Konsolidace půjček Hello bank | VímVíc.cz

Konsolidace půjček Hello bank

 • Konsolidace půjček různých druhů úvěrů
 • Rychlé sjednání online
 • Konsolidace úvěru až do výše 1.000.000 Kč
 • Mimořádné splátky a předčasné splacení zdarma
 • Možnost navýšení konsolidace o půjčku Hello bank
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od - do 20 000 Kč - 1 000 000 Kč
Splatnost od - do 6 - 120 měsíců
Úrok od 6,99 %
RPSN od 7,11 %

Výhody půjčky:

 • Sjednání online
 • Rychlé vyřízení
 • Konsolidace půjček ve výši až 1.000.000 Kč
 • Sloučení různých druhů úvěrů
 • Předčasné splacení zdarma
 • Mimořádné splátky zdarma
 • Možnost nastavení parametrů konsolidace úvěru
 • Půjčka Hello bank navíc ke konsolidaci půjčky

Reprezentativní příklad:

,,Karel F. potřebuje splatit dluhy ve výši 280.000 Kč, sjednal si proto konsolidaci půjček u Hello bank bez pojištění. Dobu splácení si nastavil 96 měsíců (8 let), bude pravidelně splácet 4.247 Kč při úrokové sazbě 9,99 % a RPSN 10,34 %. Karel F. celkově zaplatí 407.712 Kč."

Podmínky půjčky:

 • Dva doklady totožnosti
 • Bankovní účet v České republice
 • Výpis z běžného účtu
 • Potvrzení o příjmu

Splácet jeden úvěr může být pro člověka často náročné, splácet více úvěrů najednou je potom mnohdy finančně i psychicky vyčerpávající. V takových případech mají klienti možnost sjednat si konsolidaci dluhů, která jim umožní splácet pouze jeden úvěr za výhodnějších podmínek. Pro výběr nejvhodnější konsolidace úvěru pomůže konsolidace půjček kalkulačka. Jedním z poskytovatelů konsolidace dluhů je i Hello bank!.

Co je konsolidace půjček pro dlužníky

Pojem konsolidace půjčky označuje převedení půjčky, sloučení dvou či více úvěrů do jednoho. Konsolidace půjček je nástrojem využívaným několikanásobnými dlužníky. Klienti, kteří mají sjednaných více půjček najednou u různých společností, se mohou dostat do situace, kdy nezvládnou všechny tyto půjčky finančně pokrýt. Kromě toho je spravování většího počtu úvěrů najednou administrativně náročné.

Oba tyto problémy pomáhá vyřešit konsolidace úvěrů, díky které si klienti sloučí všechny své půjčky do jedné. V praxi funguje převedení půjčky tak, že si klient vybere poskytovatele konsolidace dluhů (mohou to být bankovní společnosti i společnosti poskytující nebankovní půjčky ihned). Není problém ani konsolidace nebankovních půjček.

Pomocí poskytovatele sloučí klient své dluhy a následně splácí jen jeden vybranému poskytovateli konsolidace půjček. Sloučením půjček do jedné klient obvykle dosáhne nižších splátek a dále vede pouze jeden úvěr, což mu uleví nejen finančně, ale i psychicky. Pro výběr nejlepšího poskytovatele sloučení půjček skvěle poslouží online nástroj konsolidace půjček kalkulačka.

Jak na srovnání konsolidace půjček pro dlužníky

Před sjednáním konkrétního produktu by měl klient rozhodně provést srovnání konsolidace půjček. Konsolidace úvěrů je na českém trhu nabízena hned několika bankovními i nebankovními společnostmi, je důležité se zaměřit na výběr té správné. Při volbě poskytovatele konsolidace půjček by se měl klient zaměřit na samotný produkt a také prověřit důvěryhodnost poskytovatele, například prostřednictvím recenzí a hodnocení firem.

Cenným nástrojem při výběru konsolidace půjček je úvěrová kalkulačka. Jedná se o online formulář, jež při zadání potřebných parametrů (celkový dluh, měsíční splátka, požadovaná doba splácení a případný požadavek na půjčku navíc) dokáže vypočítat výši měsíčních splátek při sloučení klientových úvěrů. Úvěrová kalkulačka a zadání potřebných parametrů nezabere více než pár sekund a při výběru poskytovatele konsolidace půjček může poskytnout cenné informace.

Konsolidace půjček Hello bank!

Konsolidace půjček Hello bank! je poskytována klientům s bankovním účtem u banky v České republice a trvalým zdrojem příjmu. Výhodou Hello bank konsolidace je nepochybně velmi snadné a rychlé vyřízení online a jednoduchý administrativní proces. Parametry konsolidace Hello bank! si klienti určují sami. Protože se předkládá doklad totožnosti, měl by klient prověřit platnost občanského průkazu.

Konsolidace Hello bank je poskytována s úrokem od 6,99 % p.a. a sazbou RPSN od 7,11 %. Do konsolidace Hello bank je možné zahrnout různé typy bankovních i nebankovních úvěrů. Problémem tedy není ani konsolidace nebankovních půjček. Minimální částka pro sloučení půjček u Hello bank je 20.000 Kč, maximální 1.000.000 Kč. Hello bank konsolidace půjček získala 2. místo za cenu úvěru ve srovnání půjček organizace Člověk v tísni a nejvyšší rating za zodpovědný přístup. Hello bank recenze i toto hodnotí kladně. Ke konsolidaci úvěru si může klient zažádat o půjčku Hello bank, peníze navíc do částky 720.000 Kč.

Co je možné zahrnout do konsolidace Hello bank

Konsolidace Hello bank umožňuje sloučit téměř všechny typy úvěrů. Nezáleží na tom, zda se jedná o konsolidace nebankovních půjček nebo konsolidace bankovních úvěrů, roli nehraje ani jejich celková výše, pokud se nachází v rozmezí stanoveného limitu. Konsolidace půjček Hello bank umožňuje sloučit i kontokorenty a kreditní karty.

Kromě již sjednaných půjček může být do konsolidace úvěrů zahrnuta ještě Hello bank půjčka, jež poskytne klientovi dodatečné finanční prostředky. Jediné, co není možné do konsolidace Hello bank zahrnout, jsou úvěry na bydlení, stejně jako u většiny bankovních poskytovatelů konsolidace dluhů.

Jaké jsou u konsolidace půjček podmínky

Stejně jako Hello bank půjčka, i konsolidace úvěrů je spojena s povinností klienta splnit určité náležitosti. Klient musí mít při žádosti o sloučení úvěrů trvalý zdroj příjmů, to znamená, že konsolidace půjček není schvalována například klientům ve zkušební době. Další podmínkou je vlastnictví bankovního účtu u banky v České republice.

Pokud ho však klient nemá, nabízí se možnost zřídit si bankovní účet u Hello bank. Dále je při žádosti o konsolidaci nutné doložit dva doklady totožnosti, buď osobně nebo online – podle způsobu podání žádosti. Klient by měl proto zkontrolovat platnost občanského průkazu.

Na webových stránkách banky hellobank.cz je vpravo nahoře Hello bank přihlášení do internetového bankovnictví. Hello bank přihlášení probíhá standardně přes přihlašovací jméno a heslo. Pokud klient provede Hello bank přihlášení, automaticky s tím souhlasí s Prohlášením k využívání služeb internetového bankovnictví a způsobu sjednávání smluv.

Pokud se klient nerozhodl pro Hello bank konsolidaci, může si pročíst hodnocení a podmínky Home Credit konsolidace.

Vyřízení Hello bank konsolidace půjček online

Jednou z výhod, které nabízí Hello bank svým klientům, je možnost sjednání Hello bank konsolidace půjček online. Konsolidace dluhů, stejně jako Hello bank půjčka, může být sjednána také na pobočce nebo na telefonním čísle Hello bank. Online sjednání je však nejjednodušším a nejrychlejším způsobem. Online půjčky se v poslední době těší velké oblibě.

Ke sjednání Hello bank konsolidace půjček online stačí vyplnit online formulář, zadat do něj své osobní údaje a informace o výši jednotlivých dluhů u různých poskytovatelů. Po odeslání formuláře klient vyčká, až bude kontaktován bankou Hello bank. Banka se zeptá na pár věcí a doloží se potřebné dokumenty (buď poštou nebo přes internet). Posledním krokem je podpis smlouvy, který může být online.

Výhody konsolidace úvěrů Hello bank

Hello bank konsolidace nabízí klientům několik nesporných výhod usnadňujících život. Sloučení půjček do jedné uleví klientům finančně a zmizí i starosti s neustálou kontrolou splácení několika úvěrů. Sjednání Hello bank konsolidace půjček pro dlužníky je velmi jednoduché, stačí k němu pouze smlouva a klient pravidelně zasílá pouze jednu splátku na účet Hello bank.

Vše je možné vyřídit rychle a online. Klienti mají také možnost mimořádných splátek a předčasného splacení konsolidace úvěrů zdarma. Kromě toho si klient volí podle svých představ parametry konsolidace dluhů – délku splácení, výši pravidelné splátky, případně výši další půjčky u Hello bank.

Hello bank

Hello bank je součástí banky BNB Paribas Personal Finance SA. Čeští klienti ji mohli zaznamenat pod názvem Cetelem, pod kterým fungovala do roku 2015. Se značkou Hello bank je možné setkat se na českém trhu od roku 2017, kdy začala poskytovat komplexní bankovní služby. Kromě poskytování produktů, které klientům pomohou vyřešit jejich finanční situaci, se společnost Hello bank ve velké míře soustředí na udržitelné podnikání a odpovědnou spotřebu.

Společnost Hello bank má 1 800 prodejních míst, působí v 6 zemích a má téměř 550 zaměstnanců. Hello bank myslí nejen na lidi, ale také na planetu. Všechno, co Hello bank dělá, vychází z jejích hlavních 3 pilířů: spokojení zaměstnanci a svět, udržitelnější řešení, pomoc a rozvíjení se. Případně obecnější Hello bank recenze napoví více o fungování banky.

Hello bank kontakt

Společnost Hello bank je možné kontaktovat několika způsoby. Pro klienty, kteří upřednostňují osobní kontakt, je nejlepší variantou návštěva Hello bank pobočky. Další možností je Hello bank infolinka, která je dostupná na telefonním čísle 257 080 080 každý pracovní den od 8 do 20 hodin a o víkendech od 9 do 18 hodin.

Pokud využívá Hello bank kontakt klient banky, měl by si před hovorem připravit své rodné číslo a číslo úvěru nebo číslo kreditní karty. To vše banka vyžaduje pro rychlejší identifikace klientů. Klienti mohou své dotazy vkládat do online formuláře dostupného na webových stránkách Hello bank! www.hellobank.cz, do kterého je možné vkládat přílohy. Sídlo společnosti se nachází na adrese BNP Paribas Personal Finance SA, odštěpný závod, Karla Engliše 5, 150 00 Praha 5. ID datové schránky je hznxmz3. IČO společnosti Hello bank! je 038 14 742.

Hello bank pobočky

Společnost Hello bank pobočky rozmístila v několika velkých městech po celé České republice. Hello bank mohou klienti navštívit v Českém Krumlově, Brně, Zlíně, Ostravě a Praze. V každé z těchto prodejen je možné si předem domluvit online schůzku s pracovníkem banky.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku