Hello bank půjčka online | VímVíc.cz

Hello bank půjčka

 • Půjčka na cokoliv až do výše 1.000.000 Kč
 • Bez poplatků za sjednání a vedení půjčky
 • Online doplacení půjčky je zdarma
 • Jednoduché sjednání kompletně online
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od - do 20 000 Kč - 1 000 000 Kč
Splatnost od - do 6 - 120 měsíců
Úrok od 6,99 %
RPSN od 8,35 %

Výhody půjčky:

 • Jednoduché sjednání kompletně online
 • Peníze do 24 hodin na účtu
 • Bezúčelová půjčka do výše 1 milionu korun
 • Nízké splátky díky dlouhé době splácení
 • Bez poplatků za vedení a sjednání půjčky
 • Online doplacení půjčky je zdarma
 • Nabídka na míru s konečným garantovaným úrokem

Reprezentativní příklad:

,,Karel F. si půjčil u Hello bank! 500.000 Kč a dobu splácení si určil 108 měsíců (9 let). Půjčku sjednal bez pojištění. V takovém případě platí měsíčně 7.036 Kč. Úroková sazba činí 9,99 % a RPSN 10,54 %. Karel F. celkově zaplatil 759.888 Kč."

Podmínky půjčky:

 • Věk 18 let
 • Dva doklady totožnosti
 • Potvrzení o příjmu
 • Výpis z bankovního účtu
 • Žadatel nesmí být v exekuci či insolvenci

Společnost Hello bank! má poměrně zajímavou historii. Hello bank! byla založena v roce 1996 ještě pod starým názvem Cetelem a byla nebankovní společností. Svůj záběr postupně rozšiřovala a v roce 2015 získala bankovní licenci, což ještě zvyšuje hodnocení banky. Od roku 2017 funguje pod aktuálním názvem Hello bank!. Hello bank spořící účet, běžný účet a další bankovní služby patří k běžné nabídce banky. Před sjednáním je vhodné prohlédnout spořicí účty srovnání. Dále je možné uzavřít smlouvu například na konsolidaci půjček, speciální půjčku na auto či pojištění. Hello bank! má 1 800 prodejních míst a působí v 6 zemích.

Hello bank půjčka

Hello bank půjčka online je poskytována ve výši od 20.000 Kč do 1.000.000 Kč bez udání účelu půjčky. Doba splácení se u půjčení peněz pohybuje mezi 6 a 120 měsíci. Půjčka Hello bank.cz je nabízena s roční úrokovou sazbou od 6,99 %. Půjčka Hello bank je bez poplatků za vedení půjčky a za sjednání.

Stejně tak není u půjček Hello bank zpoplatněné předčasné splacení úvěru či mimořádné splátky. Hello bank schválení půjčky probíhá poměrně rychle a vyřízení je kompletně online. Nízkých splátek je možné dosáhnout i díky delší době splácení, která může být až 10 let.

Hello bank! nabízí nový produkt půjčení peněz s názvem Hello EKO půjčka ihned, která se nabízí s garantovaným úrokem 6,5 % pro všechny. Půjčka online je určená zejména na úsporné bydlení a dá se chytře zkombinovat se státní dotací z programu Nová Zelená úsporám 2021+. Klient si může půjčit například na tepelné čerpadlo, solární panely, zateplení domu. Může si koupit i elektromobil či plug-in hybrid vůz. Hlavní přednosti půjček Hello bank.cz jsou:

 • Nulové poplatky za vyřízení, vedení a předčasné splacení půjčky
 • Kompletní sjednání půjčky online – Bez nutnosti návštěvy Hello bank pobočky
 • Půjčka ihned s úrokem začínajícím na 6,99 % ročně
 • Nízké splátky díky délce splácení až 120 měsíců
 • Doložené doklady – K žádosti stačí 2 doklady, potvrzení o příjmu a výpis z bankovního účtu

Další oblíbený produkt je Hello bank spořící účet, který nabízí zhodnocení 4,5 % ročně do vkladu ve výši 300.000 Kč. Hello bank spořící účet je bez zbytečných podmínek a poplatků. Peníze na Hello bank spořicím účtu může klient přesouvat bez čekání. Přesto je před sjednáním spoření dobré podívat se na spořicí účty srovnání.

Hello bank půjčka: Kalkulačka a online sjednání

Půjčka Hello bank se sjednává online prostřednictvím internetového formuláře. Sjednání půjček Hello bank je velmi snadné. Stačí zvolit v internetové kalkulačce částku, na kterou má být Hello bank půjčka sjednána a následně vybrat dobu splácení. Úvěrová kalkulačka automaticky vygeneruje výši měsíčních splátek i roční úrokovou sazbu a RPSN.

Klient díky tomu zjistí případnou výši splátky ještě před Hello bank schválením půjčky. V případě, že klientovi vyhovuje osobní kontakt, může navštívit Hello bank! na jakékoliv z poboček, Hello bank úvěr může být sjednán i osobně. Možnosti sjednání půjček Hello bank jsou následující:

 • Sjednání Hello bank půjčky online
 • Sjednání Hello bank půjčky na Hello bank pobočce
 • Sjednání Hello bank půjčky po telefonu

Jaké doklady jsou potřeba k získání Hello bank půjčky

Hello bank! se svým klientům snaží maximálně zjednodušit podmínky, jež jsou při sjednání půjček Hello bank vyžadovány. Proto je možné vše zprocesovat online, bez nutnosti návštěvy Hello bank pobočky. Doklady je možné naskenovat a fotky vložit rovnou do online žádosti. Před samotným sjednáním půjčky doporučujeme ověřit platnost občanského průkazu. Klient může vyfotit OP klidně i mobilem, důležitá je hlavně čitelnost údajů. Klienti zasílají tyto doklady:

 • Občanský průkaz, ideálně scan z obou stran
 • Druhý doklad totožnosti (cestovní pas, řidičský průkaz, zbrojní průkaz nebo rodný list) opět scan z obou stran
 • Výpis z běžného účtu nebo doklad o příjmu

Na webových stránkách banky hellobank.cz je vpravo nahoře Hello bank přihlášení do internetového bankovnictví. Hello bank přihlášení probíhá standardně přes přihlašovací jméno a heslo. Pokud klient provede Hello bank přihlášení, automaticky s tím souhlasí s Prohlášením k využívání služeb internetového bankovnictví a způsobu sjednávání smluv.

Pojištění Hello bank!

Ke každému úvěru se může klient u Hello bank! pojistit. Druhů pojištění je více. Pojištění schopnosti splácet dává klientům jistotu, že zvládnou splácet úvěr i v případě nenadálé situace – pracovní neschopnost, ošetřování člena rodiny, ztráta zaměstnání, invalidity II. a III. stupně a úmrtí.

Pojištění schopnosti splácet lze zřídit zároveň s vyřízením půjčky, není nutné vyplňovat speciální zdravotní dotazník, ani samostatně platit pojistné. Úhrada za pojištění bude automaticky zahrnuta ve splátce úvěru a každý měsíc odvedena pojišťovně. Klient si může vybrat z těchto souborů pojištění:

 • SOUBOR STANDARD: Pojištění pro případ pracovní neschopnosti, invalidity II. nebo III. stupně a úmrtí. Cena pojištění je 7,50 % z měsíční splátky půjčky.
 • SOUBOR STANDARD+: Pojištění pro případ pracovní neschopnosti (krytí měsíční splátky + výše splátky na účet klienta – maximálně 5.000 Kč /měsíčně), invalidity II. či III. stupně a úmrtí. Cena pojištění je 9,90 % z měsíční splátky půjčky.
 • SOUBOR MASTER: Pojištění pro případ ztráty zaměstnání, pracovní neschopnosti, ošetřování člena rodiny, invalidity II. nebo III. stupně a úmrtí. Cena pojištění je 9,80 % z měsíční splátky půjčky.
 • SOUBOR MASTER+: Pojištění pro případ pracovní neschopnosti (krytí měsíční splátky + výše splátky na účet klienta – maximálně 5.000 Kč měsíčně), ztráty zaměstnání, ošetřovného, invalidity II. či III. stupně a úmrtí. Cena pojištění je 12,90 % z měsíční splátkypůjčky.

Konsolidace půjček Hello bank

Hello bank úvěr je spojený s možností konsolidace půjček. Všechny klientovy půjčky banka sloučí do jedné výhodnější splátky s úroky od 6,99 % p.a. Hello bank! sníží úrok klientovi, výši měsíční splátky a délku splácení. Konsolidace půjček Hello bank pro klienta znamená mnoho výhod:

 • Sloučení půjček a karet až do výše 1.000.000 Kč
 • Kompletní převedení půjčky online
 • Nastavení konsolidace podle potřeb klienta (výše měsíční splátky, délka splácení)
 • Konsolidace kreditních karet i kontokorentů
 • Možnost předčasného splacení kdykoliv, bez poplatků

Hello bank převedení půjčky také umožňuje, aby si klient vypůjčil peníze navíc. Ty se poté započítají do celkové splácené částky. Nastavení celé konsolidace je na klientovi. Délka splácení může být 6 až 120 měsíců

Konsolidace od jiných poskytovatelů, například Home Credit konsolidace, nabízí odlišné podmínky. Pro srovnání kreditních karet je také porovnání produktů. Srovnání kreditních karet zabrání nevhodnému výběru karty a případnému konsolidování kreditních karet.

Hello bank půjčka recenze a Hello bank recenze

Velkou výhodou, jež poskytuje Hello bank půjčka svým klientům, je maximální výše bezúčelové půjčky až 1.000.000 Kč, čímž konkuruje jiným společnostem. V hodnocení a diskuzích se objevuje jako kladně hodnocená možnost skenování dokladů totožnosti. Vždy je vhodné dopředu zkontrolovat platnost občanského průkazu. Jak je dnes už standardem, i Hello bank půjčka nabízí možnost sjednání kompletně online.

Půjčka Hello bank vyniká také delší dobou splácení, díky čemuž mohou být měsíční splátky nižší. Klienti si chválí také mobilní aplikaci Hello bank!, díky které mohou vyřídit vše potřebné odkudkoliv. Hello bank půjčka recenze může pomoci potenciálním klientům v rozhodování se pro produkt banky. Případně obecnější Hello bank recenze napoví více o fungování banky.

Hello bank kontakt

Hello bank! má pobočky v Praze, Českém Krumlově, Brně, Zlíně a Ostravě. Jejich kompletní seznam je dostupný na webových stránkách Hello bank!. Kontaktovat je možné i zákaznickou linku na telefonním čísle +420 257 080 080. Linka je dostupná každý pracovní den od 8 do 20 hodin a o víkendech od 9 do 18 hodin. Klienti mohou využít dotazníkového formuláře na webových stránkách Hello bank! www.hellobank.cz.

Po přihlášení do internetového bankovnictví je tento formulář předvyplněný a zadání dotazu je díky tomu rychlejší. Hello bank kontakt datové schránky je hznxmz3 a IČO je 038 14 742. Sídlo společnosti se nachází na adrese BNP Paribas Personal Finance SA, odštěpný závod, Karla Engliše 5, 150 00 Praha 5.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku