KB půjčka online | kb.cz | VímVíc.cz

KB půjčka na cokoliv

 • Bankovní KB půjčka do částky 2.500.000 Kč
 • Možnost nastavení výše a termínu splátky
 • Předčasné splacení půjčky je zdarma
 • Peníze na účtu ihned po podpisu smlouvy
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od – do 10 000 Kč – 2 500 000 Kč
Splatnost od – do 12 – 96 měsíců
Úrok od 6,9 %
RPSN od 7,12 %

Výhody půjčky:

 • Výše KB půjčky do částky 2.500.000 Kč
 • Peníze na účtu ihned po podpisu smlouvy
 • Komerční banka půjčka na cokoliv
 • Sjednání půjčky online je zdarma
 • Možnost nastavení výše a termínu splátky
 • Předčasné splacení půjčky je zdarma
 • Žádné skryté poplatky
 • Pojištění schopnosti splácet

Reprezentativní příklad:

„Karel F. si sjednal KB půjčku v částce 600.000 Kč se splatností 96 měsíců (8 let). Pevná roční úroková sazba je od 6,90 % p.a., RPSN je 7,12 %. Měsíční splátka byla ve výši 8.215 Kč. Celková splatná částka činí 783.039,61 Kč.“

Podmínky půjčky:

 • Věk 18 let
 • Trvalý pobyt na území ČR (české občanství)
 • Dva doklady totožnosti
 • Potvrzení o příjmu či daňové přiznání
 • Běžný účet u KB

Komerční banka patří mezi největší a zároveň klientsky nejoblíbenější banky na českém trhu ctící pravidla slušného chování. Komerční banka poskytuje služby soukromým osobám, podnikatelům (KB podnikatelské úvěry), středním a velkým firmám a institucím. V nabídce KB banky jsou běžné, multiměnové, studentské i dětské účty, kontokorenty, kreditní karty, debetní karty, půjčky, hypotéky, spořicí účty, konsolidace úvěrů Komerční banky, spořicí účty, stavební spoření, investice i životní pojištění, cestovní pojištění, pojištění karet i pojištění majetku a půjčení peněz a další finanční produkty.

Osobní KB půjčka online

Osobní KB půjčka online je neúčelová bankovní půjčka od KB banky. Prostředky, získané z KB úvěru, mohou klienti využít na libovolné účely bez nutnosti sdělovat tyto účely či je dokazovat KB bance. Půjčení peněz může sloužit například jako KB půjčka na auto, na novou pračku se sušičkou nebo na cokoliv jiného. Jedná se totiž o KB půjčku na cokoliv. Osobní Komerční banka půjčka online je nabízena s ročním úrokem od 6,9 % s maximální dobou splácení 96 měsíců (8 let). Klient si může k půjčce sjednat pojištění schopnosti splácet, které kryje záda v případě finančních potíží

Klienti si mohou sjednat půjčení peněz u KB úvěru až 2.500.000 Kč, i proto ho klienti využívají jako KB půjčku na auto či na zařízení domácnosti atd. Vyhodnocení žádosti o Komerční banka úvěr se hradí částkou 490 Kč. Poplatek je účtován v případě poskytnutí půjčky. Osobní půjčka Komerční banka umožňuje klientům zvolit si libovolný datum splácení i výši splátky, přičemž Komerční banka úvěr je možné kdykoliv během splácení bez poplatku doplatit. Zdarma je také měsíční spravování spotřebitelského úvěru KB, změny ve smlouvě a elektronické výpisy z úvěrového účtu.

Klient by měl před sjednáním půjčky KB zkontrolovat platnost občanského průkazu. Osobní půjčka KB je poskytnuta klientovi, který má běžný účet u KB. Půjčka od Komerční banky nabízí klientům možnost sjednat si pojištění schopnosti splácet. Toto pojištění kryje klienta v případě, že by mu nenadálá životní situace zabránila v řádném splácení spotřebitelského úvěru KB. Pojištění kryje klienta v případě úmrtí, plné invalidity, dlouhodobé nemoci a při ztrátě zaměstnání. Pojištění je nabízeno ve 3 variantách s odlišnou cenou pojištění a limitem plnění.

Pokud klientům nevyhovují parametry této půjčky, mohou se podívat, zda bude vyhovovat SMS půjčka ihned úplně každému.

Acema půjčka

Proč půjčka Komerční banky?

Osobní půjčka Komerční banky získala první místo v soutěži Finparáda.cz – Finanční produkt roku v kategorii Spotřebitelské neúčelové úvěry Komerční banky, což svědčí o tom, že podmínky půjčky KB jsou velmi příznivé a ctí pravidla slušného chování. Fajn půjčka od Komerční banky může klientovi poskytnout záruku bezpečnosti bankovní půjčky spolu s nízkými úroky a možností půjčit si vysoké částky. Pokud však klient se sjednáním půjčky váhá, mohou pomoci uživatelské recenze nebo KB půjčka kalkulačka.

Největší zprostředkovatelé a současně srovnání půjček více druhů jsou například Chytrá půjčka na webu pujcka.cz od provozovatele Elephant Orchestra, s.r.o., anebo Hyperpůjčka či Malá Hyperpůjčka od společnosti Bezvafinance (projekt Hyperfinance). Jak Hyperpůjčka, tak pujcka.cz jsou pouze zprostředkovatelé úvěrů. Díky srovnání půjček se klient dozví, jaká by byla výše měsíční splátek a úroků. Další kontakt probíhá již mezi klientem a poskytovatelem daného úvěru.

Komerční banka půjčka online

Jedním z důvodů, proč je Komerční banka půjčka online mezi klienty tolik oblíbená, je právě i možnost sjednání půjčky kompletně online bez nutnosti návštěvy bankovní pobočky. Online sjednání poskytuje klientům příležitost vyřídit půjčku velmi pohodlně odkudkoliv a také ušetřit čas.

KB online půjčka je sjednána během několika minut. Kromě toho klienti ušetří i za cestu na pobočku, případné dotazy je možné řešit na KB infolince po telefonu. Díky tomu jsou online půjčky stále oblíbenější. Pokud si klient chce sjednat půjčku osobně, může využít online formulář pro sjednání schůzky či zavolat přímo na pobočku. Vyhodnocení žádosti o půjčky je účtováno poplatkem 490 Kč. Ten se hradí pouze v případě poskytnutí Komerční banka půjčky.

Další výhody půjčky KB

Půjčka KB nabízí klientům velké množství výhod, díky nimž se stala klientsky vyhledávanou bankou a její produkty byly několikrát oceněné v různých soutěžích a žebříčcích. KB banka poskytuje tyto výhody:

 • Možnost sjednání kompletně online
 • Roční úrok od 6,9 %
 • Rychlé sjednání i na KB pobočce
 • Po podpisu smlouvy jsou peníze ihned na účtu
 • Flexibilní datum splácení
 • Klient si sám nastavuje výši splátek
 • Předčasné splacení kdykoliv bez poplatků
 • Půjčka do maximální částky 2.500.000 Kč
 • Použití peněz na libovolné účely

Mezi výhody patří určitě bezpečnost. KB klíč je způsob podepisování v mobilní aplikaci. KB klíč slouží jak ke KB přihlášení, tak pro potvrzení plateb kartou na internetu. KB přihlášení je buď do KB Moje Banka (osobní finance), anebo do KB Moje Banka Business (pro podnikatele a firmy).

Jaké jsou možnosti půjčky KB

Půjčka Komerční banky nabízí různé možnosti. Kromě změny data splátky se jedná například o převod půjčky KB na jinou osobu. Podmínkou pro převod je akceptace nového dlužníka (jeho schopnost splácet) ze strany Komerční banky, případně poskytnutí dostatečné zástavy. Pokud se klient dostane do situace, kdy nebude schopný splácet půjčky KB včas, měl by se co nejdříve obrátit na banku a situaci vyřešit.

Komerční banka má s podobnými situacemi bohaté zkušenosti a ráda navrhne individuální řešení (splátkový kalendář, splátka minimální částky apod.). Jestliže by banka neobdržela od klienta včas pravidelnou splátku, bude ho informovat e-mailem a SMS zprávou. Uhradí-li klient splátku KB půjčky co nejdříve, může se vyhnout poplatkům, sankcím a zápisu do registru dlužníků.

Sjednání KB půjček online

Sjednání KB půjček online je spojené s několika podmínkami, které musí klienti splnit, aby jim byla Osobní půjčka Komerční banka schválena. Ještě před sjednáním by měl klient pečlivě zvážit svou finanční situaci včetně možností v budoucnu půjčku splácet. S tím může pomoci KB úvěr kalkulačka. Pokud si klient není jistý ohledně fajn půjček KB, může si najít recenze, jež poskytnou reálný náhled klientů banky. KB půjčka na cokoliv a její sjednání je podmíněno splněním několika podmínek kladených Komerční bankou.

Chci použít úvěrovou kalkulačku

Aby byla Komerční banka půjčka ihned schválena, musí se jednat o občana České republiky nebo občana jiného státu s trvalým pobytem v České republice. Ke sjednání půjčky je nutné mít běžný účet u KB, třeba MůjÚčet Plus s vedením na rok zdarma. Pro sjednání je nutné doložit dva doklady totožnosti, z nichž jedním musí být občanský průkaz a potvrzení o pravidelných příjmech. Klient by měl ověřit platnost občanského průkazu. Sjednání KB půjčky online je možné buď prostřednictvím mobilní banky nebo internetového bankovnictví MojeBanka.

Mobilní banka vs. internetové bankovnictví

Žádost o půjčku KB přes Mobilní banku (KB Moje Banka) je rychlejší, protože půjčka ihned schválena probíhá zautomatizovaně. Klient obdrží peníze na účet během několika málo minut. Týká se to částek do 150.000 Kč a klientovi musí chodit na účet KB pravidelně příjem. V ostatních případech je žádost o KB půjčku online posuzována individuálně pracovníkem banky.

V internetovém bankovnictví KB Moje Banka trvá vyplnění žádosti o půjčku asi 10 minut. Žádost je možné vytisknout a podepsat, anebo odeslat k podpisu online pomocí KB klíče. Žádost se odešle ke zpracování a následnému schvalování. Stav může klient sledovat v nabídce Mé objednávky, kterou najde v hlavním menu pod Úvěry.

KB půjčka kalkulačka

U produktů, jako je KB úvěr, klientovi obvykle pomůže úvěrová kalkulačka nejen s výběrem půjčky, ale také s uvědoměním si finančních možností. KB úvěr kalkulačka je internetový formulář, do kterého klient zadá potřebné informace, na základě nichž půjčka KB kalkulačka vyčíslí výši splátek a dobu splácení úvěru Komerční banky. Pro výpočet je nutné zadat celkovou požadovanou částku úvěru Komerční banky a dobu splácení. Po zadání těchto, případně dalších upřesňujících parametrů, kalkulačka vygeneruje klientovi požadované propočty.

Nevychází půjčka KB kalkulačka nejlépe? V tom případě může například vyhovovat Česká spořitelna půjčka nebo Zonky půjčka.

Komerční banka půjčka recenze a hodnocení firem

V případě, že klient přemýšlí o Komerční banka půjčce, recenze a hodnocení firem mohou pomoci při rozhodování, zda bude právě Komerční banka půjčka tím správným produktem. Recenze na nejrůznějších internetových fórech zanechávají bývalí i současní klienti banky a dělí se tak o své zkušenosti se sjednáním i čerpáním produktů, případně o informace, jak se banka staví ke klientům při řešení problémů. Dobré je najít recenze a hodnocení od nezávislých autorů. Recenze a hodnocení mohou klientovi poskytnout reálný pohled na produkt i fungování společnosti a pomoci v rozhodování.

Online půjčka Komerční banka

Produkty, jako je online půjčka Komerční banka a KB podnikatelské úvěry, umožňují sjednat půjčku odkudkoliv prostřednictvím internetového formuláře. Do formuláře klient jednoduše zadá své osobní údaje, informace o výši půjčky a době splácení. Následně klient doloží bance požadované náležitosti, jako jsou doklady totožnosti, výši příjmu atd. Banka vyhodnotí klientovu žádost a zašle vyhotovenou smlouvu. Po podpisu smlouvy jsou finanční prostředky poslány na bankovní účet klienta. Klient si sám volí den splátky.

Komerční banka

Komerční banka je oblíbenou bankou na českém trhu, o čemž svědčí i fakt, že se stala 7× bankou roku. Historie banky sahá až do roku 1990, kdy vznikla vyčleněním ze Státní banky československé. Významným mezníkem ve fungování banky byl rok 2001, kdy se jejího vedení ujala francouzská skupina Société Générale. Komerční banka sdílí bankomaty s MONETA Money Bank, Air Bank a UniCredit Bank a snaží se přesouvat bankomaty na místa, kde chyběly.

Lidé sami mohou hlasovat o umístění bankomatů MONETA Money Bank. Komerční banka chce být do roku 2026 uhlíkově neutrální a podporuje obnovitelné zdroje. V roce 2005 se KB jako první banka na českém trhu zavázala udržet Garantovanou úroveň služeb dodržováním jasně definovaných principů, které se týkají poskytování produktů a služeb. Jako první banka v ČR umožnila klientům nezávislé řešení sporu ustanovením funkce ombudsmana.

V roce 2019 Komerční banka umožnila jako jedna z prvních českých bank svým klientům platit prostřednictvím služby Apple Pay. V roce 2021 začala KB nabízet autentizační služby prostřednictvím Bankovní identity pro komerční poskytovatele služeb. Modrá pyramida stavební spořitelny se od října 2023 začne měnit do barev typických pro Komerční banku. Do poloviny roku 2024 postupně podstoupí změnu exteriéry a interiéry všech 187 poboček Modré pyramidy.

Komerční banka pobočky

Komerční banka má v České republice 215 poboček a přes 850 bankomatů, přičemž více než polovina těchto bankomatů je vkladových. Díky sdílením bankomatů je dále k dispozici 562 bankomatů MONETA Money Bank, 371 bankomatů Air Bank a 263 bankomatů UniCredit Bank. Banka přišla s drive-up bankomaty, které se dají ovládat z automobilu.

Drive-up bankomaty byly před 4 lety umístěny na několika čerpacích stanicích v ČR a zaznamenaly větší vklady, než na běžných bankomatech. Pro klienty je banka velmi přístupná. Komerční banka pobočky jsou rozmístěné po celé České republice. Například Komerční banka Břeclav, České Budějovice, Praha, Brno, Mariánské Lázně a mnoho dalších měst. V krajských či větších městech se obvykle nachází více poboček než jedna.

Komerční banka kontakt

Způsobů, jakými lze kontaktovat Komerční banku, je hned několik. Jedním z nich je KB infolinka pro obecné informace na čísle 800 521 521 dostupná od pondělí do pátku od 7 do 22 hodin a o víkendech od 8 do 22 hodin. Komerční banka kontakt pro volání ze zahraničí je na telefonu +420 955 559 550. KB infolinka pro klienty banky je na telefonním čísle +420 955 551 505 fungujícím ve stejné časy jako linka pro obecné informace. Další možností je e-mailová adresa kbplus@kb.cz.

Telefonní číslo pro nahlášení ztráty karty je +420 955 512 230 a podpora karet KB je na telefonním čísle +420 955 512 230. Obě dvě linky fungují non stop. Dále je možné kontaktovat banku na sociálních sítích, konkrétně na Twitteru a Facebooku nebo na pobočkách. ID datové schránky je 4ktes4w. Sídlo banky se nachází na adrese Komerční banka, a.s., Na Příkopě 33 čp. 969, 114 07 Praha 1, P.O. BOX 839. IČ Komerční banky je 45317054.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku