Konsolidace Hello bank | VímVíc.cz

Konsolidace půjček Hello bank

 • Konsolidace různých druhů úvěrů
 • Rychlé sjednání online
 • Konsolidace až do výše 1.000.000 Kč
 • Mimořádné splátky a předčasné splacení zdarma
 • Možnost navýšení konsolidace o půjčku Hello bank
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od - do 50 000 Kč - 1 000 000 Kč
Splatnost od - do 6 - 108 měsíců
Úrok od 5,99 %
RPSN od 5,89 %

Výhody půjčky:

 • Sjednání online
 • Rychlé vyřízení
 • Konsolidace dluhů ve výši až 1.000.000 Kč
 • Sloučení různých druhů úvěrů
 • Předčasné splacení zdarma
 • Mimořádné splátky zdarma
 • Možnost nastavení parametrů konsolidace
 • Půjčka Hello bank navíc ke konsolidaci

Reprezentativní příklad:

,,Karel F. potřebuje splatit dluhy ve výši 280.000 Kč, sjednal si proto konsolidaci u Hello bank. Dobu splácení si nastavil 96 měsíců, bude tedy pravidelně splácet 3.637 Kč při úrokové sazbě 5,69 % a RPSN 5,89 %. Celkem Karel F. zaplatí 349.152 Kč."

Podmínky půjčky:

 • Bankovní účet v České republice
 • Trvalý příjem

Splácet jeden úvěr může být pro člověka často náročné, splácet více úvěrů najednou je potom mnohdy finančně i psychicky velmi vyčerpávající. V takových případech mají klienti možnost sjednání konsolidace dluhů, které jim umožní splácet pouze jeden úvěr a za výhodnějších podmínek. Jedním z poskytovatelů konsolidace dluhů je i Hello bank.

Co je konsolidace půjček pro dlužníky?

Pojem konsolidace půjček označuje sloučení dvou či více úvěrů do jednoho. Konsolidace půjček je nástrojem využívaným několikanásobnými dlužníky. Klienti, kteří mají sjednaných více půjček najednou u různých společností, se mohou dostat do situace, kdy nezvládnou všechny tyto půjčky finančně pokrýt. Kromě toho je spravování většího počtu úvěrů najednou administrativně náročné. Oba tyto problémy pomáhá klientům vyřešit konsolidace úvěrů, díky které si všechny své půjčky sloučí do jedné.

V praxi to funguje tak, že si klient vybere poskytovatele konsolidace dluhů, může jím být bankovní i nebankovní společnost. Pomocí tohoto poskytovatele své dluhy sloučí a následně splácí jen jeden – vybranému poskytovateli konsolidace půjček. Sloučením půjček do jedné klient obvykle dosáhne nižších splátek a dále vede pouze jeden úvěr, což mu uleví nejen finančně, ale i psychicky.

Jak na srovnání konsolidace půjček pro dlužníky

Před sjednáním konkrétního produktu by měl klient rozhodně provést srovnání konsolidace půjček. Konsolidace úvěrů je na českém trhu nabízena hned několika bankovními i nebankovními společnostmi, je tedy důležité se zaměřit na výběr té správné. Při volbě poskytovatele konsolidace půjček by se měl klient zaměřit na samotný produkt a také prověřit důvěryhodnost jeho poskytovatele, například prostřednictvím recenzí.

Cenným nástrojem je při výběru konsolidace půjček úvěrová kalkulačka. Jedná se o online formulář, jež při zadání potřebných parametrů (celkový dluh, měsíční splátka, požadovaná doba splácení a případný požadavek na půjčku navíc) dokáže vypočítat výši měsíčních splátek při sloučení klientových úvěrů. Výpočet nezabere více než pár sekund a při výběru poskytovatele konsolidace půjček může klientovi poskytnout směrodatné informace.

Konsolidace půjček Hello bank

Konsolidace půjček Hello bank je poskytována klientům s bankovním účtem u banky v České republice a trvalým zdrojem příjmu. Výhodou Hello bank konsolidace je nepochybně velmi snadné a rychlé vyřízení online a jednoduchý administrativní proces. Parametry konsolidace Hello bank si klienti určují sami. Konsolidace Hello bank je poskytována s úrokem od 5,99 % p.a. a sazbou RPSN od 5,89 %. Do konsolidace Hello bank je možné zahrnout různé typy bankovních i nebankovních úvěrů. Minimální částka pro sloučení půjček u Hello bank je 50.000 Kč, maximální 1 milion Kč.

Co je možné zahrnout do konsolidace Hello bank?

Konsolidace Hello bank umožňuje sloučit téměř všechny typy úvěrů. Nezáleží na tom, zda se jedná o bankovní či nebankovní půjčky, roli nehraje ani jejich celková výše, pokud se nachází v rozmezí stanoveného limitu. Konsolidace půjček Hello bank umožňuje sloučit i kontokorenty a kreditní karty. Kromě již sjednaných půjček může být do konsolidace úvěrů zahrnuta ještě Hello bank půjčka, jež klientovi poskytne dodatečné finanční prostředky. Jediné, co není možné do konsolidace Hello bank zahrnout, jsou úvěry na bydlení, stejně jako u většiny bankovních poskytovatelů konsolidace dluhů.

Jaké jsou u konsolidace půjček podmínky?

Stejně jako Hello bank půjčka, i konsolidace úvěrů je spojena s povinností klienta splnit určité náležitosti. Klient musí mít při žádosti o sloučení úvěrů trvalý zdroj příjmů, to znamená, že konsolidace půjček není schvalována například klientům ve zkušební době. Další podmínkou je vlastnictví bankovního účtu u banky v České republice, pokud ho však klient nemá, nabízí se mu možnost zřídit si bankovní účet u Hello bank. Dále je při žádosti o konsolidaci nutné doložit dva doklady totožnosti, buď osobně nebo online – podle způsobu podání žádosti.

Vyřízení Hello bank konsolidace půjček online

Jednou z výhod, které nabízí Hello bank svým klientům, je možnost sjednání Hello bank konsolidace půjček online. Konsolidace dluhů, stejně jako Hello bank půjčka, může být sjednána také na pobočce nebo telefonicky. Online sjednání je však nejjednodušším a nejrychlejším způsobem. Online půjčky se v poslední době těší velké oblibě.

Ke sjednání Hello bank konsolidace půjček online stačí vyplnit online formulář, zadat do něj své osobní údaje a informace o výši jednotlivých dluhů u různých poskytovatelů. Po odeslání formuláře klient vyčká, až bude kontaktován bankou Hello bank a domluví se s jejím pracovníkem na dalších podrobnostech, v případě spokojenosti s nabídkou i na sepsání smlouvy.

Výhody konsolidace úvěrů Hello bank

Hello bank konsolidace nabízí klientům několik nesporných výhod usnadňujících život. Sloučení půjček do jedné uleví klientům finančně a zmizí i starosti s neustálou kontrolou splácení několika úvěrů. Sjednání Hello bank konsolidace půjček pro dlužníky je velmi jednoduché, stačí k němu pouze smlouva a klient pravidelně zasílá pouze jednu splátku na účet Hello bank. Vše je možné vyřídit rychle a online. Klienti mají také možnost mimořádných splátek a předčasného splacení konsolidace úvěrů zdarma. Kromě toho si klient volí podle svých představ parametry konsolidace dluhů – tedy délku splácení, výši pravidelné splátky, případně výši další půjčky u Hello bank.

Hello bank

Hello bank je součástí banky BNB Paribas Personal Finance SA. Čeští klienti ji mohli zaznamenat pod názvem Cetelem, pod kterým fungovala do roku 2015. Se značkou Hello bank je možné se na českém trhu setkat od roku 2017, kdy začala poskytovat komplexní bankovní služby. Kromě poskytování produktů, které klientům pomohou vyřešit jejich finanční situaci, se společnost Hello bank ve velké míře soustředí na udržitelné podnikání a odpovědnou spotřebu.

Hello bank kontakt

Společnost Hello bank je možné kontaktovat několika způsoby. Pro klienty, kteří upřednostňují osobní kontakt, je nejlepší variantou návštěva Hello bank pobočky. Další možností je Hello bank infolinka, která je dostupná na čísle 257 080 080 každý pracovní den od 8 do 20 hodin. Klienti mohou své dotazy vkládat do online formuláře dostupného na webových stránkách Hello bank.

Hello bank pobočky

Společnost Hello bank pobočky rozmístila v několika velkých městech po celé České republice. Hello bank mohou klienti navštívit v Opavě, Českém Krumlově, Brně, Zlíně, Frýdku-Místku, Ostravě a Praze. V každé z těchto prodejen je možné si předem online domluvit schůzku s pracovníkem banky.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku