AAA AUTO | Skvělá kariéra a práce | VímVíc.cz

AAA AUTO

Kdo jsme?

Jsme úspěšná mezinárodní firma, kterou v roce 1992 v Praze založil nadšený Australan Anthony James Denny. Aktuálně máme celkem 3.000 zaměstnanců ve čtyřech zemích střední Evropy ve více než 50 pobočkách a díky tomu jsme jednička v počtu nabízených a prodaných vozů. Od založení společnosti do konce roku 2019 obsloužili naši zaměstnanci již 2,4 milionu zákazníků a jedeme dál, protože stále rosteme a máme úspěch.

aaa auto
Naše kanceláře
„Baví mě vymýšlet věci, být inovativní a jít s dobou, tohle mi Áčka umožňují. Vidět, že to má smysl, že se firma posouvá dál a má výsledky? To je fakt parádní. A těšit se ráno do práce a vzít si k tomu všemu svého čtyřnohého parťáka s sebou? To je prostě bezkonkurenční.“ Zuzana Třebická
„Je skvělé se každý den těšit z úspěchu a mít vedoucího, který podporuje iniciativu a osobní růst. V Áčkách je spousta možností, firma stále roste, kdo chce cestovat, tak může. Největší plus vidím ve firemní kultuře, všichni si tykáme, trávíme spolu čas i mimo práci.“ Patrik Šimíček
Zuzana
Servisní pracovník
Patrik

Nejsme si cizí

V Áčkách máme neformální atmosféru a všichni si tykáme. Je nám průměrně 34 let a i když většinu z nás tvoří muži (70:30), naše generální ředitelka je žena, Karolína Topolová. Kanceláře máme dog-friendly, ale najdou se u nás i jiná zvířátka, např. rybičky nebo společný papoušek. Ročně se na 600 zaměstnanců zúčastní našich teambuildingů, ale probíhá i spousta spontánních akcí v rámci jednotlivých týmů. Nešetříme se služebními vozy, notebooky a telefony. Jako zaměstnanec si můžeš pořídit auto se slevou, autodoplňky nebo související služby. A s naší benefitní kartou nakupuješ výhodně.

AAA ajťáci

Koho hledáme?

Díky množství našich oddělení najdeme práci prakticky pro každého. Jsme dobrá volba jak pro absolventa bez praxe, tak pro zkušenostmi ošlehaného managera. V našem týmu potřebujeme rozené obchodníky, stejně jako manuálně zručné parťáky, ale také nadšené znalce aut, pečlivé specialisty finančních služeb, komunikativní operátory do call centra a mnoho dalších profesí. Máme pobočky ve všech krajích ČR, ale také na Slovensku, v Polsku a Maďarsku a nabízíme také obrovské možnosti kariérního růstu. Každý, kdo u nás už chvíli pracuje a chce se v naší společnosti dále rozvíjet, může postupovat po kariérním žebříčku nejen v rámci svého týmu, ale má otevřené dveře i do dalších oddělení.

Prodej a ukázka auta v AAA
Leštění a čištění automobilu v AAA
Kontrola automobilu

Co všechno děláme?

Společnost Aures Holdings má pod svými křídly mimo jiné značky AAA Auto, Mototechna a 1. Auto diskont, ve kterých si najde své auto každý a které z Aures Holdings dělají jednoho z největších prodejců ojetých aut ve střední Evropě. A co všechno s auty vlastně děláme? Vykupujeme, čistíme, fotíme, nabízíme, financujeme, pojišťujeme, prodáváme, vyvážíme. Auta zkrátka známe dokonalerozumíme jim. Ale tím nekončíme! V rámci AuresLab se věnujeme inovativním projektům a vyvíjíme vlastní aplikace, které pomáhají lépe pochopit svět ojetých vozů a jeho trendy.

aaa auto
Společný výlet na kolech
Teambuilding v AAA

Fotogalerie

Tým AAA Auto
Dětský koutek v AAA
Recepce v AAA
Oddychová část v AAA
Showroom AAA
Showroom AAA a Mototechna
Badminton s týmem AAA
Práce v AAA

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 7 měsíci
4.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti AAA AUTO na plný úvazek, do roku 2019.
Nedoporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

dobré plat podmínky

Negativa firmy:

tak, všude se něco najde že

před 2 roky
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti AAA AUTO na plný úvazek.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Velmi přátelská atmosféra. Sdílí se informace. Je to tým, nikoliv spousta jednotlivců. Firma není charita, chce vydělávat - práce dává smysl. Slušné peníze, pokud nejste netáhlo.

Negativa firmy:

Chybí základní benefity a dlouhodobé plánování

před 2 roky
5.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti AAA AUTO na zkrácený úvazek, do roku 2018.
Pozitiva firmy:

Rozhodně se mi líbil přístup nadřízených, práce se zákazníky a celkový chod pobočky. Jednalo se sice o brigádu na 2 měsíce, každopádně bych si dokázal představit i práci na plný úvazek :-)

Negativa firmy:

Nic mě nenapadá, já byl jednoduše spokojený.

před 2 roky
5.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti AAA AUTO na plný úvazek, do roku 2011.
Pozitiva firmy:

Pracoval jsem u AAA auto několik let, byl jsem tam spokojený, vždy se k zákazníkům přistupovalo férově.

Negativa firmy:

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (44)

Pracovní nabídky

Všechny pracovní nabídky (131)

Zaměření firmy

Služby Automobilový průmysl Doprava Retailing