AAA AUTO

Kdo jsme?

AAA AUTO sídlí v mnoha městech a dohromady ve čtyřech zemích. Pobočky jsou dobře dostupné MHD i autem a v okolí je nespočet míst na parkování. Blízko máme hned několik restaurací. Skvělou kávu si můžete vylepšit už jen podrbáním zvířecího mazlíčka, kterého si do práce můžete přivést s sebou. A co s dětmi? Šoupněte je do firemní školky a mějte je stále nablízku.

„Baví mě vymýšlet věci, být inovativní a jít s dobou, tohle mi Áčka umožňují. Vidět, že to má smysl, že se firma posouvá dál a má výsledky? To je fakt parádní. A těšit se ráno do práce a vzít si k tomu všemu svého čtyřnohého parťáka s sebou? To je prostě bezkonkurenční.“ Zuzana Třebická
„Je skvělé se každý den těšit z úspěchu a mít vedoucího, který podporuje iniciativu a osobní růst. V Áčkách je spousta možností, firma stále roste, kdo chce cestovat, tak může. Největší plus vidím ve firemní kultuře, všichni si tykáme, trávíme spolu čas i mimo práci.“ Patrik Šimíček

Nejsme si cizí

Nejsme jen firma, ale jsme rodina. Na každém nám záleží a trávíme spolu čas nejen v práci, ale i mimo ní. Vládne tu opravdu uvolněná firemní atmosféra, kde si všichni tykáme, společně jezdíme na teambuildingy, pořádáme workshopy, snídaně, večírky, lyžovačky, nebo jdeme jen tak na pivo. Přestože spolu komunikujeme přes celou Českou republiku i do zahraničí, jsme si všichni velmi nápomocní a snažíme se každému vyjít vstříc. Skvělý mladý tým doplňuje pohodové vedení, se kterým se dá o všem mluvit. Nikdo tu není jen číslo, všichni tu jsme důležití.

Koho hledáme?

Hledáme mezi vámi mechaniky, prodejce, specialisty finančních služeb, operátory, řidiče, programátory, údržbáře, nákupčí, asistentky, účetní, obchodníky... skoro každou pozici, na kterou si jen vzpomenete. Na pohovoru si vás poslechnou přátelští náboráři, kterých se rozhodně nemusíte bát. Onboardingový proces je jedna velká zábava a jakmile jste na palubě, už to jede. Využijete u nás i cizí jazyky a užijete si spustu skvělých benefitů. Kariérní růst tu je na denním pořádku, ale co když vám nevyhovuje pozice, na kterou jste přišli? Nevadí, společně se o tom pobavíme a najdeme vám kariéru, která vám bude stoprocentně vyhovovat! Nemáte zkušenosti? Nevadí, zkuste náš absolventský a studentský program.

Co v ÁČKÁCH děláme?

Jsme jedni z největších prodejců ojetých aut ve střední Evropě a naše dceřiná společnost Mototechna prodává zánovní a luxusní vozy. Nabízíme až 8.000 aut a naší velkou výhodou je multibranding. U nás si najde opravdu každý to své. Auta vykupujeme, prodáváme, vyvážíme, spolupracujeme s firmami a také zařizujeme financování, ale hlavně autům rozumíme a máme je rádi. Na trhu jsme již přes 25 let a stále rosteme.

Fotogalerie

Tým AAA Auto
Dětský koutek v AAA
Recepce v AAA
Oddychová část v AAA
Showroom AAA
Badminton s týmem AAA
Showroom AAA a Mototechna
Práce v AAA

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 1 měsícem
5.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti AAA AUTO na plný úvazek, do roku 2017.
Pozitiva firmy:

Byla to pro mě velká zkušenost v oblasti prodeje aut. Každý den v práci jsem si náležitě užíval hodně mě to bavilo, bohužel jsem se pak stěhoval a práci musel opustit.

Negativa firmy:

před 1 měsícem
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti AAA AUTO na zkrácený úvazek.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Asi mě ani nic nenapadá poslední dobou...

Negativa firmy:

Vedení firmy, nesmyslné vymysly na zaměstnance na pobočkách, čím dal větší strhavani peněz, NEPROPLACENE přesčasy, svátky, víkendy.... pokud nemáte ve vedení někoho, kdo vás protlačí= absolutní nemožnost karierniho růstu. Žádné benefity

Doporučení pro management firmy:

Zrušila bych spousta zbytečných manažerských pozic, které jen ubírají na zisku a nejsou absolutně přínosem. Popřemýšlela bych, zda nezměnil jednání, strukturu platu běžných zaměstnanců, co dělají obchod a nesou peníze. Nezaměstnanost klesá a lidé jsou více a více naštvaní a negovani!!

před 2 měsíci
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti AAA AUTO na plný úvazek, do roku 2018.
Nedoporučuje
Pozitiva firmy:

dobrý kolektiv, ale musí se dbát na to, co komu říct.

Negativa firmy:

Vše jen pozlátko, ve zkušební době vše není problém pak to začně . Podporují donáseíi informací. Pod tykanim si to dělá dojem přatelské témeř rodiné atmosfery, opak je však pravdou. Donášení, pomluvy, neproplacené přesčasy,, neochota jednání nadřízeného s podřízeným.

před 3 měsíci
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti AAA AUTO na plný úvazek, do roku 2015.
Pozitiva firmy:

jednání

Negativa firmy:

to by vydalo na knihu

Zobrazit všechna hodnocení (34)

Pracovní nabídky

Zaměření firmy

Retailing Automobilový průmysl Doprava Služby