HypoGO s.r.o. | VímVíc.cz
Nejvýhodnější hypoteční úvěr!

HypoGO s.r.o.

HypoGO s.r.o.

HypoGO je online srovnávač nabídek hypotečních úvěrů. HypoGo vám pomůže nejen najít ten nejlepší hypoteční úvěr, ale pomůže vám i s refinancováním vaší současné hypotéky. Skrze hypoteční kalkulačku vám najde aktuálně nejlepší nabídku, která odpovídá vašim požadavkům. Kromě hypotéky se zaměřuje i na investice či životní pojištění.

Hodnocení HypoGO s.r.o.

Přidat hodnocení

Jak funguje hypoteční kalkulačka?

Do hypoteční kalkulačky zadáte cenu nemovitosti, kterou chcete pořídit. Dále zadáte vaši představu o částce, kterou byste si rádi půjčili. Nakonec zadáte dobu fixace, jak dlouho chcete splácet a vaši představu o měsíčně splátce. Na základě těchto údajů kalkulačka najde ty nejlepší aktuální nabídky, které vám bankovní společnosti mohou nabídnout.

Refinancování hypotéky

Pokud už máte hypoteční úvěr, ale nejste spokojeni s jeho nastavením, HypoGo vám může pomoci. Najde vám nejlepší nabídky na refinancování stávající hypoteční půjčky. Pokud vyplníte stávající podmínky vaší půjčky, kolik máte již splaceno a jaká je vaše představa, HypoGO vám najde nové nabídky, které by odpovídaly vašim požadavkům.

Americká hypotéka

Americká hypotéka se od klasického hypotečního úvěru liší tím, že nemusí být pořizována za účelem nákupu či rekonstrukce nemovitosti. To znamená, že půjčenou částku můžete využít i na jinou investici, jako koupi auta, nebo spotřebičů do domácnosti.

Pomocí srovnávače HypoGo najdete nejvýhodnější možnosti i v této oblasti. Opět jen musíte vyplnit vaši představu o půjčce (kolik si chcete půjčit, doba fixace, výše měsíční splátky atd.).

Srovnání a recenze hypoték a hypotečních společností

HypoGO vám nabízí i kompletnípřehled společností, které poskytují hypoteční úvěry. Najdete zde recenze hypoték, které jsou založené na samotných zkušenostech klientů. Porovnat je můžete i podle tržní sazby.

Investice a životní pojištění

Pokud byste rádi zpeněžili vaše peníze, ale nevíte, jak na to, nemusíte zoufat. S HypoGO si můžete vyhledat zajímavé investiční příležitosti. Stačí vyplnit vstupní vklad, pravidelný měsíční příspěvek a dobu zhodnocení a jeden z poradců vás zkontaktuje s již připravenými investičními příležitostmi.

I v případě uzavření životního pojištění vám HypoGO může pomoci najít nejideálnější společnost, která vám nabídne to, co chcete a potřebujete. Podmínkou je vyplnit váš čistý měsíční příjem, zda pracujete jako zaměstnanec nebo OSVČ (zkrátka odkud pochází vaše příjmy), kolik je vám let a výši vašich úvěrů, pokud nějaké máte. Po vyplnění tohoto formuláře vás bude kontaktovat jeden z pracovníků HypoGO s konkrétními možnostmi přímo pro vás.

Kontakt a kariéra

HypoGO s.r.o. můžete kontaktovat na jejich webových stránkách nebo skrze emailovou adresu info@hypogo.cz nebo pomocí telefonu na čísle +420 246 034 350.Firma sídlí v Praze na adrese Korunní 2569/108.

Pokud vás společnost zaujala a rádi byste se dozvěděli něco víc o pracovních nabídkách a příležitostech, kontaktujte HypoGO přímo na jejich stránkách prostřednictvím formuláře pro poradce, nebo přes emailovou adresu spolupráce@hypogo.cz.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Korunní 2569/108, 10100 Praha

IČ:

06479243

Právní forma:

s.r.o.