Kupi.cz - práce, kariéra, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

Kupi.cz

Největší český portál Kupi.cz práci zaměřuje na online distribuci katalogů a letáků, jež může zákazníkům ušetřit čas a peníze při nakupování. Na jejich webových stránkách nebo mobilní aplikaci naleznete slevové a letákové akce, které aktuálně probíhají po celé České republice, příkladem jsou akční produkty z obchodních řetězců Lidl, Albert, Billa, Kaufland a mnoho dalších. Zákazník má dokonce možnost tvorby vlastních nákupních seznamů a jednoduše filtrovat výběr obchodu, značky nebo produktu. Zajímala by vás práce v Kupi.cz?

Hodnocení Kupi.cz

Přidat hodnocení

Historie

Portál Kupi.cz kariéru buduje od roku 2012, ale v roce 2014 se firma spojila s největší českou internetovou společností Seznam.cz, která pomáhá Kupi.cz v dalším růstu. Díky této spolupráci přibývají nové funkce a přicházejí neustále noví uživatelé. Společnost získala v roce 2016 také třetí místo v anketě Mobilní aplikace, což dokazuje velkou oblibu.

Pokud byste chtěli obsadit volné místo v Kupi.cz, můžete se těšit na práci v centru Uherského Hradiště a na skvělý tým kolegů, s nimiž získáte nejen cenné zkušenosti, ale i přátele, kteří společně pravidelně snídají.

Kariéra v Kupi.cz

Firma stále hledá nové zaměstnance do svých týmů, kteří budou pomáhat v dalším rozvoji Kupi.cz. Společnost nabírá pracovníky především z řad analytiků, programátorů, vývojářů, marketingového specialistu či projektových manažerů. Svým zaměstnancům poskytují flexibilní pracovní dobu, různá školení pro kariérní i osobní růst a motivující finanční ohodnocení. Lákavé mohou být také zajímavé benefity v podobě:

  • stravenek
  • občerstvení s kávou na pracovišti zdarma
  • 23 dní dovolené
  • přátelského kolektivu

Chcete-li se stát součástí jednoho z nejúspěšnějších projektů v ČR, pošlete jim svůj životopis. Možnost nástupu do nové práce nabízejí ihned, případně se můžete domluvit na jiném termínu.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Radlická 3294/10, 150 00 Praha - Smíchov

Velikost firmy:

20-24 zaměstnanců

IČ:

02869802

Založení / Zapsání do OR*:

17. 4. 2014

Právní forma:

s.r.o.