AAA AUTO

Kdo jsme?

AAA AUTO sídlí v mnoha městech a dohromady ve čtyřech zemích. Pobočky jsou dobře dostupné MHD i autem a v okolí je nespočet míst na parkování. Blízko máme hned několik restaurací. Skvělou kávu si můžete vylepšit už jen podrbáním zvířecího mazlíčka, kterého si do práce můžete přivést s sebou. A co s dětmi? Šoupněte je do firemní školky a mějte je stále nablízku.

„Baví mě vymýšlet věci, být inovativní a jít s dobou, tohle mi Áčka umožňují. Vidět, že to má smysl, že se firma posouvá dál a má výsledky? To je fakt parádní. A těšit se ráno do práce a vzít si k tomu všemu svého čtyřnohého parťáka s sebou? To je prostě bezkonkurenční.“ Zuzana Třebická
„Je skvělé se každý den těšit z úspěchu a mít vedoucího, který podporuje iniciativu a osobní růst. V Áčkách je spousta možností, firma stále roste, kdo chce cestovat, tak může. Největší plus vidím ve firemní kultuře, všichni si tykáme, trávíme spolu čas i mimo práci.“ Patrik Šimíček

Nejsme si cizí

Nejsme jen firma, ale jsme rodina. Na každém nám záleží a trávíme spolu čas nejen v práci, ale i mimo ní. Vládne tu opravdu uvolněná firemní atmosféra, kde si všichni tykáme, společně jezdíme na teambuildingy, pořádáme workshopy, snídaně, večírky, lyžovačky, nebo jdeme jen tak na pivo. Přestože spolu komunikujeme přes celou Českou republiku i do zahraničí, jsme si všichni velmi nápomocní a snažíme se každému vyjít vstříc. Skvělý mladý tým doplňuje pohodové vedení, se kterým se dá o všem mluvit. Nikdo tu není jen číslo, všichni tu jsme důležití.

Koho hledáme?

Hledáme mezi vámi mechaniky, prodejce, specialisty finančních služeb, operátory, řidiče, programátory, údržbáře, nákupčí, asistentky, účetní, obchodníky... skoro každou pozici, na kterou si jen vzpomenete. Na pohovoru si vás poslechnou přátelští náboráři, kterých se rozhodně nemusíte bát. Onboardingový proces je jedna velká zábava a jakmile jste na palubě, už to jede. Využijete u nás i cizí jazyky a užijete si spustu skvělých benefitů. Kariérní růst tu je na denním pořádku, ale co když vám nevyhovuje pozice, na kterou jste přišli? Nevadí, společně se o tom pobavíme a najdeme vám kariéru, která vám bude stoprocentně vyhovovat! Nemáte zkušenosti? Nevadí, zkuste náš absolventský a studentský program.

Co v ÁČKÁCH děláme?

Jsme jedni z největších prodejců ojetých aut ve střední Evropě a naše dceřiná společnost Mototechna prodává zánovní a luxusní vozy. Nabízíme až 8.000 aut a naší velkou výhodou je multibranding. U nás si najde opravdu každý to své. Auta vykupujeme, prodáváme, vyvážíme, spolupracujeme s firmami a také zařizujeme financování, ale hlavně autům rozumíme a máme je rádi. Na trhu jsme již přes 25 let a stále rosteme.

Fotogalerie

Tým AAA Auto
Dětský koutek v AAA
Recepce v AAA
Oddychová část v AAA
Showroom AAA
Badminton s týmem AAA
Showroom AAA a Mototechna
Práce v AAA

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 1 dnem
4.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti AAA AUTO na plný úvazek.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Člověk si plní svoje povinnosti a ty jsou při dobré práci dobře ohodnoceny. Člověk se u nich taky nesedře z kůže, hlavně je potřeba umět dobře komunikovat s lidmi. Pokud se rádi pohybujete v oblasti aut, tak Vás to bude i bavit.

Negativa firmy:

občas se něco najde, ale nic tak podstatného abych to vypisoval

před 3 dny
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti AAA AUTO na plný úvazek.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Kolektiv, mzda, finanční odměny, záliba v oblasti aut. Jako člověk, který má na starost mimo jiné převoz automobilů mezi pobočkami je to práce, která mě baví a naplňuje. Jako milovník aut jsem se projel již v tisícovkách aut.

Negativa firmy:

Všude se najde něco, nesmí být člověk tak náročný

před 5 dny
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti AAA AUTO na plný úvazek, do roku 2017.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Negativa firmy:

Podvodnická činost která je za hranici zákoníku práce, práce přesčas nezaplacena , žadné ohodnocení zaměstnance, a při pohovoru zmíněný občasný přesčas ve finále kdy má být pobočka otevřena od 8-21:00 , je každý den téměř totožný a zavíra se převážně až okolo 22:00-23:00 někdy i později , a zaplacena doba navíc? ani tuk. v týdnu žádných 40 hodin odpracovaných nýbrž při dlouhém týdnu kolikrát i 100 hodin, když beru v potaz pracovní tyden od pondeli az do nedele. A motivace pro přescasy , zadne zavrou vam pusu nejakou smesnou castkou navic,,, pritom vas okradaji kazdy den o volný cas a i neproplacene hodiny co se tam sedi navic, spatna zkusenost.. Prace co maji delat na vyzsich pozicich hazi na pozice nizsi a je jim to jedno ze mate prace sve dost..

před 1 měsícem
5.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti AAA AUTO na plný úvazek, do roku 2017.
Pozitiva firmy:

Skvělý kolektiv, atmosféra. Člověk chodil do práce rád.

Negativa firmy:

Málo peněz.

Zobrazit všechna hodnocení (38)

Pracovní nabídky

Zaměření firmy

Retailing Automobilový průmysl Doprava Služby