Marks and Spencer Czech Republic | kariéra | VímVíc.cz
Kosmetika s láskou ke kráse!

Marks&Spencer

Společnost Marks and Spencer je maloobchodní módní značka s globální působností. Značka a oděvní firma Marks and Spencer se zaměřuje nejen na prodej oblečení, ale i kvalitních potravin, kosmetiky a potřeb do domácnosti. Společnost se snaží být inovativní, přinášet na trh kvalitní produkty za dobrou cenu a být stále co nejvíce na dosah svým zákazníkům.

Hodnocení Marks&Spencer

Přidat hodnocení
před 2 roky
1.0
Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Marks&Spencer na plný úvazek, do roku 2019.
Pozitiva firmy:

Nic

Negativa firmy:

Neoceňuji vůbec nic, práce byla vykonávána na pobočce Václavské náměstí, člověk který je nyní managerem prodejny. Je snad to nejhorší co jsem kdy zažila (prsc.zkušenosti) . Způsob komunikace a jednání s podřízenými umí skvěle. Arogantnost, neohleduplnost vůči zaměstnancům, nelidskost. Absolutní katastrofa a nejhorší pracovní zkušenost. Děkuji převelice a opravdu nedoporučuji.

před 3 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Marks&Spencer na plný úvazek.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Zaměstnanecká kartička Placení 100% při uzavření firmy pri Covidu

Negativa firmy:

Nesmyslně rozvržené směny, 12tky v pátek před volým víkendem a v pondělí totéž. Tato firma si neváží svých zaměstnanců, žádné spravedlivé odměny.. celkově zaměstnává málo zaměstnanců tzn. tudíž se nic většinou nestíhá včas. Když máte nějaký problém tak Vás vedení uklidní že se pokusí něco změnit ale ani se o to nesnaží a tudíž se nikdy nic nezmění. Změny ve směnách se dějí pořád a většinou se o nich dozvíte až na poslední chvíli. Žádný čas na Váš osobní život nezbývá a nikoho to nezajímá.

před 4 roky
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Anonymní – Palladium
Pracuji ve společnosti Marks&Spencer na plný úvazek.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Benefity k platu, 25 dní dovolené od začátku úvazku, ranní a odpolední směna.

Negativa firmy:

Průměrný plat.

Doporučení pro management firmy:

Zvednout plat aspoň o 10 %.

před 4 roky
3.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Marks&Spencer na plný úvazek, do roku 2020.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

určitě store managerka ,věkem mladší než já ale hodně osobnostně vyzrálá a tak byla pro mě přirozenou autoritou a oporou Hodně velká důvěra v zaměstnance Zájem o zaměstnance jako o osobnost filosofií společnosti M&S Odbory

Negativa firmy:

procesů pomocí smart mobilních zařízení(alespoň jeden na prodejně)běžná v jiných retail brandech.Zařízení které zjistí aktuální skladovou dostupnost ihned a na místě,než jít přes celou prodejní plochu do skladu(zákazník čeká...)a vrátit se s tím že bohužel požadovaná velikost není Příliš mnoho informací na pokladně na které musíte zákazníka upozorňovat A rozhodně ač nejsem přítelem plastu,tak bylo mnohem snesitelnější (i když to opravdu aby byl jen jeden pracovník vyčleněn na balení zboží po zákaznících,formální košile,spodní prádlo,punčochy,pánská pyžama)než skládat do původního stavu multipacky thermo triček/tílek/legín/ponožek/trenýrek...to byl opravdu neskutečný zabiják času,takže plastové obaly jako u spodního prádla je rozhodně rychlejší řešení složit vložit uzavřít pověsit na stojan Setkání se zástupcem Lidskych zdroju+ způsob odebrání benefitů pokud ukončujete pracovní poměr

Doporučení pro management firmy:

Za dobu jsem se potkal jen s HR(smisene pocity) A RVM (fajn energicka pozitivni bytost)

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (20)

Marks and Spencer nabízí fair trade produkty, zaměřuje se na správný etický a ekologický původ oděvů a snaží se přizpůsobit výrobu svých produktů tak, aby nejméně škodila životnímu prostředí. Práci u Marks and Spencer nalezlo již téměř 85 000 spokojených zaměstnanců. Pokud se poohlížíte po volném místě na pozici prodavače/ky, čtěte dále.

Historie Marks and Spencer

Společnost začala svou kariéru v roce 1884 v anglickém Leedsu, kdy ji založil pan Michael Marks, který byl původem z Ruska. Později se k němu přidal pan Thomas Spencer a dohromady vytvořili firmu Marks and Spencer, jak ji známe dnes. Během pár let se vypracovali na jednu z nejúspěšnějších módních značek světa.

Díky ohleduplnosti firmy vůči životnímu prostředí získala řadu ocenění a to například i od organizace Greenpeace. Své produkty prodává úspěšně po celém světě ve více než 55 zemích světa, ve Velké Británii bychom našli přes 1 000 Marks and Spencer prodejen. V České republice vybuduje firma i samostatné potravinové prodejny. Roční obraty firmy dosahují až 10 miliónů liber.

Kariéra v Marks and Spencer

Pokud hledáte práci na zajímavém a perspektivním místě, kde zaměstnanci hrají důležitou roli v rozvoji firmy, zkuste se podívat po volných místech v Marks and Spencer. Společnost nejčastěji hledá prodavače a prodavačky do svých poboček v Praze.

Společnost dbá na vzdělávání, perfektní zaškolení a štědré odměňování zaměstnanců. Mezi zaměstnanecké benefity v Marks and Spencer patří 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba, slevy na prodávané produkty, měsíční bonusy, firemní vůz či mobil a další. Pokud jste pracovití, dotahujete věci do konce, jste féroví a dokážete vytvořit příjemnou atmosféru, začněte s prací u Marks and Spencer a vybudujte si svou vysněnou kariéru.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Jemnická 1138/1, Praha 4 140 00

Velikost firmy:

500 - 1 000 zaměstnanců

IČ:

64949974

Založení / Zapsání do OR*:

29. 2. 1996

Právní forma:

a.s.