Hello bank! spořicí účet | VímVíc.cz

Hello bank! Spořicí účet

Spořicí účet Hello bank! si můžete založit za pár minut z domova online. Účet je bez poplatku za jeho vedení a s úrokem 1,5 % ročně.
Mám zájem o spořící účet
Maximální úrok 1,5 %
Vyžadován běžný účet? Ne
Karta k účtu? Ne
Vedení účtu 0 Kč

Úročení:

  • od 0 do 300 000 Kč - 1,5 %
  • od 300 001 - 0 %

Další informace:

Výhodou vedení spořicího účtu u Hello bank! je jasné a jednoduché internetové bankovnictví.

Podmínky spořícího účtu:

  • Vyplnění žádosti o spořicí účet
  • Doložit doklad totožnosti
  • Převést 1 Kč z vašeho stávající běžného účtu
  • Dodat výpis z běžného účtu

Obecné informace spořicího účtu Hello bank!

Spoření u Hello bank! je zcela bez podmínek i bez poplatků. Založit spořicí účet lze i bez běžného účtu. Peníze na účtu může klient využívat, jak potřebuje, k dispozici je má po celou dobu spoření. Zřízení spoření stihne do 5 minut online na webu Hello bank!

Založení spořicího účtu Hello bank!

Založení spořicího účtu u Hello bank zabere pouhých 5 minut. Jednoduše si klient může spořicí účet založit online na webu Hello bank. Stačí vyplnit osobní údaje v online žádosti, přidat do žádosti ofocený občanský průkaz a další doklad totožnosti. V neposlední řadě je podmínkou zaslat na spořicí účet 1 Kč. Poté už stačí jen podepsat smlouvu, kterou banka klientovi pošle - elektronicky nebo poštou.

Výhody spořicího účtu Hello bank!

Hello bank nabízí spořicí účet bez podmínek s úsporami, které má klient kdykoliv k dispozici. Hello bank nepožaduje zakládat ke spořicímu účtu i běžný účet. Peníze, které bude mít klient na účtu, může přesouvat, kam chce. Peníze může klient využívat ihned a bez čekání.

Další produkty Hello bank!

V současnosti je mezi klienty velmi oblíbená Hello bank půjčka, kterou si klient může sjednat online z pohodlí domova. Klient si může sjednat půjčku ve výši 20 000 Kč až 1 000 000 Kč. Za sjednání a vedení úvěry klient nic nezaplatí.