Fair Credit | VímVíc.cz
Nebankovní Fajn půjčka od Fair Credit

Fair Credit

Fair Credit je ryze česká společnost, jejíž management má letité zkušenosti v oblasti financí a obchodu. Hlavním posláním společnosti Fair Credit, s.r.o. je být „férovým“ hráčem na českém nebankovním trhu a vizí je stát se leaderem v poskytování nebankovních půjček, kde opravdu půjčí. Fair Credit, s.r.o. poskytuje férové a transparentní hotovostní i bezhotovostní půjčky. Kariéra ve Fair Credit je velmi flexibilní a zaměstnanci mohou věnovat práci tolik času, kolik potřebují. V závislosti na tom si mohou přijít na zajímavé finanční ohodnocení.

Produkty

Název půjčky
Výše půjčky od – do
Splatnost od – do
Úrok
RPSN
 
Fajn půjčka od Fair Credit Více o produktu »
Výše půjčky 
4 000 – 150 000 Kč
Splatnost 
7 – 36 měsíců
Úrok 
od 39,99 %
RPSN 
od 52,98 %
Mám zájem
  • 3 druhy nebankovních půjček online
  • Možnost půjčky v hotovosti
  • Nebankovní půjčky bez ručení a poplatků
  • Fair Credit je nyní v insolvenčním řízení

Hodnocení Fair Credit

Přidat hodnocení

Historie Fair Credit, s.r.o.

Fair Credit, s.r.o. je ryze česká společnost, jež působí na českém nebankovním trhu od roku 2013. Férovost a transparentnost jsou hodnoty, které společnost Fair Credit ctí a totéž očekává od svých partnerů a klientů. Fair Credit se zabývá poskytováním hotovostních a bezhotovostních nebankovních půjček.

U Fair Credit je možné složit povinnou zkoušku České národní banky (ČNB) a stát se certifikovaným obchodním zástupcem. FairCredit v začátcích pomůže svým zaměstnancům s novými kontakty, následně získává provize za každý sjednaný spotřebitelský úvěr Kariérní postup je zde samozřejmostí, podobně jako mobilní telefon s výhodným tarifem..

Produkty na www.faircredit.cz

Společnost FairCredit má na svých webových stránkách www.faircredit.cz několik finančních produktů. Prvním je půjčka v hotovosti od 4.000 Kč do 100.000 Kč a dalším produktem je půjčka na účet s možností půjčení peněz od 20.000 Kč do 150.000 Kč. Posledním produktem je rychlá online půjčka od tetičky. Tato půjčka má své vlastní webové stránky a nabízí půjčku od 1.000 Kč do 20.000 Kč.

Na www.faircredit.cz je i kalkulačka půjček, kde si může klient spočítat výši měsíčních splátek a úroků. Kalkulačka půjček požaduje volbu, zda se jedná o půjčku v hotovosti či o půjčku na účet. Klient dále navolí celkovou výši půjčky a dobu splatnosti. Bude vyčíslena měsíční splátka, sazba RPSN, úroková sazba a celková částka k zaplacení.

Fair Credit kontakt

Klienti mohou kontaktovat FairCredit telefonicky či elektronicky. Fair Credit kontakt má bezplatnou telefonní linku 800 800 122, jež funguje od pondělí do pátku od 8 do 20 hodin a v sobotu a neděli od 9 do 17 hodin. E-mailová adresa společnosti Fair Credit, s.r.o. je info@faircredit.cz. Kanceláře a manažerská centra jsou po celé České republice.

Kariéra ve Fair Credit

Tým společnosti Fair Credit si může přijít na nadstandardní finanční ohodnocení. Zaměstnanci Fair Credit mohou pracovat jak na plný úvazek, tak si zvolit formu přivýdělku k mateřské dovolené, rodičovské či ke studiu. Zaměstnanci mohou věnovat práci u Fair Credit tolik času, kolik potřebují. Forma přivýdělku může přinést v průměru 8.700 Kč za měsíc a při práci na hlavní pracovní poměr si zaměstnanec Fair Credit, s.r.o. vydělá 40.000 Kč měsíčně.

Při uzavření každé půjčky Fair Credit získá zaměstnanec 500 Kč a může si nechat vyplácet pravidelné týdenní provize. Reklamní materiály zdarma a mobilní telefon s výhodným tarifem jsou samozřejmostí. Kariéra ve Fair Credit je velmi flexibilní, zaměstnanci nemají pevnou pracovní dobu, ale čas si organizují sami.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Kubánské náměstí 1391/11, 100 00 Praha 10

Velikost firmy:

200 - 249 zaměstnanců

IČ:

04455835

Založení / Zapsání do OR*:

5. 10. 2015

Právní forma:

s.r.o.