Stock Plzeň - práce, kariéra, volná místa | VímVíc.cz

Stock Plzeň-Božkov

Společnost Stock Plzeň-Božkov patří v současnosti k největším výrobcům lihovin na českém trhu a do jejího portfolia se řadí více než 40 produktů, jako je vodka Amundsen, rum Božkov, Fernet či slivovice Stock. Firma Stock Plzeň se snaží, jako špička v produkci lihovin, zvyšovat povědomí o zodpovědném konzumování alkoholu, proto se zaměřila na preventivní a vzdělávací projekty proti požívání alkoholu nezletilých a proti alkoholu za volantem. Sídlo společnosti a výrobní závod se nachází v Plzni, kde volná místa v Stock Plzeň našlo už přes dvě stě pracovníků, kteří každým rokem pomáhají zvyšovat produkci do více než 40 zemí světa.

Hodnocení Stock Plzeň-Božkov

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (4)

Historie

V roce 1884 Lionello Stock založil v Itálii společnost Camis&Stock, jejímž prvním výrobkem byl koňak, který si lidé natolik oblíbili, že se Camis&Stock stala jednou z největších firem v Evropě. Ve 20. letech minulého století odkoupil Lionello Stock tuzemský lihovar Božkov v Plzni, který během následujících let dokázal výrazně zvýšit prodej a stal se největším výrobcem lihovin na českém trhu. Právě v Plzni začali vyrábět v roce 1927 jejich nejslavnější produkt, Fernet Stock. V roce 2007 se práce Stock Plzeň stala součástí skupiny Stock Spirits, která působí především v Polsku, Itálii, Slovinsku, Chorvatsku a České republice.

Kariéra ve Stock Plzeň

Společnost Stock Plzeň volná místa neustále aktualizuje a nabízí práci uchazečům z různých oborů. Pro své zaměstnance si firma Stock Plzeň připravila lákavé benefity, jako je závodní stravování, poukázky na sport, kulturu či dovolenou, možnost degustace vyvíjených výrobků a mnoho dalšího. Šanci budovat kariéru u Stock Plzeň dávají také studentům a absolventům, kteří zde mohou získat odbornou praxi po boku ostřílených zaměstnanců. Podívejte se na nabídku volných míst u Stock Plzeň, zašlete jim svůj životopis s krátkým motivačním dopisem a těšte se na vaši vysněnou práci u Stock Plzeň.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Palírenská 641/2, 326 00 Plzeň

Velikost firmy:

100-500 zaměstnanců

IČ:

27904636

Založení / Zapsání do OR*:

23. 5. 2007

Právní forma:

s.r.o.