AAA AUTO | Skvělá kariéra a práce | VímVíc.cz

AAA AUTO

Kdo jsme?

AAA AUTO sídlí v mnoha městech a dohromady ve čtyřech zemích. Pobočky jsou dobře dostupné MHD i autem a v okolí je nespočet míst na parkování. Blízko máme hned několik restaurací. Skvělou kávu si můžete vylepšit už jen podrbáním zvířecího mazlíčka, kterého si do práce můžete přivést s sebou. A co s dětmi? Šoupněte je do firemní školky a mějte je stále nablízku.

Kontrola a výkup automobilu v AAA
Prodejci AAA Auto
„Baví mě vymýšlet věci, být inovativní a jít s dobou, tohle mi Áčka umožňují. Vidět, že to má smysl, že se firma posouvá dál a má výsledky? To je fakt parádní. A těšit se ráno do práce a vzít si k tomu všemu svého čtyřnohého parťáka s sebou? To je prostě bezkonkurenční.“ Zuzana Třebická
„Je skvělé se každý den těšit z úspěchu a mít vedoucího, který podporuje iniciativu a osobní růst. V Áčkách je spousta možností, firma stále roste, kdo chce cestovat, tak může. Největší plus vidím ve firemní kultuře, všichni si tykáme, trávíme spolu čas i mimo práci.“ Patrik Šimíček
Práce v call centru AAA
Prostory call centra AAA
Práce v call centru AAA

Nejsme si cizí

Nejsme jen firma, ale jsme rodina. Na každém nám záleží a trávíme spolu čas nejen v práci, ale i mimo ní. Vládne tu opravdu uvolněná firemní atmosféra, kde si všichni tykáme, společně jezdíme na teambuildingy, pořádáme workshopy, snídaně, večírky, lyžovačky, nebo jdeme jen tak na pivo. Přestože spolu komunikujeme přes celou Českou republiku i do zahraničí, jsme si všichni velmi nápomocní a snažíme se každému vyjít vstříc. Skvělý mladý tým doplňuje pohodové vedení, se kterým se dá o všem mluvit. Nikdo tu není jen číslo, všichni tu jsme důležití.

Tým AAA Auto

Koho hledáme?

Hledáme mezi vámi mechaniky, prodejce, specialisty finančních služeb, operátory, řidiče, programátory, údržbáře, nákupčí, asistentky, účetní, obchodníky... skoro každou pozici, na kterou si jen vzpomenete. Na pohovoru si vás poslechnou přátelští náboráři, kterých se rozhodně nemusíte bát. Onboardingový proces je jedna velká zábava a jakmile jste na palubě, už to jede. Využijete u nás i cizí jazyky a užijete si spustu skvělých benefitů. Kariérní růst tu je na denním pořádku, ale co když vám nevyhovuje pozice, na kterou jste přišli? Nevadí, společně se o tom pobavíme a najdeme vám kariéru, která vám bude stoprocentně vyhovovat! Nemáte zkušenosti? Nevadí, zkuste náš absolventský a studentský program.

Prodej a ukázka auta v AAA
Leštění a čištění automobilu v AAA
Kontrola automobilu

Co v ÁČKÁCH děláme?

Jsme jedni z největších prodejců ojetých aut ve střední Evropě a naše dceřiná společnost Mototechna prodává zánovní a luxusní vozy. Nabízíme až 8.000 aut a naší velkou výhodou je multibranding. U nás si najde opravdu každý to své. Auta vykupujeme, prodáváme, vyvážíme, spolupracujeme s firmami a také zařizujeme financování, ale hlavně autům rozumíme a máme je rádi. Na trhu jsme již přes 25 let a stále rosteme.

Společný výlet na řeku
Pomáhame s týmem AAA
Společný výlet na kolech
Teambuilding v AAA

Fotogalerie

Tým AAA Auto
Dětský koutek v AAA
Recepce v AAA
Oddychová část v AAA
Showroom AAA
Badminton s týmem AAA
Showroom AAA a Mototechna
Práce v AAA

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 3 měsíci
4.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti AAA AUTO na zkrácený úvazek.
Pozitiva firmy:

líbilo se mi, že vycházeli ve všem vstříc, mohl jsem si plánovat šichty jak jsem potřeboval a vše bylo o domluvě, měl jsem tam brigádu v létě

Negativa firmy:

před 4 měsíci
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti AAA AUTO na plný úvazek, do roku 2018.
Nedoporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Široká oblast práce (úvěry, pojistky, účetnictví..) Upsaly celkem dobře hodnocené při porovnání s konkurencí

Negativa firmy:

Nikdy jsem neviděla tolik zákeřných, neochotných a hlavně hloupých lidí na tak malém prostoru - většina kolegů (bohužel i napříč pobočkami) Neplacený přesčas Odpovědnost FNI i za chyby jiných zaměstnanců Za mé doby nízký fixní plat

před 6 měsíci
4.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti AAA AUTO na plný úvazek.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Člověk si plní svoje povinnosti a ty jsou při dobré práci dobře ohodnoceny. Člověk se u nich taky nesedře z kůže, hlavně je potřeba umět dobře komunikovat s lidmi. Pokud se rádi pohybujete v oblasti aut, tak Vás to bude i bavit.

Negativa firmy:

občas se něco najde, ale nic tak podstatného abych to vypisoval

před 6 měsíci
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti AAA AUTO na plný úvazek.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Kolektiv, mzda, finanční odměny, záliba v oblasti aut. Jako člověk, který má na starost mimo jiné převoz automobilů mezi pobočkami je to práce, která mě baví a naplňuje. Jako milovník aut jsem se projel již v tisícovkách aut.

Negativa firmy:

Všude se najde něco, nesmí být člověk tak náročný

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (40)

Pracovní nabídky

Zaměření firmy

Retailing Automobilový průmysl Doprava Služby