PRONTO půjčka online | prontopujcka.cz | VímVíc.cz

PRONTO půjčka

 • Půjčka na cokoliv od částky 10.000 Kč do 100.000 Kč
 • Žádné skryté poplatky
 • Možnost předčasného splacení
 • Měsíční splátka je po celou dobu splácení stejná
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od – do 10 000 Kč – 100 000 Kč
Splatnost od – do 12 – 48 měsíců
Úrok od 26,84 %
RPSN od 62,63 %

Výhody půjčky:

 • Nebankovní půjčka na cokoliv
 • Bez poplatku za vyřízení a vedení půjčky
 • Měsíční splátka je po celou dobu splácení stejná
 • Nezávazná žádost zcela zdarma
 • Bez nutnosti ručitele a zástavy
 • Předčasné splacení bez poplatků

Reprezentativní příklad:

„Karel F. si vzal PRONTO půjčku ve výši 30.000 Kč. Měsíčně bude splácet 1.995 Kč po dobu 24 měsíců (2 roky). Za těchto podmínek činí RPSN 62,63 %. Karel celkově zaplatil částku 47.880 Kč."

Podmínky půjčky:

 • Dva doklady totožnosti
 • Trvalý pobyt na území ČR
 • Prokazatelný příjem
 • Doklady k doložení příjmu
 • Vlastnictví e-mailu, telefonu a bankovního účtu
 • Klient není v exekučním ani insolvenčním řízení

PRONTO CREDIT, s.r.o.

Společnost PRONTO CREDIT s.r.o. byla založena v roce 2007 za účelem půjčení peněz. PRONTO CREDIT se specializuje především na krátkodobé půjčky do výše 50.000 Kč, klienti si však mohou půjčit i 100.000 Kč se splatností až 4 roky. Nejnižšího úroku u PRONTO CREDIT s.r.o. dosáhne klient u půjčky s dobou splatnosti do jednoho roku. S delší splatností se zvyšují i náklady na půjčení peněz. Maximální výše RPSN je 352 %.

Největší zprostředkovatelé a zároveň srovnávače více druhů půjček jsou například Chytrá půjčka na webu pujcka.cz od provozovatele Elephant Orchestra, s.r.o., anebo Hyperpůjčka či Malá Hyperpůjčka od společnosti Bezvafinance (projekt Hyperfinance). Jak Hyperpůjčka, tak pujcka.cz jsou pouze zprostředkovatelé úvěrů. Další kontakt probíhá již mezi klientem a poskytovatelem daného úvěru.

PRONTO půjčka: Dlouhodobá nebankovní půjčka na cokoliv

PRONTO půjčka se řadí mezi dlouhodobě nejlepší společnosti poskytující nebankovní půjčky ihned. Půjčení peněz je poskytováno ve výši od 10.000 Kč do 100.000 Kč. PRONTO jsou půjčky na cokoliv, klienti mohou využít finance dle vlastního uvážení. Splácení je u dlouhodobé nebankovní půjčky PRONTO možné měsíčně, doba splácení se pohybuje od 12 měsíců až po 4 roky (48 měsíců).

Klient nemusí splácet po 7 či 14 dnech celou částku spolu s poplatkem jako u jiných společností, ale pouze měsíční splátku, která je po celou dobu splácení stejná. Konkrétní dobu splácení si určuje klient dle svých možností a potřeb, PRONTO půjčka je flexibilní. U PRONTO CREDIT se dá sjednat dlouhodobá PRONTO půjčka online.

Výplata finančních prostředků probíhá na bankovní účet žadatele. Jedná se o bezúčelové půjčení peněz, klient tedy nemusí prokazovat poskytovateli půjčky účel, na který využije finanční prostředky. PRONTO půjčka zkušenosti a recenze tuto možnost hodnotí velmi kladně. PRONTO půjčka je poskytována i klientům se zápisem v registru dlužníků, svědčí-li tento zápis o klientově dobré platební morálce a má-li klient dostatečně vysoký měsíční příjem. Žadatel o PRONTO půjčku nesmí být v exekuci nebo v insolvenci.

Jak na sjednání PRONTO půjčky

PRONTO půjčka žádost je podávána klientem online prostřednictvím internetového formuláře. Klient vyplní své požadavky na půjčku a sdělí poskytovateli kolik potřebuje půjčit a jak dlouho bude splácet půjčku v závislosti na finančních možnostech. PRONTO půjčka je flexibilní. V online formuláři klient vyplní své kontaktní údaje, aby ho poskytovatel půjčky mohl dále kontaktovat s nabídkou konkrétního produktu.

Žádosti o PRONTO půjčku jsou přijímány 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Ale schvalování PRONTO půjčky žádostí a převody finančních prostředků jsou prováděny pouze v pracovních dnech od 9 do 17 hodin. Podmínky pro získání PRONTO půjčky jsou trvalý pobyt na území České republiky, prokazatelný příjem, vlastnictví bankovního účtu, e-mailu a mobilního telefonu. Proti žadateli o půjčku nesmí být vedeno exekuční řízení nebo podán návrh na zahájení insolvenčního řízení. Klient dále předkládá 2 doklady totožnosti a doklady k doložení příjmu.

Chci použít úvěrovou kalkulačku

V případě, že bude PRONTO půjčka klientovi úspěšně schválena, PRONTO CREDIT s.r.o. klienta kontaktuje a bude vyhotovena smlouva. I v případě nesplnění podmínek obdrží klient SMS zprávu o této skutečnosti. Smlouvu zasílá PRONTO CREDIT s.r.o. klientům poštou nebo e-mailem. Peníze jsou klientovi zaslány na bankovní účet ihned po podepsání smlouvy, do 24 hodin. Informaci o převodu peněz na účet klient obdrží pomocí SMS zprávy a e-mailu.

PRONTO půjčka kalkulačka

V případě, že je klientovou volbou PRONTO půjčka, kalkulačka mu dobře poslouží při volbě výše měsíčních splátek a doby splácení. Úvěrová kalkulačka slouží klientům ke správnému vyhodnocení konkrétního druhu půjčky, který si přejí sjednat. Úvěrová kalkulačka je online nástroj dostupný buď na webové stránce poskytovatele půjček, anebo na různých webových portálek. Online kalkulačky pracující s několika různými poskytovateli půjček nabídnou více možností než jedna PRONTO půjčka kalkulačka.

PRONTO půjčka se splácí bankovním převodem z běžného účtu klienta. Splátkový kalendář obsahuje veškeré údaje potřebné ke splácení PRONTO půjčky. Klient je oprávněn kdykoliv předčasně splatit úvěr. Je-li úvěr splacen předčasně, má věřitel právo na náhradu účelně vynaložených nákladů, které mu vznikly v souvislosti s předčasným splacením úvěru.

Tyto náklady činí 1 % z předčasně splacené části celkové výše úvěru, přesahuje-li doba mezi předčasným splacením a sjednaným koncem úvěru 1 rok. Není-li tato doba delší než 1 rok, náklady činí 0,5 % z předčasně splacené části celkové výše PRONTO půjčky. Výše náhrady nákladů zároveň nesmí přesáhnout částku úroku, kterou by klient zaplatil za dobu od předčasného splacení do skončení úvěru.

Důsledky nesplácení úvěru

Má-li klient potíže se splácením své PRONTO půjčky, měl by co nejdříve kontaktovat telefonicky poskytovatele půjčky. Pokusí se nalézt společné řešení. Společnost se může s klientem dohodnout na individuálním splátkovém kalendáři, kde bude výše měsíční splátky v přijatelné výši. PRONTO CREDIT pomůže předejít zbytečným sankcím a nepříjemnostem s ještě větším dluhem.

V případě neuhrazení závazku a klientovou nečinností řešit situaci, je PRONTO CREDIT oprávněna postoupit půjčku vymáhací agentuře, která může v krajním případě vymáhat pohledávku exekucí. Nereagování na upomínky společnosti a telefonáty není žádným řešením situace. Klient by měl proto kontaktovat klientský servis společnosti co nejdříve a sdělit své potíže s platbami.

Jaké výhody přináší PRONTO půjčka?

PRONTO půjčka přináší klientům hned několik výhod. Velkou výhodou, kterou má tato nebankovní dlouhodobá půjčka, je například rychlé sjednání půjčky. Klientova žádost je poskytovatelem půjčky posouzena velmi rychle. Schvalování žádostí o půjčky trvá obvykle do 60 minut od odeslání žádosti. Ihned po schválení a podpisu smlouvy zasílá PRONTO CREDIT s.r.o. finanční prostředky.

Převod peněz může trvat až 24 hodin. Převody finančních prostředků jsou prováděny pouze v pracovních dnech od 9 do 17 hodin. Klient přesto nemusí navštívit žádnou pobočku, vše probíhá kompletně online. PRONTO se řadí mezi nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí. Klient může při řádném splácení požádat o další půjčku. Žádost o ni bude znovu posouzena.

Přihlášení do klientské zóny

Jakmlie klient provede PRONTO půjčku přihlášení do zóny uživatele „Můj účet“, najde v sekci „Moje půjčky“ bilanci k aktuálnímu dni, žádosti o půjčku a platby. PRONTO půjčka přihlášení nabízí také podrobný přehled splátek, a splátkový kalendář. PRONTO CREDIT využívá nejmodernějších technologií na ochranu osobních údajů klientů. Údaje klientů jsou v bezpečí díky šifrovanému spojení. Další výhodou jsou měsíční splátky.

Klient nemusí splatit půjčku jednorázově, splácení je možné rozdělit po menších částkách do delšího časového úseku. Půjčku je také možné splatit předčasně bez poplatků a sankcí. PRONTO půjčka je sjednávána online bez nutnosti zástavy a ručitele. Klient nemusí dokládat výši svého majetku.

Dlouhodobá půjčka online

PRONTO půjčka je dlouhodobá online půjčka, což znamená, že k jejímu sjednání není nutné navštívit pobočku PRONTO CREDIT s.r.o. PRONTO dlouhodobá půjčka online je sjednána prostřednictvím internetového formuláře. Sjednání dlouhodobé půjčky je díky online formuláři rychlé a jednoduché. 

Dlouhodobá půjčka bez ručení

Dlouhodobá půjčka bez ručení umožňuje klientům získat půjčku bez toho, že by jim za splácení půjčky ručila další osoba. Pro některé klienty je obtížné sehnat důvěryhodnou osobu, která by při sjednání jejich půjčky vystupovala jako ručitel. Dlouhodobá půjčka bez ručení pro ně může být řešením.

Dlouhodobá půjčka bez zástavy

PRONTO půjčka je také dlouhodobá půjčka bez zástavy. To znamená, že je klientovi půjčka poskytnuta bez toho, aniž by musel při sjednání ručit svým majetkem. Dlouhodobá půjčka bez zástavy je řešením pro klienty, kteří nemají majetek, jímž by mohli ručit. PRONTO půjčka zástavu nevyžaduje a je dostupná širší škále klientů.

PRONTO půjčka recenze a hodnocení firem

PRONTO půjčka je již poměrně oblíbeným produktem. Ke sjednání této dlouhodobé půjčky se rozhodlo mnoho zákazníků a někteří z nich se podělili o své zkušenosti na internetu. PRONTO půjčka recenze jsou k nalezení na diskuzních fórech a dalších webech. Stačí do internetového vyhledávače zadat spojení jako „PRONTO půjčka diskuze” nebo „PRONTO půjčka recenze”. Někteří klienti si rádi přečtou hodnocení firem či konkrétního produktu. Pronto půjčka zkušenosti mohou pomoci v rozhodování, je však důležité hledat nezávislé recenze a názory. 

PRONTO CREDIT kontakt

Potřebuje-li klient kontaktovat společnost PRONTO CREDIT, má několik možností. PRONTO CREDIT kontakt zveřejňuje na svých webových stránkách www.prontopujcka.cz. Klienti mohou kontaktovat PRONTO CREDIT e-mailem na info@prontopujcka.cz, telefonicky na čísle +420 778 000 002. Klientský servis je dostupný ve všední dny od 9 do 17 hodin. Sídlo společnosti se nachází na adrese PRONTO CREDIT s.r.o., Rybná 716/24, 110 00 Praha 1 – Staré Město. IČ společnosti je 275 25 210.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku