KB online půjčka | VímVíc.cz

KB půjčka

 • Bankovní půjčka až 2.500.000 Kč
 • Úrok již od 3,8 %
 • Sjednání online během několika minut
 • Pojištění schopnosti splácet
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od - do 10 000 Kč - 2 500 000 Kč
Splatnost od - do 12 - 96 měsíců
Úrok od 3,8 %
RPSN od 3,87 %

Výhody půjčky:

 • Až 2.500.000 Kč
 • Bankovní půjčka od ověřené společnosti
 • Půjčka na cokoliv
 • Online sjednání
 • Sjednání na pobočce do 30 minut
 • Libovolný datum splátky
 • Předčasné splacení zdarma
 • Nastavení výše splátky klientem
 • Pojištění schopnosti splácet

Reprezentativní příklad:

,,Karel F. si sjednal půjčku ve výši 550.000 Kč při úrokové sazbě 3,8 % a RPSN 3,87 % s maximální možnou dobou splácení 96 měsíců. Výše měsíční splátky je 6.713 Kč. Celkem Karel F. zaplatí 639.069,93 Kč."

Podmínky půjčky:

 • Trvalý pobyt na území ČR
 • Plnoletost
 • Doložení 2 dokladů totožnosti
 • Pravidelný příjem
 • Zajištění úvěru zástavou, ručením nebo spořením

Komerční banka patří mezi největší a zároveň klientsky nejoblíbenější banky na českém trhu. Komerční banka poskytuje služby soukromým osobám i podnikatelům. V nabídce banky jsou běžné, studentské i dětské účty, hypotéky, spořicí účty, karty, investice i životní pojištění, cestovní pojištění, pojištění karet i pojištění majetku.

Osobní půjčka KB

Osobní půjčka KB je neúčelová bankovní půjčka od Komerční banky. Prostředky získané z úvěru mohou klienti využít na libovolné účely bez nutnosti tyto účely sdělovat či dokazovat bance. Může sloužit jako úvěr na auto nebo na cokoliv jiného. Osobní půjčka KB je nabízena s úrokem již od 3,8 % s maximální dobou splácení 96 měsíců. Klienti si mohou půjčit až 2.500.000 Kč, při sjednání online dokonce bez poplatku. Osobní půjčka KB také klientům umožňuje zvolit si libovolný datum splácení i výši splátky, přičemž úvěr je možné kdykoliv během splácení bez poplatku doplatit. Zdarma je také měsíční spravování úvěru, změny ve smlouvě a elektronické výpisy z úvěrového účtu.

Půjčka od Komerční banky také nabízí klientům možnost sjednat si pojištění schopnosti splácet. Toto pojištění kryje klienta v případě, že by mu nenadálá životní situace zabránila v řádném splácení úvěru. Pojištění kryje klienta v případě úmrtí, plné invalidity, dlouhodobé nemoci a při ztrátě zaměstnání. Při sjednání pojištění schopnosti splácet je klientům snížen úrok osobní půjčky o 0,1 % p.a. Pojištění je nabízeno ve 3 variantách s odlišnou cenou pojištění a limitem plnění.

Nevyhovují vám parametry této půjčky? Podívejte se, zda vám bude vyhovovat Air Bank konsolidace.

Proč půjčka od Komerční banky?

Osobní půjčka KB získala první místo v soutěži Finparáda.cz – Finanční produkt roku v kategorii Spotřebitelské neúčelové úvěry, což svědčí o tom, že podmínky půjčky jsou velmi příznivé. Půjčka od Komerční banky může klientovi poskytnout záruku bezpečnosti bankovní půjčky spolu s nízkými úroky a možností půjčit si vysoké částky. Pokud však klient se sjednáním půjčky váhá, mohou mu pomoci uživatelské recenze nebo kalkulačka úvěrů.

KB online půjčka

Jedním z důvodů, proč je KB online půjčka mezi klienty tolik oblíbená, je právě i možnost sjednání půjčky kompletně online bez nutnosti návštěvy bankovní pobočky. Online sjednání poskytuje klientům nejen příležitost vyřídit půjčku velmi pohodlně z domova, ale i časovou úsporu. KB online půjčka je totiž sjednána během několika minut. Kromě toho klienti ušetří i za cestu na pobočku, případné dotazy je možné řešit s bankou telefonicky. Díky tomu jsou online půjčky stále obíbenější.

Půjčka KB – další výhody

Půjčka KB nabízí klientům velké množství výhod, díky nimž se stala klientsky vyhledávanou bankou a její produkty byly několikrát oceněné v různých soutěžích a žebříčcích. Komerční banka poskytuje tyto výhody:

 • Možnost sjednání online
 • Rychlé sjednání i na pobočce
 • Libovolné nastavení data splácení
 • Klient si sám nastavuje výši splátek
 • Předčasné splacení kdykoliv bez poplatků
 • Půjčka až do výše 2.500.000 Kč
 • Příznivý úrok
 • Použití peněz na libovolné účely

Sjednání půjček KB

Sjednání půjček KB je spojené s několika podmínkami, které musí klienti splnit, aby jim byla Osobní půjčka KB schválena. Ještě před sjednáním by měl klient pečlivě zvážit svou finanční situaci včetně možností v budoucnu půjčku splácet. S tím mu může pomoci kalkulačka úvěrů. Pokud si klient není ohledně půjček KB jistý, může si najít recenze, jež poskytnou reálný náhled klientů banky.

KB půjčka – kalkulačka

U produktů, jako je KB půjčka, pomůže klientovi obvykle úvěrová kalkulačka nejen s výběrem půjčky, ale také s uvědoměním si finančních možností. Kalkulačka půjček je internetový formulář, do kterého klient zadá potřebné informace, na základě nichž mu kalkulačka vyčíslí výši splátek a dobu splácení úvěru. Pro výpočet je nutné zadat celkovou požadovanou částku úvěru a dobu splácení. Po zadání těchto, případně dalších upřesňujících parametrů, vygeneruje kalkulačka klientovi požadované propočty.

Nevychází vám půjčka od Komerční banky v kalkulačce nejlépe? Může vám vyhovovat například Česká spořitelna půjčka.

Komerční banka půjčka – recenze

V případě, že je v klientově hledáčku Komerční banka půjčka, recenze mu mohou pomoci při rozhodování, zda bude právě půjčka od Komerční banky tím správným produktem. Recenze na nejrůznějších internetových fórech zanechávají bývalí i současní klienti banky a dělí se tak o své zkušenosti se sjednáním i čerpáním produktů, případně o informace, jak se banka staví ke klientům při řešení problémů. Recenze tak mohou klientovi poskytnout reálný pohled na produkt i fungování společnosti a pomoci v rozhodování.

Online půjčka Komerční banka

Produkty jako online půjčka Komerční banka umožňuje sjednat z pohodlí domova prostřednictvím internetového formuláře. Do formuláře klient jednoduše zadá své osobní údaje, informace o výši půjčky a době splácení. Následně klient doloží bance požadované náležitosti, jako jsou doklady totožnosti, výše příjmu atd. Banka klientovu žádost vyhodnotí a zašle vyhotovenou smlouvu. Po podpisu smlouvy jsou finanční prostředky poskytnuty klientovi na bankovní účet.

KB půjčka a podmínky sjednání

KB půjčka a její sjednání je podmíněno splněním několika podmínek kladených Komerční bankou. Aby byla půjčka klientovi schválena, musí se jednat o občana České republiky nebo občana jiného státu s trvalým pobytem v České republice. Ke sjednání půjčky je také nutné zajištění, a to buď ručitelem, zástavou nebo stavebním spořením u Modré Pyramidy. Pro sjednání je nutné doložit dva doklady totožnosti, z nichž jedním musí být občanský průkaz a potvrzení o pravidelných příjmech.

Komerční banka

Komerční banka je oblíbenou bankou na českém trhu, o čemž svědčí i fakt, že se sedmkrát stala bankou roku v soutěži MasterCard Banka roku. Historie banky sahá až do roku 1990, kdy vznikla vyčleněním ze Státní banky československé. Významným mezníkem ve fungování banky byl rok 2001, kdy se jejího vedení ujala francouzská skupina Société Générale.

Komerční banka kontakt

Způsobů, jakými lze Komerční banku kontaktovat, je hned několik. Jedním z nich je infolinka na čísle 800 521 521 dostupná od pondělí do pátku od 7 do 22 hodin a o víkendech od 8 do 22 hodin. Další možností je e-mailová adresa mojebanka@kb.cz. Dále je možné kontaktovat banku na sociálních sítích, konkrétně na Twitteru a Facebooku nebo na pobočkách.

Komerční banka pobočky

Komerční banka má v České republice více než 200 poboček a téměř 860 bankomatů, přičemž více než polovina těchto bankomatů je vkladových. Pro klienty je tak banka velmi přístupná. Komerční banka pobočky rozprostřela po celé České republice, nachází se například v Českých Budějovicích, Praze, Brně, Mariánských Lázních a mnoha dalších městech. V krajských či větších městech se obvykle nachází poboček několik.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku