Půjčka KB | VímVíc.cz

Půjčka KB

 • Bankovní půjčka KB do výše 2.500.000 Kč
 • Roční úrok od 6,9 % s akční nabídkou
 • Sjednání půjčky online zdarma
 • Pojištění schopnosti splácet
 • Předčasné splacení zdarma
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od - do 10 000 Kč - 2 500 000 Kč
Splatnost od - do 12 - 96 měsíců
Úrok od 6,9 %
RPSN od 7,12 %

Výhody půjčky:

 • Výše půjčky KB až 2.500.000 Kč
 • Roční úrok od 6,9 % s akční nabídkou
 • KB půjčka na cokoliv
 • Sjednání půjčky online zdarma
 • Sjednání na pobočce do 30 minut
 • Libovolný datum splátky
 • Předčasné splacení zdarma
 • Nastavení výše splátky klientem
 • Pojištění schopnosti splácet

Reprezentativní příklad:

,,Karel F. si sjednal půjčku KB 150.000 Kč se splatností 96 měsíců (8 let). Pevná roční úroková sazba činí 7,90 % p.a., RPSN 8,29 %. V případě sjednání úvěru online je jednorázový poplatek za sjednání úvěru 0 Kč. Celková splatná částka činí 202.762,98 Kč."

Podmínky půjčky:

 • Věk 18 let
 • Trvalý pobyt na území ČR
 • Dva doklady totožnosti
 • Potvrzení o příjmu
 • Běžný účet u KB

Komerční banka patří mezi největší a zároveň klientsky nejoblíbenější banky na českém trhu. Komerční banka poskytuje služby soukromým osobám i podnikatelům. V nabídce KB banky jsou běžné, studentské i dětské účty, hypotéky, spořicí účty, karty, investice i životní pojištění, cestovní pojištění, pojištění karet i pojištění majetku a půjčení peněz.

Osobní půjčka KB

Osobní půjčka KB je neúčelová bankovní půjčka od Komerční banky. Prostředky, získané z KB úvěru, mohou klienti využít na libovolné účely bez nutnosti sdělovat tyto účely či dokazovat bance. Půjčení peněz může sloužit například jako KB půjčka na auto nebo na cokoliv jiného. Jedná se totiž o KB půjčku na cokoliv. Osobní půjčka KB je nabízena s ročním úrokem od 6,9 % s maximální dobou splácení 96 měsíců.

Klient si může k půjčce sjednat pojištění schopnosti splácet, které kryje záda v případě finančních potíží a o které se první rok postará banka za klienta. Funguje to tak, že pokud si od 3. 10. 2022 do 31. 12. 2022 klient požádá o Osobní půjčku, sjedná si k ní Pojištění schopnosti splácet, banka bude při řádném placení zpětně měsíčně vracet prvních 12 měsíčních plateb tohoto Pojištění.

Klienti si mohou sjednat půjčení peněz u KB úvěru až 2.500.000 Kč, i proto ho klienti využívají jako KB půjčku na auto. Vyhodnocení žádosti o úvěr od KB se hradí částkou 490 Kč. Poplatek je účtován v případě poskytnutí půjčky. Osobní půjčka Komerční banka umožňuje klientům zvolit si libovolný datum splácení i výši splátky, přičemž úvěr je možné kdykoliv během splácení bez poplatku doplatit. Zdarma je také měsíční spravování KB spotřebitelského úvěru, změny ve smlouvě a elektronické výpisy z úvěrového účtu.

Klient by měl před sjednáním půjčky KB zkontrolovat platnost občanského průkazu. Osobní půjčka KB je poskytnuta klientovi, který má běžný účet u KB. Půjčka od Komerční banky nabízí klientům možnost sjednat si pojištění schopnosti splácet. Toto pojištění kryje klienta v případě, že by mu nenadálá životní situace zabránila v řádném splácení KB spotřebitelského úvěru. Pojištění kryje klienta v případě úmrtí, plné invalidity, dlouhodobé nemoci a při ztrátě zaměstnání. Pojištění je nabízeno ve 3 variantách s odlišnou cenou pojištění a limitem plnění.

Pokud klientům nevyhovují parametry této půjčky, mohou se podívat, zda bude vyhovovat SMS půjčka ihned úplně každému.

Proč půjčka Komerční banky

Osobní půjčka Komerční banky získala první místo v soutěži Finparáda.cz – Finanční produkt roku v kategorii Spotřebitelské neúčelové úvěry, což svědčí o tom, že podmínky půjčky KB jsou velmi příznivé. Půjčka od Komerční banky může klientovi poskytnout záruku bezpečnosti bankovní půjčky spolu s nízkými úroky a možností půjčit si vysoké částky. Pokud však klient se sjednáním půjčky váhá, mohou pomoci uživatelské recenze nebo KB půjčka kalkulačka.

Největší zprostředkovatelé a zároveň srovnávače více druhů půjček jsou například Chytrá půjčka od provozovatele Elephant Orchestra, s.r.o., anebo Hyperpůjčka či Malá Hyperpůjčka od společnosti Bezvafinance (projekt Hyperfinance). Jak Hyperpůjčka, tak Chytrá půjčka jsou pouze zprostředkovatelé úvěrů. Další kontakt probíhá již mezi klientem a poskytovatelem daného úvěru.

KB půjčka online

Jedním z důvodů, proč je KB půjčka online mezi klienty tolik oblíbená, je právě i možnost sjednání půjčky kompletně online bez nutnosti návštěvy bankovní pobočky. Online sjednání poskytuje klientům příležitost vyřídit půjčku velmi pohodlně odkudkoliv a také ušetřit čas. Nyní může klient díky akční nabídce získat zpět 12 měsíčních plateb za pojištění schopnosti splácet.

KB online půjčka je sjednána během několika minut. Kromě toho klienti ušetří i za cestu na pobočku, případné dotazy je možné řešit telefonicky s bankou. Díky tomu jsou online půjčky stále oblíbenější. Pokud si klient chce sjednat půjčku osobně, může využít online formulář pro sjednání schůzky či zavolat přímo na pobočku. Vyhodnocení žádosti o půjčky je účtováno poplatkem 490 Kč. Ten se hradí pouze v případě poskytnutí KB půjčky.

Další výhody půjčky KB

Půjčka KB nabízí klientům velké množství výhod, díky nimž se stala klientsky vyhledávanou bankou a její produkty byly několikrát oceněné v různých soutěžích a žebříčcích. Komerční banka poskytuje tyto výhody:

 • Možnost sjednání kompletně online
 • Roční úrok od 6,9 % s akční nabídkou
 • Rychlé sjednání i na pobočce
 • Libovolné nastavení data splácení
 • Klient si sám nastavuje výši splátek
 • Předčasné splacení kdykoliv bez poplatků
 • Půjčka až do výše 2.500.000 Kč
 • Použití peněz na libovolné účely

Sjednání KB půjček

Sjednání KB půjček je spojené s několika podmínkami, které musí klienti splnit, aby jim byla Osobní půjčka Komerční banka schválena. Ještě před sjednáním by měl klient pečlivě zvážit svou finanční situaci včetně možností v budoucnu půjčku splácet. S tím může pomoci KB úvěr kalkulačka. Pokud si klient není jistý ohledně půjček KB, může si najít recenze, jež poskytnou reálný náhled klientů banky.

KB půjčka na cokoliv a její sjednání je podmíněno splněním několika podmínek kladených Komerční bankou. Aby byla Komerční banka půjčka schválena, musí se jednat o občana České republiky nebo občana jiného státu s trvalým pobytem v České republice. Ke sjednání půjčky je nutné mít běžný účet u KB. Pro sjednání je nutné doložit dva doklady totožnosti, z nichž jedním musí být občanský průkaz a potvrzení o pravidelných příjmech. Klient by měl ověřit platnost občanského průkazu.

Žádost o půjčku KB přes Mobilní banku je rychlejší, protože schválení půjčky probíhá zautomatizovaně. Klient obdrží peníze na účet během několika málo minut. Týká se to částek do 150.000 Kč a klientovi musí chodit na účet KB pravidelně příjem. V ostatních případech je žádost o KB půjčku posuzována individuálně pracovníkem banky.

V internetovém bankovnictví MojeBanka trvá vyplnění žádosti o půjčku asi 10 minut. Žádost je možné vytisknout a podepsat, anebo odeslat k podpisu online pomocí KB klíče. Žádost se odešle ke zpracování a následnému schvalování. Stav může klient sledovat v nabídce Mé objednávky, kterou najde v hlavním menu pod Úvěry.

KB půjčka kalkulačka

U produktů, jako je KB úvěr, klientovi obvykle pomůže úvěrová kalkulačka nejen s výběrem půjčky, ale také s uvědoměním si finančních možností. KB úvěr kalkulačka je internetový formulář, do kterého klient zadá potřebné informace, na základě nichž kalkulačka vyčíslí výši splátek a dobu splácení úvěru. Pro výpočet je nutné zadat celkovou požadovanou částku úvěru a dobu splácení. Po zadání těchto, případně dalších upřesňujících parametrů, kalkulačka vygeneruje klientovi požadované propočty.

Nevychází Komerční banka půjčka v kalkulačce nejlépe? V tom případě může vyhovovat například Česká spořitelna půjčka.

Komerční banka půjčka recenze a hodnocení firem

V případě, že klient přemýšlí o Komerční banka půjčce, recenze a hodnocení firem mohou pomoci při rozhodování, zda bude právě Komerční banka půjčka tím správným produktem. Recenze na nejrůznějších internetových fórech zanechávají bývalí i současní klienti banky a dělí se tak o své zkušenosti se sjednáním i čerpáním produktů, případně o informace, jak se banka staví ke klientům při řešení problémů. Recenze a hodnocení mohou klientovi poskytnout reálný pohled na produkt i fungování společnosti a pomoci v rozhodování.

Online půjčka Komerční banka

Produkty, jako je online půjčka Komerční banka, umožňují sjednat půjčku odkudkoliv prostřednictvím internetového formuláře. Do formuláře klient jednoduše zadá své osobní údaje, informace o výši půjčky a době splácení. Následně klient doloží bance požadované náležitosti, jako jsou doklady totožnosti, výše příjmu atd. Banka vyhodnotí klientovu žádost a zašle vyhotovenou smlouvu. Po podpisu smlouvy jsou finanční prostředky poslány na bankovní účet klienta.

Komerční banka

Komerční banka je oblíbenou bankou na českém trhu, o čemž svědčí i fakt, že se stala 7× bankou roku v soutěži MasterCard Banka roku. Historie banky sahá až do roku 1990, kdy vznikla vyčleněním ze Státní banky československé. Významným mezníkem ve fungování banky byl rok 2001, kdy se jejího vedení ujala francouzská skupina Société Générale.

Komerční banka sdílí bankomaty s MONETA Money Bank a snaží se přesouvat bankomaty na místa, kde chyběly. Lidé sami mohou hlasovat o umístění bankomatů MONETA Money Bank. Komerční banka chce být do roku 2026 uhlíkově neutrální a podporuje obnovitelné zdroje.

Komerční banka kontakt

Způsobů, jakými lze kontaktovat Komerční banku, je hned několik. Jedním z nich je infolinka na čísle 800 521 521 dostupná od pondělí do pátku od 7 do 22 hodin a o víkendech od 8 do 22 hodin. Komerční banka kontakt pro volání ze zahraničí je +420 955 559 550. Další možností je e-mailová adresa mojebanka@kb.cz.

Telefonní číslo pro nahlášení ztráty karty je +420 955 512 230. Linka funguje non stop. Dále je možné kontaktovat banku na sociálních sítích, konkrétně na Twitteru a Facebooku nebo na pobočkách. ID datové schránky je 4ktes4w. Sídlo centrály se nachází na adrese Na Příkopě 33, 114 07 Praha 1, P.O. BOX 839. IČ Komerční banky je 45317054.

Komerční banka pobočky

Komerční banka má v České republice více než 200 poboček a 863 bankomatů, přičemž více než polovina těchto bankomatů je vkladových. Pro klienty je banka velmi přístupná. Komerční banka pobočky jsou rozmístěné po celé České republice. Například Komerční banka Břeclav, České Budějovice, Praha, Brno, Mariánské Lázně a mnoho dalších měst. V krajských či větších městech se obvykle nachází více poboček než jedna.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku