Hello bank! | Práce, kariéra i volná místa | VímVíc.cz
Pojištění na vše od ČSOB

Hello bank!

Hello bank! začala na českém trhu působit teprve před třemi lety. Původně totiž Hello bank! byla Cetelem – nebankovní společnost, která byla úspěšná v poskytování úvěrů a půjček v ČR. Vše se ale změnilo v momentě, kdy společnost získala bankovní licenci. Firma je pobočkou banky BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE a změnila nejen název, ale také své služby a technologie. Nyní mimo půjček nabízí také vedení běžného či spořicího účtu!

Produkty

Název půjčky
Výše půjčky od - do
Splatnost od - do
Úrok
RPSN
 
Konsolidace půjček Hello bank Více o produktu »
Výše půjčky 
20 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost 
6 - 120 měsíců
Úrok 
od 6,99 %
RPSN 
od 7,11 %
Mám zájem
  • Konsolidace půjček různých druhů úvěrů
  • Rychlé sjednání online
  • Konsolidace úvěru až do výše 1.000.000 Kč
  • Mimořádné splátky a předčasné splacení zdarma
  • Možnost navýšení konsolidace o půjčku Hello bank
Hello bank půjčka Více o produktu »
Výše půjčky 
20 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost 
6 - 120 měsíců
Úrok 
od 6,99 %
RPSN 
od 8,35 %
Mám zájem
  • Půjčka na cokoliv až do výše 1.000.000 Kč
  • Bez poplatků za sjednání a vedení půjčky
  • Online doplacení půjčky je zdarma
  • Jednoduché sjednání kompletně online
Název spořícího účtu
Karta k účtu?
Úrok
 

Hodnocení Hello bank!

Přidat hodnocení
před 2,5 roky
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Hello bank! na plný úvazek, do roku 2017.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Jako Hellobank má potenciál na to být fakt dobrá banka jenom by tam měli trochu vyměnit management (to už se vlastně stalo). Můj názor je když na IT tak do Hellobank. Jedním slovem skvělý kolektiv a IT department na to jak to tam ti frantíci pohnojily tak opravdu palec nahoru každý IT zaměstnanec co tam vydržel je hrdina a borec. Pro nováčky doporučuji. Co se týče ostatních oddělení tak nic moc málo peněz a buzerace.

Negativa firmy:

No vlastně skoro nic až na některý management jinak dobrý (na IT).

před 3,5 roky
3.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Hello bank! na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Benefity a vyplata včas na účtu

Negativa firmy:

Chteji po nas vykony, vysledky, ale neprejde tyden co by nefungovali systemy, temer kazdy den neco nefunguje. Kdyby nas od toho meli platit xD..rivalita mezi pobockami a oddelenimi, skryta fales, ale zazemi dobry. Za ty prachy se tam totiz nikdo nehrne a tak jsou radi, ze jsou radi. Jinak to neni az tak spatny zamestnavatel. Vadi mi, ze se tam lidi neumi zdravit a ani odpovedet na pozdrav (nektery).

Doporučení pro management firmy:

Mene klientelizmu, a vic otevrenosti.

před 4 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Hello bank! na plný úvazek, do roku 2018.
Neutrální perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Benefity, pružná docházka, občas i sranda

Negativa firmy:

Manažeři absolutně, ale absolutně mimo realitu. Zdálo by se, že žijou v jiný dimenzi. To se jen tak nevidí! Bezdůvodná buzerace, nepomáhá nic, o člověka málokdy dbají. Alespoň na oddělení kde jsem pracoval. Výsledky, výsledky ...mzda na hodinu po přepočtení bez bonusů vám vyžene slzy do očí. Člověk neví, co od vás vlastně chtějí, tisíc úkol naráz a nejlépe hned. Nedoporučuji.

Doporučení pro management firmy:

Nic jen ať pokračují v tom co dělají :-D

před 4 roky
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Hello bank! na plný úvazek.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Benefity, clovek ziska ostre lokty, vsude neco.

Negativa firmy:

Lpeni na blbostech a nesmyslna buzerace. Jsou vam ochotni vytmavit i to, že jste o 0,0001 setinu procenta pod planem. Manažér zastydl v 90 letech, misto toho aby resili personalni krizi(za takovy plat se tady davy nehrnou) už davno neplati rceni ze tam jsou dvere, na tvoji pozici ceka 100 dalsich; a na vratnici nikdo jen auto od České posty alebo PPL :-), oddeleni mezi sebou nespolupracuji, po mesici odemne chteli abych vedela pracovat tak jak zamestnanci co jsou tady 5 let a vice, kartac u monitoru hovoru i pred vyssimi nadrizenymi, že se clovek citi trapne.

Doporučení pro management firmy:

Probudte se do reality. Prosím.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (8)

Hello bank! služby

Hello bank! je novou bankovní společností a poskytuje služby v oblasti půjček a úvěrů. Nabízí vše, co klienta napadne. Klient si může založit běžný i spořicí účet, nabízí také kreditní karty. Výhodné půjčky bez udání úvodu, nebo půjčka na auto jsou samozřejmostí, stejně jako konsolidace půjček. Ke každému klientovi přistupují individuálně a snaží se zpřístupnit vše online, aby bylo vše možné vyřídit z pohodlí domova.

V současnosti je velmi oblíbená Hello půjčka, kterou je možné sjednat online z pohodlí domova bez nutnosti návštěvy pobočky. Hello bank! nabízí půjčku ve výši 20 000 Kč až 1 000 000 a klient za sjednání a vedení úvěru nic nezaplatí.

Firemní kultura Hello bank!

Společnost se snaží řídit podle hesla: Spokojený zaměstnanec, spokojený zákazník. Práce musí zaměstnance Hello bank! především bavit a snaží se v této oblasti být skutečně aktivní a nadčasový. Zaměstnanci mají k dispozici například relaxační místnosti, kde si mohou po náročné schůzce, nebo kdykoliv jindy odpočinout a nabrat nové síly. Zároveň podporují zaměstnance v sebevzdělávaní. Součástí práce jsou různé workshopy a vzdělávací kurzy, díky kterým se snaží motivovat zaměstnance ke sebevzdělávání a neustálému růstu.

Co vám Hello bank! nabízí?

Hello bank! nabízí inspirativní prostředí, ve kterém se budou zaměstnanci cítit příjemně. Hello bank! si váží svých zaměstnanců a jejich práce. Snaží se to dát najevo nadstandardními benefity. Nabízí 28 dní dovolené, za každý odpracovaný den stravenku nebo občerstvení během dne. Samozřejmostí je, že zaměstnanci mají výhodnější úvěry a účty a myslíme i na pojištění.

Po práci legraci

Práce pro Hello bank! není jen 8 hodin sezení v kanceláři. Snaží se své zaměstnance motivovat k pohybu a jako firma podporují různé akce. Pokud se například zaměstnanec rád účastní charitativních akcí, jako jsou například běhy pro dobrou věc, dostanou den volna. Usilují o to, aby se jejich zaměstnanci neznali jen zpoza obrazovek, a proto organizují i společenské akce a různá sportovní klání, díky kterým je firemní atmosféra vždy zas o něco lepší.

Jaké hledá Hello bank! zaměstnance?

Své řady rádi rozšíří o lidi, kteří se chtějí vzdělávat, mají rádi moderní prostředí a nebojí se ozvat. Iniciativu a nápady zde oceňují a odměňují. U Hello bank! nebudou zaměstnanci stát na jednom místě. Nabízí kariérní růst a možnosti sebevzdělávání. Hledají proto lidi, kteří budou zapálení a budou se chtít podílet na nových projektech a práce pro ně nebude jen nutností, ale i zábavou.

Kde Hello bank! najdete?

Hello bank! operuje především online a můžete nás kontaktovat jak telefonicky, tak i pomocí e-mailu. Sídlo má naše firma v Praze, kde klienti mohou osobně Hello bank! navštívit, buď na Zličíně nebo na Černém mostě. Další pobočky se nachází v Brně, Ostravě a také ve Frýdku-Místku.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Karla Engliše 5, 150 00 Praha

Velikost firmy:

500-1.000 zaměstnanců

IČ:

03814742

Založení / Zapsání do OR*:

20. 2. 2015

Právní forma:

Odštěpný závod zahraniční právnické osoby