PRONTO CREDIT - dlouhodobá půjčka | VímVíc.cz

PRONTO CREDIT - dlouhodobá půjčka

 • Půjčka od 10 000 do 100 000 Kč
 • Možnost odečtení nezaplacených úroků při předčasném splacení
 • Doba splatnosti až 48 měsíců
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od - do 10 000 Kč - 100 000 Kč
Splatnost od - do 12 - 48 měsíců
Úrok od 26,84 %
RPSN od 66,62 %

Výhody půjčky:

 • Bezúčelová půjčka na cokoliv
 • Bez poplatku za vyřízení a vedení půjčky
 • Sjednání online do 48 hodin
 • Bez nutnosti ručitele a zástavy
 • Předčasné splacení bez poplatků

Reprezentativní příklad:

Karel F. si vzal PRONTO půjčku ve výši 30 000 Kč. Měsíčně bude splácet 1 995 Kč, po dobu 24 měsíců. Za těchto podmínek činí RPSN 62,63 %. Celkově Karel zaplatí 47 880 Kč. Doba splácení je u PRONTO půjčky možná od 12 do 48 měsíců, RPSN dosahuje maximálně 352 %.

Podmínky půjčky:

 • Bydliště na území ČR
 • Potvrzení o pravidelném příjmu
 • Vlastnictví e-mailu, telefonu a bankovního účtu
 • Klient není v exekučním ani insolvenčním řízení

Společnost PRONTO CREDIT s.r.o. byla založena v roce 2007 za účelem poskytování půjček. Specializuje se především na krátkodobé půjčky do 50 000 Kč, klienti si však mohou půjčit i 100 000 Kč se splatností až 4 roky. Nejnižšího úroku u PRONTO CREDIT s.r.o. dosáhne klient u půjčky s dobou splatnosti do jednoho roku. S delší splatností se zvyšují i náklady na půjčku.

PRONTO půjčka je nebankovní dlouhodobá půjčka

PRONTO půjčka je nebankovní dlouhodobá půjčka poskytovaná ve výši 10 000 až 100 000 Kč. Splácení je u PRONTO dlouhodobé půjčky možné měsíčně, doba splácení se pohybuje od 12 měsíců až po 4 roky. Konkrétní dobu splácení si určuje klient dle svých možností a potřeb.

Sjednání PRONTO dlouhodobé půjčky je možné online a výplata finančních prostředků probíhá na bankovní účet žadatele. Jedná se o bezúčelovou půjčku, klient tedy nemusí prokazovat poskytovateli půjčky účel, na který finanční prostředky využil. PRONTO půjčka je poskytována i klientům se zápisem v registru dlužníků, svědčí-li tento zápis o klientově dobré platební morálce a má-li klient dostatečně vysoký měsíční příjem.

PRONTO půjčka – Jak na sjednání?

Žádost o PRONTO půjčku je klientem podávána online prostřednictvím internetového formuláře. Klient vyplní své požadavky na půjčku a sdělí poskytovateli kolik potřebuje půjčit a jak dlouho bude půjčku splácet v závislosti na finančních možnostech. 

Ve formuláři také klient vyplní své kontaktní údaje, aby ho poskytovatel půjčky mohl dále kontaktovat s nabídkou konkrétního produktu. V případě, že bude PRONTO půjčka klientovi úspěšně schválena, PRONTO CREDIT s.r.o. klienta kontaktuje a bude vyhotovena smlouva. Smlouvu zasílá PRONTO CREDIT s.r.o. klientům poštou nebo prostřednictvím kurýra. Peníze jsou klientovi zaslány na bankovní účet ihned po podepsání smlouvy.

PRONTO půjčka kalkulačka

V případě, že je klientovou volbou PRONTO půjčka, kalkulačka mu dobře poslouží při volbě výše měsíčních splátek a doby splácení. Úvěrová online kalkulačka slouží klientům ke správnému vyhodnocení konkrétního druhu půjčky, který si přejí sjednat.

Jaké výhody přináší PRONTO půjčka?

PRONTO půjčka přináší klientům hned několik výhod. Velkou výhodou, kterou má tato nebankovní dlouhodobá půjčka, je například rychlé sjednání půjčky. Klientova žádost je poskytovatelem půjčky posouzena velmi rychle a ihned po schválení a podpisu smlouvy zasílá PRONTO CREDIT s.r.o. také finanční prostředky.

Další výhodou jsou měsíční splátky. Klient nemusí půjčku splatit jednorázově, splácení je možné si rozdělit po menších částkách do delšího časového úseku. Půjčku je také možné splatit předčasně bez poplatků a sankcí. PRONTO půjčka je sjednávána online bez nutnosti zástavy a ručitele.

Dlouhodobá půjčka online

PRONTO půjčka je dlouhodobá půjčka online, což znamená, že k jejímu sjednání není nutné navštívit pobočku PRONTO CREDIT s.r.o. PRONTO dlouhodobá půjčka online je sjednána prostřednictvím internetového formuláře. Sjednání dlouhodobé půjčky je díky online formuláři rychlé a jednoduché. 

Dlouhodobá půjčka bez ručení

Dlouhodobá půjčka bez ručení umožňuje klientům získat půjčku bez toho, že by jim za splácení půjčky ručila další osoba. Pro některé klienty je obtížné sehnat důvěryhodnou osobu, která by při sjednání jejich půjčky vystupovala jako ručitel. Dlouhodobá půjčka bez ručení pro ně může být řešením.

Dlouhodobá půjčka bez zástavy

PRONTO půjčka je také dlouhodobá půjčka bez zástavy. To znamená, že je půjčka klientovi poskytnuta bez toho, aniž by musel při jejím sjednání ručit svým majetkem. Dlouhodobá půjčka bez zástavy je řešením pro klienty, kteří nemají majetek, jímž by mohli ručit. PRONTO půjčka zástavu nevyžaduje a je tak dostupná širší škále klientů.

PRONTO půjčka recenze

PRONTO půjčka je již poměrně oblíbeným produktem. Ke sjednání této dlouhodobé půjčky se rozhodlo mnoho zákazníků a někteří z nich se podělili o své zkušenosti na internetu. PRONTO půjčka recenze jsou k nalezení na mnohých diskuzních fórech a dalších webech. Stačí do internetového vyhledávače zadat spojení jako “pronto půjčka diskuze”, “pronto půjčka recenze” nebo “pronto půjčka zkušenosti”. 

PRONTO CREDIT kontakt

Potřebuje-li klient společnost PRONTO CREDIT kontaktovat, má hned několik možností, jak na to. PRONTO CREDIT kontakt zveřejňuje na svých webových stránkách www.prontopujcka.cz. Klienti mohou PRONTO CREDIT kontaktovat e-mailem na info@prontopujcka.cz, telefonicky na čísle 277 000 340 nebo na bezplatné telefonní lince 778 000 002.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku