informace, a především formulář k půjčce. Pokud klient upřednostňuje telefonický kontakt, může využít bezplatnou linku 800 166 000. Linka funguje od pondělí do pátku od 8:00 do 16:30. K dispozici je také komunikace přes WhatsApp.

PROFI CREDIT linka pro dotazy k půjčkám je stejná, jako pro dotazy ke smlouvě. Linka Pojištěné půjčky má speciální číslo 800 200 280. Funguje také ve všední dny od 8 do 16:30. Klienti mohou využít PROFI CREDIT kontakt na e-mailové adrese proficredit@proficredit.cz. Kontakt pro média je media@profireal.com. Pobočky PROFI CREDIT jsou k nalezení po celé České republice. IČ společnosti je 618 60 069.

PROFI CREDIT sídlo společnosti

PROFI CREDIT sídlo společnosti se nachází na adrese:

 • PROFI CREDIT Czech, a. s.
 • Klimentská 1216/46
 • Praha 1, 110 00

Kontaktní adresa společnosti je na adrese PROFI CREDIT Czech, a. s., nábřeží Závodu míru 2739, 530 02 Pardubice.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku