Hello bank! | Práce, kariéra i volná místa | VímVíc.cz
Nejlevnější půjčka od

Hello bank!

Hello bank začala na českém trhu působit teprve před třemi lety. Původně totiž Hello bank byla Cetelem – nebankovní společnost, která byla úspěšná v poskytování úvěrů a půjček v ČR. Vše se ale změnilo v momentě, kdy společnost získala bankovní licenci. Firma je pobočkou banky BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE a změnila nejen název, ale také své služby a technologie. Nyní mimo půjček nabízí také vedení běžného či spořícího účtu!

Produkty

Název půjčky
Výše půjčky od - do
Splatnost od - do
Úrok
RPSN
 
Hello bank! půjčka Více o produktu »
Výše půjčky:  20 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost:  6 - 120 měsíců
Úrok:  od 4.69 %
RPSN:  od 4.69 %
Mám zájem
  • Půjčky a úvěry pro každého a na cokoliv do 1 000 000 korun.
  • Bez poplatků za sjednání a vedení půjčky.
  • Předčasné splacení zdarma.
  • Jednoduché sjednání online.

Hodnocení Hello bank!

Přidat hodnocení
před 9 měsíci
3.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Hello bank! na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Benefity a vyplata včas na účtu

Negativa firmy:

Chteji po nas vykony, vysledky, ale neprejde tyden co by nefungovali systemy, temer kazdy den neco nefunguje. Kdyby nas od toho meli platit xD..rivalita mezi pobockami a oddelenimi, skryta fales, ale zazemi dobry. Za ty prachy se tam totiz nikdo nehrne a tak jsou radi, ze jsou radi. Jinak to neni az tak spatny zamestnavatel. Vadi mi, ze se tam lidi neumi zdravit a ani odpovedet na pozdrav (nektery).

Doporučení pro management firmy:

Mene klientelizmu, a vic otevrenosti.

před 1 rokem
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Hello bank! na plný úvazek, do roku 2018.
Neutrální perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Benefity, pružná docházka, občas i sranda

Negativa firmy:

Manažeři absolutně, ale absolutně mimo realitu. Zdálo by se, že žijou v jiný dimenzi. To se jen tak nevidí! Bezdůvodná buzerace, nepomáhá nic, o člověka málokdy dbají. Alespoň na oddělení kde jsem pracoval. Výsledky, výsledky ...mzda na hodinu po přepočtení bez bonusů vám vyžene slzy do očí. Člověk neví, co od vás vlastně chtějí, tisíc úkol naráz a nejlépe hned. Nedoporučuji.

Doporučení pro management firmy:

Nic jen ať pokračují v tom co dělají :-D

před 1,5 rokem
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Hello bank! na plný úvazek.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Benefity, clovek ziska ostre lokty, vsude neco.

Negativa firmy:

Lpeni na blbostech a nesmyslna buzerace. Jsou vam ochotni vytmavit i to, že jste o 0,0001 setinu procenta pod planem. Manažér zastydl v 90 letech, misto toho aby resili personalni krizi(za takovy plat se tady davy nehrnou) už davno neplati rceni ze tam jsou dvere, na tvoji pozici ceka 100 dalsich; a na vratnici nikdo jen auto od České posty alebo PPL :-), oddeleni mezi sebou nespolupracuji, po mesici odemne chteli abych vedela pracovat tak jak zamestnanci co jsou tady 5 let a vice, kartac u monitoru hovoru i pred vyssimi nadrizenymi, že se clovek citi trapne.

Doporučení pro management firmy:

Probudte se do reality. Prosím.

před 1,5 rokem
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Hello bank! na plný úvazek.
Nedoporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Nefinanční benefity Hezké prostory Potenciál růstu

Negativa firmy:

Nízké mzdy Nízká možnost interního rozvoje (školení, změna pozice) Poměrně nízká kvalita liniových managerů

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (7)

Hello bank služby

Jsme novou bankovní společností a poskytujeme služby v oblasti půjček a úvěrů. Nabízíme vše, co Vás napadne. Můžete si u nás založit běžný i spořící účet, nabízíme i kreditní karty. Výhodné půjčky bez udání úvodu, nebo půjčka na auto jsou samozřejmostí, stejně jako konsolidace půjček. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a snažíme se zpřístupnit vše online, abyste si mohli vše vyřídit z pohodlí domova.

Firemní kultura Hello bank

Společnost se snaží řídit podle hesla: Spokojený zaměstnanec, spokojený zákazník. Práce musí naše zaměstnance především bavit a snažíme se v této oblasti být skutečně aktivní a nadčasový. Naši zaměstnanci mají k dispozici například relaxační místnosti, kde si mohou po náročné schůzce, nebo kdykoliv jindy odpočinout a nabrat nové síly. Zároveň podporujeme naše zaměstnance v sebevzdělávání. Součástí práce u nás jsou různé workshopy a vzdělávací kurzy, díky kterým se snažíme motivovat naše zaměstnance ke sebevzdělávání a neustálému růstu.

Co vám nabízíme?

Nabízíme Vám inspirativní prostředí, ve kterém se budete cítit příjemně. Vážíme si našich zaměstnanců a jejich práce. Snažíme se to dát najevo nadstandardními benefity. Nabízíme 28 dní dovolené, za každý odpracovaný den stravenku nebo občerstvení během dne. Samozřejmostí je, že naši zaměstnanci mají výhodnější úvěry a účty a myslíme i na pojištění.

Po práci legraci

Práce pro nás není jen 8 hodin sezení v kanceláři. Snažíme se naše zaměstnance motivovat k pohybu a jako firma podporujeme různé akce. Pokud se například rádi účastníte charitativních akcí, jako různé jsou například běhy pro dobrou věc, rádi vám dáme den volna. Chceme aby se naši kolegové neznali jen zpoza obrazovek, a proto organizujeme i společenské akce a různá sportovní klání, díky kterým je naše firemní atmosféra vždy zas o něco lepší.

Jaké hledáme lidi?

Naše řady rádi rozšíříme o lidi, které se chtějí vzdělávat, mají rádi moderní prostředí a nebojí se ozvat. Iniciativu a nápady u nás oceňujeme a odměňujeme. U nás nebudete stát na jednom místě. Nabízíme kariérní růst a možnosti sebevzdělávání. Hledáme proto lidi, kteří budou zapálení a budou se chtít podílet na nových projektech a práce pro ně nebude jen nutností, ale i zábavou.

Kde nás najdete?

Hello bank operuje především online a můžete nás kontaktovat jak telefonicky, tak i pomocí emailu. Sídlo má naše firma v Praze, kde nás také můžete osobně navštívit buď na Zličíně nebo na Černém mostě. Další pobočky máme v Brně, Ostravě a naši pobočku najdete také ve Frýdku-Místku.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Karla Engliše 5, 150 00 Praha

Velikost firmy:

500-1.000 zaměstnanců

IČ:

03814742

Založení / Zapsání do OR*:

20. 2. 2015

Právní forma:

Odštěpný závod zahraniční právnické osoby