PROFI CREDIT Pojištěná půjčka | VímVíc.cz

PROFI CREDIT Pojištěná půjčka

 • Rychlá půjčka – peníze do 24 hodin od schválení
 • Snadné vyřízení nejen půjčky, ale i pojištění
 • Bezplatné odložení splátek až 3 měsíce
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od - do 10 000 Kč - 150 000 Kč
Splatnost od - do 12 - 48 měsíců
Úrok od 24,44 %
RPSN od 27,37 %

Výhody půjčky:

 • Pojištění schopnosti splácet
 • Opakovaná půjčka až do výše 150.000 Kč
 • Rychlé vyřízení z domova nebo v kamenných pobočkách
 • Možnost odložení splátek zdarma

Reprezentativní příklad:

,,Karel F. si půjčil částku ve výši 70.000 Kč se splatností 48 měsíců. Výše měsíční splátky činí 2.299 Kč. Pevná úroková sazba činí 24,44 % a RPSN činí 27,37 %. Celkově Karel.F zaplatí 100.352 Kč. Splátka neobsahuje žádné poplatky za doplňkové služby."

Podmínky půjčky:

 • Plnoletost
 • Trvalý pobyt na území ČR
 • Občanský průkaz
 • Pravidelný příjem

PROFI CREDIT

www.proficredit.cz je na trhu nebankovních půjček již 24 let a za tu dobu společnost půjčila na desítky miliard korun. O půjčku zde mohou požádat jak firmy, tak fyzické osoby.

PROFI CREDIT je součástí nadnárodní finanční skupiny Profireal Group. PROFI CREDIT, jako jedna z mála nebankovních společností poskytující nebankovní půjčky, funguje nejen online, ale také v kamenných pobočkách. Společnost si zakládá na osobním přístupu úvěrových poradců.

PROFI CREDIT Pojištěná půjčka

PROFI CREDIT Pojištěná půjčka je určená pro fyzické osoby. Klient si může půjčit až 150.000 Kč, a to opakovaně. Půjčku je možné vyřídit jednoduše online a peníze mít na bankovním účtu do 24 hodin. Využít je možné i kamenných poboček, kde úvěrový poradce pomůže najít tu nejlepší možnou nabídku. Nyní probíhá na webových stránkách soutěž o vůz Škoda Kamiq.

PROFI CREDIT nabízí pojištění schopnosti splácet. To znamená, že se klient nemusí bát, že se dostane do dluhové pasti, pokud nebude schopný zaplatit své pohledávky v přesně stanoveném termínu. Ať už bude důvodem neschopnosti splácet pracovní neschopnost nebo ztráta zaměstnání, pojištění PROFI CREDIT v této situaci pomůže. K výběru jsou 3 balíčky pojištění.

Jaké výhody má PROFI CREDIT Pojištěná půjčka

Jako jedna z mála nebankovních společností nabízí PROFI CREDIT kamenné pobočky, kde si zákazníci mohou nechat poradit. Výhodou je i již zmíněné PROFI CREDIT pojištění, které pomůže v momentě, kdy z nějakého důvodu nebude klient schopen včas splácet. U PROFI CREDIT je také možné odložit splátky až o 3 měsíce bez poplatků.

 • Až 150.000 Kč opakovaně: U PROFI CREDIT je možné žádat o půjčku na cokoliv opakovaně.
 • Jednoduché vyřízení: Pouze 1 doklad totožnosti a potvrzení příjmů, nově možnost podpisu na dálku, bez nutnosti návštěvy kamenné pobočky či poradce.
 • Možnost odložení splátek: Po domluvě je možný odklad splátek zdarma.
 • Pojištění schopnosti splácet: V nepříznivé životní situaci pomůže pojištění z finančních problémů, bez nutnosti lékařské prohlídky.
 • Oznámení pojistné události možné on-line 24 hodin denně.

PROFI CREDIT kalkulačka

PROFI CREDIT kalkulačka pomůže klientovi při rozhodování se o sjednání PROFI CREDIT půjčky. PROFI CREDIT kalkulačka je kalkulačka online, do které klient zadá potřebné informace na jejichž základě bude vyčíslena výše splátek. Do kalkulačky je potřeba zadat požadovanou výši půjčky a dobu splácení. Podle toho PROFI CREDIT kalkulačka vyčíslí měsíční splátku a klient se může rozhodnout, zda mu PROFI CREDIT Pojištěná půjčka bude vyhovovat.

Pojištění PROFI CREDIT

PROFI CREDIT nabízí 3 druhy pojištění pojmenované A balíček, B balíček a C balíček. Pojistné balíčky nabízejí ochranu v těchto případech:

 • A balíček: obsahuje pojištění smrti z neúrazových příčin, pojištění smrti následkem úrazu, pojištění invalidity třetího stupně následkem nemoci i úrazu a pojištění pracovní neschopnosti následkem nemoci i úrazu. Měsíční pojistné činí 10,00 % ze splátky úvěru.
 • B balíček: obsahuje pojištění smrti z neúrazových příčin, pojištění smrti následkem úrazu, pojištění invalidity třetího stupně následkem nemoci i úrazu, pojištění pracovní neschopnosti následkem nemoci i úrazu, pojištění ztráty zaměstnání a pojištění závažných onemocnění. Měsíční pojistné činí 13,95 % ze splátky úvěru.
 • C balíček: obsahuje pojištění smrti následkem úrazu a pojištění invalidity třetího stupně následkem úrazu. Měsíční pojistné činí 3,33 % ze splátky úvěru.

Konkrétní podmínky k jednotlivým balíčkům jsou k nalezení na webových stránkách PROFI CREDIT.

PROFI CREDIT Pojištěná půjčka: Co je třeba k vyřízení

Ať už si o půjčku klient žádá online nebo přímo na pobočce, bude muset doložit občanský průkaz a potvrzení příjmu. O půjčku mohou zažádat i cizinci, kteří mají v ČR trvalý pobyt. Pokud klient žádá online, stačí vyplnit formulář na webových stránkách PROFI CREDIT, kam klient zadá potřebné informace a do 15 minut bude klienta kontaktovat jeden z úvěrových poradců, který s klientem probere požadavky a pokusí se najít pro co nejvýhodnější půjčku.

Nově PROFI CREDIT nabízí možnost podpisu smlouvy na dálku bez nutnosti schůzky s poradcem. Jakmile se klient rozhodne využít pro podpis úvěru podpis na dálku, tak obdrží na svůj bankovní účet, který uvedl do žádosti o úvěr, potvrzující platbu ve výši 1 Kč, kde VS (variabilní symbol) bude sloužit jako podpisový kód. O této platbě přijde klientovi informativní SMS, na kterou odpoví velmi jednoduše: ,,Souhlasím Jméno Příjmení Podpisový kód". Tím bude smlouva podepsána.

Jak probíhá vyřízení nebankovní půjčky PROFI CREDIT

Vyřízení nebankovní půjčky PROFI CREDIT je velice snadné, nebankovní instituce se snaží klientům co nejvíce zjednodušit žádosti o půjčky.

 • Vyplnění online žádosti: Na webových stránkách PROFI CREDIT klient vyplní základní údaje do kontaktního formuláře a odešle žádost.
 • Telefonický hovor: Poradci PROFI CREDIT klientovi obratem zavolají zpět, ověří jeho údaje a domluví se na dalším postupu.
 • Peníze do 24 hodin: Po schválení žádosti obdrží klient své peníze do druhého dne.

Podnikatelská půjčka PROFI CREDIT

PROFI CREDIT, jako jedná z mála nebankovních institucí, nabízí také půjčku pro podnikatele. Jedná se o půjčku s názvemPodnikatelská půjčka.

 • Podnikatelská půjčka PROFI CREDIT ve výši do 250.000 Kč
 • Pro každého podnikatele podnikajícího alespon 24 měsíců
 • Peníze do 24 hodin na bankovním účtu
 • Tankovací karta jako odměna

Jaké jsou podmínky pro získání Podnikatelské půjčky? Klient musí být starší 18 let, dále musí podnikat minimálně 24 měsíců. K žádosti bude klient potřebovat kopii občanského průkazu, doklad pro výplatu půjčky a 2 poslední daňová přiznání.

PROFI CREDIT recenze

Dobrou zprávou pro nerozhodné klienty je, že mohou najít na společnost PROFI CREDIT recenze. Díky tomu se klient může přesvědčit o důvěryhodnosti společnosti a výhodnosti půjčky přímo od zákazníků PROFI CREDIT. PROFI CREDIT recenze jsou k nalezení napříč internetem, stačí zadat spojení ,,PROFI CREDIT recenze" do internetového vyhledávače.

Upřednostňujete bankovní půjčky? Vyhovovat by vám mohla Česká spořitelna půjčka.

PROFI CREDIT kontakt a pobočky

Nejjednodušším způsobem, jak kontaktovat PROFI CREDIT, je prostřednictvím webové stránky, kde jsou k nalezení všechny potřebné informace, a především formulář k půjčce. Pokud klient upřednostňuje telefonický kontakt, může využít bezplatnou linku +420 800 166 000. Pro dotazy ke smlouvám je připravené telefonní číslo 469 778 490. Obě linky jsou v provozu ve všední dny od 8:00 do 16:30. Dotazy je možné posílat i na e-mailovou adresu proficredit@proficredit.cz. Pobočky PROFI CREDIT jsou k nalezení po celé ČR.

PROFI CREDIT sídlo společnosti

PROFI CREDIT sídlo společnosti se nachází na adrese:

 • PROFI CREDIT Czech, a. s.
 • nábřeží Závodu míru 2739
 • 530 02 Pardubice

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku