Hello bank! půjčka | VímVíc.cz

Hello bank! půjčka

 • Půjčky a úvěry pro každého a na cokoliv do 1 000 000 korun.
 • Bez poplatků za sjednání a vedení půjčky.
 • Předčasné splacení zdarma.
 • Jednoduché sjednání online.
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od - do 20 000 Kč - 1 000 000 Kč
Splatnost od - do 6 - 120 měsíců
Úrok od 4.69 %
RPSN od 4.69 %

Výhody půjčky:

 • Sjednání online a peníze do 24 hodin na účtu.
 • Bezúčelová půjčka do 1 milionu korun.
 • Snížení splátek díky době splácení až 120 měsíců.
 • Za vedení a sjednání půjčky nic neplatíte.
 • Zdarma předčasné splácení.

Reprezentativní příklad:

"Karel F. si u Hello bank! půjčil 500 000 korun a dobu splácení si určil 108 měsíců (9 let). V takovém případě platí měsíčně 6 250 korun. Úroková sazba činí 6,99%, RPSN 7,18%. Karel F. celkově zaplatí 675 000 korun."

Podmínky půjčky:

 • Plnoletost.
 • Dva doklady totožnosti - OP + jeden další.
 • Doklad o příjmu/Výpis z účtu.
 • Žadatel nesmí být v exekuci či insolvenci.

Firma Hello bank! má poměrně zajímavou historii. Firma byla založena v roce 1996 ještě pod starým názvem Cetelem a byla nebankovní společností. Svůj záběr postupně rozšiřovala, až v roce 2015 získala bankovní licenci a od roku 2017 funguje pod aktuálním názvem Hello bank! a nabízí běžné i spořící účty a další bankovní služby, jako konsolidaci půjček, speciální půjčku na auto či pojištění.

Hello bank! půjčka

U Hello bank! si můžete půjčit od 20 000 korun do 1 milionu korun bez udání důvodu půjčky. Doba splácení se pohybuje mezi 6 a 108 měsíci. Úvěry jsou nabízeny od roční úrokové sazby 5,39%. Za vedení půjčky a její sjednání nic neplatíte. Stejně tak není zpoplatněné předčasné splacení úvěru, či mimořádné splátky. Nízkých splátek můžete dosáhnout i díky delší době splácení, která může být až 120 měsíců.

Jak získám půjčku u Hello bank!?

Velice jednoduše. Půjčku zařídíte online na webových stránkách Hello bank!. Na kalkulačce Hello bank! si zvolíte obnos, který si chcete půjčit a následně vyberete dobu splácení. Automaticky se vám ukáže, jaké měsíční částky budete muset za poskytnutí úvěry platit i roční úroková sazba a RPSN. Pokud vám vyhovuje osobní kontakt, můžete Hello bank! navštívit na jakékoliv z poboček, kde můžete půjčku sjednat.

Pojištění Hello bank!

Ke každému úvěru se můžete u Hello bank! pojistit. Pojištění schopnosti splácet vám dá jistotu, že i v případě nenadálých životních situací, jako dlouhodobá pracovní neschopnost či ztráta zaměstnání, vám nezabrání v tom úvěr splatit. Můžete se nechat pojistit proti zneužití platební karty nebo pojistit vaše výdaje tak, abyste se při náhlých životních událostech nemuseli bát, že zůstanete bez peněz.

Hello bank! recenze

Výhodou Hello bank! je maximální výše bezúčelové půjčky až jeden milion korun, čímž konkuruje jiným společnostem. Jako je tomu v dnešní době pravidlem, i zde si můžete půjčku vyřídit v poklidu z domova. Vyniká také delší dobou splácení, až 108 měsíců, díky čemuž můžou být finální splátky měsíčně nižší.

Hello bank! kontakt

Hello bank! můžete navštívit na některé z jejich poboček, které najdete v několika městech po České republice. Kompletní seznam najdete na jejich webových stránkách. Kontaktovat můžete také zákaznickou linku na čísle 257 080 080 nebo využít dotazníkového formuláře na webových stránkách Hello bank!.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku