Hello bank konsolidace půjček | hellobank.cz | VímVíc.cz

Hello bank konsolidace půjček

 • Od 3. 4. 2023 není možné sjednat nové půjčky a konsolidace
 • Stávající půjčky budou od prosince splácet klienti České spořitelně
 • 1. 12. 2023 končí internetové bankovnictví a mobilní aplikace
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od – do 20 000 Kč – 1 000 000 Kč
Splatnost od – do 6 – 120 měsíců
Úrok od 6,99 %
RPSN od 7,11 %

Výhody půjčky:

 • Konsolidace půjček do výše 1.000.000 Kč
 • Sloučení různých druhů úvěrů
 • Předčasné splacení je zdarma
 • Mimořádné splátky jsou zdarma

Reprezentativní příklad:

Historický příklad:

„Karel F. potřeboval splatit dluhy ve výši 280.000 Kč, sjednal si proto konsolidaci půjček u Hello bank bez pojištění. Dobu splácení si nastavil 96 měsíců (8 let), bude pravidelně splácet 4.247 Kč při úrokové sazbě 9,99 % a RPSN 10,34 %. Karel F. celkově zaplatil 407.712 Kč.“

Podmínky půjčky:

 • Dva doklady totožnosti
 • Bankovní účet v České republice
 • Výpis z běžného účtu
 • Potvrzení o příjmu

Splácet jeden úvěr může být pro člověka často náročné, splácet více úvěrů najednou je potom mnohdy finančně i psychicky vyčerpávající. V takových případech mají klienti možnost sjednat si konsolidaci dluhů, která jim umožní splácet pouze jeden úvěr za výhodnějších podmínek. Pro výběr nejvhodnější konsolidace úvěru pomůže konsolidace půjček kalkulačka.

Jedním z poskytovatelů konsolidace online dluhů byla i Hello bank! Společnost však od 3. 4. 2023 neposkytuje nové finanční produkty (účty, půjčky a konsolidace). Od 1. prosince 2023 nebude možné využívat jednorázové nebo trvalé příkazy k úhradě (převody peněžních prostředků), na které byli klienti zvyklí v rámci čerpání peněžních prostředků z HelloPay.

Hello bank! zahájila proces pozastavování své činnosti v České republice. Jednou z oblastí je dohoda na převodu úvěrového portfolia do České spořitelny. Právě kvůli předání úvěrů České spořitelně již nebudou klienti potřebovat internetové bankovnictví a aplikaci od Hello bank!. Jak internetové bankovnictví, tak mobilní aplikace končí k 1. 12. 2023. Klienti budou nově splácet své produkty České spořitelně. V průběhu listopadu dostanou nové platební údaje.

Co je konsolidace půjček pro dlužníky

Pojem konsolidace půjčky označuje převedení půjčky, sloučení dvou či více úvěrů do jednoho. Konsolidace půjček je nástrojem využívaným několikanásobnými dlužníky. Klienti, kteří mají sjednaných více půjček najednou u různých společností, se mohou dostat do situace, kdy nezvládnou všechny tyto půjčky finančně pokrýt. Kromě toho je spravování většího počtu úvěrů najednou administrativně náročné.

Oba tyto problémy pomáhala vyřešit konsolidace úvěrů, díky které si klienti sloučili všechny své půjčky do jedné. V praxi funguje převedení půjčky tak, že si klient vybere poskytovatele konsolidace online dluhů (mohou to být bankovní společnosti i společnosti poskytující nebankovní půjčky ihned). Není problém ani konsolidace nebankovních půjček.

Pomocí poskytovatele sloučí klient své dluhy a následně splácí jen jeden vybranému poskytovateli konsolidace půjček. Sloučením půjček do jedné klient obvykle dosáhne nižších splátek (mnohdy až o 50 % méně) a dále vede pouze jeden úvěr, což mu uleví nejen finančně, ale i psychicky. Pro výběr nejlepšího poskytovatele sloučení půjček skvěle poslouží online nástroj konsolidace půjček kalkulačka.

Jak na srovnání konsolidace půjček pro dlužníky

Před sjednáním konkrétního produktu by měl klient rozhodně provést srovnání konsolidace půjček. Konsolidace úvěrů je na českém trhu nabízena hned několika bankovními i nebankovními společnostmi, je důležité se zaměřit na výběr té správné. Při volbě poskytovatele konsolidace půjček by se měl klient zaměřit na samotný produkt a také prověřit důvěryhodnost poskytovatele, například prostřednictvím recenzí a hodnocení firem. Při zadání klíčových slov Hello bank recenze se zájemce dozví více informací o dané společnosti.

Cenným nástrojem při výběru konsolidace půjček je úvěrová kalkulačka. Jedná se o online formulář, jež při zadání potřebných parametrů (celkový dluh, měsíční splátka, požadovaná doba splácení a případný požadavek na půjčku navíc) dokáže vypočítat výši měsíčních splátek při sloučení klientových úvěrů. Úvěrová kalkulačka a zadání potřebných parametrů nezabere více než pár sekund a při výběru poskytovatele konsolidace půjček může poskytnout cenné informace.

Největší zprostředkovatelé a zároveň srovnání více druhů půjček jsou například Chytrá půjčka od provozovatele Elephant Orchestra, s.r.o., anebo Hyperpůjčka či Malá Hyperpůjčka od společnosti Bezvafinance (projekt Hyperfinance). Jak Hyperpůjčka, tak pujcka.cz jsou pouze zprostředkovatelé úvěrů. Další kontakt probíhá již mezi klientem a poskytovatelem daného úvěru.

Konsolidace půjček Hello bank!

Z rozhodnutí mateřské společnosti BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE přestalo Hello bank! od 3. 4. 2023 otevírat nové Hello i EKO půjčky a konsolidace. Pro stávající klienty se bude měnit splácení – to bude od prosince probíhat České spořitelně. Stávající účty Hello bank postupně ukončuje, od 1. 7. 2023 je úrok 0 %. Konsolidace půjček Hello bank! je poskytována klientům s bankovním účtem u banky v České republice a trvalým zdrojem příjmu.

Výhodou Hello bank konsolidace online bylo nepochybně velmi snadné a rychlé vyřízení online a jednoduchý administrativní proces. Parametry konsolidace Hello bank! si klienti určovali sami. Konsolidace Hello bank poskytovala úrok od 6,99 % p.a. a se sazbou RPSN od 7,11 %. Do konsolidace Hello bank bylo možné zahrnout různé typy bankovních i nebankovních úvěrů. Problémem nebyla ani konsolidace nebankovních půjček.

Minimální částka pro sloučení půjček u Hello bank byla 20.000 Kč, maximální částka poté 1.000.000 Kč. Hello bank konsolidace půjček získala 2. místo za cenu úvěru ve srovnání půjček organizace Člověk v tísni a nejvyšší rating za zodpovědný přístup. Hello bank recenze i toto hodnotí kladně. Ke konsolidaci úvěru si mohl klient zažádat o půjčku Hello bank, peníze navíc do částky 720.000 Kč.

Co bylo možné zahrnout do konsolidace Hello bank

Konsolidace Hello bank umožňovala sloučit téměř všechny typy úvěrů. Nezáleželo na tom, zda se jednalo o konsolidace nebankovních půjček nebo konsolidace bankovních úvěrů, roli nehrála ani jejich celková výše, pokud se nacházela v rozmezí stanoveného limitu. Konsolidace půjček Hello bank umožňovala sloučit i kontokorenty a kreditní karty.

Kromě již sjednaných půjček mohla být do konsolidace úvěrů zahrnuta ještě Hello bank půjčka, jež poskytla klientovi dodatečné finanční prostředky. Jediné, co nebylo možné zahrnout do konsolidace Hello bank, byly úvěry na bydlení, stejně jako u většiny bankovních poskytovatelů konsolidace dluhů.

Podmínky u konsolidace půjček

Stejně jako Hello bank půjčka, i konsolidace úvěrů byla spojena s povinností klienta splnit určité náležitosti. Klient musel mít při žádosti o sloučení úvěrů trvalý zdroj příjmů, to znamená, že konsolidace půjček nebyla schvalována například klientům ve zkušební době. Další podmínkou bylo vlastnictví bankovního účtu u banky v České republice.

Pokud ho však klient neměl, nabízela se možnost zřídit si bankovní účet u Hello bank. Dále při žádosti o konsolidaci online bylo nutné doložit dva doklady totožnosti, buď osobně nebo online – podle způsobu podání žádosti. Klient by měl proto zkontrolovat platnost občanského průkazu.

Na webových stránkách banky hellobank.cz je vpravo nahoře Hello bank přihlášení do internetového bankovnictví. Hello bank přihlášení probíhá standardně přes přihlašovací jméno a heslo. Pokud klient provede Hello bank přihlášení, automaticky s tím souhlasí s Prohlášením k využívání služeb internetového bankovnictví a způsobu sjednávání smluv.

Pokud se klient nerozhodl pro Hello bank konsolidaci, může si pročíst hodnocení a podmínky Home Credit konsolidace nebo konsolidace půjček Equa bank Raiffeisenbank.

Vyřízení Hello bank konsolidace půjček online

Jednou z výhod, které nabízela společnost Hello bank svým klientům, byla možnost sjednání Hello bank konsolidace půjček online. Konsolidace dluhů, stejně jako Hello bank půjčka, mohla být sjednána také na pobočce nebo na telefonním čísle Hello bank. Online sjednání bylo však nejjednodušším a nejrychlejším způsobem. Flexibilní půjčky online se v poslední době těší velké oblibě.

Ke sjednání Hello bank konsolidace flexibilních půjček online stačilo vyplnit online formulář, zadat do něj své osobní údaje a informace o výši jednotlivých dluhů u různých poskytovatelů. Po odeslání formuláře klient vyčkal, až bude kontaktován bankou Hello bank. Banka se zeptala na pár věcí a doloží se potřebné dokumenty (buď poštou nebo přes internet). Posledním krokem byl podpis smlouvy, který mohl být online.

Výhody konsolidace úvěrů Hello bank

Hello bank konsolidace nabízela klientům několik nesporných výhod usnadňujících život. Sloučení půjček do jedné ulevilo klientům finančně a zmizely i starosti s neustálou kontrolou splácení několika úvěrů. Sjednání Hello bank konsolidace půjček pro dlužníky bylo velmi jednoduché, stačila k němu pouze smlouva a klient pravidelně zasílal pouze jednu splátku na účet Hello bank.

Chci použít úvěrovou kalkulačku

Vše bylo navíc možné vyřídit rychle a online. Klienti měli také možnost mimořádných splátek a předčasného splacení konsolidace úvěrů zdarma. Kromě toho si klient volil podle svých představ parametry konsolidace dluhů – délku splácení, výši pravidelné splátky, případně výši další půjčky u Hello bank.

Historie Hello bank!

Hello bank! byla založena v roce 2015. Na českém trhu působila již od roku 1996 pod názvem Cetelem. Hello bank pobočka francouzské banky BNP Paribas Personal Finance SA. Původně banka nabízela pouze půjčky a úvěry, dále se specializovala na běžné a spořicí bankovní účty. Hello bank nabízela například kreditní karty.

Od 3. dubna 2023 Hello bank! jako pobočka zahraniční banky BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE přestala na českém trhu poskytovat klientům veškeré nové produkty (půjčky a účty). Tato změna se týká zejména otevírání nových běžných a spořicích účtů, osobních půjček, konsolidací online a kreditních karet.

Nabídka nákupů na splátky bude postupně ukončovaná v souladu s možnostmi obchodních partnerů Hello bank!. Pro stávající klienty se v tuto chvíli nic nemění, všechny produkty zůstávají i nadále aktivní a klienti je mohou plnohodnotně využívat. Stávající účty společnost postupně ukončuje a od 1. 7. 2023 je úrok 0 %. Další podrobnosti jsou k dohledání na webových stránkách společnosti.

Hello bank kontakt

Společnost Hello bank je možné kontaktovat několika způsoby. Pro klienty, kteří upřednostňují osobní kontakt, je nejlepší variantou návštěva Hello bank pobočky. Další možností je Hello bank infolinka, která je dostupná na telefonním čísle 257 080 080 každý pracovní den od 8 do 17 hodin. E-mailová adresa je info@hellobank.cz.

Pokud využívá Hello bank kontakt klient banky, měl by si před hovorem připravit své rodné číslo a číslo úvěru nebo číslo kreditní karty. To vše banka vyžaduje pro rychlejší identifikace klientů. Klienti mohou své dotazy vkládat do online formuláře dostupného na webových stránkách Hello bank! www.hellobank.cz, do kterého je možné vkládat přílohy. Sídlo společnosti se nachází na adrese BNP Paribas Personal Finance SA, odštěpný závod, Karla Engliše 5, 150 00 Praha 5. ID datové schránky je hznxmz3. IČO společnosti Hello bank! je 038 14 742.

Hello bank pobočky a bankomaty

Společnost Hello bank pobočku rozmístila pouze v Praze, na adrese Karla Engliše 3208/5. Hello bank má bankomaty v Praze a v Brně. V Praze se nachází bankomaty na Praze 5 a Praze 7 (v Alze). V Brně je bankomat na adrese Kobližná 683/3.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku